<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V65-6
V5-4
DD-2
MAX 600 POENG - SPORTRAPP / GRUNNLAG
MAX 600 POENG - SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 1700 m. Autostart.
For 3-15-årige med høyest 600 poeng.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-7-6 Plass : 5-7-6

1 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -11 -1 -1 -2 -2 -118 500
Valle Fryd 1700 1 Plass 567 750
11 år SVART HP v.Åsajerven M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 12/1 - 06 / 7 2100 31,1 g 378
e. Hjelset Edda v. Elding M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 05 / 12 2100 29,4a 407
Team Hest D. Dalen Biri Travbane 0 13/10 - 05 / 11 2100 29,8ag 79
J. Gaustad Rita Kaasa D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 03 / 13 2140 29,9 g 600
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl T. Solberg Sørlandets Travpark 0 21/7 - 07 / 9 2140 25,9a 677
2 2019: -6 -1 -1 -2 -0 -37 000 2018: -16 -2 -0 -2 -4 -71 000
Kolnes Tom 2 Plass 774 253
9 år SVART H v.Bork Odin Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 10/2 - 03 / 6 1609 28,0a 47
e. Perle Tine v. Lome Elden E. Nedrebø Forus Travbane 3 29/1 - 01 / 3 2040 28,8 135
Ida Jansen /Birkeland Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 01 / 4 2140 28,8 166
Å. Tengsareid Ida Jansen Ø. Tjomsland Forus Travbane 5 13/11 - 09 / 2 1600 27,0 211
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam P. Buer Sørlandets Travpark 0 03/11 - 09 / 5 2160 27,0 260
3 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Røyns Skatt 3 Plass 891 944
14 år SVARTBRUN V v.Lome Elden M. Berdalen Jarlsberg Travbane P 18/1 - 20 / 5 2120 37,6 P
e. Røyns Rosa v. Atom Vinter M. Berdalen Bjerke Travbane 0 18/10 - 08 / 9 2140 br 1587
Linn Stryken /Solbergmoen V. Tjomsland Sørlandets Travpark 0 08/10 - 05 / 7 1609 26,7ag 431
M. Berdalen Linn Stryken J. Eriksen Klosterskogen Travbane 0 24/10 - 06 / 4 1700 25,9a 626
Sort m/hvitt felt+ermri.orange søm+rek J. Eriksen Sørlandets Travpark 5 01/10 - 06 / 7 1640 24,5 268
4 2019: -8 -0 -0 -1 -3 -17 500 2018: -20 -0 -2 -0 -5 -43 491
Tojo Prinsen 4 Plass 910 702
10 år MØRKBR H v.Eldfaksen* (S) C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 06/2 - 01 / 8 2100 26,8a 838
e. Kvikk Mona v. Arnaprinsen C. Engebråthen Bjerke Travbane 0 30/1 - 06 / 10 2100 26,1a 1066
Oddvar Dahlen /Nøtterøy C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 4 17/1 - 01 / 5 2140 28,2 351
C. Engebråthen R. Haghighat Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 07 / 4 2120 30,7 279
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. A. Rasmussen Biri Travbane 0 30/11 - 06 / 6 1640 32,8 298
5 2019: -5 -2 -0 -0 -1 -146 450 2018: -16 -2 -1 -3 -4 -231 008
Ådne Odin 5 Plass 1 185 961
6 år SVART H v.Bork Odin D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 09 / 6 2100 27,6a 107
e. Ådnes Stine v. Kos Knekten D. Dalen Momarken Travbane 0 27/12 - 09 / 4 1640 br g 213
Odd Ådnekvam /Salhus T. Jansson Gävle 0 29/11 - 06 / 6 2140 27,3a 32
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Solberg Bergen Travpark 0 27/10 - 06 / 5 1600 23,6a 191
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 0 09/9 - 07 / 5 2140 24,6 63
6 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -10 -0 -1 -0 -5 -106 000
Vesle Sjur (S) 6 Plass 1 276 078
14 år MØRKBR H v.Lome Elden O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 27/12 - 09 / 2 1640 27,0 g 896
e. Dale Vesla* v. Alm Kvik D. Dalen Biri Travbane 7 16/11 - 06 / 15 1620 24,9 735
Wenche Tangen /Larvik D. Dalen Bjerke Travbane 0 14/4 - 08 / 10 2140 24,6 748
D. Dalen Marita H Tangen-Svindland (T) O. Østre Klosterskogen Travbane 5 31/3 - 06 / 11 2100 25,7a 417
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Momarken Travbane 7 17/3 - 08 / 14 2160 24,8 607
7 2019: -4 -0 -1 -0 -2 -24 000 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Norheim Jærv 7 Plass 2 021 488
11 år MØRKBR H v.Järvsöfaks (S) S. Eilefsen Bjerke Travbane P 30/1 - 20 / 2 2160 28,4 P
e. Norheim Elle v. Elding H. Holm Bjerke Travbane 0 17/1 - 03 / 3 2140 27,6 223
Georg William Sverdrup-Bodil Sælid H. Holm Bjerke Travbane 0 20/12 - 07 / 1 1609 24,8a 692
P. Midtfjeld Stian Eilefsen (T) K. Johansen Bjerke Travbane 0 25/2 - 09 / 6 2680 27,2 1130
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek M. Gundersen Bjerke Travbane 0 18/1 - 07 / 2 2100 26,0a 343
8 2019: -7 -0 -2 -0 -3 -39 500 2018: -21 -3 -2 -2 -7 -270 500
Galileo 8 Plass 2 498 908
7 år SVART H v.Järvsöfaks (S) G. Flåten Bjerke Travbane 0 28/11 - 01 / 9 2160 25,6 40
e. Tangen Pia v. Lome Elden G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 10/11 - 05 / 1 2100 24,8ag 237
Stall Galileo O. Storetvedt Bergen Travpark 2 03/11 - 07 / 12 2180 25,0 28
G. Flåten E. Høitomt Bergen Travpark 4 27/10 - 06 / 4 1600 23,1a 333
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame O. Storetvedt Bergen Travpark - 18/10 - 07 / 5 2160 dg 21
9 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -10 212 2018: -23 -0 -1 -4 -6 -124 557
Finnskog Fokus 9 Plass 1 283 626
12 år BRUN V v.Spikeld N. Benzon Momarken Travbane 4 27/12 - 09 / 1 1640 24,9 270
e. Silje Spretta v. Pajaprins G. Austevoll Bergen Travpark 0 27/10 - 06 / 7 1600 23,9a 937
Gunnar Kværne /Sem N. Benzon Färjestad 3 15/10 - 10 / 4 2660 24,5 209
G. Austevoll Gunnar Kværne G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 03 / 11 1700 26,6a 205
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 08 / 11 2100 25,2a 498
10 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -38 500 2018: -7 -0 -1 -1 -1 -26 000
Alsaker Piril 10 Plass 1 837 122
12 år BRUN H v.Åkre Lurifax* (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 6 30/1 - 06 / 4 2100 26,0a 188
e. Thuli Pila v. Elding Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 07/11 - 09 / 6 2160 dg 67
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Biri Travbane 0 29/6 - 06 / 12 1609 25,3a 112
V. Hop Arthur Bø (T) A. Akselsen Momarken Travbane 0 12/6 - 06 / 11 2200 24,9 108
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 0 07/3 - 04 / 5 1609 25,0ag 55