<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:50 V75-6
V4-3
DD-1
SIGVART PETERSENS MINNELØP
SIGVART PETERSENS MINNELØP
Varmblods 2640 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 500.001 kr., 40 m. ved 1.000.001 kr.
For alle 3-12-årige.
Premier: 70.000-35.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
8. Løp
Lilla Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-14-15 Plass : 11-14-15

1 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -28 000 2018: -16 -2 -1 -2 -5 -91 991
Ultimo Tango (S) 2640 1 Plass 413 922
8 år BRUN V v.Pine Chip* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 6 19/1 - 03 / 7 2140 15,0 65
e. Super Ballet (S) v. Supergill* (US) K. Malmin Klosterskogen Travbane 3 05/1 - 08 / 7 2520 19,3 93
Rolf Høyland /Røkland K. Malmin Momarken Travbane 4 27/12 - 08 / 1 2140 14,6a 229
D. Dalen Trond Anderssen (T) D. Dalen Bjerke Travbane 1 12/12 - 08 / 5 2140 15,3 244
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Kanstad Harstad Travpark 6 13/10 - 06 / 9 2040 19,0a 46
2 2019: -3 -0 -1 -0 -2 -24 000 2018: -12 -1 -2 -2 -3 -46 484
Raleigh (DK) 2 Plass 479 563
11 år M.BRUN V v.Great Challenger (US) D. Dalen Jarlsberg Travbane 7 16/2 - 03 / 15 3160 18,1 244
e. D'Cherie (DK) v. New Quick* (DK) S. Hogner Momarken Travbane 2 08/1 - 08 / 3 2160 16,3 62
Mikkel Olsen /Slattum M. Olsen Biri Travbane 2 21/12 - 06 / 9 2100 14,6a 150
M. Olsen M. Olsen Jarlsberg Travbane 6 07/12 - 06 / 5 1609 14,6a 560
Grønn m/sort sk.klaffer og sideklaffer S. Hogner Jarlsberg Travbane 3 10/11 - 01 / 2 2100 16,6a 49
3 2019: -5 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -18 -0 -3 -2 -7 -59 491
The Secret Light (DK) 3 Plass 394 912
9 år BRUN V v.Great Challenger (US) G. Austevoll Biri Travbane 3 25/1 - 01 / 7 2100 16,9a 33
e. Frk. Supergill (DK) v. Supergill* (US) G. Austevoll Biri Travbane 3 11/1 - 04 / 2 2100 14,8a 129
Hegna Maskin AS /Stathelle G. Austevoll Klosterskogen Travbane - 05/1 - 08 / 6 2520 dg 342
G. Austevoll Evy Marie Brinch (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 06 / 3 1609 14,9a 472
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 12/12 - 08 / 1 2140 19,1 g 235
4 2019: -7 -0 -1 -1 -3 -60 000 2018: -18 -3 -4 -2 -4 -184 605
Royaldoodle (S) 4 Plass 488 840
8 år BRUN V v.Angus Hall* (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 16/2 - 03 / 13 3160 17,5 232
e. Elizabeth Hanover (US) v. Super Bowl (US) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 12/1 - 08 / 3 2100 15,3a 203
Roar Brunsell-Lars Christian Larsen L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 05/1 - 08 / 5 2520 19,4 g 42
J. Hansen Roar Brunsell L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 23/12 - 06 / 2 1609 14,1a 25
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek L. Kolle Leangen Travbane 3 24/11 - 04 / 8 3160 18,1 132
5 2019: -5 -2 -0 -0 -1 -59 856 2018: -16 -3 -2 -2 -7 -201 472
Darco (DE) 5 Plass 504 957
9 år BRUN V v.Joker de Rozoy (FR) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 19/1 - 03 / 1 2140 15,8 189
