<<< Forrige løp
Start ca kl. 14:15 V5-5
PETRONS LØP (DATOLØP)
DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 305.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-1-6 Plass : 7-1-6

1 2019: -8 -2 -4 -1 -0 -110 000 2018: -15 -3 -2 -2 -5 -99 500
Dæmro Kjempen 2100 1 Plass 291 500
6 år MØRKBR V v.Odins Kjempe E. Høitomt Bjerke Travbane 1 23/1 - 06 / 11 2160 28,8 18
e. Hellin Faxa v. Bokli Eld E. Høitomt Bjerke Travbane 1 16/1 - 05 / 9 2100 27,9a 16
Stig Bye-Hanne Bye E. Høitomt Bjerke Travbane 2 02/1 - 05 / 3 2100 28,3a 41
E. Høitomt Stig Bye E. Høitomt Biri Travbane 3 21/12 - 01 / 7 2120 30,8 15
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 1 28/11 - 07 / 10 2100 28,1a 87
2 2019: -5 -0 -0 -1 -4 -19 000 2018: -14 -0 -1 -1 -4 -25 554
Furderud Svarten 2 Plass 289 347
11 år SVART H v.Bokli Eld J. Eilertsen Bjerke Travbane 5 06/2 - 02 / 8 2100 28,2a 398
e. Dalsvarta v. Finstad Per L. Trudvang Drammen Travbane 13 11/8 - 01 / 12 2120 32,2 229
Bjørn Humborstad /Kongsvinger B. Humborstad Drammen Travbane 0 02/8 - 03 / 5 1700 27,4a 118
B. Humborstad H. Kolle Drammen Travbane 2 19/7 - 03 / 2 1700 26,5a 54
gul m/grått belte og ermring B. Humborstad Sørlandets Travpark 5 11/7 - 06 / 7 2140 28,3a 426
3 2019: -5 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -14 -0 -1 -0 -2 -15 000
Mira 3 Plass 312 926
9 år BRUN HP v.Skibber E. Rennesvik Bjerke Travbane 0 08/2 - 04 / 8 1609 28,1ag 458
e. Eira v. Hof Lundin E. Rennesvik Momarken Travbane 0 22/1 - 05 / 4 1640 29,6 g 628
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle A. Valstad Bjerke Travbane 0 14/11 - 07 / 3 2100 28,4a 809
E. Rennesvik Jane Kathrin Johansen (A) H. Bye Momarken Travbane 5 04/11 - 03 / 4 1660 28,1 341
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek J. Johansen Biri Travbane 0 28/10 - 06 / 5 1609 26,7a 349
4 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -14 -1 -3 -1 -4 -100 787
T.B.'s Trøllgutt 4 Plass 277 722
7 år BRUN H v.Feseth Lynet J. Blekkan Hagmyren 0 15/9 - 08 / 2 2140 26,9 g 65
e. Nordby Katla v. Spang Best Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 08/9 - 06 / 6 2100 dg a 47
Stall Trøllgutt Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 4 01/9 - 03 / 1 2100 27,3 g 56
Å. Tengsareid Anders Lundstrøm Wolden (T) V. Hop Färjestad 2 20/8 - 05 / 2 2140 25,3 27
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Biri Travbane 0 28/7 - 10 / 5 2100 27,6a 89
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -7 -0 -0 -0 -1 -2 000
Raukvin 5 Plass 292 647
13 år BRUN V v.Ravn Jahn E. Skaug Drammen Travbane 0 04/10 - 01 / 1 2100 31,1a 235
e. Vidira v. Eng Svarten E. Skaug Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 03 / 11 2100 30,6a 394
Erik Skaug /Åmot L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 03 / 2 2100 29,0a 1063
E. Skaug E. Skaug Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 01 / 4 2100 30,3ag 1683
gul m/hvitt belte/ermr. sv/gule stripe M. Mestre Suner Bjerke Travbane 10 27/6 - 04 / 9 2100 30,8a 485
6 2019: -8 -2 -0 -1 -3 -61 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nattens Fyrste 6 Plass 273 574
8 år SVART V v.Engli Svarten D. Dalen Bjerke Travbane 1 30/1 - 03 / 3 1609 27,6a 156
e. Troll Rappa v. Åsrapp D. Dalen Momarken Travbane 5 17/1 - 05 / 1 2140 32,2 g 158
Lene Moen /Skreia A. Stensen Bjerke Travbane 0 09/1 - 06 / 11 2100 28,7a 593
D. Dalen Lene Moen A. Stensen Bjerke Travbane P 02/1 - 20 / 2 2160 33,0 g P
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Drammen Travbane 5 14/9 - 04 / 4 1700 28,9a 23
7 2019: -4 -1 -1 -1 -0 -43 690 2018: -6 -2 -2 -0 -0 -132 555
Bol Brage 7 Plass 281 850
6 år SVART H v.Horgen Tore J. Mjølnerød Klosterskogen Travbane 0 01/9 - 07 / 12 2100 br a 51
e. Huldre Runa v. Sokna Troll J. Mjølnerød Bollnäs 2 09/8 - 05 / 5 1640 26,2a 17
Ole C. Ødegaard /Skiptvet J. Mjølnerød Hagmyren - 02/7 - 07 / 3 2140 dg 43
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Hagmyren 2 22/6 - 07 / 2 2140 26,3 26
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Årjäng 1 15/4 - 04 / 1 2140 27,7 15