<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V75-6
DD-1
V5-2
LUND JERKERS LØP

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 375.001 kr.
For 3-15-årige høyest 575.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 12 Duo : Trippel : 12-11-2 Plass : 12-11-2

1 2019: -11 -2 -1 -4 -3 -160 000 2018: -24 -0 -1 -4 -13 -76 500
Miramill 2140 1 Plass 442 500
9 år SVART HP v.H.G. Balder G. Austevoll Bjerke Travbane 1 13/2 - 06 / 1 2140 27,9 122
e. Mirastjerna v. Elding S. Wassberg Biri Travbane 3 02/2 - 05 / 8 2100 27,8a 107
Julie Skjoldal-Sigmund Skjoldal G. Austevoll Bjerke Travbane 4 23/1 - 04 / 8 2100 27,8a 98
G. Austevoll Helge Skjoldal (A) S. Wassberg Jarlsberg Travbane 1 12/1 - 03 / 8 2140 28,6 275
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl H. Skjoldal Bjerke Travbane 0 31/12 - 05 / 6 1609 28,6a 561
2 2019: -8 -1 -0 -1 -4 -39 000 2018: -27 -1 -1 -3 -12 -104 982
Fjord Jerka 2 Plass 379 706
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld A. Akselsen Momarken Travbane 8 12/2 - 06 / 3 2140 30,8 47
e. Storeng Silva v. Elding A. Akselsen Jarlsberg Travbane 5 18/1 - 03 / 6 2100 28,0a 89
Lovise Mohaugen-Knut Andresen A. Akselsen Momarken Travbane 1 08/1 - 04 / 6 2180 30,4 72
J. Eilertsen Lovise Mohaugen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 23/12 - 01 / 10 2120 30,7 97
Svart m/grå sidefelt,turkis ermr.rekl. A. Akselsen Bjerke Travbane 1 19/12 - 04 / 5 2100 28,9a 52
3 2019: -7 -1 -1 -1 -2 -49 474 2018: -8 -1 -1 -2 -2 -63 000
Kuven Storm 3 Plass 367 474
6 år SVARTBRUN H v.Bork Odin Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 08/2 - 04 / 5 1609 26,5a 50
e. Kuven Texa v. Saje (S) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 31/12 - 05 / 7 1609 30,4a 76
Stall Texa M. Gundersen Bjerke Travbane 0 15/12 - 06 / 9 2100 27,9a 90
M. Gundersen Heidi Moen (T) M. Gundersen Klosterskogen Travbane 5 01/12 - 09 / 1 2100 29,1a 30
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 1 14/11 - 07 / 1 2100 26,1a 33
4 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -55 500 2018: -17 -1 -1 -0 -5 -58 000
Linnstjernen 4 Plass 423 500
9 år SVART V v.Slått Eld T. Fløysand Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 04 / 4 2100 29,9a 216
e. Gylden Rappa v. Kal Luis A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 17/1 - 04 / 4 2120 29,5 73
Christiane Wessel-Martine Wessel T. Fløysand Jarlsberg Travbane - 28/12 - 01 / 7 2100 dg a 182
A. Akselsen Martine Wessel (T) T. Fløysand Jarlsberg Travbane 2 23/12 - 01 / 7 2120 30,2 422
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv A. Valstad Biri Travbane - 21/12 - 04 / 9 2100 dg a 528
5 2019: -9 -0 -0 -0 -3 -20 000 2018: -23 -1 -2 -5 -7 -96 438
Anima 5 Plass 314 865
7 år MØRKBR HP v.Lome Elden S. Fossen Momarken Travbane 0 12/2 - 01 / 11 2160 31,3 247
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Biri Travbane 5 02/2 - 05 / 6 2100 28,3a 633
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Bjerke Travbane 0 23/1 - 04 / 9 2100 28,8a 964
H. Holm Stig Ingar Fossen (A) H. Holm Klosterskogen Travbane 4 05/1 - 03 / 2 2100 29,7 472
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl S. Fossen Bjerke Travbane 3 19/12 - 04 / 10 2100 29,5a 175
6 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 474 2018: -22 -0 -4 -7 -7 -124 223
Rem Odin* 6 Plass 348 876
9 år BRUN V v.Bork Odin G. Austevoll Momarken Travbane 6 22/1 - 05 / 9 1640 28,6 g 254
e. Ulvdonna v. Lapp Nils (S) L. Kolle Momarken Travbane 6 08/1 - 04 / 9 2180 31,4 34
Sverige S. Løvvold Bjerke Travbane 3 12/12 - 04 / 3 2160 28,9 56
L. Kolle Terje Remme J. Kontio Färjestad 2 26/11 - 06 / 10 2180 27,8 g 157
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl G. Austevoll Momarken Travbane 4 11/11 - 06 / 1 2140 28,7a 249
7 2019: -6 -0 -1 -1 -2 -29 500 2018: -22 -3 -8 -3 -3 -178 104
