<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V75-5
V5-1
LYKKEPERS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 90.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-4-3 Plass : 1-4-3

1 2019: -2 -1 -1 -0 -0 -32 000 2018: -10 -1 -0 -2 -3 -43 000
Nelson Sandra 2100 1 Plass 111 000
5 år BRUN HP v.Moe Svarten T. Solberg Momarken Travbane 0 11/11 - 02 / 7 1660 br g 37
e. Alm Inger v. Lome Kongen T. Solberg Bjerke Travbane 4 31/10 - 09 / 10 1640 30,1 44
Knut H. Haraldsen-Johnny Skogsrød L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 12/10 - 04 / 7 2120 31,0 g 72
E. Høitomt Alexander Heisholt (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 16/8 - 06 / 2 2100 32,0a 194
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Bjerke Travbane 6 01/8 - 02 / 12 2160 31,2 188
2 2019: -3 -0 -2 -0 -0 -19 000 2018: -10 -1 -1 -3 -2 -56 000
Eiken 2 Plass 75 000
4 år BRUN H v.Lome Elden T. Solberg Bjerke Travbane 2 13/2 - 04 / 2 2140 30,3 42
e. Lille Kristine v. Moe Odin T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 07/2 - 03 / 10 2120 32,8 61
Vidar Kalnes /Horten A. Akselsen Bjerke Travbane - 15/12 - 02 / 3 1640 dg 222
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 3 07/12 - 04 / 5 2100 31,3 57
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek A. Akselsen Bjerke Travbane 0 22/11 - 03 / 7 2100 34,2ar 54
3 2019: -12 -3 -2 -2 -3 -97 500 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000
Jentefuten 3 Plass 131 500
5 år MØRKBR V v.Åsajerven G. Flåten Momarken Travbane 1 05/2 - 05 / 4 2160 32,4 33
e. Jentami v. Elding G. Flåten Jarlsberg Travbane 0 01/2 - 04 / 1 2100 32,9 g 38
Ståle Dyngeland /Nesttun G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 18/1 - 01 / 1 2100 31,0a 27
G. Flåten G. Flåten Bjerke Travbane 1 09/1 - 03 / 3 2140 32,1 33
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 04/1 - 04 / 3 2100 34,2 66
4 2019: -8 -1 -2 -0 -4 -72 000 2018: -12 -3 -3 -0 -2 -68 600
Jetalatotning 4 Plass 140 600
5 år BRUN V v.Voje Spik C. Antonsen Momarken Travbane 6 12/2 - 03 / 5 2160 33,4 55
e. Haugdokka v. Mentor Mollyn C. Antonsen Momarken Travbane 7 05/2 - 05 / 6 2160 33,2 g 38
Marielle Rakstad-Christopher Rakstad K. Mathisen Romme 0 30/11 - 10 / 2 2140 brg a 33
C. Antonsen Ole L. Rakstad (A) C. Antonsen Biri Travbane 1 23/11 - 07 / 6 2100 32,6a 53
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Bjerke Travbane 2 06/11 - 02 / 2 2100 30,8a 24
5 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -15 000 2018: -13 -0 -3 -3 -4 -42 500
Alm Kine 5 Plass 68 700
8 år BRUN HP v.Lome Elden O. Mikkelborg Bjerke Travbane 6 08/2 - 03 / 6 1609 29,6a 171
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) G. Gundersen Biri Travbane 4 02/2 - 02 / 11 1609 31,6a 100
Magne Helgesen /Vikersund Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 24/1 - 05 / 4 2100 31,7a 57
Å. Tengsareid Magne Helgesen O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 23/10 - 01 / 2 1609 29,1a 110
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Gundersen Bjerke Travbane 6 17/10 - 01 / 9 2160 31,6 307
6 2019: -9 -2 -2 -0 -3 -57 500 2018: -18 -0 -1 -0 -9 -32 545
Maxey Melanin 6 Plass 102 045
5 år RØD H v.Stiv Kuling J. Hansen Biri Travbane 1 25/1 - 02 / 3 2100 31,6a 38
e. Springtina v. Alm Rigel J. Hansen Bjerke Travbane 2 16/1 - 03 / 1 2140 31,9 102
Randi Merete Wahl /Hof J. Hansen Jarlsberg Travbane 4 04/1 - 04 / 7 2120 33,9 40
