Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
GRANS TERNAS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 265.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-5-6 Plass : 7-5-6

1 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -11 -1 -0 -1 -4 -35 000
Vetle Jon 2100 1 Plass 243 500
8 år MØRKBR H v.Lome Elden A. Røren Bjerke Travbane 0 20/11 - 03 / 3 1609 27,9a 265
e. Vetla Fyka v. Kos Knekten A. Røren Jarlsberg Travbane 0 02/11 - 05 / 1 1609 28,8a 185
Arnt-Sverre Røren-Oddbjørg Meløy Røren A. Røren Klosterskogen Travbane 0 14/10 - 06 / 6 2100 29,9a 36
A. Røren A. Røren Bjerke Travbane 4 26/9 - 04 / 1 1609 26,1a 96
rød m/a.s.r. på hvitt ruterdelt sk.stk A. Røren Drammen Travbane 5 02/8 - 03 / 1 1700 26,4a 24
2 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -12 000 2018: -20 -0 -0 -4 -8 -47 500
Stjerne Ball 2 Plass 250 000
9 år MØRKBR V v.Fakse* (S) R. Sveen Momarken Travbane 4 12/2 - 01 / 12 2160 31,1 418
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Biri Travbane 0 25/1 - 05 / 2 2100 br g 493
Ragnhild Sveen /Raufoss R. Sveen Bjerke Travbane 4 19/1 - 04 / 1 2100 28,8a 548
R. Sveen R. Sveen Bjerke Travbane 0 09/1 - 06 / 8 2100 br a 1008
brun m/røde seler R. Sveen Jarlsberg Travbane 4 20/12 - 03 / 9 2100 30,1a 169
3 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -12 -0 -0 -1 -6 -29 500
Lome Frikk 3 Plass 236 621
8 år SVART V v.H.G. Balder E. Høitomt Bjerke Travbane 0 26/12 - 05 / 1 2100 32,7a 183
e. Lome Lerka v. Spikeld Å. Tengsareid Drammen Travbane 4 13/12 - 01 / 8 1700 28,9a 180
Vidar Olsen-Mette Iversen Å. Tengsareid Biri Travbane 4 30/11 - 01 / 3 1609 33,5a 84
Å. Tengsareid Vidar Olsen Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 20/11 - 03 / 6 1609 27,9a 198
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 24/10 - 06 / 1 1609 26,0a 178
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -1 -1 -1 -31 000
Z.M.'s Jerven 4 Plass 227 500
6 år MØRKBR V v.Åsajerven S. Wassberg Leangen Travbane 9 22/6 - 04 / 2 2140 33,3ag 57
e. Ulltrolla v. Perle Troll A. Stensen Leangen Travbane - 14/5 - 05 / 10 1640 dg a 17
Rolf Settem /Bolsøya A. Stensen Biri Travbane 0 06/5 - 06 / 5 2100 27,7ag 243
A. Stensen Rolf Settem A. Stensen Biri Travbane 1 06/4 - 05 / 7 1609 26,8a 48
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Leangen Travbane 3 01/4 - 06 / 1 1640 27,0a 36
5 2019: -5 -0 -1 -1 -2 -23 000 2018: -16 -2 -3 -2 -5 -147 000
Mailund Jerva 5 Plass 280 778
6 år SVART HP v.Åsajerven A. Stensen Biri Travbane - 15/2 - 03 / 8 1609 dg a 99
e. Vilo v. Mentor Mollyn E. Høitomt Bjerke Travbane - 28/11 - 04 / 12 1609 dg a 39
Terje Limoseth /Bybrua K. Johansen Biri Travbane 6 13/10 - 06 / 10 2120 28,9 79
E. Høitomt Erland Holm (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 4 08/9 - 09 / 2 2140 26,6 52
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek G. Austevoll Biri Travbane 0 24/8 - 03 / 3 1620 28,5 g 16
6 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -10 -0 -1 -1 -3 -23 000
Vangs Odin 6 Plass 219 000
9 år BRUN V v.Tangen Scott Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 12/2 - 01 / 9 2140 32,2 112
e. Aceta v. Ilmin Å. Tengsareid Drammen Travbane 4 04/12 - 01 / 3 2100 30,7a 104
Geir Berger /Langhus Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 01 / 6 2100 29,0a 440
V. Hop Heidi Moen (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 17/11 - 02 / 12 2100 29,5a 740
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Å. Tengsareid Biri Travbane 3 28/10 - 04 / 5 2100 30,6a 159
7 2019: -3 -3 -0 -0 -0 -68 000 2018: -17 -5 -3 -2 -2 -139 486
Rappnor 7 Plass 249 698
6 år SVARTBRUN H v.Nordli Svarten O. Østre Jarlsberg Travbane 1 16/2 - 09 / 1 2609 28,4a 32
e. Tuvrappa v. Elding O. Østre Bjerke Travbane 1 07/2 - 05 / 3 2100 27,7a 16
Lene Søyseth /Surnadal O. Østre Momarken Travbane 1 17/1 - 05 / 6 2160 28,2 43
O. Østre O. Østre Drammen Travbane 1 13/12 - 01 / 3 1700 28,0a 22
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Klosterskogen Travbane - 08/11 - 05 / 6 2120 dg 18
8 2019: -10 -0 -0 -1 -5 -27 000 2018: -28 -0 -0 -3 -12 -66 000
Gyldenlinn 8 Plass 253 500
8 år SVART HP v.Krageboen J. Drageset Sørlandets Travpark 0 10/2 - 04 / 6 2160 30,6 341
e. Gylden Rappa v. Kal Luis J. Drageset Jarlsberg Travbane 5 01/2 - 01 / 9 2100 29,9ag 269
Jan Inge Drageset /Hof J. Drageset Bjerke Travbane 6 19/1 - 04 / 2 2100 28,9a 163
J. Drageset J. Drageset Bjerke Travbane 0 09/1 - 06 / 5 2100 28,0a 505
Oransje m/grønt sk.stk,mansj & ermring J. Drageset Bjerke Travbane 3 02/1 - 05 / 10 2100 29,1a 110
9 2019: -8 -2 -0 -1 -3 -61 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nattens Fyrste 9 Plass 273 574
8 år SVART V v.Engli Svarten D. Dalen Bjerke Travbane 3 14/2 - 07 / 6 2100 31,2a 77
e. Troll Rappa v. Åsrapp D. Dalen Bjerke Travbane 1 30/1 - 03 / 3 1609 27,6a 156
Lene Moen /Skreia D. Dalen Momarken Travbane 5 17/1 - 05 / 1 2140 32,2 g 158
D. Dalen Lene Moen A. Stensen Bjerke Travbane 0 09/1 - 06 / 11 2100 28,7a 593
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek A. Stensen Bjerke Travbane P 02/1 - 20 / 2 2160 33,0 g P