<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:10 V75-7
V4-4
DD-2
THON HOTEL LINNE LØPET (HOPPECUPEN)
HOPPECUPEN
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 275.001 kr., 40 m. ved 550.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 1.000.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 20. august 2018. Også for 3-6-årige hopper som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 20. august 2018.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-4-1 Plass : 10-4-1

1 2019: -12 -1 -3 -3 -1 -85 000 2018: -20 -5 -2 -1 -3 -164 500
Thale 2140 1 Plass 286 500
6 år SVART HP v.Bork Odin H. Holm Biri Travbane 3 15/2 - 03 / 3 1609 27,2ag 71
e. Tora Stjerna v. Spikeld H. Eggen Bjerke Travbane - 06/2 - 02 / 6 2100 dg a 50
Torbjørn Smedsrud-Halvor Moshus O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 23/1 - 06 / 8 2160 29,0 89
H. Holm Torbjørn Smedsrud H. Holm Bjerke Travbane 2 16/1 - 05 / 2 2100 28,1a 50
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Klosterskogen Travbane 5 05/1 - 01 / 2 2100 31,4ag 37
2 2019: -6 -1 -2 -0 -2 -55 000 2018: -15 -4 -3 -1 -2 -110 000
Sirikit 2 Plass 283 636
7 år SVART HP v.Moe Odin O. Mikkelborg Biri Travbane 2 15/2 - 03 / 6 1609 27,0a 32
e. Vivendel v. Viljesterk O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 02/1 - 05 / 2 2100 28,2a 19
Helene Finess Aunemo /Fannrem O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 05/12 - 04 / 2 2100 29,2a 17
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 13/11 - 03 / 7 1609 28,5a 22
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 1 26/10 - 02 / 8 2100 29,2a 44
3 2019: -5 -1 -0 -0 -0 -14 000 2018: -14 -0 -0 -2 -4 -36 809
Mai Oda 3 Plass 265 443
5 år HUSKBRUN HP v.Bork Odin K. Malmin Bjerke Travbane 0 13/2 - 06 / 3 2140 29,5 g 129
e. Finnbo Ussa (S) v. Svall Ivar* (S) K. Malmin Biri Travbane - 02/2 - 05 / 1 2100 dg a 141
Cecilie Høgsaas Eide /Eiksmarka K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 18/1 - 01 / 4 2100 29,4ag 23
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Klosterskogen Travbane - 05/1 - 05 / 6 2120 dg 65
Mørkblå med gul reklame/bånd M. Jakobsson Färjestad 0 22/9 - 02 / 3 2160 br g 246
4 2019: -6 -1 -2 -0 -1 -111 000 2018: -14 -1 -0 -2 -6 -92 500
Stensvik Marikken 2160 1 Plass 385 500
8 år MØRKBR HP v.Moe Odin A. Stensen Biri Travbane 2 02/2 - 05 / 10 2100 26,9a 80
e. Kos Marie v. Kos Knekten A. Stensen Leangen Travbane 1 26/1 - 05 / 5 2160 28,6 44
Inger Adele H. Helseth /Averøy A. Stensen Drammen Travbane 0 22/12 - 03 / 13 2140 30,9 133
V. Hop Gaute Inge Helseth (A) A. Stensen Bjerke Travbane 7 15/12 - 08 / 4 2140 27,9 g 327
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Stensen Leangen Travbane 0 24/11 - 06 / 6 2140 30,4a 97
5 2019: -6 -0 -0 -2 -2 -17 000 2018: -9 -0 -2 -3 -3 -51 000
Ånei 2 Plass 299 858
9 år BRUN HP v.Moe Odin D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 01/2 - 01 / 2 2100 29,1a 154
e. Polar Fortuna v. Braute D. Dalen Drammen Travbane 3 22/12 - 09 / 6 2100 29,3a 139
Sonja Hansen /Hokksund H. Holm Bjerke Travbane 0 15/12 - 08 / 3 2140 28,7 567
D. Dalen Sonja Hansen D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 07/12 - 05 / 5 2100 29,2 66
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 01/12 - 05 / 3 2100 29,4 289
6 2019: -9 -5 -0 -1 -1 -102 000 2018: -31 -8 -3 -2 -10 -271 972
Troll Ronja 3 Plass 464 472
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Østre Momarken Travbane 1 12/2 - 06 / 2 2140 29,0 34
e. Trollemma v. Ilmin O. Østre Bjerke Travbane 1 08/2 - 04 / 4 1609 26,3a 125
Trond Solskau /Rolvsøy O. Østre Momarken Travbane 3 22/1 - 05 / 1 1640 26,9 80
O. Østre Trond Solskau G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 05/1 - 05 / 14 2140 29,6 105
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane 6 30/12 - 08 / 3 2120 28,3 190
7 2019: -6 -0 -1 -2 -2 -54 000 2018: -22 -4 -6 -2 -7 -361 550
Mine 4 Plass 510 604
6 år SVART HP v.Lome Elden E. Høitomt Bjerke Travbane 4 13/2 - 06 / 5 2160 27,5 148
e. Minti v. Minpil E. Høitomt Leangen Travbane 3 26/1 - 05 / 7 2180 28,1 24
Hovel Helmen /Gran E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 18/1 - 03 / 4 2100 27,9a 48
E. Høitomt Hovel Helmen (A) E. Høitomt Bjerke Travbane 5 30/12 - 08 / 2 2120 28,1 281
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 0 15/12 - 08 / 6 2160 27,6 387
8 2019: -5 -2 -1 -0 -2 -136 500 2018: -16 -3 -2 -1 -6 -179 000
Lykkje May 5 Plass 559 500
