<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-2
DELINGSLØP SPESIAL - SPORTRAPP / GRUNNLAG
DELINGSLØP SPESIAL - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 45.001 - 145.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-7-8 Plass : 3-7-8

1 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -6 974 2018: -16 -0 -2 -3 -7 -47 000
Lord Coral 2100 1 Plass 80 974
7 år BRUN V v.S.J.'s Photo* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 01/2 - 08 / 3 2100 dg a 68
e. Alexias Corall (S) v. Smokin Yankee (US) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 17/1 - 02 / 8 1700 18,4ag 67
Stall L.R.W. Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 12/1 - 04 / 1 2100 16,3a 439
E. Høitomt Jarle Gunstad E. Høitomt Momarken Travbane 4 27/12 - 02 / 10 2140 17,7a 127
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Jarlsberg Travbane 3 20/12 - 02 / 4 2100 17,8a 217
2 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -11 -1 -0 -2 -5 -65 060
Julia Rascal 2 Plass 90 060
5 år MØRKBR HP v.Juliano Star* (FR) G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 04 / 6 2500 19,0a 114
e. Tamina Rascal v. Tamin Sandy G. Austevoll Bjerke Travbane 3 12/12 - 03 / 9 2100 16,0a 97
Ingolf Herbjørnrød /Passebekk G. Austevoll Momarken Travbane 3 04/12 - 05 / 1 2140 17,4 365
I. Herbjørnrød I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 04 / 7 2100 18,2a 297
grønn m/hvit "h" I. Herbjørnrød Bjerke Travbane 0 24/10 - 03 / 6 2100 16,7a 449
3 2019: -7 -1 -0 -0 -3 -25 500 2018: -20 -1 -3 -3 -7 -88 000
Bailiss 3 Plass 128 500
5 år MØRKBR HP v.Thai Tanic K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 5 07/2 - 05 / 7 1700 16,9a 309
e. Bullyoung v. Buckaroo K. (US) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 5 28/1 - 05 / 1 2100 18,6a 291
Tone Turnbull-Jarle S. Bakke Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 20/12 - 04 / 3 2100 dg a 311
K. Dalsbotten Tone Turnbull V. Hop Klosterskogen Travbane 6 09/12 - 06 / 1 2100 21,0 g 73
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 04 / 2 2500 18,0a 1547
4 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2018: -8 -0 -1 -0 -1 -10 000
Espagna Frejo (NL) 4 Plass 113 612
8 år BRUN HP v.Gloss Yatzee (S) K. Johansen Bjerke Travbane 5 07/2 - 02 / 3 1609 16,6a 340
e. Labyrinth (NL) v. Volo Prise (NL) O. Østre Bjerke Travbane 5 24/1 - 06 / 1 1609 16,6a 480
Gudmundur A. Arnason /Grinder H. Eggen Bjerke Travbane 0 03/1 - 01 / 4 2100 18,5a 741
K. Johansen Gudmundur A. Arnason H. Holm Jarlsberg Travbane 0 10/9 - 02 / 2 2100 17,6a 509
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm O. Østre Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 01 / 8 2100 18,2a 249
5 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Prøv Hr. Siem (DK) 5 Plass 122 576
12 år MØRKBR HP v.Hr. Siem (DK) P. Kals Sørlandets Travpark 0 10/2 - 06 / 1 2140 18,0a 759
e. Bitten Nordvang (DK) v. Osman Bogø (DK) P. Kals Sørlandets Travpark 0 27/1 - 04 / 7 2140 19,5a 190
Silje Birkeland /Froland P. Kals Sørlandets Travpark P 13/1 - 20 / 1 2140 18,6 P
