<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:06 V75-4
V4-1
CHAMPION LØPET (SØLVDIVISJONEN)
SØLVDIVISJONEN
Varmblods 1609 m. Autostart. Maks 10 startende.
For 3-12-årige 200.001 - 700.000 kr. Også for 3-7-årige norskfødte hopper. Også for 3-7-årige norskregistrerte hopper.
Premier: 60.000-30.000-20.000-12.000-8.000-(5.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-10-6 Plass : 1-10-6

1 2019: -6 -3 -0 -0 -2 -190 000 2018: -19 -3 -3 -0 -9 -202 683
Kick Off Classic 1609 1 Plass 735 683
6 år BRUNSVART H v.Quite Easy (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 19/1 - 07 / 5 1609 13,6a 74
e. Kicking Promessa (S) v. Chergon* (DE) D. Dalen Bjerke Travbane 1 02/1 - 01 / 6 1609 13,5a 98
Stall Bitt Av Basillen D. Dalen Biri Travbane 4 21/12 - 06 / 8 2100 14,7a 48
D. Dalen Trond Anderssen (T) K. Malmin Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 08 / 5 2100 17,1a 208
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek V. Hop Bjerke Travbane 0 17/11 - 11 / 7 1609 12,2a 496
2 2019: -8 -2 -4 -0 -1 -266 000 2018: -9 -2 -1 -2 -2 -89 491
Falcon Dragon (DE) 2 Plass 716 624
7 år BRUN H v.Love You* (FR) H. Tvedt Biri Travbane 2 02/2 - 06 / 2 2100 14,8a 167
e. Marianne Dragon (NL) v. Dante Buitenzorg (NL) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 05/1 - 08 / 10 2520 19,3 64
Maria Tverbak Widnes /Horten K. Eriksson Jägersro 0 01/9 - 09 / 9 2140 br ag 215
E. Høitomt Malene Berdalen (T) M. Høitomt Bjerke Travbane 3 23/8 - 03 / 3 2100 13,6a 55
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 6 04/8 - 08 / 5 2100 13,3a 36
3 2019: -9 -0 -1 -2 -2 -41 500 2018: -16 -4 -1 -0 -2 -144 102
Welcome S.E. (S) 3 Plass 613 889
8 år RØD V v.Glen Kronos* (IT) H. Holm Bjerke Travbane 0 14/2 - 03 / 8 2100 16,6ag 107
e. You're Welcome (NL) v. Goetmals Wood* (FR) H. Holm Biri Travbane - 02/2 - 06 / 3 2100 dg a 65
Bruvollen Racing Team H. Holm Bjerke Travbane 3 19/1 - 07 / 12 1609 13,2a 190
H. Holm Erik Killingmo (T) H. Holm Bjerke Travbane 6 02/1 - 01 / 8 1609 14,1a 126
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 5 30/12 - 11 / 7 1609 13,2a 560
4 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -10 000 2018: -28 -0 -2 -2 -12 -74 000
Lord Bexley 4 Plass 397 750
12 år SVART V v.Super Nick (US) M. Berdalen Klosterskogen Travbane 4 07/2 - 01 / 3 2100 17,6a 473
e. Jato Frazer (US) v. Speedy Crown (US) M. Berdalen Klosterskogen Travbane 5 28/1 - 01 / 1 2100 17,9a 228
Lise Therese Halvorsen /Seljord M. Berdalen Jarlsberg Travbane 0 12/1 - 08 / 2 2100 15,5a 701
M. Berdalen Lise Therese Halvorsen M. Berdalen Bjerke Travbane - 26/12 - 07 / 5 1609 dg a 365
Sort m/hvitt felt+ermri.orange søm+rek K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 02 / 10 1700 17,6a 266
5 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -24 -2 -3 -3 -11 -152 500
King Royal 5 Plass 635 000
8 år BRUN V v.Standpoint* (US) J. Eilertsen Biri Travbane 0 02/2 - 06 / 6 2100 16,1a 555
e. French Song (DE) v. Goetmals Wood* (FR) J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 19/1 - 03 / 15 2160 14,7 452