5 år SVART HP v.Norheim Svenn K. Djøseland Forus Travbane 1 09/2 - 04 / 10 2080 27,5 26
e. Lykkje Kristin v. Moe Odin K. Djøseland Klosterskogen Travbane 1 05/1 - 05 / 15 2140 29,0 30
May Helen Lea /Kleppe K. Djøseland Drammen Travbane 1 22/12 - 03 / 12 2140 29,1 50
M. Gundersen Kjetil Djøseland (T) K. Djøseland Bjerke Travbane 0 15/12 - 08 / 7 2160 27,5 231
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Klosterskogen Travbane 5 01/12 - 05 / 11 2120 28,2 148
9 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -14 500 2018: -19 -0 -1 -0 -6 -31 000
Kjappe Tinna 6 Plass 377 500
10 år SVART HP v.Engli Svarten H. Holm Bjerke Travbane - 08/2 - 04 / 9 1609 dg a 129
e. Kjappe Troja v. Sjefen H. Holm Bjerke Travbane 0 16/1 - 07 / 10 2100 26,2a 835
Kjetil Guriby Huuse-Heidi Grønvold H. Holm Biri Travbane 5 11/1 - 06 / 8 1609 26,6ag 253
A. Akselsen Kjetil Guriby Huuse H. Holm Klosterskogen Travbane 5 05/1 - 05 / 13 2140 29,7 459
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv L. Kolle Bjerke Travbane 4 26/12 - 06 / 6 2100 28,5a 886
10 2019: -4 -3 -0 -0 -1 -165 000 2018: -21 -7 -2 -4 -3 -695 731
Brenne Blissi 2180 1 Plass 1 978 498
6 år BRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 30/12 - 08 / 15 2180 25,6 337
e. Brenne Jærva v. Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 15/12 - 08 / 14 2180 26,1 27
Vidar Asgeir Brenne /Skjærhallen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 01/12 - 05 / 13 2140 27,3 28
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 31/10 - 05 / 11 2200 26,5 r 13
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Biri Travbane 1 13/10 - 06 / 14 2160 26,5 18
11 2019: -4 -0 -1 -1 -1 -32 000 2018: -26 -1 -6 -0 -8 -218 500
Oriola 2 Plass 792 500
7 år SVART HP v.Åsajerven L. Kolle Bjerke Travbane 2 15/12 - 08 / 15 2180 25,8 534
e. Minardi v. Elding L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 01/12 - 05 / 9 2120 27,9 172
Olav Knutsen /Nærbø P. Buer Forus Travbane 4 20/11 - 03 / 4 2080 26,3 42
L. Kolle Olav Knutsen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 03/11 - 07 / 7 1660 24,9 224
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl P. Buer Bergen Travpark 2 11/10 - 03 / 6 2120 26,4 37
12 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -25 000 2018: -19 -5 -3 -1 -3 -329 620
Kiro Bia Balderina 3 Plass 640 120
8 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Bjerke Travbane 0 13/2 - 06 / 10 2180 27,5 31
e. Zulu Bia v. Thuli Elden B. Steinseth Jarlsberg Travbane 2 12/1 - 06 / 1 2100 26,9 72
Stall Ki-Ro G. Austevoll Bjerke Travbane 2 30/12 - 08 / 10 2140 26,8 215
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 1 15/12 - 08 / 10 2160 26,5 g 127
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Jarlsberg Travbane 1 07/12 - 05 / 11 2120 27,9 27
13 2019: -8 -2 -2 -2 -2 -192 000 2018: -10 -2 -0 -0 -4 -101 500
Trø Hera 4 Plass 798 777
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) S. Jessen Bjerke Travbane 3 13/2 - 06 / 11 2180 26,6 59
e. Trø Spika v. Spikeld S. Jessen Forus Travbane 2 09/2 - 04 / 13 2100 26,9 45
Stall Trø Hera S. Jessen Jarlsberg Travbane 3 12/1 - 06 / 6 2100 27,2 196
S. Jessen Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Drammen Travbane 1 22/12 - 06 / 1 2520 28,3 460
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek S. Jessen Sørlandets Travpark 0 16/12 - 05 / 7 2160 27,8 260
14 2019: -9 -0 -1 -1 -3 -32 000 2018: -15 -4 -2 -1 -3 -299 500
Tao Elda 5 Plass 985 302
11 år BRUN HP v.Bokli Eld A. Stensen Leangen Travbane - 04/2 - 06 / 11 2160 dg 132
e. Tao Faksa v. Järvsöfaks (S) A. Stensen Leangen Travbane 7 26/1 - 08 / 4 2160 26,9 371
Guri Irene Amundgaard /Dovre D. Dalen Leangen Travbane 0 20/1 - 06 / 9 2180 br g 69
A. Stensen Mariann Therese Glemmestad (B) N. Stene Leangen Travbane 0 07/1 - 04 / 4 1680 31,9 g 39
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Drammen Travbane 2 22/12 - 06 / 9 2540 27,6 150
15 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -11 276 2018: -12 -1 -2 -3 -0 -191 012
Uggla i Mossen* (S) 6 Plass 1 813 408
6 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) U. Eriksson Bergsåker 5 13/2 - 09 / 7 2160 24,8 142
e. Lax Vilja* (S) v. Moe Odin U. Eriksson Bollnäs 6 27/1 - 08 / 7 2660 26,5 106
Sverige U. Eriksson Umeå 0 25/12 - 10 / 11 2180 27,5 g 58
G. Austevoll Jan-Olov Persson (T) U. Eriksson Gävle 1 29/11 - 06 / 8 2140 25,8a 72
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl U. Eriksson Umeå 3 09/11 - 06 / 10 2180 25,6 g 67