<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-3


Kaldblods 2140 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 72.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-6-5 Plass : 11-6-5

1 2019: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -12 -0 -1 -1 -0 -10 000
Stjerne Jenta 2140 1 Plass 66 000
8 år BORKET HP v.Tangen Scott H. Hagen Bergen Travpark 0 31/1 - 03 / 5 2120 br g 1148
e. Sol v. Troll Rigel H. Hagen Bjerke Travbane 0 19/1 - 01 / 4 2140 33,0 g 743
Unni Mathisen-Tommy Mathisen H. Hagen Bergen Travpark 0 27/10 - 02 / 11 2120 35,6 g 1565
V. Hop Harald Inge Hagen (A) D. Dalen Bjerke Travbane 0 25/7 - 03 / 8 1640 32,4 291
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl D. Dalen Bjerke Travbane 0 23/7 - 01 / 12 2100 33,0ag 895
2 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -10 -1 -1 -1 -1 -27 500
Nesfaksen 2 Plass 70 500
7 år BRUN V v.Norheim Faksen F. Mjølnerød Momarken Travbane - 05/2 - 05 / 8 2160 dg 140
e. Neslykka v. Krembest F. Mjølnerød Momarken Travbane - 22/1 - 08 / 4 2160 dg 238
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Momarken Travbane 5 17/1 - 06 / 3 2140 33,5a 108
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 03/1 - 06 / 7 2100 32,9a 86
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane - 28/12 - 04 / 4 1609 dg a 51
3 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -17 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mo Fakso 3 Plass 69 000
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 07/2 - 03 / 7 2120 32,5 78
e. Frøken Sindy v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 0 24/1 - 05 / 7 2100 31,9a 55
Tore Mo /Norheimsund E. Høitomt Biri Travbane 5 11/1 - 08 / 6 2120 32,4 204
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) J. Rasmussen Biri Travbane P 19/10 - 20 / 2 2120 38,9 P
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek F. Ringheim Bergen Travpark 0 31/8 - 08 / 4 2100 36,3 g 509
4 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -1 -0 -1 -9 -47 749
Spikeld Rapp 4 Plass 58 473
8 år LYSBRUN V v.Spikeld E. Høitomt Bjerke Travbane 0 14/11 - 01 / 8 1640 33,4 300
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn L. Kolle Momarken Travbane 3 04/11 - 01 / 7 2140 33,2a 101
Birgit Meland /Askim O. Kjenner Bjerke Travbane 5 23/10 - 01 / 6 1609 30,2a 125
O. Kjenner Birgit Meland O. Kjenner Drammen Travbane 5 11/10 - 02 / 4 2100 31,2ag 145
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Momarken Travbane 5 02/10 - 02 / 6 2160 33,7 331
5 2019: -12 -0 -0 -1 -6 -24 000 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 500
Elises Håp 5 Plass 64 000
9 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) D. Johnsrud Biri Travbane 0 15/2 - 02 / 2 2100 32,9a 277
e. Gomnes Håp v. Elding D. Johnsrud Biri Travbane 5 02/2 - 02 / 3 1609 31,6a 210
Siw-Anita Bølviken-Dag Petter Johnsrud D. Johnsrud Bjerke Travbane 4 24/1 - 05 / 5 2100 31,7a 308
D. Johnsrud D. Johnsrud Biri Travbane 0 11/1 - 08 / 1 2100 33,6 274
Grønn m/oransje stolpe & belte D. Johnsrud Bjerke Travbane 6 30/12 - 01 / 6 2140 34,1 323
6 2019: -8 -0 -2 -4 -2 -40 000 2018: -15 -0 -2 -4 -5 -48 912
