<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:43 V65-3
V5-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 40.001 kr.
For 3-15-årige høyest 78.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-4-3 Plass : 2-4-3

1 2019: -9 -0 -2 -2 -3 -38 000 2018: -3 -0 -2 -0 -1 -24 000
Stjernebjørn 2100 1 Plass 62 000
4 år BORKET V v.Slogum Bjørn J. Hansen Jarlsberg Travbane 0 01/2 - 03 / 9 2140 33,9 g 88
e. Eldina Elken v. Spikeld J. Hansen Bjerke Travbane 5 09/1 - 03 / 1 2140 32,8 89
Helene Johbraaten Hoverud /Åmot J. Hansen Bjerke Travbane 3 02/1 - 03 / 6 2160 33,2 78
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Klosterskogen Travbane 2 08/11 - 07 / 6 2120 33,9 42
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Klosterskogen Travbane 2 25/10 - 07 / 5 2100 35,1 110
2 2019: -5 -2 -1 -1 -1 -45 000 2018: -6 -1 -1 -0 -2 -25 000
Glans Tider 2 Plass 70 000
5 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Sørlandets Travpark 1 27/1 - 03 / 2 2140 32,7 60
e. Gyldne Tider v. Elding L. Kolle Drammen Travbane 0 21/6 - 02 / 4 2100 36,5ag 68
Birger Krusche Pedersen /Kristiansand S L. Kolle Bjerke Travbane 4 25/4 - 10 / 3 2140 33,5 g 66
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Klosterskogen Travbane - 09/4 - 03 / 1 2100 dg 19
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Jarlsberg Travbane 7 25/3 - 08 / 8 2120 36,0 g 15
3 2019: -4 -0 -0 -1 -2 -12 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rapp Teddy 2120 1 Plass 77 500
6 år SVART V v.Dotterud Teddy A. Akselsen Momarken Travbane 4 05/2 - 05 / 13 2160 32,8 204
e. Rappeldi v. Elding A. Akselsen Jarlsberg Travbane P 04/1 - 20 / 1 2100 36,5 P
Lovise Mohaugen-Knut Andresen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 28/8 - 06 / 8 2600 br ag 971
A. Akselsen Lovise Mohaugen E. Høitomt Bjerke Travbane 0 23/8 - 03 / 10 2140 31,5 g 61
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv E. Høitomt Leangen Travbane 5 24/7 - 02 / 2 2140 30,0 42
4 2019: -6 -0 -2 -0 -4 -27 500 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -14 447
Grinder Gutten 2 Plass 89 647
8 år SVARTBRUN V v.Trø Faks K. Johansen Momarken Travbane 2 05/2 - 05 / 5 2160 32,6 281
e. Landås Nilla v. Lundfrigg G. Austevoll Momarken Travbane 6 22/1 - 08 / 5 2160 33,1 110
Gudmundur A. Arnason-Vilde Gulstad Jensen H. Eggen Bjerke Travbane 5 03/1 - 06 / 4 2100 33,0a 348
K. Johansen Gudmundur A. Arnason D. Dalen Biri Travbane 0 23/11 - 07 / 7 2100 br a 86
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm D. Dalen Bjerke Travbane 4 06/11 - 02 / 6 2100 31,6a 133
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mine Svarten 3 Plass 70 000
10 år MØRKBR V v.Vinning Kos K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 09/12 - 20 / 2 2120 40,0 P
e. Bø Katinka v. Vital Pil K. Roe Klosterskogen Travbane 0 12/10 - 02 / 9 2100 31,8ar 599
Andres Hegna /Bø I Telemark K. Roe Jarlsberg Travbane 6 22/9 - 03 / 6 2100 30,0a 882
K. Dalsbotten Andres Hegna K. Roe Jarlsberg Travbane 7 12/9 - 05 / 12 2120 31,4 291
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek K. Roe Bjerke Travbane 5 23/8 - 03 / 1 2140 31,3 294
6 2019: -7 -0 -0 -0 -4 -12 500 2018: -11 -1 -0 -0 -3 -25 000
Sands Terna 4 Plass 57 900
8 år BRUN HP v.Særpefanten O. Østre Klosterskogen Travbane 9 07/2 - 03 / 14 2120 34,1 1294
