<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:22 V75-2
V5-4
THON HOTEL LINNE-LØPET (DISTANSEFORDEL HOPPER)
DISTANSEFORDEL HOPPER
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker.
For 3-15-årige hopper høyest 120.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 20. august 2018. Også for 3-15-årige hingster og vallaker høyest 150.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 20. august 2018.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-9-8 Plass : 5-9-8

1 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -21 -2 -4 -3 -5 -105 500
Horgen Gaupa 2140 1 Plass 121 500
7 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) J. Bjerring Bjerke Travbane - 13/2 - 04 / 13 2160 dg 303
e. Horgen Lykke v. Moe Odin J. Bjerring Klosterskogen Travbane 6 28/1 - 04 / 8 2140 33,2 111
Stall Fire Kompiser J. Bjerring Bjerke Travbane - 16/1 - 04 / 7 2100 dg a 166
J. Bjerring J. Bjerring Drammen Travbane 5 22/12 - 03 / 2 2100 32,0 237
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Bjerke Travbane 7 05/12 - 05 / 7 2160 31,3 109
2 2019: -11 -0 -2 -2 -2 -33 000 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -15 000
Ejo Tina 2 Plass 113 767
7 år BRUN HP v.Tin Tveiten D. Dalen Bjerke Travbane 3 08/2 - 03 / 3 1609 29,4ag 184
e. Røsterosa v. Røste Bo* (S) O. Mikkelborg Biri Travbane 6 25/1 - 02 / 7 2100 32,4a 167
Marita Høyesveen /Ringebu Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 19/1 - 01 / 1 2140 31,1 350
Å. Tengsareid Marita Høyesveen Å. Tengsareid Biri Travbane 0 11/1 - 02 / 6 2100 34,5ag 348
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam D. Dalen Biri Travbane 0 21/12 - 01 / 9 2120 35,6 g 303
3 2019: -4 -1 -1 -0 -1 -36 000 2018: -9 -3 -3 -1 -2 -84 500
Lille Ild 3 Plass 148 500
10 år RØD HP v.Briskeby Philip V. Hop Bjerke Travbane - 08/2 - 03 / 9 1609 dg a 48
e. Werven Mari v. Perle Troll V. Hop Biri Travbane 4 14/12 - 01 / 5 1609 31,0a 33
Anne-Stine L. Werven /Brumunddal V. Hop Bjerke Travbane 5 03/10 - 05 / 5 1609 28,6a 70
V. Hop Claus Vegard Werven V. Hop Bjerke Travbane 2 25/9 - 04 / 3 1609 29,4a 48
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 1 03/9 - 03 / 2 2100 32,2a 19
4 2019: -9 -1 -1 -1 -3 -65 500 2018: -14 -1 -1 -2 -6 -67 000
Skjetnefaxa 4 Plass 132 500
4 år SVART HP v.Hellin Faxen J. Eriksen Sørlandets Travpark 4 10/2 - 02 / 1 2140 32,0 34
e. Viggdine v. Elding J. Eriksen Bjerke Travbane 3 06/2 - 03 / 6 2160 32,3 15
Ole-Johnny Odland-Trude Varberg Å. Tengsareid Bjerke Travbane 1 09/1 - 04 / 8 2160 31,5 26
J. Eriksen Å. Tengsareid Momarken Travbane 1 27/12 - 01 / 4 2160 32,9 18
Beige m/svart seler&ermer,hv skstk,rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 4 16/12 - 04 / 4 2160 32,3 83
5 2019: -8 -2 -1 -0 -2 -98 000 2018: -24 -1 -2 -1 -8 -76 491
Perle Vilja 5 Plass 187 491
5 år SVART HP v.Moe Svarten G. Austevoll Bjerke Travbane 1 13/2 - 04 / 7 2160 29,4 598
e. Perle Maria v. Spikeld J. Bjerring Bjerke Travbane - 31/1 - 05 / 1 2100 dg a 213
Erling Bottolfs-Johnny Ekra J. Bjerring Biri Travbane 4 25/1 - 02 / 8 2100 32,1a 394
G. Austevoll Jan Martin Bjerring (T) G. Austevoll Bjerke Travbane - 12/12 - 05 / 7 2100 dg a 106
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl J. Bjerring Biri Travbane 0 30/11 - 05 / 6 2100 39,1ag 54
6 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -1 -3 -2 -6 -76 000
Kongs Nota 6 Plass 114 000
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 18/2 - 05 / 5 2100 36,7 g 506
e. Stjerne Svarta v. Pilmin L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 07 / 5 2100 32,4a 368
Kjell Sagedal-Jan Sagedal L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 20/12 - 01 / 4 2100 32,6a 50
L. Kolle Kåre Andersen (T) L. Kolle Bjerke Travbane - 05/12 - 05 / 6 2160 dg 267
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane 0 30/10 - 04 / 3 2100 32,7ag 69
7 2019: -8 -1 -2 -0 -3 -41 000 2018: -16 -0 -2 -1 -6 -46 500
Modijerva 7 Plass 139 000
6 år LYSBRUN HP v.Åsajerven G. Stenberg Bjerke Travbane 2 08/2 - 03 / 4 1609 29,4a 114
e. Modina Elken v. Moe Odin G. Stenberg Bjerke Travbane 0 31/12 - 03 / 12 2100 33,9ag 765
