<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
V5-3
DD-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 135.001 kr., 40 m. ved 215.001 kr.
For 3-15-årige høyest 345.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-3-4 Plass : 6-3-4

1 2019: -8 -0 -0 -0 -3 -8 000 2018: -10 -0 -1 -0 -5 -23 000
B.B. Juventus 2100 1 Plass 123 600
11 år RØD V v.Prins Juventus L. Kolle Sørlandets Travpark 0 27/1 - 05 / 4 2140 32,0a 433
e. Bambi Lu v. Lyngsvarten E. Høitomt Klosterskogen Travbane 7 17/1 - 05 / 11 2120 33,1 279
Silje T. Heistad-Helge Heistad E. Høitomt Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 07 / 9 2100 33,7a 458
H. Holm Helge Heistad L. Kolle Sørlandets Travpark 2 16/12 - 04 / 11 2180 31,1 336
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl E. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 09/12 - 02 / 9 1700 32,9a 159
2 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -20 -0 -0 -1 -9 -36 500
Kos Vinna 2 Plass 123 000
9 år BRUN HP v.Vinning Kos S. Jessen Klosterskogen Travbane 3 28/1 - 04 / 6 2140 33,1 g 457
e. Rigel Edda v. Alm Rigel J. Undem Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 01 / 10 2100 31,0a 459
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes A. Akselsen Momarken Travbane 0 27/12 - 01 / 12 2200 36,4 rg 298
S. Jessen Odd Arne Aaland J. Undem Klosterskogen Travbane 5 09/12 - 02 / 3 1700 32,8a 374
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek L. Pedersen Momarken Travbane - 02/10 - 08 / 1 2140 dg 216
3 2019: -4 -1 -1 -2 -0 -52 000 2018: -9 -1 -2 -1 -5 -110 500
Glade Tider 3 Plass 162 500
4 år GRÅSVART HP v.Bork Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 28/1 - 04 / 10 2140 30,9 22
e. Gyldne Tider v. Elding E. Høitomt Bjerke Travbane 2 31/12 - 03 / 3 2100 32,6a 38
Torfinn Rummelhof-Lise Hansen E. Høitomt Momarken Travbane 4 20/10 - 04 / 1 2140 29,3a 64
E. Høitomt Torfinn Rummelhof E. Høitomt Momarken Travbane 1 09/10 - 05 / 5 2140 29,2a 178
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 11 09/9 - 02 / 6 2100 40,1ag 341
4 2019: -6 -1 -3 -2 -0 -68 000 2018: -8 -2 -2 -1 -3 -86 500
Aasvind 4 Plass 154 500
4 år MØRKBR H v.Saras Tofte G. Flåten Momarken Travbane 2 05/2 - 08 / 7 2160 31,3 26
e. Hovsjerka v. Mørtvedt Jerkeld G. Flåten Jarlsberg Travbane 2 12/1 - 03 / 3 2100 30,3 87
Stall Aasvind G. Flåten Momarken Travbane 2 27/12 - 04 / 3 2140 31,1 g 42
G. Flåten G. Flåten Klosterskogen Travbane 1 09/12 - 04 / 1 2100 33,1a 24
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Klosterskogen Travbane 3 08/11 - 02 / 8 2100 30,4a 45
5 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -18 -1 -3 -2 -6 -76 000
Kongs Nota 5 Plass 114 000
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 07 / 5 2100 32,4a 368
e. Stjerne Svarta v. Pilmin L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 20/12 - 01 / 4 2100 32,6a 50
Kjell Sagedal-Jan Sagedal L. Kolle Bjerke Travbane - 05/12 - 05 / 6 2160 dg 267
L. Kolle Kåre Andersen (T) L. Kolle Drammen Travbane 0 30/10 - 04 / 3 2100 32,7ag 69
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane - 22/10 - 05 / 4 2100 dg a 105
6 2019: -6 -1 -2 -0 -2 -36 000 2018: -5 -0 -0 -0 -1 -3 000
Sager'n 6 Plass 140 250
7 år MØRKBR V v.Dotterud Teddy G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 01/2 - 04 / 7 2120 30,5 g 104
e. Lykkevara v. Lykke Gutten G. Austevoll Klosterskogen Travbane 2 17/1 - 05 / 10 2120 32,4 316
Svein Saga-Anne Grethe Saga K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 02 / 10 1700 33,1a 83
G. Austevoll Svein Saga K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 06 / 9 2100 30,6a 168
