<<< Forrige løp
Start ca kl. 17:10 V75-7
DD-2
V4-4
VELKOMMEN TIL HESTEGALLA I KVELD! (GRUNNCUPEN)
GRUNNCUPEN
Kaldblods 2609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 300.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 13. august 2018.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
9. Løp
Lyse grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-11-6 Plass : 1-11-6

1 2019: -3 -3 -0 -0 -0 -68 000 2018: -17 -5 -3 -2 -2 -139 486
Rappnor 2609 1 Plass 249 698
6 år SVARTBRUN H v.Nordli Svarten O. Østre Bjerke Travbane 1 07/2 - 05 / 3 2100 27,7a 16
e. Tuvrappa v. Elding O. Østre Momarken Travbane 1 17/1 - 05 / 6 2160 28,2 43
Lene Søyseth /Surnadal O. Østre Drammen Travbane 1 13/12 - 01 / 3 1700 28,0a 22
O. Østre O. Østre Klosterskogen Travbane - 08/11 - 05 / 6 2120 dg 18
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bergen Travpark 0 27/10 - 08 / 6 2120 29,5 51
2 2019: -6 -1 -1 -1 -3 -70 000 2018: -19 -3 -4 -1 -7 -195 903
Ard 2 Plass 265 903
4 år SVART H v.Moe Odin E. Høitomt Biri Travbane 2 02/2 - 07 / 12 2120 29,2 28
e. Arien v. Lome Elden E. Høitomt Momarken Travbane 1 27/12 - 04 / 12 2180 29,4 93
Team Alle Skal Få T. Solberg Bjerke Travbane - 15/12 - 02 / 10 1660 dg 37
A. Akselsen Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 07/12 - 04 / 6 2120 29,1 20
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 01/12 - 03 / 4 2120 30,3 208
3 2019: -4 -2 -0 -0 -0 -32 000 2018: -16 -1 -3 -4 -6 -105 000
Lego U.N. 3 Plass 243 000
6 år MØRKBR H v.Tekno Odin J. Undem Sørlandets Travpark 1 27/1 - 02 / 2 2140 30,2a 19
e. Pernillemor v. Kos Knekten J. Undem Jarlsberg Travbane 1 12/1 - 02 / 6 2100 28,9a 33
Team Lego J. Undem Bjerke Travbane 4 30/12 - 04 / 3 2100 29,5a 64
J. Undem J. Undem Sørlandets Travpark 3 16/12 - 09 / 6 2140 28,4a 250
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Bjerke Travbane 3 05/12 - 04 / 5 2100 29,5a 86
4 2019: -14 -1 -2 -3 -4 -66 581 2018: -17 -3 -3 -1 -5 -96 500
Løve Lomen 4 Plass 288 581
8 år BRUN V v.Lome Elden L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 01/2 - 01 / 8 2100 28,5a 56
e. Løve Jerka v. Auvin (S) I. Lamvik Klosterskogen Travbane 1 28/1 - 03 / 6 2140 31,2 52
Thomas Simonsen-Kjetil Hove O. Østre Bjerke Travbane - 19/1 - 04 / 9 2100 dg a 127
L. Kolle Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 3 12/1 - 02 / 7 2100 29,1a 40
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl I. Lamvik Jarlsberg Travbane 5 04/1 - 03 / 4 2100 29,9 538
5 2019: -7 -1 -0 -1 -1 -49 000 2018: -26 -7 -1 -0 -11 -189 000
Faks Blæsen 5 Plass 259 000
5 år MØRKBR H v.Bork Odin J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 4 28/1 - 03 / 7 2140 32,2 17
e. Faksi Jaros v. Mørtvedt Jerkeld P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 19/1 - 04 / 10 2100 28,5a 34
Gunvald Åsegård /Torpo P. Midtfjeld Jarlsberg Travbane 0 12/1 - 03 / 10 2140 31,2 g 107
P. Midtfjeld Lars O. Romtveit (T) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 3 05/1 - 01 / 7 2100 30,7ag 23
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek A. Akselsen Bjerke Travbane 5 30/12 - 04 / 12 2100 30,6ag 78
6 2019: -6 -3 -1 -1 -0 -96 000 2018: -15 -3 -2 -2 -4 -162 500
Moe Tyr 6 Plass 348 500
5 år SVART H v.Tekno Odin T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 01/2 - 01 / 1 2100 28,1a 26
e. Moe Menja v. Mørtvedt Jerkeld G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 10/11 - 08 / 4 2120 27,3 80
Tor-Martin Moe /Sundebru T. Solberg Biri Travbane 0 13/10 - 10 / 8 2120 27,9 g 118
