<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-2
EINA TRAVLAGS VARMBLODSLØP
DELINGSLØP
Varmblods 2100 m. Autostart.
For 3-12-årige 50.000 - 225.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-2-4 Plass : 5-2-4

1 2019: -8 -0 -1 -6 -1 -57 000 2018: -14 -4 -0 -3 -7 -112 652
Norma B. 2100 1 Plass 192 652
5 år BRUN HP v.Zola Boko* (S) D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 23/12 - 04 / 4 1609 14,3a 25
e. Besafe Højgård (DK) v. Texas (US) T. Solberg Klosterskogen Travbane 5 01/12 - 04 / 3 2500 17,8a 63
Lise Johansen /Aurskog J. Kontio Romme 6 23/11 - 02 / 3 2160 17,5 g 23
D. Dalen Erik Killingmo (T) E. Killingmo Biri Travbane 1 16/11 - 02 / 8 1609 14,1a 67
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Eggen Bjerke Travbane 5 10/10 - 07 / 12 2100 16,0a 118
2 2019: -6 -0 -3 -0 -1 -27 500 2018: -12 -2 -0 -4 -2 -87 000
Xita Lavec (S) 2 Plass 189 260
5 år BRUN HP v.Prodigious (FR) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 2 07/2 - 04 / 1 2100 16,7a 29
e. Kramer Bahama (S) v. Sugarcane Hanover* (US) O. Mikkelborg Biri Travbane 3 23/11 - 04 / 4 2100 16,8ag 22
Olav Mikkelborg-Hans Bernhard Falk O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 5 10/11 - 09 / 10 2100 15,5a 43
O. Mikkelborg O. Mikkelborg Momarken Travbane 0 20/10 - 05 / 11 2140 br ag 57
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Sørlandets Travpark 6 06/10 - 06 / 7 1609 13,9a 58
3 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -2 -0 -1 -1 -39 000
Robben 3 Plass 130 500
9 år BRUN V v.Adams Hall* (US) T. Lindbak Bjerke Travbane 0 07/2 - 02 / 10 1609 16,9a 164
e. Sugar Elegance v. Sugarcane Hanover* (US) T. Lindbak Bjerke Travbane 0 31/1 - 04 / 5 1609 19,6ag 155
Arne Lindbak-Trond Lindbak T. Lindbak Biri Travbane 0 14/12 - 06 / 12 1609 16,8a 560
T. Lindbak T. Lindbak Biri Travbane 1 30/11 - 03 / 1 1609 20,1a 122
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr T. Lindbak Biri Travbane 0 18/5 - 06 / 1 2100 17,0a 1083
4 2019: -7 -0 -3 -1 -2 -34 500 2018: -16 -3 -0 -0 -7 -76 491
Circe des Emois (FR) 4 Plass 187 280
7 år RØD HP v.Jain De Beval* (FR) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 01/2 - 02 / 7 1609 16,3a 38
e. Freyja (FR) v. Marpheulin (S) T. Solberg Jarlsberg Travbane 2 18/1 - 04 / 3 2100 16,6a 32
Martin Hove /Kleppe H. Holm Drammen Travbane 1 04/10 - 02 / 5 2100 17,1a 35
E. Høitomt Renate Aarlie (T) C. Hande Drammen Travbane 5 11/8 - 03 / 4 2100 18,8ag 38
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek H. Holm Bjerke Travbane 0 25/7 - 04 / 7 2100 15,4a 615
5 2019: -6 -2 -0 -3 -1 -75 000 2018: -8 -1 -3 -0 -2 -88 000
Tassen H. 5 Plass 240 000
6 år BRUN V v.Steinlager (S) A. Stensen Bjerke Travbane 3 06/2 - 06 / 12 2100 16,0a 48
e. Becky Scot v. Speedy Tomali (US) A. Stensen Bjerke Travbane 3 23/1 - 05 / 4 2100 16,0a 90
Svein Morten Olsen /Lillehammer A. Stensen Biri Travbane - 27/7 - 05 / 1 3100 dg r 157
A. Stensen Svein Morten Olsen A. Stensen Biri Travbane 0 25/5 - 06 / 2 2100 16,3a 53