e. Pine Spirit (US) v. Pine Chip* (US) I. Lamvik Momarken Travbane 8 08/1 - 08 / 6 2160 21,1 g 78
Ottar Sætre /Nittedal T. Solberg Forus Travbane 5 08/12 - 09 / 13 3030 17,4 104
P. Midtfjeld Sigbjørn Kolnes (T) E. Høitomt Leangen Travbane 5 24/11 - 04 / 9 3160 18,2 g 47
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 2 01/11 - 05 / 7 2920 17,6 18
6 2019: -5 -1 -0 -0 -3 -42 000 2018: -16 -5 -1 -1 -4 -138 982
Spicy Challenger 6 Plass 466 482
7 år MØRKBR H v.Great Challenger (US) T. Solberg Bjerke Travbane 1 06/2 - 07 / 1 1609 13,3a 166
e. Dreaming Question v. Lasting Tribute (US) F. Hamre Bjerke Travbane 4 30/1 - 01 / 3 2100 15,7a 121
Arne Petter Titland /Stathelle A. Akselsen Bjerke Travbane 6 24/1 - 04 / 11 2100 15,1a 49
A. Akselsen Frode Hamre (T) A. Akselsen Bjerke Travbane 5 03/1 - 03 / 7 2100 17,0a 51
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Bjerke Travbane 6 31/10 - 04 / 4 2100 15,5a 186
7 2019: -5 -0 -2 -1 -1 -32 000 2018: -12 -3 -2 -1 -1 -81 000
Ricochet Face (S) 7 Plass 390 531
6 år BRUN V v.Raja Mirchi* (S) V. Hop Momarken Travbane 2 12/2 - 05 / 11 1640 15,2a 36
e. Mercedes November (DE) v. Pine Chip* (US) V. Hop Jarlsberg Travbane 3 01/2 - 06 / 1 2100 15,4a 50
Stall La Marc V. Hop Bjerke Travbane 5 19/1 - 07 / 3 1609 13,3a 153
V. Hop Lars M. Søvik (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 05/12 - 02 / 8 2100 15,5a 91
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 2 25/11 - 05 / 9 2100 13,8a 37
8 2019: -11 -0 -1 -2 -5 -45 000 2018: -18 -0 -3 -3 -3 -89 284
Hades Håleryd (S) 2660 1 Plass 891 277
8 år BRUN V v.Olimede* (FR) L. Kolle Forus Travbane 5 09/2 - 09 / 11 2040 16,2a 108
e. All American Chill* (S) v. Giant Chill* (US) R. Wiig Forus Travbane 2 29/1 - 03 / 7 2040 14,4a 45
Jonny Kongevold /Kristiansand S L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 18/1 - 05 / 6 2100 14,8a 102
Å. Tengsareid Jenny Thygesen (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 09/1 - 07 / 10 1609 13,6a 724
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Forus Travbane - 08/12 - 06 / 10 1620 dg 378
9 2019: -3 -0 -0 -1 -1 -14 000 2018: -8 -0 -3 -2 -1 -110 663
Dancelli 2 Plass 946 242
8 år BRUN V v.Norvelous Hanover (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 06/2 - 04 / 4 2100 14,8a 43
e. New Winning (DK) v. Supergill* (US) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 21/11 - 06 / 7 2100 14,6a 50
Per-Arne Claussen & Stall C.C. AS O. Mikkelborg Årjäng 0 07/10 - 10 / 1 2140 14,5ag 29
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 09/9 - 10 / 7 2100 14,3a 626
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 23/8 - 09 / 9 1609 12,5a 130
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -3 -0 -6 -57 707
Flirtin Beach 3 Plass 852 509
9 år MØRKBR H v.Flirtin Man (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 0 06/2 - 04 / 6 2100 15,4a 296
e. Lucille v. Capital Idea* (US) E. Høitomt Momarken Travbane 4 23/9 - 03 / 6 1640 14,4a 71
Øivind Strand-Morten Strand E. Høitomt Drammen Travbane 4 06/9 - 01 / 7 1700 14,5a 38
