<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:21 V4-4
DD-2
V5-2
ALCAPHIS LØP (MAX 500 POENG - DATOLØP)
MAX 500 POENG - DATOLØP
Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 180.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-10-8 Plass : 1-10-8

1 2019: -8 -1 -0 -2 -2 -30 000 2018: -10 -1 -1 -1 -4 -42 000
Elvis Ruda (S) 1609 1 Plass 183 854
7 år BRUN V v.Text Me* (CA) K. Ødegaard Bjerke Travbane 5 31/1 - 04 / 7 1609 16,0a 139
e. Hertha Ruda (S) v. Foreign Office* (FR) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 04 / 2 2100 16,8a 106
Julie Dahl /Skiptvet K. Ødegaard Biri Travbane 0 11/1 - 07 / 9 2100 16,8a 225
K. Ødegaard R. Aarlie Bjerke Travbane 3 07/9 - 06 / 11 2100 16,3a 436
blå m/rød bunn. M. Berdalen Klosterskogen Travbane 0 16/8 - 05 / 1 2100 17,9a 253
2 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -0 -4 -10 500
Toledoss (IT) 2 Plass 140 613
7 år BRUN V v.Love You* (FR) P. Sem Bjerke Travbane 0 28/11 - 05 / 3 1609 17,1a 722
e. Gondola Aas (IT) v. Diamond Way (DE) H. Kolle Drammen Travbane 5 02/8 - 01 / 3 2100 21,0ag 33
Stall Toledoss Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 09/7 - 03 / 8 2100 17,0a 294
G. Austevoll Pål Sem (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 7 27/6 - 07 / 11 1609 14,7a 540
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl Å. Tengsareid Bjerke Travbane 7 18/6 - 05 / 11 1609 15,8a 194
3 2019: -6 -0 -1 -0 -2 -12 500 2018: -18 -0 -3 -1 -4 -60 000
Angelina Hall 3 Plass 139 500
7 år BRUN HP v.Andover Hall* (US) O. Sagholen Bjerke Travbane 4 07/2 - 03 / 6 1609 15,3a 219
e. Dean Pearl (S) v. Super Arnie* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 26/12 - 02 / 6 1609 16,7ag 775
Martin Sagholen /Mysen Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 12/12 - 02 / 3 2100 dg a 461
O. Sagholen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 04 / 5 2500 18,0a 672
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Biri Travbane - 16/11 - 05 / 8 1609 dg a 237
4 2019: -2 -0 -1 -0 -1 -10 000 2018: -6 -0 -0 -0 -3 -9 000
El Toro Boko (S) 4 Plass 119 235
8 år SVART V v.Dream Vacation* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 2 31/1 - 02 / 2 1609 16,9a 82
e. Sissy Jean Boko (S) v. Express Ride* (US) B. Steinseth Bjerke Travbane 0 22/3 - 04 / 2 2100 21,6a 133
Jon Vestli-Torill M. Mosengen B. Steinseth Bjerke Travbane 6 15/2 - 03 / 6 2100 17,3a 65
K. Malmin Trond Anderssen (T) B. Steinseth Bjerke Travbane 0 09/2 - 04 / 6 2100 17,6a 330
Mørkblå med gul reklame/bånd G. Austevoll Klosterskogen Travbane 5 29/1 - 06 / 10 1700 20,5a 44
5 2019: -7 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -17 -0 -0 -1 -5 -20 991
Lost Genius 5 Plass 152 491
8 år BRUN H v.Thai Tanic J. Gaustad Sørlandets Travpark 0 27/1 - 06 / 3 2140 18,3a 477
e. Keystone Glenna (US) v. Donerail* (US) J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 02 / 9 1700 18,8a 1739
Geir Andersen-Jan Rune Gaustad J. Gaustad Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 05 / 2 2100 20,0 195
J. Gaustad J. Gaustad Bjerke Travbane 0 23/10 - 05 / 7 2100 18,6a 720
rød, grønne ermer,sv.sk.stk,mansj,rekl J. Gaustad Drammen Travbane 0 27/9 - 04 / 2 2100 18,1a 514
6 2019: -10 -0 -1 -1 -5 -29 000 2018: -15 -1 -1 -1 -8 -92 635
King N' Swing 6 Plass 198 135
6 år MØRKBR V v.Quite Easy (US) K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 07/2 - 04 / 5 2100 17,9a 229
e. La Nina v. Super News (US) K. Ødegaard Momarken Travbane 0 17/1 - 03 / 7 2140 br a 294
Stall Tredje Forsøk K. Ødegaard Momarken Travbane 8 08/1 - 06 / 6 2140 17,7a 225