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam O. Mikkelborg Biri Travbane 5 06/5 - 08 / 1 2100 14,6a 183
6 2019: -8 -1 -0 -1 -4 -34 000 2018: -18 -1 -2 -5 -7 -109 500
Elken Secret Love 6 Plass 185 500
5 år RØD HP v.Love You* (FR) B. Steinseth Biri Travbane 6 02/2 - 01 / 7 2100 16,9a 114
e. Elken Secret v. Sugarcane Hanover* (US) B. Steinseth Bjerke Travbane 4 23/1 - 05 / 2 2100 16,1a 152
Dagfinn Sæthre /Brandbu B. Steinseth Momarken Travbane 1 08/1 - 06 / 8 2140 16,9a 50
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 5 12/12 - 02 / 11 2100 15,4a 442
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 4 23/11 - 04 / 7 2100 17,0a 81
7 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -11 500 2018: -16 -0 -1 -0 -5 -22 000
Tres Bien I.T. (IT) 7 Plass 187 158
7 år MELL.BR. V v.Daguet Rapide* (IT) G. Austevoll Bjerke Travbane 5 07/2 - 04 / 11 2100 17,7a 245
e. Imatra Bi* (IT) v. Supergill* (US) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 24/1 - 03 / 3 2100 16,9a 303
Pål Sem /Åmot G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 28/12 - 02 / 7 2100 16,6a 303
P. Sem P. Sem Drammen Travbane 0 13/12 - 05 / 8 2100 18,0a 1688
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Bjerke Travbane 0 06/12 - 03 / 1 1609 16,3a 313
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -0 -0 -0 -2 -6 500
Simoni's Kaj (DK) 8 Plass 168 962
10 år SVART V v.Chipmate* (US) T. Lindbak Biri Travbane 0 02/2 - 01 / 3 2100 18,0a 822
e. Lovely Simoni (DK) v. Silver Pine* (US) L. Kolle Biri Travbane 0 23/11 - 04 / 1 2100 18,7a 121
Stall Simoni H. Eggen Drammen Travbane 7 08/11 - 04 / 5 2100 18,0a 117
Ø. Ruttenborg Arne Haugom K. Mathisen Biri Travbane 0 19/10 - 06 / 11 1609 18,5a 789
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame T. Lindbak Biri Travbane 0 16/9 - 02 / 2 1609 18,1a 394
9 2019: -6 -0 -1 -1 -1 -15 000 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -15 000
Lightning Mcqueen 9 Plass 135 147
6 år MØRKBR V v.Cromwell (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 23/1 - 05 / 11 2100 16,4a 574
e. Lovely Affair v. Stand Strong* (US) O. Østre Biri Travbane 3 11/1 - 07 / 4 2100 16,6a 227
Bjørn Bratvold-Per Simonsen E. Høitomt Biri Travbane 4 21/12 - 05 / 5 1609 15,3a 70
O. Østre Erland Holm (T) E. Høitomt Biri Travbane 4 30/11 - 03 / 7 1609 20,5a 86
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame E. Høitomt Biri Travbane 0 23/11 - 04 / 2 2100 18,1a 218
10 2019: -9 -2 -0 -2 -3 -57 500 2018: -14 -3 -0 -3 -2 -73 500
Hearthammer 10 Plass 192 000
5 år BRUN HP v.Revenue* (S) D. Dalen Biri Travbane 3 02/2 - 01 / 2 2100 16,5a 51
e. Peacekeeper v. Super News (US) D. Dalen Bjerke Travbane 3 19/1 - 09 / 10 2600 17,3a 108
Kai Frode Olsen-Audun S. Pettersen D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 04 / 6 2500 br a 139
G. Austevoll Kai Frode Olsen D. Dalen Biri Travbane 1 16/11 - 05 / 9 1609 14,6a 135
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl D. Dalen Bjerke Travbane 6 07/11 - 05 / 7 2100 15,8a 397