T. Solberg Tor-Martin Moe T. Solberg Sørlandets Travpark 0 06/10 - 07 / 6 2140 br ag 41
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek G. Austevoll Bjerke Travbane 8 09/9 - 09 / 6 2600 27,8ag 562
7 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -6 -0 -1 -4 -197 500
Stumne Fyr 7 Plass 288 530
5 år MØRKBR V v.Joker Elden E. Rennesvik Klosterskogen Travbane - 05/1 - 03 / 3 2100 dg 61
e. Stumne Saga v. Spang Best Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 15/12 - 06 / 4 2100 26,7a 68
Merete Viksås /Roa Å. Tengsareid Leangen Travbane 1 24/11 - 06 / 3 2140 28,5a 38
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 10/11 - 08 / 5 2120 28,5 g 45
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Bergen Travpark 1 27/10 - 08 / 4 2120 26,9 49
8 2019: -7 -1 -3 -2 -1 -91 000 2018: -14 -3 -3 -4 -3 -160 463
Finnskog Nox 8 Plass 338 892
6 år RØD H v.Dotterud Teddy H. Kulblik Bjerke Travbane 2 23/1 - 04 / 7 2100 27,0a 35
e. Finnskog Sanna v. Thuli Elden H. Kulblik Jarlsberg Travbane 3 12/1 - 03 / 9 2140 28,8 55
Stall Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 2 09/1 - 06 / 3 2100 26,7a 29
H. Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 2 26/12 - 05 / 2 2100 27,1a 26
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj H. Kulblik Bjerke Travbane 2 19/12 - 09 / 7 1609 27,6a 37
9 2019: -5 -3 -1 -0 -1 -101 000 2018: -18 -4 -1 -2 -3 -133 296
Gomnes Hans T. 9 Plass 335 616
7 år BRUN H v.Norheim Faksen E. Høitomt Momarken Travbane 2 17/1 - 05 / 3 2160 28,2 17
e. Gomnes Flørt v. Gomnesgutten E. Høitomt Bjerke Travbane 1 09/1 - 06 / 2 2100 26,7a 57
Team Ivrig E. Høitomt Bjerke Travbane 1 30/12 - 04 / 11 2100 28,8a 46
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane - 23/12 - 01 / 1 2100 dg 19
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek V. Hop Färjestad 1 10/12 - 05 / 1 2640 30,4 26
10 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -15 -6 -2 -0 -4 -219 386
Lykkje Birk 10 Plass 285 386
5 år SVARTBRUN V v.Bork Odin V. Hop Jarlsberg Travbane - 01/2 - 01 / 4 2100 dg a 20
e. Rabbsvarta v. Alm Svarten V. Hop Bjerke Travbane 5 15/12 - 06 / 6 2100 27,0a 66
Jorunn Svensson-Tom Svensson V. Hop Forus Travbane 2 08/12 - 02 / 6 2080 28,9 94
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 1 17/11 - 02 / 5 2100 28,7a 17
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 1 07/11 - 06 / 8 2100 29,5a 58
11 2019: -6 -2 -1 -1 -0 -89 000 2018: -20 -2 -5 -3 -5 -191 120
Komnes Bork 11 Plass 345 120
5 år MØRKBR H v.Bork Odin J. Gaustad Bjerke Travbane 1 23/1 - 04 / 3 2100 26,9a 34
e. Komnes Glitter v. Dublan J. Gaustad Bjerke Travbane 3 09/1 - 06 / 1 2100 26,8a 79
Stall Eldo J. Gaustad Drammen Travbane 6 22/12 - 09 / 4 2100 30,0ag 95
J. Gaustad J. Gaustad Forus Travbane 5 08/12 - 02 / 8 2080 29,1 g 138
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Jarlsberg Travbane 3 10/11 - 08 / 2 2120 26,9 527
12 2019: -5 -0 -0 -1 -0 -6 000 2018: -20 -3 -2 -0 -9 -95 000
Ådne Kommandør 12 Plass 297 500
9 år LYSBRUN V v.Feseth Lynet J. Undem Klosterskogen Travbane 3 07/2 - 04 / 6 2100 29,2a 82
e. Ådnes Gro v. Elding J. Undem Biri Travbane 0 02/2 - 05 / 3 2100 39,0ag 37
Øivind Mikkelsen /Lunde J. Undem Jarlsberg Travbane - 12/1 - 03 / 12 2140 dg 41
T. Fløysand Øivind Mikkelsen J. Undem Drammen Travbane 5 22/12 - 09 / 9 2100 29,8ag 49
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek J. Undem Sørlandets Travpark 1 16/12 - 08 / 1 2140 28,2a 23