<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V75-6
DD-1
VIKTORIAS HOPPELØP.
HOPPELØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 375.001 kr., 40 m. ved 575.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 950.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-8-11 Plass : 1-8-11

1 2019: -11 -2 -1 -4 -3 -160 000 2018: -24 -0 -1 -4 -13 -76 500
Miramill 2140 1 Plass 442 500
9 år SVART HP v.H.G. Balder S. Wassberg Biri Travbane 3 02/2 - 05 / 8 2100 27,8a 107
e. Mirastjerna v. Elding G. Austevoll Bjerke Travbane 4 23/1 - 04 / 8 2100 27,8a 98
Julie Skjoldal-Sigmund Skjoldal S. Wassberg Jarlsberg Travbane 1 12/1 - 03 / 8 2140 28,6 275
G. Austevoll Helge Skjoldal (A) H. Skjoldal Bjerke Travbane 0 31/12 - 05 / 6 1609 28,6a 561
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl H. Skjoldal Bjerke Travbane 5 28/11 - 04 / 9 1609 27,6a 176
2 2019: -10 -0 -1 -2 -3 -38 000 2018: -18 -4 -2 -1 -2 -146 000
Smedtulla 2 Plass 313 000
7 år SVART HP v.Bokli Balder O. Kjenner Bjerke Travbane 2 06/2 - 02 / 5 2100 27,5a 33
e. Smedjenta v. Elding O. Mikkelborg Biri Travbane - 02/2 - 05 / 2 2100 dg a 70
Torbjørn Smedsrud /Fåberg O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 23/1 - 04 / 6 2100 27,5ag 102
O. Mikkelborg Torbjørn Smedsrud O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 6 05/1 - 05 / 7 2120 30,6 g 87
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 26/12 - 05 / 6 2100 27,5a 49
3 2019: -5 -1 -0 -0 -0 -14 000 2018: -14 -0 -0 -2 -4 -36 809
Mai Oda 3 Plass 265 443
5 år HUSKBRUN HP v.Bork Odin K. Malmin Biri Travbane - 02/2 - 05 / 1 2100 dg a 141
e. Finnbo Ussa (S) v. Svall Ivar* (S) K. Malmin Jarlsberg Travbane 1 18/1 - 01 / 4 2100 29,4ag 23
Cecilie Høgsaas Eide /Eiksmarka K. Malmin Klosterskogen Travbane - 05/1 - 05 / 6 2120 dg 65
K. Malmin Trond Anderssen (T) M. Jakobsson Färjestad 0 22/9 - 02 / 3 2160 br g 246
Mørkblå med gul reklame/bånd O. Østre Bjerke Travbane 9 09/9 - 04 / 10 2100 27,5ag 117
4 2019: -8 -1 -2 -1 -2 -43 000 2018: -23 -4 -5 -3 -4 -185 850
Krokstad Juvita 2160 1 Plass 537 420
11 år RØD HP v.Prins Juventus A. Solhus Leangen Travbane 0 26/1 - 08 / 1 2140 27,9 226
e. Spike Lill v. Spikeld V. Bugge Leangen Travbane 3 14/1 - 08 / 4 2160 27,2 161
Anna Landrø /Trondheim I. Lamvik Leangen Travbane 2 07/1 - 04 / 6 1680 26,5 128
H. Holm Veronika Bugge (T) V. Bugge Leangen Travbane 2 01/1 - 04 / 9 1660 27,3 112
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl I. Lamvik Leangen Travbane 3 17/12 - 05 / 13 1660 27,0 433
5 2019: -6 -0 -1 -2 -2 -54 000 2018: -22 -4 -6 -2 -7 -361 550
Mine 2 Plass 510 604
6 år SVART HP v.Lome Elden E. Høitomt Leangen Travbane 3 26/1 - 05 / 7 2180 28,1 24
e. Minti v. Minpil E. Høitomt Jarlsberg Travbane 2 18/1 - 03 / 4 2100 27,9a 48
Hovel Helmen /Gran E. Høitomt Bjerke Travbane 5 30/12 - 08 / 2 2120 28,1 281
E. Høitomt Hovel Helmen (A) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 15/12 - 08 / 6 2160 27,6 387