e. Kleppan Sjura v. Braute M. Gundersen Bjerke Travbane 6 09/1 - 04 / 1 2140 33,4 307
Toril Haraldsen /Sandefjord O. Østre Drammen Travbane 1 22/12 - 01 / 4 2100 34,5 107
Å. Tengsareid Toril Haraldsen O. Østre Drammen Travbane 7 13/12 - 03 / 3 2100 34,9ag 388
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 03 / 4 2100 34,0 g 468
7 2019: -8 -0 -0 -1 -4 -17 000 2018: -15 -0 -0 -2 -5 -26 000
Kleppan Tina 5 Plass 71 000
8 år BRUN HP v.Særpefanten V. Hop Klosterskogen Travbane 4 28/1 - 04 / 3 2120 34,0 102
e. Kleppan Turi v. Braute O. Østre Jarlsberg Travbane 3 18/1 - 01 / 2 2100 30,9a 138
Toril Haraldsen /Sandefjord G. Gundersen Bjerke Travbane 0 09/1 - 04 / 11 2160 32,6 g 917
O. Østre Toril Haraldsen V. Hop Drammen Travbane 6 13/12 - 03 / 1 2100 34,3a 192
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame A. Frønes Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 03 / 7 2120 35,2 g 631
8 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -17 -1 -1 -1 -8 -44 000
Gyri Jerven 6 Plass 66 000
5 år MØRKBR V v.Åsajerven E. Høitomt Drammen Travbane 0 13/12 - 03 / 10 2100 35,0a 26
e. Ulve Dokka v. Elding E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 07/12 - 04 / 3 2100 33,5 g 164
Olav Kaasin-Gyri Kaasin E. Høitomt Bjerke Travbane 5 22/11 - 03 / 3 2100 31,3a 97
E. Høitomt Olav Kaasin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 15/11 - 03 / 11 2100 31,4a 79
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Drammen Travbane 2 11/10 - 02 / 6 2100 30,5a 283
9 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -12 -0 -1 -2 -7 -34 000
Findal Faxen 7 Plass 63 500
8 år BRUN V v.Voje Faks J. Undem Momarken Travbane 0 05/2 - 05 / 7 2160 34,5 299
e. Findal Elda v. Elding L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 17/1 - 05 / 2 2100 33,7 406
Ole Roger Dyrkorn /Stathelle L. Kolle Bjerke Travbane 0 03/1 - 06 / 1 2100 33,1a 103
D. Dalen Ole Roger Dyrkorn J. Undem Jarlsberg Travbane 6 28/12 - 04 / 10 1609 30,4a 266
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Undem Drammen Travbane 3 13/12 - 03 / 8 2100 33,6a 67
10 2019: -7 -0 -0 -1 -4 -15 000 2018: -13 -0 -0 -3 -3 -22 000
Eiklands Faks 8 Plass 55 000
6 år BRUN V v.Voje Faks J. Undem Klosterskogen Travbane - 07/2 - 03 / 9 2120 dg 500
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn J. Undem Sørlandets Travpark 6 27/1 - 03 / 4 2160 33,6 g 123
Ingar Reinskås-Reidun Østenå J. Undem Jarlsberg Travbane P 18/1 - 20 / 8 2120 33,7 P
J. Undem J. Undem Sørlandets Travpark - 13/1 - 07 / 4 2180 dg 150
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Drammen Travbane - 18/10 - 02 / 5 2100 dg a 43
11 2019: -6 -0 -1 -0 -1 -10 000 2018: -4 -0 -0 -1 -0 -5 000
Tegner Tarzan 9 Plass 76 500
12 år SVARTBRUN V v.Bokli Eld J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 05 / 3 2100 35,8 648
e. Prikke v. Slått Pil A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 24/6 - 02 / 6 2160 31,2 g 498
Marte Elisabeth Polland Lekman /Hørte O. Østre Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 03 / 5 1700 31,5a 138
P. Kals Marte E. Polland Lekman L. Trudvang Momarken Travbane 3 08/5 - 01 / 5 2140 31,6a 165
Gull M/rødt sidefelt og ermer. D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 19/4 - 04 / 9 2100 32,8a 123