P. Kals Silje Birkeland H. Forberg Klosterskogen Travbane 4 01/9 - 07 / 6 2100 18,3a 129
Gull M/rødt sidefelt og ermer. H. Forberg Klosterskogen Travbane 6 25/8 - 06 / 9 2100 19,0a 2222
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -1 -0 -6 -47 000
W.J. Fanny Lady 6 Plass 123 000
6 år BRUN HP v.Ens Snapshot (US) D. Kvamsdal Bergen Travpark 0 27/10 - 03 / 8 2120 19,4 475
e. Anki Trot (S) v. Rosalind's Guy (US) S. Wassberg Bergen Travpark 0 11/10 - 06 / 5 2100 21,7ag 38
Gisle Kristofferstuen /Horten D. Kvamsdal Bergen Travpark 6 19/7 - 04 / 9 1600 15,4a 592
E. Gravdal S. Wassberg Bergen Travpark 5 05/7 - 02 / 9 2100 16,8a 166
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl S. Wassberg Bergen Travpark 5 28/6 - 06 / 4 2100 15,8a 79
7 2019: -7 -0 -1 -0 -4 -19 000 2018: -20 -0 -0 -4 -9 -50 000
Chill Fighter 7 Plass 153 500
10 år BRUN V v.Giant Chill* (US) H. Holm Bjerke Travbane 4 07/2 - 02 / 5 1609 16,6a 239
e. Felicia News v. Super News (US) H. Holm Bjerke Travbane 0 31/1 - 04 / 2 1609 16,5a 324
Pål Jensen /Nøtterøy J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 6 28/12 - 02 / 10 2100 16,8a 308
H. Holm Pål Jensen J. Eilertsen Drammen Travbane 0 22/12 - 02 / 4 2100 20,1a 96
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Drammen Travbane 4 13/12 - 04 / 6 2100 19,0a 250
8 2019: -5 -1 -0 -2 -2 -42 000 2018: -11 -0 -1 -1 -6 -31 500
Unaffected 8 Plass 179 500
7 år MØRKBR V v.Norvelous Hanover (US) A. Frønes Klosterskogen Travbane 4 17/1 - 06 / 2 2100 17,6a 273
e. Beauty's Tatjana v. Super News (US) A. Frønes Klosterskogen Travbane 2 08/11 - 04 / 6 2100 18,2a 229
Lars Omdal-Tine Omdal C. Akselsen Jarlsberg Travbane 5 02/11 - 07 / 11 2100 18,0a 430
A. Frønes Tine Omdal A. Frønes Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 06 / 4 2100 17,7a 536
Mørkblå m/burg. ermer, reklame A. Frønes Drammen Travbane 4 22/9 - 05 / 5 2100 17,7a 58
9 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -8 491
Omaha Hero Decoy 9 Plass 128 491
10 år SVART H v.Herr Jægermeister* (S) O. Kjenner Momarken Travbane 9 11/12 - 01 / 7 2140 18,8a 275
e. Worthy Way v. Oki Way (S) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 9 02/11 - 07 / 5 2100 19,4a 51
Stall Decoy M. Lindkvist Romme 0 19/10 - 01 / 11 2140 17,8a 248
A. Hagmann Tom Forkerud (T) C. Hande Biri Travbane 5 05/10 - 07 / 6 2100 17,4a 209
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek C. Hande Klosterskogen Travbane 1 19/10 - 02 / 2 2100 18,5a 122
10 2019: -8 -2 -0 -1 -1 -38 000 2018: -10 -1 -1 -2 -3 -42 500
Classic Thompson 10 Plass 152 000
5 år BRUN H v.Thai Tanic J. Undem Sørlandets Travpark 0 10/2 - 06 / 10 2140 19,7ag 118
e. Delice Classic v. Sack Pack (US) J. Undem Sørlandets Travpark 1 27/1 - 04 / 5 2140 18,9a 40
Marianne Undem /Skien J. Undem Jarlsberg Travbane 5 18/1 - 04 / 1 2100 16,8a 132
J. Undem J. Undem Bjerke Travbane 0 30/12 - 07 / 1 2100 17,4a 731
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Sørlandets Travpark 3 16/12 - 06 / 8 2140 17,1a 459