Å. Tengsareid Knut Arne Ødegaard (T) S. Løvvold Klosterskogen Travbane 5 01/11 - 07 / 7 2120 19,7 41
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Ødegaard Årjäng 0 16/9 - 02 / 8 2660 18,9 302
7 2019: -2 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -13 -2 -1 -0 -8 -74 563
Selma Frecel 7 Plass 118 063
5 år MØRKBR HP v.Raja Mirchi* (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 3 31/1 - 02 / 9 1609 16,9a 78
e. Speedy Elling v. Super Arnie* (US) M. Høitomt Bjerke Travbane 0 02/1 - 04 / 6 2100 17,3a 126
Stall Lydløs M. Høitomt Bjerke Travbane 6 28/11 - 05 / 11 1609 14,8a 371
E. Høitomt Marius Høitomt (T) M. Høitomt Klosterskogen Travbane 6 19/11 - 03 / 8 1700 17,2a 69
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 28/9 - 05 / 5 2100 16,7a 24
8 2019: -5 -0 -1 -1 -3 -20 500 2018: -10 -0 -2 -4 -2 -84 000
El Rey 8 Plass 177 500
6 år BRUN V v.Quite Easy (US) H. Storås Bjerke Travbane 4 31/1 - 04 / 6 1609 15,9a 80
e. La Princeza v. Fast Photo* (US) H. Storås Bjerke Travbane 4 17/11 - 03 / 1 1609 15,1a 436
Mette Fløttum /Maura H. Storås Bjerke Travbane 0 03/9 - 05 / 9 2100 15,8a 109
H. Storås H. Storås Biri Travbane 2 17/8 - 08 / 4 2100 16,0a 102
Lysblå m/sort og hvitt felt,hv ermring H. Storås Momarken Travbane 0 10/7 - 06 / 5 2140 16,4a 67
9 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -8 500 2018: -14 -0 -1 -1 -5 -27 500
Marquis de Boti 9 Plass 168 500
7 år MØRKBR V v.Quite Easy (US) O. Østre Bjerke Travbane 0 07/2 - 04 / 3 2100 17,9a 324
e. Frida Filiokus v. Korean* (FR) O. Østre Momarken Travbane 6 08/1 - 06 / 10 2140 17,6a 283
Stall B.E.D.H. O. Østre Bjerke Travbane 0 06/12 - 03 / 9 1609 16,2a 207
O. Østre Bjørn Humborstad (A) V. Hop Bjerke Travbane 6 20/11 - 04 / 6 2100 16,5a 162
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane 0 31/10 - 03 / 10 1609 14,9a 695
10 2019: -9 -2 -1 -0 -3 -94 000 2018: -12 -2 -1 -1 -3 -65 000
Prapai R. 10 Plass 244 500
5 år RØD HP v.Orlando Vici (FR) T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 01/2 - 02 / 5 1609 br ag 34
e. Komplimang (S) v. Buvetier D'aunou* (FR) T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 12/1 - 07 / 9 2100 16,0a 71
Morten Alvarez-Eva Elisabeth Flatin T. Solberg Klosterskogen Travbane 1 05/1 - 02 / 6 1700 17,3a 16
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Solberg Bjerke Travbane 6 12/12 - 02 / 8 2100 15,4a 97
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Drammen Travbane 0 22/10 - 07 / 3 2100 17,4a 27
11 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -0 -1 -3 -33 063
Mixed Zone 11 Plass 167 563
6 år BRUN V v.Thai Tanic K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 0 28/1 - 06 / 4 1700 21,6ag 824
e. Bullyoung v. Buckaroo K. (US) V. Hop Klosterskogen Travbane 6 09/12 - 05 / 9 2120 18,6 127
Pål Jensen /Nøtterøy K. Dalsbotten Sørlandets Travpark 0 18/11 - 06 / 4 2140 18,7a 329
D. Dalen Knut Robin Dalsbotten (A) K. Dalsbotten Åmål 6 01/5 - 03 / 1 2080 16,8a 157
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Østre Klosterskogen Travbane 4 08/3 - 06 / 5 1700 16,6a 63
12 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -19 -0 -3 -0 -7 -56 000
Golden's Pride 12 Plass 142 500
8 år MØRKBR V v.Golden Globe* (US) E. Skaug Bjerke Travbane 6 31/1 - 04 / 9 1609 16,1a 335
e. Withney Heikant (DE) v. Chips And Fish* (US) E. Skaug Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 04 / 11 2100 17,1a 2440
Jan Gulbrandsen /Drammen L. Kolle Bjerke Travbane 5 10/1 - 04 / 8 1609 15,3a 164
E. Skaug Jan Gulbrandsen E. Skaug Jarlsberg Travbane 5 28/12 - 06 / 10 2100 17,4a 510
gul m/hvitt belte/ermr. sv/gule stripe E. Skaug Drammen Travbane 0 13/12 - 04 / 8 2100 19,5ag 717