<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:06 V75-4
V4-1
LARS LAUMBS LØP
LARS LAUMBS LØP
Kaldblods 2640 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker. 20 m. ved vunnet 1.500.001 kr., 40 m. ved 3.000.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 150.000-75.000-35.000-20.000-15.000-(10.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 14 Duo : Trippel : 14-3-7 Plass : 14-3-7

1 2019: -11 -1 -1 -0 -7 -128 633 2018: -19 -0 -1 -2 -9 -95 130
Tante Ragnhild 2640 1 Plass 1 418 276
8 år SVART HP v.Bork Odin K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 5 16/2 - 05 / 6 2100 25,7a 93
e. Hongslostjerna v. Rigel Jo K. Kvasnes Bjerke Travbane 2 06/2 - 01 / 7 2100 25,1a 117
Morten Langli /Oslo K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 30/1 - 06 / 7 2100 26,3a 256
K. Kvasnes O. Mikkelborg Momarken Travbane - 08/1 - 01 / 8 2200 dg 67
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 6 05/1 - 09 / 11 2100 27,4a 432
2 2019: -4 -2 -0 -0 -0 -93 166 2018: -16 -2 -2 -4 -2 -148 472
Finnskog Oda 2 Plass 759 662
9 år BORKET HP v.Bork Odin H. Kulblik Jarlsberg Travbane 1 16/2 - 07 / 7 1609 24,9a 100
e. Møya v. Pajaprins H. Kulblik Bjerke Travbane 3 30/12 - 08 / 9 2140 27,0 777
Stall Kulblik H. Kulblik Romme 2 14/12 - 05 / 2 2140 26,8 51
H. Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 3 14/11 - 03 / 8 2160 26,3 237
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bjerke Travbane 1 17/10 - 05 / 11 1609 24,1a 401
3 2019: -7 -2 -4 -0 -1 -450 000 2018: -13 -3 -5 -2 -2 -327 000
Roli Eld 2660 1 Plass 1 711 000
9 år BRUN H v.Lome Elden A. Akselsen Forus Travbane 1 09/2 - 08 / 10 2080 24,1 142
e. Minti v. Minpil V. Hop Bjerke Travbane 2 19/1 - 08 / 6 1609 22,4a 161
Evelyn Madeleine Dalen-Tor Henning Hegna A. Akselsen Klosterskogen Travbane 2 05/1 - 09 / 8 2100 26,4a 15
V. Hop Frode Hamre (T) A. Akselsen Forus Travbane 3 08/12 - 03 / 9 2060 24,3 70
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Akselsen Bjerke Travbane 1 28/11 - 01 / 8 2160 24,9 16
4 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -64 476 2018: -13 -4 -0 -2 -1 -413 913
Will Prinsen 2 Plass 1 544 898
6 år BRUN H v.Tekno Odin Å. Tengsareid Momarken Travbane 4 12/2 - 06 / 9 2200 27,6 48
e. Willtilla v. Braute Å. Tengsareid Biri Travbane 0 13/10 - 07 / 15 2660 27,5 29
Kolbjørn Selmer /Trondheim Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 09/9 - 07 / 3 2140 24,5 75
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 04/8 - 03 / 8 3160 26,3 59
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 21/7 - 09 / 7 2609 25,3a 116
5 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -36 000 2018: -12 -0 -6 -2 -3 -382 906
Valle Ask 3 Plass 1 369 722
5 år SVART H v.Moe Odin T. Solberg Leangen Travbane 0 26/1 - 08 / 13 2180 26,4 86
e. Eldvinni v. Lome Elden T. Solberg Bjerke Travbane 1 09/1 - 01 / 2 2140 25,8 76
Oddbjørn Johansen /Skien G. Austevoll Momarken Travbane 2 27/12 - 09 / 8 1640 24,5 529
T. Solberg Anders Lundstrøm Wolden (T) T. Solberg Forus Travbane 0 08/12 - 03 / 6 2060 25,2 308
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 10/11 - 08 / 10 2160 25,2 138
6 2019: -11 -6 -1 -1 -2 -402 000 2018: -22 -6 -3 -3 -6 -306 000
G. Jerken 4 Plass 1 193 500
6 år RØD H v.Mørtvedt Jerkeld O. Gudmestad Jarlsberg Travbane 1 16/2 - 05 / 8 2100 25,0a 18
e. Hjertusota v. Moe Odin O. Gudmestad Forus Travbane 3 09/2 - 08 / 11 2080 24,9 68
Gaute Gudmestad-Ole Gaute Gudmestad O. Gudmestad Bjerke Travbane 1 19/1 - 06 / 8 2680 26,3 19
O. Gudmestad O. Gudmestad Forus Travbane 1 15/1 - 07 / 6 2060 26,2 20
hvit m/grønt kryss. O. Gudmestad Klosterskogen Travbane 1 05/1 - 03 / 13 2140 26,9 26
7 2019: -8 -0 -1 -1 -1 -46 974 2018: -25 -2 -2 -1 -6 -289 147
Pave Faks 5 Plass 1 173 182
8 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) T. Mjøen Leangen Travbane 0 26/1 - 08 / 12 2180 br 384
e. Pave Eldmina v. Elding J. Blekkan Östersund 0 18/1 - 08 / 4 2140 26,9 64
John Mogset /Storås J. Blekkan Leangen Travbane 2 14/1 - 08 / 12 2200 25,5 58
E. Høitomt John Mogset T. Mjøen Leangen Travbane 5 01/1 - 01 / 5 2160 28,6 g 66
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek J. Blekkan Östersund 2 21/12 - 03 / 2 2640 28,6 42
