Neste løp >>>
Start ca kl. 18:55 V65-1
NORDBOHUS GJØVIKS LØP
DELINGSLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 50.000 - 225.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-8-9 Plass : 2-8-9

1 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -7 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Lightning Chip 2100 1 Plass 90 500
8 år MELL.BR. V v.Chipmate* (US) E. Høitomt Biri Travbane 4 25/1 - 04 / 2 1609 17,6a 78
e. Dina Drew (S) v. Mr. Drew (US) D. Dalen Biri Travbane 0 11/1 - 03 / 7 2100 18,5a 268
Tore Nyhuus-Inger Nyhuus D. Dalen Biri Travbane P 23/11 - 20 / 2 2100 21,4 P
V. Hop Tore Nyhuus T. Solberg Bjerke Travbane - 29/5 - 01 / 4 2100 dg a 169
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl D. Dalen Bjerke Travbane 0 23/3 - 02 / 1 1609 16,3a 299
2 2019: -9 -2 -2 -0 -1 -53 000 2018: -10 -0 -0 -3 -5 -39 500
Barbarian Division 2 Plass 159 500
5 år SVART H v.L'Ideal Bricois (FR) O. Østre Bjerke Travbane - 24/1 - 01 / 4 1609 dg a 16
e. Benita Forte v. S.J.'s Photo* (US) O. Østre Bjerke Travbane 2 10/1 - 04 / 2 1609 14,8a 34
Stall d'Estino O. Østre Bjerke Travbane - 02/1 - 04 / 1 2100 dg a 84
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) A. Stensen Biri Travbane 0 23/11 - 04 / 8 2100 19,3ag 92
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek A. Stensen Biri Travbane 3 09/11 - 07 / 3 2100 16,2a 67
3 2019: -2 -1 -0 -1 -0 -45 000 2018: -14 -1 -3 -6 -1 -65 000
Nemesis Knick 3 Plass 110 000
5 år RØD HP v.Love You* (FR) B. Steinseth Biri Travbane 1 02/2 - 04 / 9 2100 16,7a 372
e. Isabella Knick (S) v. Tap In* (US) B. Steinseth Momarken Travbane 3 22/1 - 04 / 2 2140 17,8a 87
Einar Steinseth /Noresund B. Steinseth Biri Travbane 2 09/11 - 05 / 4 1609 16,3a 19
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 3 15/10 - 02 / 10 2100 16,4a 32
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 2 05/10 - 02 / 5 2100 16,2a 72
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nine Mack Nine 4 Plass 85 500
7 år BRUN V v.Cromwell (US) A. Rasmussen Biri Travbane P 11/1 - 21 / 2 2100 20,6 P
e. Juicy San (S) v. Piper Cub* (S) A. Rasmussen Biri Travbane - 21/12 - 20 / 2 2100 dgpp N
Stall Hard To Beat T. Solberg Bjerke Travbane 5 07/6 - 04 / 7 2100 16,6a 136
A. Rasmussen Elin Andersgård Helle E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 19/6 - 03 / 2 2660 18,6 76
Grønn m/gult sidefelt&erming,rekl. E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 05/6 - 04 / 11 2140 16,6a 75
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000
Roadbroker 5 Plass 91 500
11 år MØRKBR V v.Herr Jægermeister* (S) J. Rasmussen Biri Travbane 0 28/10 - 05 / 9 1609 17,0a 682
e. Heat On Earth v. Peace On Earth* (S) J. Rasmussen Biri Travbane 0 06/5 - 01 / 9 2100 19,2ag 564
Karoline Sveen /Biri O. Østre Biri Travbane 0 06/4 - 01 / 8 1609 16,8ag 371
O. Østre Karoline Sveen O. Østre Biri Travbane 5 23/3 - 03 / 10 1609 18,4a 209
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Biri Travbane 4 09/3 - 03 / 5 2100 16,9a 164
6 2019: -6 -0 -1 -1 -1 -20 000 2018: -15 -2 -2 -0 -4 -64 000
Coventina va Bene (S) 6 Plass 116 000
7 år BRUN HP v.Severino* (FR) Å. Tengsareid Biri Travbane 6 11/1 - 07 / 1 2100 16,7a 27
e. Diamond Classique* (S) v. Diamond Way (DE) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 02/1 - 04 / 9 2100 16,8a 65
Ivar Andresen /Kolbu Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 28/11 - 10 / 5 2100 24,8ag 84
Å. Tengsareid Ivar Andresen (B) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 07/11 - 05 / 10 2100 15,7a 260
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam M. Gundersen Bjerke Travbane 0 24/10 - 05 / 9 2100 16,6a 59
7 2019: -5 -0 -0 -0 -5 -18 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Chancor 7 Plass 119 500
7 år BRUN V v.Banker Hall* (US) G. Gundersen Biri Travbane P 25/1 - 20 / 1 2100 20,0 P
e. Sea Chanta v. Go Hammering* (S) G. Gundersen Bjerke Travbane 0 29/5 - 01 / 11 2100 17,6ar 79
Terje Skogsrud-Ove Henriksen G. Gundersen Bjerke Travbane 0 08/5 - 04 / 6 2100 16,6a 202
G. Gundersen Terje Skogsrud A. Stensen Bjerke Travbane 4 09/3 - 04 / 1 1609 17,7a 104
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer A. Stensen Bjerke Travbane 0 23/3 - 09 / 4 2660 18,7 74
8 2019: -5 -0 -1 -1 -2 -19 500 2018: -13 -2 -2 -0 -3 -61 000
Pique 8 Plass 116 500
5 år BRUN V v.Infinitif* (IT) G. Antonsen Momarken Travbane 3 05/2 - 06 / 7 2140 17,7a 31
e. Forever Sunrise (US) v. Andover Hall* (US) G. Antonsen Bjerke Travbane 5 23/1 - 03 / 5 2100 16,6a 122
Johan Anton Langebrekke-Jan Erik Lillebekk G. Gundersen Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 04 / 12 2500 19,5ag 126
G. Antonsen G. Antonsen Momarken Travbane 5 27/12 - 06 / 2 2140 16,6a 280
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Momarken Travbane 2 04/12 - 01 / 1 2640 19,5a 70
9 2019: -9 -0 -0 -1 -5 -19 000 2018: -10 -2 -2 -0 -3 -49 563
Wheelie 9 Plass 111 563
7 år BRUN H v.Cigar Bar (US) D. Dalen Momarken Travbane 5 05/2 - 06 / 9 2140 18,0a 138
e. Three Wheeler (US) v. Baltic Speed (US) G. Antonsen Bjerke Travbane 0 24/1 - 01 / 3 1609 17,4a 214
Tor Aandstad /Trøgstad G. Antonsen Biri Travbane 5 11/1 - 03 / 8 2100 18,3a 42
D. Dalen Gøran Antonsen (T) G. Antonsen Jarlsberg Travbane 5 04/1 - 05 / 3 1609 17,4a 60
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Antonsen Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 07 / 4 2100 br ag 95