<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 12:40 V4-2


Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 55.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-8-1 Plass : 4-8-1

1 2019: -5 -2 -0 -1 -1 -42 500 2018: -4 -1 -1 -1 -1 -27 500
Al Gothi De Chene 2140 1 Plass 70 000
5 år BRUN V v.Jetstile O. Kjenner Momarken Travbane 1 12/2 - 02 / 3 2140 18,8a 77
e. Susie Vic v. Rockaroundtheclock* (US) O. Kjenner Bjerke Travbane 2 06/12 - 02 / 7 2100 17,2a 79
Camilla Ek /Saltnes O. Kjenner Bjerke Travbane 3 22/11 - 02 / 9 2100 18,0a 49
O. Kjenner Camilla Ek O. Kjenner Jarlsberg Travbane 1 02/11 - 02 / 7 2100 18,0a 98
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Momarken Travbane 4 09/10 - 08 / 8 2140 18,3a 143
2 2019: -7 -1 -0 -1 -1 -18 000 2018: -6 -1 -1 -0 -2 -42 000
Joey Krobak 2 Plass 60 000
4 år SVART HP v.Ens Snapshot (US) E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 10/2 - 08 / 8 2140 19,8a 22
e. Aqua Symphony v. Chipmate* (US) R. Wiig Forus Travbane 0 06/1 - 04 / 2 2040 19,7a 448
Kristine Sørensen-Enok Antonsen R. Wiig Forus Travbane - 13/11 - 08 / 6 2040 dg a 59
D. Dalen Kristine Sørensen (A) G. Mikkelsen Forus Travbane 2 01/11 - 03 / 6 2040 19,6a 39
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 5 21/10 - 02 / 1 2140 18,6a 136
3 2019: -3 -0 -0 -1 -2 -15 603 2018: -4 -1 -0 -0 -3 -23 298
Call Me Fancy* (S) 3 Plass 38 901
5 år BRUN HP v.Hard Livin* (US) T. Nagel Örebro 4 07/2 - 08 / 3 2100 20,3a 39
e. Önas Erika* (S) v. Calvin Capar (IT) T. Nagel Färjestad 3 21/1 - 02 / 8 1640 17,7 788
Sverige T. Nagel Bjerke Travbane 5 03/1 - 05 / 4 2100 18,1a 81
T. Nagel Rolf Nagel T. Nagel Bjerke Travbane 1 19/12 - 01 / 2 2140 21,0 73
Gul, mörkgrönt axelparti & arm T. Nagel Färjestad 5 03/12 - 01 / 5 2140 19,0 515
4 2019: -6 -1 -0 -1 -3 -28 000 2018: -7 -0 -1 -0 -3 -12 000
Sajama (S) 4 Plass 59 000
8 år MØRKBR HP v.Chocolatier* (US) S. Weberg Momarken Travbane 3 12/2 - 02 / 7 2140 19,1a 591
e. Noisy Nellie (US) v. Muscles Yankee* (US) P. Buer Bergen Travpark 2 27/9 - 07 / 7 2100 nc a 28
Stall Jagsow P. Buer Bergen Travpark 6 30/8 - 02 / 6 2100 18,7 212
S. Weberg P. Buer Bergen Travpark 5 02/8 - 08 / 4 2120 19,9 183
Mørkegrønn m/lilla og hvite ermstr,rek P. Buer Bergen Travpark 0 05/7 - 07 / 4 2100 20,8ag 220
5 2019: -3 -0 -0 -0 -3 -10 234 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -4 454
Red Chili Runner* (S) 5 Plass 54 771
6 år FUKS HP v.Racer Bourbon* (FR) A. Elehn Färjestad 5 30/1 - 05 / 4 2160 18,9 g 581
e. Red Billie (S) v. Giant Chill* (US) A. Elehn Axevalla 6 16/1 - 01 / 7 2160 19,7 g 565
Sverige A. Elehn Axevalla 4 08/1 - 02 / 8 2140 20,6a 627
A. Elehn A. Elehn Färjestad 5 20/12 - 07 / 12 2140 18,6 1845
svart med orange skulderstykke A. Elehn Årjäng 0 15/9 - 04 / 3 2140 18,0a 429
