<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-2
KOLBU LØPET (GRUNNLAGSFORDEL 4-ÅRIGE)
GRUNNLAGSFORDEL 4-ÅRIGE
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 5-15-årige høyest 65.000 kr. Også for 4-årige høyest 95.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-8-4 Plass : 5-8-4

1 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -32 500 2018: -5 -1 -0 -0 -3 -21 000
Malala 2100 1 Plass 67 500
6 år BRUN HP v.Moe Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 1 24/1 - 05 / 2 2100 31,0a 30
e. Stri v. Rappfot G. Gundersen Bjerke Travbane 5 16/1 - 03 / 8 2140 32,5 g 41
Morten Antonsen-Aksel Lund-Antonsen G. Gundersen Bjerke Travbane 3 09/1 - 03 / 5 2140 32,6 g 40
G. Gundersen Morten Antonsen (T) M. Gundersen Drammen Travbane - 21/6 - 02 / 5 2100 dg a 47
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Austevoll Bjerke Travbane 5 16/5 - 01 / 12 2160 32,1 g 211
2 2019: -12 -0 -0 -1 -6 -24 000 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 500
Elises Håp 2 Plass 64 000
9 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) D. Johnsrud Biri Travbane 5 02/2 - 02 / 3 1609 31,6a 210
e. Gomnes Håp v. Elding D. Johnsrud Bjerke Travbane 4 24/1 - 05 / 5 2100 31,7a 308
Siw-Anita Bølviken-Dag Petter Johnsrud D. Johnsrud Biri Travbane 0 11/1 - 08 / 1 2100 33,6 274
D. Johnsrud D. Johnsrud Bjerke Travbane 6 30/12 - 01 / 6 2140 34,1 323
Grønn m/oransje stolpe & belte D. Johnsrud Biri Travbane 4 21/12 - 02 / 7 2100 33,5a 102
3 2019: -7 -1 -0 -2 -4 -54 500 2018: -16 -0 -3 -3 -5 -47 000
Nubgards Stina 3 Plass 103 500
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 07/2 - 03 / 13 2120 33,6 530
e. Stuve Stjerna v. Lome Elden M. Øyo Drammen Travbane 0 22/12 - 01 / 5 2120 34,2 31
Inge Brusletto /Geilo D. Dalen Bjerke Travbane 6 05/12 - 05 / 4 2140 31,9 279
G. Austevoll Inge Brusletto D. Dalen Bjerke Travbane 3 22/11 - 03 / 6 2100 31,1a 468
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl D. Dalen Bjerke Travbane 0 14/11 - 01 / 11 1640 31,6 335
4 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -22 000 2018: -17 -0 -1 -2 -10 -43 500
Santans 4 Plass 70 500
5 år MØRKBR V v.Joker Elden P. Sem Klosterskogen Travbane 6 07/2 - 03 / 15 2120 33,8 1078
e. Santi v. Moe Odin P. Sem Bjerke Travbane 5 24/1 - 05 / 1 2100 31,8a 396
Trygve Bjørge-Grethe M. Bjørge P. Sem Jarlsberg Travbane 5 04/1 - 04 / 6 2120 34,0 372
P. Sem Trygve Bjørge P. Sem Drammen Travbane 5 22/12 - 01 / 9 2120 34,0 134
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Biri Travbane 0 14/12 - 08 / 6 2100 34,8a 214
5 2019: -9 -2 -1 -1 -2 -46 500 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -5 491
Lygna Spretten 5 Plass 85 021
5 år SVART V v.Åsajerven Å. Tengsareid Biri Travbane 6 02/2 - 02 / 4 1609 31,8a 68
e. Lygna Camp v. Elding Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 22/1 - 08 / 2 2140 32,8 60
Anne-Lene W. Johansen-Egil Johansen Å. Tengsareid Biri Travbane 3 11/1 - 08 / 3 2100 33,2 97
Å. Tengsareid Anne-Lene W. Johansen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 04/1 - 04 / 10 2120 34,0 175
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Biri Travbane 5 21/12 - 03 / 9 2120 32,6 591
6 2019: -3 -0 -0 -1 -1 -11 000 2018: -11 -0 -1 -2 -4 -29 063
Bjørnli Ine 6 Plass 55 305
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld B. Steinseth Bjerke Travbane 5 06/2 - 03 / 7 2160 33,8 377
e. Skjeggefrid v. Elding B. Steinseth Bjerke Travbane 0 24/1 - 05 / 3 2100 32,4ag 114
Anne-Linn Rønningen /Hernes B. Steinseth Bjerke Travbane 3 09/1 - 04 / 6 2140 33,2 383
B. Steinseth B. Steinseth Bjerke Travbane 4 30/12 - 01 / 5 2140 33,8 304
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane - 21/12 - 02 / 2 2100 dg a 53
7 2019: -4 -2 -1 -0 -1 -38 000 2018: -8 -0 -1 -2 -2 -29 500
Bragevinn 7 Plass 67 500
4 år BRUN H v.Moe Odin D. Dalen Bjerke Travbane 1 31/1 - 06 / 11 2100 32,2a 83
e. Langaard Tiril v. Braute B. Steinseth Biri Travbane 4 25/1 - 03 / 10 2120 34,6 g 214
Brynjulf Bjørge /Reinsvoll B. Steinseth Biri Travbane 0 21/12 - 03 / 13 2120 br g 129
D. Dalen Brynjulf Bjørge B. Steinseth Bjerke Travbane 6 05/12 - 01 / 4 2100 33,5a 92
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek B. Steinseth Biri Travbane 6 16/11 - 03 / 13 2120 33,3 872
8 2019: -8 -1 -3 -0 -2 -63 500 2018: -9 -0 -0 -2 -6 -27 000
Fjellvang Frøkna 8 Plass 90 500
8 år BRUN HP v.Odins Kjempe O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 09/1 - 03 / 9 2160 31,9 45
e. Hoppsasa v. Järvsöfaks (S) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 1 02/1 - 03 / 9 2160 32,7 g 106
Leif Solemsli /Vang I Valdres A. Stensen Biri Travbane 4 21/12 - 03 / 10 2120 32,3 357
A. Stensen Leif Solemsli M. Sørvik Jarlsberg Travbane 4 21/9 - 04 / 1 2100 34,2 g 616
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam M. Sørvik Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 06 / 4 2100 39,5ag 299
9 2019: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -12 -0 -1 -1 -0 -10 000
Stjerne Jenta 9 Plass 66 000
8 år BORKET HP v.Tangen Scott H. Hagen Bergen Travpark 0 31/1 - 03 / 5 2120 br g 1148
e. Sol v. Troll Rigel H. Hagen Bjerke Travbane 0 19/1 - 01 / 4 2140 33,0 g 743
Unni Mathisen-Tommy Mathisen H. Hagen Bergen Travpark 0 27/10 - 02 / 11 2120 35,6 g 1565
O. Mikkelborg Harald Inge Hagen (A) D. Dalen Bjerke Travbane 0 25/7 - 03 / 8 1640 32,4 291
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl D. Dalen Bjerke Travbane 0 23/7 - 01 / 12 2100 33,0ag 895