<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:20 V5-4
NEPTUNS LØP

Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 16.001 kr.
For 3-15-årige høyest 28.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
8. Løp
Lilla Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-13-9 Plass : 6-13-9

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -0 -0 -0 -5 -13 500
Ramstad Knut 2140 1 Plass 13 500
5 år BRUNSVART V v.Lome Elden K. Mathisen Bjerke Travbane 0 08/2 - 07 / 2 2140 38,5 571
e. Ramstad Il v. Engli Svarten J. Kvikstad Momarken Travbane 4 04/11 - 07 / 7 2160 37,7 180
Tore Haugen-Kari Røste Haugen J. Kvikstad Biri Travbane 0 19/10 - 04 / 5 2100 35,8 646
J. Kvikstad Tore Haugen J. Kvikstad Biri Travbane 5 30/9 - 08 / 6 2100 35,3 376
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Biri Travbane 8 16/9 - 08 / 4 2100 36,9 485
2 2019: -3 -1 -0 -1 -0 -13 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Høiby Edel 2 Plass 13 500
6 år SVART HP v.Briskeby Philip E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 18/1 - 07 / 7 2100 36,8 30
e. Høiby Hege v. Høiby Kongen E. Høitomt Biri Travbane 3 11/1 - 01 / 6 2100 36,9 g 20
Tore Lereng /Gjøvik E. Holm Biri Travbane P 08/6 - 20 / 6 2120 37,5 P
E. Høitomt Tore Lereng P. Roland Biri Travbane - 09/3 - 20 / 2 2120 dgpp r N
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
3 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -4 000 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -11 813
T.B.'s Trøll Scott 3 Plass 18 813
5 år BORKET V v.Tangen Scott B. Steinseth Biri Travbane 0 05/10 - 08 / 3 2100 35,3 135
e. Nordby Katla v. Spang Best B. Steinseth Romme 6 22/9 - 01 / 15 1660 34,2 330
Eli-Mina Antonsen-Tore Bakken K. Lunde Biri Travbane 3 16/9 - 08 / 12 2100 36,6 g 545
K. Lunde Eli-Mina Antonsen A. Stensen Biri Travbane 6 10/8 - 08 / 6 2100 40,5 g 85
hvit m/blått sk.stk,ermstripe og man B. Steinseth Årjäng 8 07/8 - 08 / 5 2140 34,7 377
4 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -8 000 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -6 500
Myhreng Trym 4 Plass 14 500
5 år HUSKBRUN V v.Bork Odin T. Skofsrud Momarken Travbane 6 05/2 - 03 / 3 2140 34,3 1318
e. Myhreng Stjerna v. Hvatt Djerven Å. Tengsareid Momarken Travbane 7 22/1 - 03 / 4 2140 37,1 g 68
Kjersti Skofsrud /Trøgstad Å. Tengsareid Momarken Travbane 6 11/11 - 08 / 7 2140 37,1 89
Å. Tengsareid Trond Skofsrud (T) K. Johansen Biri Travbane 4 30/9 - 07 / 9 2100 36,9 62
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Momarken Travbane 6 18/9 - 07 / 8 2140 36,6 g 76
5 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -3 -0 -1 -1 -1 -14 500
Bjørnemyr Prinsen 5 Plass 17 500
4 år RØD V v.Horgen Tore M. Pedersen Momarken Travbane 0 22/1 - 03 / 11 2160 41,2 g 92
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin M. Pedersen Bjerke Travbane 0 10/1 - 05 / 4 2100 39,3ag 68
Stall Beinskrokjen M. Pedersen Bjerke Travbane 4 30/12 - 02 / 9 2160 34,9 g 180
M. Pedersen M. Pedersen Biri Travbane 2 14/12 - 03 / 1 2100 37,3 127
Hvit/blå halv, hvite ermer, rekl. M. Pedersen Biri Travbane 3 09/11 - 09 / 6 2100 38,8 44
6 2019: -3 -1 -1 -0 -0 -22 000 2018: -12 -0 -0 -1 -2 -8 500
Tillit 6 Plass 30 500
8 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld M. Sørvik Jarlsberg Travbane 0 01/2 - 03 / 8 2120 36,9 g 268
e. Tiril Tausa v. Tand Troll* (S) D. Dalen Momarken Travbane 2 22/1 - 03 / 10 2160 35,3 157
Thea Marika Ditlefsen /Vikersund E. Høitomt Jarlsberg Travbane 8 07/12 - 03 / 3 2100 37,1 g 102
D. Dalen Martine O. Sørvik (T) D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 25/11 - 08 / 4 2100 35,5 g 50
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Kjenner Momarken Travbane 0 11/11 - 08 / 9 2140 39,0 g 486
7 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -3 -0 -2 -0 -0 -12 000
Komnes Borka 7 Plass 15 000
4 år BRUN HP v.Bork Odin S. Fossen Momarken Travbane 8 05/2 - 03 / 7 2160 34,4 g 530
e. Komnes Bella v. Spikeld S. Fossen Biri Travbane 0 14/12 - 03 / 6 2120 br g 29
Stig Ingar Fossen /Aurskog S. Fossen Biri Travbane 2 30/11 - 08 / 4 2100 41,1 g 30
S. Fossen S. Fossen Momarken Travbane 2 11/11 - 08 / 2 2140 34,8 546
blå m/rødt kryss og ermer S. Fossen Momarken Travbane P 06/3 - 20 / 3 2160 42,6 g P
8 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -1 -0 -0 -0 -10 000
Sagen Sol 8 Plass 10 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 08/2 - 07 / 6 2140 42,1 g 178