Alm Nagano 7 Plass 386 816
7 år RØD V v.Moe Odin G. Gundersen Biri Travbane 3 21/12 - 04 / 4 2100 26,2a 102
e. Alm Tara v. Rigel Jo G. Gundersen Biri Travbane 0 28/10 - 06 / 12 1609 26,5a 41
Knut Alm /Jaren M. Gundersen Biri Travbane 0 13/10 - 08 / 6 2100 28,3 177
G. Gundersen Tormod Rundhaugen (B) G. Gundersen Biri Travbane 2 30/9 - 05 / 9 1609 25,1a 48
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Gundersen Momarken Travbane 0 18/9 - 05 / 7 2140 29,2a 35
8 2019: -8 -0 -3 -0 -2 -33 000 2018: -19 -0 -3 -3 -9 -121 780
Torpa Oda 8 Plass 352 702
7 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Momarken Travbane 2 12/2 - 01 / 10 2160 30,6 40
e. Prinsessa v. Røder G. Austevoll Biri Travbane 0 02/2 - 05 / 7 2100 28,7ag 355
Lovise Mohaugen-Knut Nordvik L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 03 / 8 2100 28,1a 457
V. Hop Lovise Mohaugen G. Austevoll Momarken Travbane 2 08/1 - 04 / 7 2180 30,9 74
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 4 31/12 - 05 / 5 1609 28,3a 90
9 2019: -7 -1 -2 -0 -2 -69 401 2018: -26 -3 -3 -3 -2 -174 737
Ra Tore 9 Plass 414 646
8 år BRUN V v.Horgen Tore J. Mjølnerød Färjestad 4 21/1 - 10 / 6 2180 28,7 46
e. Moll Mollyn v. Skarvar (S) J. Mjølnerød Bjerke Travbane 5 19/12 - 04 / 7 2100 30,5ag 26
Jørgen A. Mjølnerød-Johannes A. Mjølnerød J. Mjølnerød Färjestad 0 10/12 - 05 / 11 2680 34,5 g 21
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 05/12 - 08 / 1 2140 dg 119
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Bjerke Travbane 3 21/11 - 08 / 9 2100 27,3a 312
10 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -10 500 2018: -19 -2 -5 -0 -5 -109 991
Tusse Storm 10 Plass 339 680
7 år MØRKBR V v.Bork Odin P. Sem Klosterskogen Travbane 4 07/2 - 04 / 11 2100 29,2a 125
e. Hjelset Sofi v. Pål Even P. Sem Jarlsberg Travbane 3 18/1 - 03 / 7 2100 28,0a 533
Truls Knive /Åmot P. Sem Biri Travbane - 11/1 - 06 / 5 1609 dg a 144
P. Sem P. Sem Bjerke Travbane 6 31/12 - 05 / 10 1609 28,6a 301
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Bjerke Travbane 2 27/11 - 03 / 8 2100 29,3a 23
11 2019: -11 -1 -2 -3 -1 -78 000 2018: -23 -5 -1 -3 -6 -207 500
Sprett Odin 2160 1 Plass 545 500
9 år BRUN H v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 3 15/2 - 05 / 6 2100 26,6a 191
e. Spang Lenda v. Alm Svarten E. Høitomt Biri Travbane 0 02/2 - 09 / 10 2120 27,4 278
Anne-Britt Johansen-Arve Johansen G. Gundersen Biri Travbane 0 25/1 - 05 / 6 2140 30,2 g 83
E. Høitomt Ronny Larsen Skjellebekk E. Høitomt Bjerke Travbane 4 16/1 - 07 / 4 2100 26,0a 218
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek H. Holm Bjerke Travbane - 02/1 - 06 / 6 1609 dg a 267
12 2019: -7 -4 -1 -0 -0 -123 000 2018: -14 -3 -3 -2 -3 -130 000
Best Ruggen 2 Plass 515 000
7 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Biri Travbane 1 15/2 - 05 / 3 2100 26,4a 30
e. Best Bruna v. Spang Best O. Østre Biri Travbane 0 02/2 - 09 / 6 2100 36,9 27
Team Ruggen O. Østre Bjerke Travbane 1 16/1 - 07 / 3 2100 25,4a 40
O. Østre Tore Martinsen O. Østre Bjerke Travbane 2 02/1 - 06 / 5 1609 25,3a 55
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Biri Travbane - 21/12 - 04 / 7 2100 dg a 53
13 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -1 -0 -2 -33 000
Bleikli Faksa 3 Plass 430 000
10 år SVART HP v.Trø Faks K. Johansen Bjerke Travbane 0 13/2 - 06 / 7 2160 28,9 g 569
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp M. Gundersen Biri Travbane 0 02/2 - 09 / 3 2100 28,1 483
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen Å. Tengsareid Biri Travbane P 11/1 - 20 / 2 2100 32,8 P
K. Johansen Tormod Rundhaugen (B) V. Hop Biri Travbane - 16/11 - 06 / 5 1600 dg 334
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm V. Hop Bjerke Travbane - 31/10 - 05 / 4 2140 dg 356