<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:25 V65-5
V5-3
DD-1
BØVERBRU LØPET (POENG SPESIAL)
POENG SPESIAL
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 455.000 kr. Også for 3-15-årige høyest 650.000 kr med høyest 200 poeng.
Premier: 18.000-9.000-6.000-4.500-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-2-6 Plass : 3-2-6

1 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -0 -0 -0 -0
Striks 2100 1 Plass 591 500
13 år BRUN V v.Steinsvad Eld G. Gundersen Bjerke Travbane 0 06/2 - 01 / 6 2100 br a 686
e. Stri v. Rappfot Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 22/1 - 05 / 12 1660 27,7 210
Sille Antonsen /Gran E. Høitomt Bjerke Travbane 0 07/11 - 09 / 1 2140 30,9 206
G. Gundersen Morten Antonsen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 24/10 - 02 / 1 2640 27,9 461
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 0 23/5 - 07 / 2 2100 27,3a 158
2 2019: -3 -0 -1 -0 -1 -11 500 2018: -20 -5 -2 -3 -2 -166 604
Hvalstad Odin 2 Plass 421 818
8 år RØD V v.Moe Odin Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 6 12/1 - 09 / 1 2100 26,9ag 77
e. Tufte Huldra v. Klaastad Ulv Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane - 05/1 - 03 / 10 2120 dg 45
Rune A. Hansen & Stall Friends 008 Å. Tengsareid Biri Travbane 1 21/12 - 04 / 2 2100 25,9a 39
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) O. Østre Biri Travbane 1 14/12 - 04 / 4 2100 28,5a 42
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam O. Østre Klosterskogen Travbane 2 01/12 - 01 / 3 2100 29,5a 32
3 2019: -7 -4 -1 -0 -0 -123 000 2018: -14 -3 -3 -2 -3 -130 000
Best Ruggen 3 Plass 515 000
7 år BRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Biri Travbane 0 02/2 - 09 / 6 2100 36,9 27
e. Best Bruna v. Spang Best O. Østre Bjerke Travbane 1 16/1 - 07 / 3 2100 25,4a 40
Team Ruggen O. Østre Bjerke Travbane 2 02/1 - 06 / 5 1609 25,3a 55
O. Østre Tore Martinsen O. Østre Biri Travbane - 21/12 - 04 / 7 2100 dg a 53
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 17/10 - 09 / 12 2160 dg 32
4 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -10 -1 -0 -0 -1 -36 982
Faks Mollyn 4 Plass 463 763
10 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) E. Schem Bjerke Travbane 0 08/2 - 05 / 2 1609 27,6a 105
e. Maud Mollyn v. Lyngsvarten P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 16/1 - 07 / 8 2100 28,5ag 455
Stall Rotnes E. Schem Bjerke Travbane 0 02/1 - 06 / 9 1609 26,0a 999
E. Schem E. Schem Bjerke Travbane 0 26/12 - 06 / 9 2100 28,7a 507
Svart m/hvit sk.stk & seler, gr. søm E. Schem Årjäng 0 07/10 - 07 / 15 2160 26,6 999
5 2019: -14 -1 -1 -1 -6 -52 500 2018: -24 -2 -2 -2 -11 -127 500
Kolbu Jonatan 5 Plass 437 000
8 år MØRKBR V v.Lome Kongen T. Lindbak Bjerke Travbane 2 08/2 - 05 / 7 1609 27,0a 111
e. Valle Terna v. Metsgar T. Lindbak Biri Travbane 5 02/2 - 09 / 2 2100 27,9 442
Trond Lindbak /Raufoss T. Lindbak Biri Travbane 4 25/1 - 05 / 3 2120 29,0 347
T. Lindbak T. Lindbak Momarken Travbane 8 22/1 - 05 / 6 1640 28,7 g 139
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr T. Lindbak Momarken Travbane 3 08/1 - 01 / 1 2140 29,7 111
6 2019: -11 -1 -2 -3 -1 -78 000 2018: -23 -5 -1 -3 -6 -207 500
Sprett Odin 6 Plass 545 500
9 år BRUN H v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 0 02/2 - 09 / 10 2120 27,4 278
e. Spang Lenda v. Alm Svarten G. Gundersen Biri Travbane 0 25/1 - 05 / 6 2140 30,2 g 83
Anne-Britt Johansen-Arve Johansen E. Høitomt Bjerke Travbane 4 16/1 - 07 / 4 2100 26,0a 218
E. Høitomt Ronny Larsen Skjellebekk H. Holm Bjerke Travbane - 02/1 - 06 / 6 1609 dg a 267
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek H. Holm Bjerke Travbane 5 26/12 - 06 / 10 2100 28,5a 411
7 2019: -10 -0 -2 -1 -3 -32 500 2018: -16 -0 -1 -3 -6 -34 600
Bottem Viktor 7 Plass 547 070
12 år SVART H v.Alm Viktor P. Sørmo Leangen Travbane 7 04/2 - 06 / 5 2140 27,4 2071
e. Bottem Støva v. Elding O. Kjøsnes Leangen Travbane 0 01/1 - 04 / 8 1660 28,1 506
Martin Kjøren-Asbjørn Murvold O. Furre Leangen Travbane 8 17/12 - 05 / 12 1660 29,7 2164
D. Dalen Martin Kjøren O. Kjøsnes Leangen Travbane 5 03/12 - 06 / 12 2200 28,5 1044
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Kjøsnes Nossum Travbane 3 25/11 - 06 / 4 2140 33,6 PK
8 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -1 -1 -3 -2 -78 384
M.H. Fantomet 8 Plass 459 475
8 år BRUN V v.Sterk Odd M. Sørvik Bjerke Travbane 0 16/1 - 07 / 9 2100 28,3a 437
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 28/12 - 01 / 4 2100 28,3a 99
Stall M.H. Fantomet D. Dalen Biri Travbane 3 14/12 - 04 / 6 2100 29,3a 253
M. Pedersen D. Dalen Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 01 / 8 2100 32,0a 375
Hvit/blå halv, hvite ermer, rekl. H. Holm Biri Travbane 0 16/11 - 06 / 6 1600 28,0 190
9 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -22 -7 -1 -0 -9 -293 315
Idfaxen 9 Plass 449 815
9 år SVART H v.Järvsöfaks (S) B. Steinseth Biri Travbane 6 02/2 - 09 / 5 2100 28,0 123
e. Id Elida v. Elding B. Steinseth Bjerke Travbane 0 30/12 - 06 / 12 2100 29,4ag 676
Stall Ida Christine B. Steinseth Bjerke Travbane 2 15/12 - 06 / 12 2100 26,6a 101
B. Steinseth Per Gunnar Roos Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 01/12 - 09 / 6 2100 29,0a 196
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj A. Akselsen Bjerke Travbane 4 21/11 - 08 / 7 2100 27,5a 54
10 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -48 500 2018: -18 -3 -2 -1 -11 -223 739
Frøyu Pelle 10 Plass 453 739
6 år SVART V v.Tekno Odin G. Austevoll Biri Travbane 3 02/2 - 09 / 4 2100 27,1 57
e. Frøyu Sara v. Lome Elden G. Austevoll Jarlsberg Travbane 1 18/1 - 03 / 1 2100 27,8a 15
Johnny Wilhelm Nilsen-Siri Braathen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 12/1 - 09 / 2 2100 27,0a 153
G. Austevoll Johnny Nilsen G. Austevoll Bjerke Travbane 4 02/1 - 06 / 1 1609 25,5a 26
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Biri Travbane 2 21/12 - 04 / 3 2100 26,0a 20