e. Mai Odina v. Moe Odin O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 22/1 - 03 / 13 2160 41,0 g 77
Stall Mic Mac O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 1 28/12 - 08 / 11 2100 37,8 g 108
G. Gundersen Jan Ove Mælum O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 21/11 - 22 / 1 2140 41,6 g P
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Østre Bjerke Travbane - 31/10 - 21 / 2 2140 dg N
9 2019: -10 -0 -3 -2 -4 -42 000 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -3 500
Maris Rappfot 2160 1 Plass 45 500
5 år SVART V v.Moe Svarten J. Bjerring Bjerke Travbane 5 08/2 - 07 / 5 2140 35,4 81
e. Vinnie Månni v. Slottelid Knekten J. Bjerring Jarlsberg Travbane 2 01/2 - 03 / 1 2100 34,3 42
Stall Rappfot J. Bjerring Jarlsberg Travbane 2 18/1 - 07 / 9 2100 36,8 g 142
J. Bjerring J. Bjerring Jarlsberg Travbane 3 28/12 - 08 / 2 2100 38,0 39
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Biri Travbane 0 30/9 - 07 / 11 2100 38,3 g 95
10 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -1 -0 -2 -1 -21 500
Skar Lukas 2 Plass 21 500
7 år LYSBRUN V v.Storm Jo O. Østre Bjerke Travbane 0 08/2 - 07 / 9 2160 39,4 g 1303
e. Ulvensnerta v. Skøiar Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 02/1 - 03 / 8 2160 dg 333
Geir Aga-Aina Skar V. Hop Bjerke Travbane 0 26/12 - 03 / 1 2140 36,0 201
H. Holm Aina Skar Å. Tengsareid Drammen Travbane - 08/11 - 02 / 4 2100 dg a 37
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 3 26/10 - 04 / 8 2120 34,2 g 161
11 2019: -2 -1 -0 -0 -1 -18 000 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -10 000
Øygard Stjernen 3 Plass 28 000
6 år SVARTBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Momarken Travbane 1 05/2 - 03 / 5 2140 33,0 74
e. Gjønni Perla v. Elding O. Østre Momarken Travbane 1 30/10 - 08 / 9 2140 36,3 g 31
Sandra Victoria Lathinen /Sarpsborg O. Østre Jarlsberg Travbane P 12/10 - 21 / 6 2120 35,3 P
O. Østre Sandra Victoria Lahtinen E. Høitomt Klosterskogen Travbane 26/11 - 20 / 7 1720 br N
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame V. Hop Klosterskogen Travbane 15/9 - 24 / 7 1720 br N
12 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -24 000
Ruskeli Vinni 4 Plass 30 000
4 år BRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 03 / 2 2100 35,9 227
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) V. Hop Klosterskogen Travbane 4 17/1 - 03 / 6 2100 34,1 112
Erland Andersen /Skien V. Hop Bergen Travpark 8 12/7 - 03 / 10 2120 36,8 g 76
V. Hop Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Bjerke Travbane 3 30/5 - 09 / 4 2140 33,8 112
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 4 09/5 - 09 / 5 2140 34,8 220
13 2019: -5 -0 -1 -2 -2 -23 500 2018: -5 -0 -0 -0 -4 -17 000
Ramstad Kristian 5 Plass 40 500
4 år BRUN H v.Norheim Faksen A. Akselsen Jarlsberg Travbane 3 01/2 - 03 / 4 2120 33,5 133
e. Lia Topsa v. Braute A. Akselsen Bjerke Travbane 5 23/1 - 08 / 5 2140 34,1 185
Stall Bare Bulder G. Gundersen Bjerke Travbane 5 02/1 - 03 / 2 2140 35,0 139
A. Akselsen Andreas Opheim (T) A. Akselsen Jarlsberg Travbane 5 07/12 - 03 / 8 2120 35,1 g 125
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv M. Gundersen Biri Travbane 8 30/11 - 08 / 10 2120 41,9 g 49
14 2019: -8 -0 -1 -1 -5 -27 000 2018: -7 -0 -1 -1 -2 -16 000
Party Løve 6 Plass 45 500
5 år HUSKBRUN H v.Skibber A. Akselsen Momarken Travbane 5 05/2 - 03 / 11 2160 33,3 561
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel L. Kolle Bjerke Travbane 4 23/1 - 08 / 8 2140 34,1 529
Stall Best Og Tørst & Kim A. Kråkemo L. Kolle Momarken Travbane 8 08/1 - 05 / 2 2140 37,1 900
L. Kolle Frode Akselsen L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 03 / 6 2120 br 90
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Momarken Travbane - 08/5 - 08 / 6 2140 dg 76
15 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -20 000 2018: -8 -0 -0 -2 -5 -18 500
Grimsodine 7 Plass 38 500
6 år SVART HP v.Wik Stjernen E. Knutsen Bjerke Travbane 2 31/1 - 06 / 5 2100 32,4a 295
e. Bestlijenta v. Spang Best E. Knutsen Klosterskogen Travbane 6 17/1 - 03 / 8 2100 35,6 g 858
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes E. Knutsen Jarlsberg Travbane 4 07/12 - 03 / 10 2120 35,0 346
E. Knutsen Helge Grimnes E. Knutsen Klosterskogen Travbane 3 19/11 - 07 / 10 2120 35,2 203
Rød m/svart reklame J. Hansen Jarlsberg Travbane 6 26/10 - 04 / 2 2100 36,5 399