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Momarken Travbane - 27/12 - 04 / 5 2140 dg 241
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Klosterskogen Travbane 2 09/12 - 04 / 10 2100 33,7ag 107
7 2019: -6 -1 -1 -1 -2 -38 000 2018: -16 -0 -3 -3 -3 -48 868
Solør Alma 7 Plass 105 868
5 år SVART HP v.Alm Viktor S. Ruud Momarken Travbane 3 22/1 - 08 / 9 2160 32,2 g 182
e. Frøken Kia v. Elding S. Ruud Biri Travbane 2 11/1 - 08 / 5 2120 32,3 93
Svein Olav Ruud /Namnå L. Kolle Bjerke Travbane 0 31/12 - 03 / 11 2100 33,9a 802
S. Ruud V. Hop Drammen Travbane 0 22/12 - 04 / 10 2100 32,8a 101
grønn m/rødt sk.stk. rød s og ermstrip S. Ruud Momarken Travbane 3 04/12 - 02 / 8 2140 32,2a 141
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -2 -1 -0 -2 -51 000
Rådim Vår 8 Plass 78 000
7 år SVART HP v.Gonagas O. Østre Bjerke Travbane 0 09/1 - 04 / 7 2160 32,7 g 47
e. Rådim Svarta v. Ara Svarten O. Østre Bjerke Travbane 1 30/12 - 01 / 10 2160 32,5 39
Sandra Nordtvedt-Halgeir Skaarer O. Østre Momarken Travbane 1 11/12 - 07 / 4 2160 33,2 36
O. Østre Halgeir Skaarer O. Østre Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 03 / 10 2120 33,5 71
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane 4 14/11 - 01 / 3 1640 31,0 308
9 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -15 -1 -1 -5 -4 -66 000
Mo Lykke 9 Plass 88 000
6 år SVART HP v.Briskeby Philip A. Stensen Drammen Travbane 6 22/12 - 04 / 3 2100 32,7a 102
e. Smedsrud Mai v. Gam Vinter A. Stensen Bjerke Travbane 4 05/12 - 05 / 2 2140 31,7 38
Beate Moe Haugen Brørby /Hønefoss A. Stensen Bjerke Travbane 0 31/10 - 09 / 11 1640 30,9 g 35
A. Stensen Jo Svenstad (T) A. Stensen Momarken Travbane 1 02/10 - 07 / 6 2140 31,0a 32
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Bjerke Travbane 3 19/9 - 05 / 2 2140 29,9 351
10 2019: -3 -1 -0 -1 -0 -21 000 2018: -15 -1 -0 -1 -6 -44 000
Årdals Lise 10 Plass 106 500
7 år SVART HP v.Alm Viktor H. Holm Bjerke Travbane 0 31/12 - 03 / 5 2100 34,2ag 201
e. Nattens Dronning v. Sjefen H. Holm Bjerke Travbane 4 21/11 - 05 / 8 2140 32,0 85
Nina Bakken-Andreas Solbrekke H. Holm Drammen Travbane - 08/11 - 01 / 2 2100 dg a 64
N. Bakken H. Holm Bjerke Travbane 3 31/10 - 09 / 7 1640 29,8 g 45
hvit m/motgående rosa kile H. Holm Biri Travbane 1 19/10 - 05 / 5 2100 31,4 g 73
11 2019: -8 -0 -0 -0 -3 -9 500 2018: -20 -0 -2 -1 -5 -34 000
Liheim Stjerna 11 Plass 95 585
7 år SVART HP v.Dotterud Teddy G. Grimsgård Leangen Travbane 0 04/2 - 04 / 10 2180 32,8 g 215
e. Stortrø Stjerna v. Elding J. Blekkan Bjerke Travbane 0 19/1 - 01 / 5 2140 32,1 85
Olav Korssjøen /Vingelen G. Grimsgård Leangen Travbane 5 14/1 - 06 / 4 2160 31,8 307
G. Grimsgård Olav Korssjøen (A) K. Nordtømme Leangen Travbane 2 03/12 - 10 / 10 2140 33,3a 154
svart m/hv.sidef, sv/røde ermer K. Nordtømme Leangen Travbane 0 12/11 - 04 / 3 1640 31,3ag 517
12 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -16 401 2018: -15 -1 -1 -5 -6 -67 736
Gråberg Jokern 12 Plass 84 137
5 år MØRKBR H v.Joker Elden O. Kjenner Momarken Travbane 5 22/1 - 08 / 7 2160 32,6 105
e. Horgen Ronja v. Rigel Jo C. Jepson Färjestad 4 07/1 - 03 / 2 2140 32,1 38
Anne-Lise Enger /Reinsvoll O. Kjenner Momarken Travbane 4 04/12 - 02 / 5 2140 32,3a 267
D. Dalen Trond Lindbak (T) O. Kjenner Momarken Travbane - 29/11 - 02 / 4 2140 dg a 108
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Kjenner Bjerke Travbane - 21/11 - 05 / 10 2140 dg 399