E. Høitomt Øivind Strand E. Høitomt Momarken Travbane - 17/7 - 04 / 8 2140 dg ar 27
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Momarken Travbane - 30/6 - 08 / 7 1640 dg a 178
11 2019: -3 -2 -0 -0 -1 -106 065 2018: -17 -6 -2 -1 -6 -602 968
Floris Baldwin (NL) 4 Plass 892 800
7 år BRUN V v.Passing Renka (NL) K. Malmin Bjerke Travbane 1 06/2 - 04 / 5 2100 14,6a 31
e. Tanja de Bruin (NL) v. Dante Buitenzorg (NL) K. Malmin Bjerke Travbane 4 30/12 - 11 / 9 1609 12,8a 47
Egil Andre Roa /Jessheim K. Malmin Bjerke Travbane 6 05/12 - 07 / 12 2100 14,1a 38
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 5 17/11 - 11 / 8 1609 11,8a 149
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Halmstad 6 04/11 - 11 / 4 2140 12,9a 122
12 2019: -8 -0 -1 -1 -4 -81 500 2018: -20 -4 -0 -5 -4 -229 262
American Cheque (US) 5 Plass 787 880
5 år BRUN V v.Conway Hall* (US) F. Hamre Forus Travbane 2 09/2 - 09 / 10 2040 15,9a 53
e. Cheque Lavec (CA) v. Mr. Lavec* (S) F. Hamre Jarlsberg Travbane 4 18/1 - 05 / 8 2100 14,9a 26
Ann Kristin Fredriksen /Larvik F. Hamre Momarken Travbane 0 27/12 - 08 / 6 2140 15,0a 68
F. Hamre F. Hamre Bjerke Travbane 3 05/12 - 07 / 10 2100 14,0a 138
Mørkblå/lysblå todelt, reklame F. Hamre Bjerke Travbane 3 07/11 - 08 / 7 2100 13,8a 104
13 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -3 -2 -2 -5 -229 391
Elite B.R. 6 Plass 878 224
7 år MØRKBR H v.Muscles Yankee* (US) T. Solberg Bjerke Travbane 0 06/2 - 04 / 2 2100 15,3a 142
e. Sharapova (US) v. Andover Hall* (US) J. Eriksen Forus Travbane 5 27/11 - 08 / 4 1600 16,0a 207
Jørn Amundsen /Risør Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 07/11 - 08 / 2 2100 14,0a 467
T. Solberg J. Eriksen Sørlandets Travpark 4 21/10 - 01 / 8 2180 15,9 60
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek J. Eriksen Forus Travbane 0 25/9 - 03 / 9 2060 15,4 56
14 2019: -1 -0 -1 -0 -0 -14 999 2018: -15 -3 -4 -3 -2 -308 048
Monfalcone* (S) 7 Plass 961 900
9 år M.BRUN H v.Thai Tanic T. Horpestad Bjerke Travbane 2 06/2 - 04 / 7 2100 14,7a 35
e. Melodie d'Inverne (S) v. General November (DE) T. Horpestad Momarken Travbane 3 27/12 - 08 / 11 2140 14,5a 24
Sverige T. Horpestad Färjestad 1 10/12 - 04 / 4 2140 13,9a 92
T. Horpestad T. Horpestad Färjestad 3 18/11 - 09 / 7 2140 13,0a 52
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst T. Horpestad Örebro 0 02/11 - 06 / 7 2660 15,3 36
15 2019: -5 -3 -0 -1 -0 -320 474 2018: -6 -2 -0 -1 -1 -76 491
Cokstile 2680 1 Plass 2 200 510
6 år BRUN H v.Quite Easy (US) L. Kolle Biri Travbane 1 02/2 - 08 / 4 2100 14,0a 80
e. Joystile v. Coktail Jet (FR) L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 01/12 - 08 / 1 2100 16,5a 15
Jan-Erik Andresen /Kolbotn L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 10/11 - 07 / 6 2100 12,7a 18
L. Kolle Jan Kristian Waaler (T) L. Kolle Biri Travbane 1 19/10 - 01 / 7 1620 12,5 10
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl U. Ohlsson Bjerke Travbane 0 10/6 - 12 / 6 2100 12,9a 571