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 14/10 - 02 / 4 2100 30,8a 58
7 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -9 -1 -2 -1 -3 -55 000
Kile Balder 2120 1 Plass 161 133
7 år SVART H v.Feseth Lynet Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 06 / 3 1700 33,5ag 54
e. Kile Turid v. Lappe Troll* Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 18/1 - 06 / 10 1609 27,8a 176
Synøve Tvedt Andersen /Skien T. Solberg Momarken Travbane 0 02/10 - 04 / 5 1640 29,8ag 52
Å. Tengsareid Hans Even Andersen (A) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 12/8 - 01 / 7 1609 28,1a 80
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam G. Mikkelsen Sørlandets Travpark 7 21/7 - 05 / 7 2140 29,3 284
8 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -17 -1 -2 -3 -5 -63 000
Reinfaks 2 Plass 203 700
8 år MØRKBR V v.Voje Faks L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 01 / 4 2100 32,1a 140
e. Bakkmo Fuksa v. Braute H. Holm Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 01 / 9 2100 29,1a 518
Kathrine Holt Hansen-Torun Holt Hansen H. Holm Bjerke Travbane 0 13/11 - 03 / 4 1609 30,1a 76
V. Hop Per Gottling (T) H. Holm Klosterskogen Travbane 2 14/10 - 02 / 7 2100 30,6a 125
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl L. Kolle Drammen Travbane 5 27/9 - 03 / 4 1700 28,9a 46
9 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -21 -0 -0 -0 -7 -23 500
Stjerne Smell 3 Plass 150 200
10 år BRUN V v.Stjerne Faks S. Juklerød Klosterskogen Travbane 6 07/2 - 06 / 8 1700 30,4ag 711
e. Stjernejanna v. Elding S. Juklerød Sørlandets Travpark 0 27/1 - 05 / 10 2140 32,7a 589
Stine Hansen Juklerød /Stabbestad S. Juklerød Klosterskogen Travbane 0 19/11 - 04 / 8 1700 31,1ag 2145
S. Juklerød S. Juklerød Klosterskogen Travbane 0 08/11 - 05 / 5 2120 30,8 1250
Rød, hvi kilef felt,hvit erm,rød ermst S. Juklerød Drammen Travbane 5 30/10 - 04 / 6 2100 32,0a 724
10 2019: -11 -1 -0 -0 -4 -26 000 2018: -30 -1 -1 -1 -7 -58 491
Engli Ilmina 2140 1 Plass 364 991
10 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 07/2 - 04 / 5 2100 29,8a 546
e. Rådimil v. Ilmin J. Eilertsen Momarken Travbane 8 05/2 - 07 / 3 2160 34,7 463
Eivind Gravdal /Hof K. Kvasnes Bjerke Travbane 6 23/1 - 02 / 3 2160 31,0 144
O. Østre Eivind Gravdal (T) O. Østre Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 04 / 6 2120 31,1 287
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame G. Austevoll Bjerke Travbane 0 19/12 - 04 / 1 2100 33,5a 391
11 2019: -8 -0 -1 -1 -5 -47 500 2018: -26 -0 -5 -5 -10 -111 500
Hellestvedt Trym 2 Plass 292 400
7 år SVART V v.Voje Faks E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 17/1 - 04 / 5 2120 29,5 17
e. Hellestvedt Rappa v. Moe Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 05/1 - 03 / 4 2100 29,6 330
Kirstine Barth /Herre E. Høitomt Drammen Travbane - 22/12 - 09 / 3 2100 dg a 119
D. Dalen Jostein Barth (A) E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 16/12 - 08 / 8 2140 28,6a 44
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 02/12 - 05 / 1 2140 27,2a 64
12 2019: -9 -1 -0 -1 -4 -35 500 2018: -11 -1 -1 -0 -7 -55 500
Flammen Julie 3 Plass 273 000
9 år BRUN HP v.Moe Odin D. Dalen Sørlandets Travpark 0 27/1 - 02 / 4 2140 32,1a 56
e. Slogum Julie v. Lappe Troll* D. Dalen Klosterskogen Travbane 1 17/1 - 04 / 1 2100 30,3 86
Sigbjørn Baann /Sannidal J. Undem Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 05 / 8 2120 30,9 885
J. Undem Sigbjørn Baann D. Dalen Sørlandets Travpark 0 16/12 - 08 / 3 2140 29,3a 99
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Bjerke Travbane 4 28/11 - 04 / 1 1609 27,6a 233