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -8 -1 -1 -2 -1 -271 847
Tand Kraft* (S) 2680 1 Plass 2 356 370
6 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) J. Persson Bergsåker 0 13/2 - 09 / 14 2180 24,9 63
e. Gott Tuffa* (S) v. Elding J. Persson Bollnäs 3 01/12 - 04 / 3 2680 27,2 52
Sverige J. Persson Solvalla 0 20/11 - 08 / 5 2140 25,6ag 167
J. Persson J. Persson Biri Travbane 1 13/10 - 07 / 11 2660 25,0 104
blå med gult kryss. J. Persson Bergsåker 2 28/9 - 05 / 6 2160 24,5 23
9 2019: -4 -0 -1 -0 -2 -24 000 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Norheim Jærv 2 Plass 2 021 488
11 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) P. Midtfjeld Klosterskogen Travbane 2 18/2 - 06 / 7 1700 27,6a 74
e. Norheim Elle v. Elding S. Eilefsen Bjerke Travbane P 30/1 - 20 / 2 2160 28,4 P
Georg William Sverdrup-Bodil Sælid H. Holm Bjerke Travbane 0 17/1 - 03 / 3 2140 27,6 223
P. Midtfjeld Stian Eilefsen (T) H. Holm Bjerke Travbane 0 20/12 - 07 / 1 1609 24,8a 692
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek K. Johansen Bjerke Travbane 0 25/2 - 09 / 6 2680 27,2 1130
10 2019: -7 -0 -2 -0 -3 -39 500 2018: -21 -3 -2 -2 -7 -270 500
Galileo 3 Plass 2 498 908
7 år SVART H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Klosterskogen Travbane 5 18/2 - 06 / 8 1700 28,3a 23
e. Tangen Pia v. Lome Elden G. Flåten Bjerke Travbane 0 28/11 - 01 / 9 2160 25,6 40
Stall Galileo G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 10/11 - 05 / 1 2100 24,8ag 237
G. Flåten O. Storetvedt Bergen Travpark 2 03/11 - 07 / 12 2180 25,0 28
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame E. Høitomt Bergen Travpark 4 27/10 - 06 / 4 1600 23,1a 333
11 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -6 -3 -0 -1 -824 992
Myhreng Jerker 4 Plass 1 941 575
8 år SVART H v.Krageboen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 09/1 - 01 / 6 2160 26,7 g 18
e. Gulheim Seira v. Minpil O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane - 10/11 - 05 / 5 2100 dg a 42
Stall Vent og se O. Mikkelborg Biri Travbane 0 13/10 - 04 / 10 2620 28,1 g 32
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Färjestad 1 22/9 - 10 / 7 2140 21,3a 189
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 09/9 - 07 / 9 2140 23,4 67
12 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -14 000 2018: -21 -0 -6 -1 -8 -389 724
Lex Lodney 5 Plass 1 965 807
11 år SVART H v.Millex O. Østre Bjerke Travbane 3 30/1 - 06 / 5 2100 25,5a 45
e. Stranda Torill v. Spikeld O. Østre Bjerke Travbane 5 09/1 - 01 / 7 2160 25,4 89
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal O. Østre Momarken Travbane 7 27/12 - 09 / 14 1660 24,4 g 729
O. Østre Gjermund Gravdal O. Østre Bjerke Travbane 0 19/12 - 07 / 5 2100 27,0a 67
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Biri Travbane 0 13/10 - 04 / 8 2620 27,5 351
13 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -1 -0 -5 -2 -144 000
Tekno Jerken 2700 1 Plass 3 253 740
12 år MØRKBR H v.Mørtvedt Jerkeld E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 19/1 - 08 / 11 1609 23,5a 97
e. Jerkegnista v. Pilmingnist E. Rennesvik Momarken Travbane 3 27/12 - 09 / 12 1660 23,4 190
Tor Brænden /Oslo E. Rennesvik Bjerke Travbane 1 19/12 - 07 / 1 2100 26,5a 49
E. Rennesvik Anders Lundstrøm Wolden (T) E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 3 10/11 - 05 / 2 2100 24,5a 178
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek E. Rennesvik Bjerke Travbane 3 24/10 - 02 / 10 2700 24,0 35
14 2019: -4 -1 -1 -2 -0 -290 000 2018: -13 -8 -2 -0 -3 -1 365 008
Odd Herakles 2 Plass 4 414 669
9 år SVART H v.Moe Odin A. Akselsen Bjerke Travbane 3 19/1 - 08 / 10 1609 22,5a 34
e. Gaupen Stjerna v. Alm Svarten A. Akselsen Momarken Travbane 5 27/12 - 09 / 13 1660 24,2 17
Odd Paulsen-Linda Cathrine Kvernenes A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 10/11 - 05 / 7 2100 23,9a 12
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Bergen Travpark 1 27/10 - 06 / 3 1600 22,6a 14
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Akselsen Färjestad 4 22/9 - 10 / 9 2140 21,5a 33