Bergers Granitt 6 Plass 88 912
6 år SVART V v.Wik Stjernen D. Dalen Momarken Travbane 5 12/2 - 03 / 7 2160 33,1 189
e. Ramstad Lotta v. Moe Odin D. Dalen Momarken Travbane 3 05/2 - 05 / 12 2160 32,7 118
May-Helen Nilsen /Klavestadhaugen D. Dalen Momarken Travbane 3 17/1 - 06 / 4 2140 33,2ag 92
D. Dalen May-Helen Nilsen D. Dalen Momarken Travbane 2 08/1 - 03 / 1 2140 33,6 92
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 4 26/12 - 03 / 11 2160 34,7 g 154
7 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -474
Berglund Oda* 7 Plass 60 552
5 år BRUN HP v.Moe Odin K. Larsson Färjestad 0 26/11 - 11 / 4 2140 34,4 g 350
e. Alva Bausa v. Spikeld K. Larsson Färjestad P 09/11 - 13 / 4 2160 34,3 P
Sverige B. Karlsson Dannero 0 13/8 - 06 / 7 2140 31,3a 826
K. Larsson M. Melander Dannero 5 30/7 - 03 / 4 2140 32,4a 198
brun m/hvit stolpe M. Melander Hagmyren 4 16/7 - 02 / 7 2160 32,0 44
8 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -17 -1 -0 -0 -9 -36 736
Lea R.B.* (S) 8 Plass 57 915
6 år SVARTBRUN HP v.Voje Faks U. Axelson Momarken Travbane 0 05/2 - 03 / 13 2180 36,1 g 897
e. Lobelia R.B.* (S) v. Lome Elden U. Axelson Momarken Travbane 8 22/1 - 08 / 6 2160 34,9 389
Sverige U. Axelson Momarken Travbane 0 08/1 - 05 / 8 2160 36,2 322
U. Axelson Therese Andersson U. Axelson Bjerke Travbane 0 30/12 - 01 / 8 2160 36,1 634
grønn med hvitt sk.stk og seler,ermbin U. Axelson Momarken Travbane 5 11/12 - 07 / 5 2160 34,7 48
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -0 -2 -0 -3 -31 001
H.G.Braga* (S) 9 Plass 67 916
6 år BRUN HP v.H.G. Balder G. Kylen Momarken Travbane 0 04/12 - 02 / 1 2140 32,5ar 448
e. Lill Braga* (S) v. Slogum Brage (S) G. Kylen Momarken Travbane 0 11/11 - 02 / 10 1660 33,1 g 489
Sverige G. Kylen Årjäng - 15/9 - 05 / 3 2140 dg g 389
G. Kylen G. Kylen Romme - 24/8 - 08 / 4 2140 dg g 390
hvit m/hvit stjerne på grått sk.stk. G. Kylen Åmål 7 12/8 - 07 / 12 2100 32,7 g 376
10 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -15 500 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Alonso Borka 10 Plass 63 554
5 år BORKET HP v.Bork Odin O. Sagholen Momarken Travbane 3 12/2 - 03 / 2 2140 33,8 84
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden O. Sagholen Bjerke Travbane 4 06/2 - 03 / 5 2160 33,0 149
Karl Wiggo Vangen /Andenes O. Sagholen Momarken Travbane P 17/1 - 20 / 1 2140 34,9 P
O. Sagholen C. Antonsen Momarken Travbane 0 12/7 - 02 / 5 2140 br ag 43
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl C. Antonsen Momarken Travbane 0 14/10 - 07 / 7 2140 30,7a 748
11 2019: -9 -2 -1 -1 -2 -46 500 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -5 491
Lygna Spretten 11 Plass 85 021
5 år SVART V v.Åsajerven Å. Tengsareid Biri Travbane 1 15/2 - 02 / 5 2100 31,3a 68
e. Lygna Camp v. Elding Å. Tengsareid Biri Travbane 6 02/2 - 02 / 4 1609 31,8a 68
Anne-Lene W. Johansen-Egil Johansen Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 22/1 - 08 / 2 2140 32,8 60
Å. Tengsareid Anne-Lene W. Johansen Å. Tengsareid Biri Travbane 3 11/1 - 08 / 3 2100 33,2 97
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 04/1 - 04 / 10 2120 34,0 175