6 2019: -4 -0 -1 -1 -1 -14 600 2018: -7 -0 -1 -0 -6 -42 926
Carmula One* (S) 6 Plass 57 526
4 år M.BRUN HP v.Formula One* (US) D. Aarum Momarken Travbane 2 05/2 - 02 / 8 2140 18,9a 69
e. Etoile de Rien* (S) v. Express Lavec* (S) D. Aarum Färjestad 5 07/1 - 02 / 3 2140 19,3 502
Sverige D. Aarum Färjestad 4 03/12 - 02 / 4 2140 19,2 185
O. Sagholen Anders Johansson D. Aarum Färjestad 5 18/11 - 02 / 9 2140 17,7 636
Lysblå, m.blå stolpe & l.blå ermr+rek D. Aarum Färjestad 8 27/10 - 02 / 3 2140 20,2 120
7 2019: -7 -0 -1 -2 -3 -27 000 2018: -14 -0 -1 -1 -8 -26 854
Nota Fool Genius 7 Plass 57 485
5 år BRUN HP v.Federal Flex* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 07/2 - 07 / 5 2100 18,9a 58
e. Keystone Sybil (US) v. Malabar Man* (US) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 28/1 - 07 / 2 2100 18,2a 47
Jørg Harald Lund-Oddvar Hiåsen G. Austevoll Momarken Travbane 4 08/1 - 07 / 7 2140 18,9a 78
G. Austevoll Jørg Harald Lund G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 23/12 - 02 / 11 2100 17,5a 94
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Momarken Travbane 3 11/12 - 02 / 5 2140 18,7a 195
8 2019: -8 -0 -2 -1 -1 -22 000 2018: -8 -0 -0 -0 -1 -4 000
David K. (S) 8 Plass 54 622
6 år MØRKBR V v.Sebastian K.* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 07/2 - 07 / 3 2100 18,0a 235
e. Rasta (S) v. Jag De Bellouet* (FR) V. Hop Biri Travbane - 25/1 - 04 / 9 1609 dg a 285
Jan Simenstad /Dombås V. Hop Momarken Travbane - 17/1 - 02 / 3 2140 dg a 219
E. Høitomt Martine O. Sørvik (T) E. Høitomt Drammen Travbane 0 22/10 - 06 / 3 2100 21,1ag 44
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek M. Sørvik Jarlsberg Travbane - 12/10 - 01 / 9 2100 dg a 304
9 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -12 -1 -2 -1 -3 -40 000
Photo Mack 9 Plass 46 000
7 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) O. Østre Momarken Travbane 6 05/2 - 02 / 7 2140 19,2ag 164
e. Matina Mack (US) v. Tagliabue* (US) O. Østre Momarken Travbane 0 17/1 - 02 / 7 2140 20,9ag 421
Rene Bjønnes /Rolvsøy O. Østre Jarlsberg Travbane 0 28/12 - 05 / 8 2100 20,0a 582
O. Østre Jan-Arne Raab (T) O. Østre Bjerke Travbane 0 19/12 - 06 / 7 2100 19,3ag 335
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame K. Johansen Momarken Travbane 0 31/5 - 03 / 3 2140 22,1ag 99
10 2019: -4 -1 -0 -2 -0 -26 579 2018: -8 -0 -0 -0 -5 -40 936
Bikila* (S) 10 Plass 67 515
4 år M.BRUN V v.Make It Happen (US) M. Hultman Bjerke Travbane 1 07/2 - 07 / 6 2100 18,0a 43
e. Amante* (S) v. Racer Bourbon* (FR) M. Hultman Åby - 26/9 - 03 / 5 2140 dg ag 287
Sverige M. Andersson Färjestad 4 03/9 - 05 / 4 2140 16,1 143
M. Hultman M. Hultman Eskilstuna 5 25/8 - 02 / 9 2140 17,1a 507
tredelt hvit/blå/grå D. Aarum Färjestad 4 06/8 - 02 / 4 2140 17,8 542