Stall V.V. Royal J. Eilertsen Bjerke Travbane 5 09/1 - 07 / 9 1609 13,2a 876
J. Eilertsen Lars O. Romtveit (T) J. Eilertsen Momarken Travbane - 27/12 - 08 / 3 2140 dg a 352
Svart m/grå sidefelt,turkis ermr.rekl. J. Eilertsen Bjerke Travbane 2 15/12 - 01 / 2 2100 14,3a 257
6 2019: -7 -0 -0 -2 -2 -40 000 2018: -16 -2 -2 -5 -2 -176 491
Clint Classic 6 Plass 574 491
7 år BRUN V v.Quite Easy (US) K. Malmin Biri Travbane 6 02/2 - 06 / 12 2100 15,5a 292
e. Rough Rider (S) v. Buvetier D'aunou* (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 19/1 - 07 / 4 1609 13,6ag 148
Stall Bergsund AS-Even Westby K. Malmin Bjerke Travbane 3 02/1 - 01 / 2 1609 13,6a 36
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Biri Travbane 6 21/12 - 06 / 2 2100 14,9a 22
Mørkblå med gul reklame/bånd D. Dalen Bjerke Travbane 0 05/12 - 07 / 5 2100 14,2a 228
7 2019: -5 -1 -0 -0 -4 -80 000 2018: -9 -0 -4 -3 -0 -55 000
Frascati B.R. 7 Plass 521 500
6 år MØRKBR V v.Cantab Hall (US) T. Solberg Bjerke Travbane 6 19/1 - 07 / 8 1609 13,5a 184
e. Patsy Fed (US) v. Muscles Yankee* (US) A. Heisholt Klosterskogen Travbane 1 05/1 - 08 / 8 2520 19,1 87
Team Frascati A. Heisholt Jarlsberg Travbane 3 23/12 - 06 / 10 1609 14,3a 103
T. Solberg Alexander Heisholt (T) T. Solberg Bjerke Travbane 3 31/10 - 04 / 1 2100 15,2a 113
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 01/10 - 01 / 7 1700 14,9a 73
8 2019: -4 -0 -1 -0 -1 -19 000 2018: -18 -5 -4 -3 -4 -433 400
Rapide Frecel 8 Plass 676 900
6 år BRUN V v.Cantab Hall (US) F. Hamre Bjerke Travbane - 30/12 - 11 / 5 1609 dg a 36
e. Speedy Elling v. Super Arnie* (US) F. Hamre Bjerke Travbane 6 15/12 - 09 / 7 2100 14,6a 107
Stall Rapide Frecel A. Akselsen Bjerke Travbane 2 05/12 - 07 / 2 2100 14,0a 27
F. Hamre F. Hamre Bjerke Travbane 3 17/11 - 11 / 5 1609 11,8a 130
Mørkblå/lysblå todelt, reklame F. Hamre Bergen Travpark 1 27/10 - 10 / 7 1600 12,8a 59
9 2019: -8 -1 -0 -0 -1 -34 000 2018: -19 -0 -1 -5 -5 -91 491
Dream On Plush 9 Plass 845 572
7 år BRUN HP v.Dream Vacation* (US) A. Stensen Biri Travbane 0 02/2 - 06 / 10 2100 15,7a 576
e. Manita Plush v. Armbro Plush (CA) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 05 / 7 2100 15,4a 256
Stall Toftner A. Stensen Bjerke Travbane 6 09/1 - 07 / 1 1609 13,3a 1642
G. Austevoll Steinar Hammersborg (T) A. Stensen Drammen Travbane - 22/12 - 08 / 11 2100 dg a 400
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl H. Kolle Bjerke Travbane 4 15/12 - 01 / 6 2100 16,6a 266
10 2019: -5 -3 -2 -0 -0 -121 000 2018: -6 -1 -0 -0 -2 -25 500
Tip Esterel (DK) 10 Plass 800 659
9 år RØD H v.Esterel Sunset* (DK) P. Buer Bergen Travpark 1 31/1 - 06 / 11 2100 15,6a 20
e. Hera Esterel (DK) v. Sugarcane Hanover* (US) B. Steine Bergen Travpark 0 29/11 - 01 / 3 2100 17,3 133
Håkon Tornes-Anne Marit Bruvik P. Buer Forus Travbane 0 06/11 - 02 / 3 1600 13,8a 151
P. Buer Å. Tengsareid Bergen Travpark 0 27/10 - 10 / 5 1600 13,8a 118
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re P. Buer Forus Travbane 4 16/10 - 09 / 1 1600 14,9a 101