<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 21:03 V5-5
EINA TRAVLAGS KALDBLODSLØP (GRUNNLAGSFORDEL 3- OG 4-ÅRIGE)
GRUNNLAGSFORDEL 3- OG 4-ÅRIGE
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 6.001 kr., 40 m. ved 13.001 kr.
For 5-15-årige høyest 25.000 kr. Også for 3-4-årige høyest 45.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
7. Løp
Beige Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-8-4 Plass : 1-8-4

1 2019: -6 -1 -2 -0 -1 -25 738 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Troll Vita 2100 1 Plass 25 738
4 år BRUN HP v.Lome Elden P. Midtfjeld Momarken Travbane - 22/1 - 03 / 9 2140 dg 51
e. Lita Brun v. Mørtvedt Jerkeld K. Malmin Biri Travbane 2 11/1 - 01 / 8 2100 36,1 234
Jan Erik Lagesen-Gunn-Sissel Lagesen T. Fløysand Bjerke Travbane 0 30/5 - 09 / 6 2140 br g 946
K. Malmin Stian Eilefsen (T) T. Fløysand Jarlsberg Travbane P 02/3 - 20 / 2 2100 40,2 P
Mørkblå med gul reklame/bånd T. Fløysand Drammen Travbane 27/7 - 21 / 1 1700 48,6 B
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 491
Solør Odin 2 Plass 4 491
4 år MØRKBR V v.Bork Odin B. Steinseth Biri Travbane 0 23/11 - 08 / 3 2100 39,1 g 672
e. Solør May v. Bokli Balder D. Aarum Färjestad - 05/11 - 08 / 9 2140 dg 322
Stall Elvestad D. Dalen Biri Travbane 8 19/10 - 08 / 8 2100 38,6 184
G. Austevoll Bjørn Steinseth (T) D. Dalen Biri Travbane 7 30/9 - 07 / 1 2100 38,3 241
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl E. Høitomt Momarken Travbane P 17/7 - 20 / 4 2160 43,1 P
3 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000
S.K.'s Nordstjerne 3 Plass 6 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven T. Lindbak Biri Travbane - 25/1 - 03 / 1 2100 dg 986
e. Demi v. Alm Silver T. Lindbak Momarken Travbane - 22/1 - 03 / 1 2140 dg 647
Cathrin Sandsengen-Ronny Sandsengen T. Lindbak Biri Travbane 8 11/1 - 01 / 2 2100 38,4 129
T. Lindbak T. Lindbak Biri Travbane 0 21/12 - 03 / 2 2100 38,2 g 788
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr T. Lindbak Biri Travbane 6 14/12 - 03 / 2 2100 38,3 473
4 2019: -1 -0 -0 -1 -0 -4 000 2018: -2 -0 -1 -0 -0 -5 000
Mira Perla 4 Plass 9 000
5 år MØRKBR HP v.Järvsöviking* (S) Ø. Ruttenborg Biri Travbane 0 30/11 - 08 / 5 2100 43,0 g 180
e. Mirastjerna v. Elding Ø. Ruttenborg Biri Travbane 2 09/11 - 01 / 2 2100 38,9 60
Øyvind Ruttenborg /Biri Ø. Ruttenborg Biri Travbane P 31/8 - 24 / 6 2100 39,2 P
Ø. Ruttenborg
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame
5 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 500
Prins Gilbert 5 Plass 4 500
12 år SVART V v.Engli Svarten O. Mikkelborg Biri Travbane 4 19/10 - 08 / 3 2100 37,3 g 288
e. Bestul Stjerna v. Elding O. Mikkelborg Biri Travbane 6 30/9 - 07 / 5 2100 38,1 g 223
Gudbrand O. Skiaker /Jaren B. Steinseth Biri Travbane P 31/8 - 24 / 5 2100 38,0 g P
O. Mikkelborg Gudbrand O. Skiaker O. Østre Bjerke Travbane - 07/11 - 22 / 3 2160 dgpp N
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl T. Wollebæk Biri Travbane N 26/10 - 20 / 11 2120 53,8 g N
6 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Troll Lotta 6 Plass 2 000
6 år SVART HP v.Horgen Tore D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 28/1 - 08 / 8 2100 48,6 g 84
e. Eldna v. Elding D. Dalen Jarlsberg Travbane P 18/1 - 20 / 2 2120 38,3 P
Lars Terje Tolpinrud /Hønefoss R. Aarlie Drammen Travbane N 13/12 - 20 / 4 2100 44,1 N
D. Dalen Renate Aarlie (T) R. Aarlie Drammen Travbane N 26/11 - 21 / 2 2120 45,4 g N
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek
7 2019: -7 -0 -0 -0 -4 -11 000 2018: -5 -0 -1 -0 -4 -17 000
Godinåsprinsen 2140 1 Plass 28 000
6 år BRUN V v.Feseth Lynet A. Stensen Bjerke Travbane 6 23/1 - 08 / 2 2140 34,2 108
e. Slåtsve Tora v. Elding E. Holm Bjerke Travbane 5 10/1 - 05 / 5 2100 33,5ag 118
Martin Øveraasen /Åsmarka E. Holm Biri Travbane 4 14/12 - 03 / 4 2120 36,8 77
A. Stensen Erland Holm (T) E. Holm Biri Travbane 4 30/11 - 08 / 7 2120 40,3 106
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam E. Holm Bjerke Travbane 5 13/11 - 02 / 5 2100 33,8a 299
8 2019: -13 -1 -3 -2 -4 -72 817 2018: -4 -0 -2 -0 -0 -16 000
Sæther Lomen 2 Plass 88 817
4 år SVART H v.Lome Elden A. Blihovde Biri Travbane 0 02/2 - 02 / 10 1609 31,9ag 62
e. Hornnes Tiril v. Pålex K.* (S) T. Solberg Leangen Travbane - 26/1 - 01 / 5 2180 dg 21
Arve G. Blihovde /Svingvoll G. Austevoll Momarken Travbane 0 17/1 - 07 / 4 2160 34,8 g 42
V. Hop Arve G. Blihovde (A) A. Blihovde Leangen Travbane 1 07/1 - 08 / 3 2140 34,8a 31
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 2 02/1 - 03 / 3 2140 33,9 32
9 2019: -9 -1 -2 -1 -3 -37 000 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Birk B.B. Remin 3 Plass 37 000
4 år LYSBRUN V v.Spikeld Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 08/2 - 07 / 1 2140 35,2 176
e. Lome Lisa v. Spang Best O. Østre Biri Travbane 6 25/1 - 03 / 5 2100 37,0 g 108
Torstein Skjaker /Jaren Å. Tengsareid Biri Travbane 1 11/1 - 01 / 1 2100 36,0 63
Å. Tengsareid Ivar Andresen (B) D. Dalen Biri Travbane 0 27/7 - 01 / 5 2100 39,6 197
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam D. Dalen Bjerke Travbane P 25/6 - 20 / 7 2160 41,8 P
10 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -1 -0 -3 -22 045
S.K.'s Ariel 4 Plass 22 045
4 år BRUN V v.H.G. Balder H. Nordland Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 07 / 10 2100 br ag 263
e. Demi v. Alm Silver H. Nordland Bjerke Travbane 0 07/9 - 03 / 4 2140 39,9 r 648
Tor Strømsjordet-Kjell Dolvik H. Nordland Bjerke Travbane 0 28/8 - 07 / 5 2100 35,0ag 1666
B. Steinseth H. Nordland Årjäng - 14/8 - 06 / 7 2140 dg 357
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj H. Nordland Bjerke Travbane 4 08/8 - 01 / 2 2100 32,7a 484