Harald Nordhagen /Kapp G. Stenberg Bjerke Travbane 2 12/12 - 05 / 1 2100 29,7a 392
G. Stenberg Harald Nordhagen G. Stenberg Bjerke Travbane 0 14/11 - 06 / 3 2140 31,2 1317
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Stenberg Bjerke Travbane - 25/9 - 04 / 6 1609 dg a 791
8 2019: -6 -1 -3 -2 -0 -68 000 2018: -8 -2 -2 -1 -3 -86 500
Aasvind 2160 1 Plass 154 500
4 år MØRKBR H v.Saras Tofte G. Flåten Klosterskogen Travbane 3 18/2 - 05 / 4 2100 33,0 33
e. Hovsjerka v. Mørtvedt Jerkeld G. Flåten Momarken Travbane 2 05/2 - 08 / 7 2160 31,3 26
Stall Aasvind G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 12/1 - 03 / 3 2100 30,3 87
G. Flåten G. Flåten Momarken Travbane 2 27/12 - 04 / 3 2140 31,1 g 42
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 09/12 - 04 / 1 2100 33,1a 24
9 2019: -9 -6 -1 -1 -0 -152 000 2018: -12 -4 -1 -0 -3 -73 438
Mjølner Marius 2 Plass 225 438
5 år SVART H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 13/2 - 04 / 14 2160 32,2 g 25
e. Myrtrolla v. Mjølner Troll J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 05/2 - 08 / 8 2160 31,2 23
Eddie Grinaker /Oslo J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 17/1 - 06 / 5 2140 31,4a 24
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 08/1 - 03 / 4 2160 32,2 19
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 0 27/12 - 04 / 7 2160 31,7 60
10 2019: -3 -0 -1 -1 -0 -15 000 2018: -10 -2 -1 -1 -4 -87 277
Alonso O.R. 3 Plass 145 070
6 år RØD H v.Moe Odin E. Schem Bjerke Travbane 2 14/2 - 06 / 2 2100 30,4a 95
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden E. Schem Bjerke Travbane 3 06/2 - 05 / 1 2100 30,0a 202
Stall Reseptal H. Holm Bjerke Travbane - 10/1 - 06 / 1 2100 dg a 164
E. Schem E. Schem Biri Travbane 4 21/12 - 01 / 4 2100 32,0 65
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Färjestad 3 26/11 - 11 / 11 2160 30,7 181
11 2019: -5 -0 -0 -2 -1 -25 000 2018: -16 -2 -3 -1 -2 -71 000
Odin Faks 4 Plass 153 500
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) T. Fløysand Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 06 / 12 1700 br ag 47
e. Perla Mi v. Moe Odin T. Fløysand Bjerke Travbane 3 30/1 - 05 / 10 2100 28,9a 60
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss T. Fløysand Bjerke Travbane 3 19/1 - 04 / 4 2100 28,7a 65
T. Fløysand Martine Wessel (T) T. Fløysand Drammen Travbane - 22/12 - 07 / 7 2100 dg a 27
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek T. Fløysand Forus Travbane - 08/12 - 07 / 7 2060 dg 23
12 2019: -10 -0 -0 -2 -1 -14 500 2018: -18 -3 -2 -3 -5 -99 031
Øygard Pål 5 Plass 155 243
5 år SVART V v.Tekno Odin C. Antonsen Bjerke Travbane 0 30/1 - 05 / 1 2100 30,0a 321
e. Påls Tina v. Elding C. Antonsen Bjerke Travbane 4 10/1 - 06 / 5 2100 29,1a 239
Stall Pål Sine Hener C. Antonsen Momarken Travbane 3 08/1 - 03 / 6 2180 31,9 74
D. Dalen Karoline Lund Solberg (T) C. Antonsen Bjerke Travbane 0 02/1 - 05 / 11 2100 30,8a 460
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek C. Antonsen Bjerke Travbane - 06/12 - 05 / 4 1609 dg a 242
13 2019: -11 -0 -0 -0 -5 -19 000 2018: -15 -0 -3 -1 -7 -59 725
Wik Faksen 6 Plass 123 395
6 år BRUN V v.Voje Faks V. Hop Momarken Travbane 0 21/2 - 01 / 12 1640 30,0a 437
e. Marthe Røder v. Røder M. Gundersen Bjerke Travbane 6 13/2 - 04 / 12 2160 30,8 521
Rune Wilberg-Trine Wilberg M. Gundersen Bjerke Travbane 0 06/2 - 05 / 7 2100 30,8a 381
E. Høitomt Rune Wilberg M. Gundersen Bjerke Travbane 5 30/1 - 03 / 6 1609 29,5a 328
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Gundersen Bjerke Travbane 0 23/1 - 06 / 5 2140 31,0 g 182
14 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -11 -0 -2 -0 -2 -28 000
Heimstad Lomen 7 Plass 138 000
11 år SVART V v.Lome Elden K. Johansen Bjerke Travbane 0 14/2 - 06 / 5 2100 32,5ag 126
e. Dilla v. Åsrapp T. Solberg Bjerke Travbane 0 24/1 - 02 / 2 1609 29,4ag 176
Iselin Mysen-Marinus A. Beck G. Austevoll Biri Travbane - 11/1 - 02 / 7 2100 dg a 177
K. Johansen Iselin Mysen (A) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 12/12 - 06 / 6 1609 31,4ag 168
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Bjerke Travbane 2 09/5 - 02 / 13 2160 28,9 g 460