<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:15 V5-5
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 24.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 42.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-1-3 Plass : 9-1-3

1 2019: -6 -2 -1 -1 -1 -40 500 2018: -6 -0 -0 -0 -6 -14 500
Omer Stjerna 2140 1 Plass 55 000
5 år BRUN HP v.Keik Jo E. Knutsen Klosterskogen Travbane 4 07/2 - 02 / 11 2140 35,9 g 300
e. Omer Ann (S) v. Jærvsøfuxen* (S) E. Knutsen Momarken Travbane 3 22/1 - 03 / 15 2160 35,6 254
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes E. Knutsen Drammen Travbane 4 26/11 - 09 / 6 2100 35,4 105
E. Knutsen Helge Grimnes E. Knutsen Biri Travbane 6 16/9 - 08 / 6 2100 36,7 g 197
Rød m/svart reklame E. Knutsen Kala Landbane 5 12/8 - 04 / 11 1920 33,7 512
2 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -10 500 2018: -4 -1 -1 -1 -0 -21 000
Mjølner Bruna 2 Plass 33 435
5 år MØRKBR HP v.Horgen Tore J. Hansen Bjerke Travbane - 26/12 - 03 / 2 2140 dg 44
e. Mjølner Dokka v. Polar Troll J. Hansen Jarlsberg Travbane 3 07/12 - 03 / 12 2120 34,4 43
Anne Hemstad /Gamle Fredrikstad J. Hansen Klosterskogen Travbane 1 19/11 - 07 / 2 2100 35,7 80
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Biri Travbane 2 09/11 - 09 / 5 2100 37,1 46
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Jarlsberg Travbane P 26/10 - 21 / 6 2120 38,6 P
3 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -21 000
Tinsokka 3 Plass 29 000
7 år BRUN HP v.Tin Tveiten C. Antonsen Momarken Travbane 0 17/1 - 07 / 5 2160 br g 317
e. Lannem Travina v. Lannem Sjur C. Antonsen Bjerke Travbane 8 10/1 - 05 / 11 2100 33,7a 399
Odd Løkken /Ringebu C. Antonsen Momarken Travbane 3 04/11 - 07 / 6 2160 37,2 136
C. Antonsen C. Antonsen Drammen Travbane 7 22/9 - 03 / 2 2100 35,8 g 95
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Bjerke Travbane 0 19/9 - 09 / 7 2140 35,3 276
4 2019: -5 -1 -1 -0 -2 -24 500 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -3 500
Frøken Helmine 4 Plass 28 000
4 år MØRKBR HP v.Norheim Faksen M. Gløersen Momarken Travbane 7 05/2 - 03 / 2 2140 34,8 g 1096
e. Bell Sona v. H.G. Balder M. Gløersen Jarlsberg Travbane 4 18/1 - 07 / 3 2100 37,1 32
Isabelle M. Gløersen /Nordre Frogn M. Gløersen Jarlsberg Travbane - 23/12 - 08 / 2 2100 dg 112
M. Gløersen Isabelle M Gløersen M. Gløersen Momarken Travbane 3 11/12 - 08 / 8 2140 35,2 47
Hvit,rød stolpe,grønt sidef.&u.erm,rek M. Gløersen Momarken Travbane P 29/11 - 20 / 3 2160 36,9 P
5 2019: -5 -1 -0 -1 -3 -30 500 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -9 947
Furderud Stjerna 2160 1 Plass 69 514
6 år SVART HP v.Lome Elden B. Humborstad Leangen Travbane 2 17/12 - 01 / 5 2140 34,8a 43
e. Eng Mari v. Eng Svarten B. Humborstad Arvika 6 26/6 - 08 / 7 2100 32,8 555
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Bjerke Travbane 0 08/11 - 06 / 2 1640 32,6 506
B. Humborstad B. Humborstad Bjerke Travbane 0 18/10 - 02 / 4 2140 32,0 543
gul m/grått belte og ermring B. Humborstad Romme 8 13/10 - 03 / 4 2140 33,8 129
6 2019: -5 -0 -2 -0 -0 -15 000 2018: -12 -0 -1 -2 -5 -29 000
Goroso Lusianna 2 Plass 46 000
5 år M.BRUN HP v.Åsajerven G. Austevoll Bjerke Travbane - 06/2 - 03 / 2 2140 dg r 96
e. Valle Møy v. Sjefen G. Austevoll Bjerke Travbane 2 23/1 - 08 / 10 2160 33,0 123
Siv Johanne Ørstad /Hvalstad G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 25/11 - 03 / 5 2100 dg 80
G. Austevoll Siv Johanne Ørstad G. Austevoll Klosterskogen Travbane 8 08/11 - 02 / 6 2100 35,0ag 113
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 6 31/10 - 01 / 10 2160 33,8 g 139
7 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -17 500 2018: -4 -1 -1 -0 -2 -20 000
Frisli Paja 3 Plass 37 500
6 år BRUN HP v.Horgen Tore A. Stensen Bjerke Travbane 8 08/2 - 07 / 12 2160 36,6 212
e. Veslepaja v. Perle Troll Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 31/1 - 06 / 8 2100 33,6a 72
Tor Opheim-Anita Opheim A. Stensen Bjerke Travbane 3 10/1 - 05 / 2 2100 32,5a 230
Å. Tengsareid Tor Opheim (B) G. Flåten Momarken Travbane 6 09/10 - 09 / 9 2180 38,9 g 48
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Flåten Bjerke Travbane 7 02/10 - 02 / 2 2100 37,0a 47
8 2019: -6 -0 -0 -0 -4 -11 000 2018: -5 -0 -0 -2 -2 -14 000
Amazona 4 Plass 36 000
8 år SVART HP v.Nordli Svarten B. Steinseth Bjerke Travbane 7 08/2 - 07 / 10 2160 35,3 g 642
e. Dolly Vilja v. Elding B. Steinseth Bjerke Travbane 8 31/1 - 06 / 10 2100 34,4a 348
Håkon Marius Kvæken-Per Kolbjørn Kjæstad Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 02/1 - 03 / 10 2160 36,8 1053
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 0 31/10 - 01 / 1 2140 35,0 g 407
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 3 28/10 - 02 / 11 2120 34,0 533
9 2019: -4 -1 -1 -0 -1 -24 500 2018: -5 -1 -0 -0 -3 -32 651
Nygaards Nena 5 Plass 57 151
4 år MØRKBR HP v.Horgen Tore J. Mjølnerød Momarken Travbane 4 22/1 - 08 / 3 2140 33,4 63
e. Nygaards Vinna v. Sjefen J. Mjølnerød Färjestad 4 15/10 - 01 / 7 2160 34,4 14
Kari Mjølnerød /Halden J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 28/8 - 02 / 3 2100 32,6a 132
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Dannero 5 29/7 - 05 / 4 2140 32,9a 48
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Årjäng 1 13/7 - 02 / 4 2140 35,7 41