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Rennesvik Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 05 / 8 2120 29,2 g 818
6 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -12 000 2018: -24 -2 -0 -7 -3 -135 487
Sol Faksa 3 Plass 424 153
8 år BRUN HP v.Trø Faks O. Mikkelborg Jarlsberg Travbane 6 07/12 - 05 / 10 2120 31,5 g 239
e. Komnes Sol v. Moe Odin T. Solberg Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 01 / 9 2100 30,8a 484
Merete Viksås /Roa T. Solberg Bjerke Travbane 0 21/11 - 08 / 8 2100 28,2a 389
A. Hagmann Merete Viksås T. Solberg Bjerke Travbane - 14/11 - 03 / 6 2140 dg 165
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek T. Solberg Bjerke Travbane 3 31/10 - 05 / 2 2140 28,1 79
7 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -1 -0 -2 -33 000
Bleikli Faksa 4 Plass 430 000
10 år SVART HP v.Trø Faks M. Gundersen Biri Travbane 0 02/2 - 09 / 3 2100 28,1 483
e. Bleikli Ragna v. Åsrapp Å. Tengsareid Biri Travbane P 11/1 - 20 / 2 2100 32,8 P
Tormod Rundhaugen-Ida Beate Rundhaugen V. Hop Biri Travbane - 16/11 - 06 / 5 1600 dg 334
K. Johansen Tormod Rundhaugen (B) V. Hop Bjerke Travbane - 31/10 - 05 / 4 2140 dg 356
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm K. Johansen Biri Travbane - 13/10 - 05 / 5 2100 dg a 148
8 2019: -7 -0 -1 -0 -3 -32 212 2018: -24 -3 -3 -4 -7 -317 629
Vesle Maia 5 Plass 600 007
8 år M.BORKET HP v.Järvsöfaks (S) B. Humborstad Biri Travbane 0 02/2 - 09 / 15 2120 29,3 g 536
e. Maurstad Mai v. Bork Rigel B. Humborstad Jarlsberg Travbane 5 12/1 - 06 / 2 2100 27,7 378
Stall Marie T.H. B. Humborstad Bjerke Travbane 0 30/12 - 08 / 11 2140 27,6 798
B. Humborstad H. Eggen Bjerke Travbane 3 15/12 - 08 / 12 2160 26,9 181
svart m/gult belte & ermring. B. Humborstad Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 05 / 5 2120 28,6 g 155
9 2019: -10 -0 -1 -0 -3 -31 474 2018: -27 -2 -3 -1 -10 -227 254
Arvesølv 2180 1 Plass 951 171
7 år SVART HP v.Alm Viktor T. Solberg Bjerke Travbane 4 06/2 - 01 / 3 2100 25,6a 212
e. Frøen Oda v. Moe Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 4 30/1 - 06 / 3 2100 25,8a 153
Merete Viksås /Roa O. Østre Leangen Travbane - 26/1 - 08 / 9 2160 dg 210
T. Solberg Merete Viksås T. Solberg Bjerke Travbane 7 30/12 - 08 / 12 2160 26,8 706
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek O. Østre Bjerke Travbane 5 15/12 - 08 / 13 2180 26,2 125
10 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -25 000 2018: -19 -5 -3 -1 -3 -329 620
Kiro Bia Balderina 2 Plass 640 120
8 år BRUN HP v.H.G. Balder B. Steinseth Jarlsberg Travbane 2 12/1 - 06 / 1 2100 26,9 72
e. Zulu Bia v. Thuli Elden G. Austevoll Bjerke Travbane 2 30/12 - 08 / 10 2140 26,8 215
Stall Ki-Ro B. Steinseth Bjerke Travbane 1 15/12 - 08 / 10 2160 26,5 g 127
B. Steinseth B. Steinseth Jarlsberg Travbane 1 07/12 - 05 / 11 2120 27,9 27
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 2 21/11 - 08 / 5 2100 27,3a 158
11 2019: -8 -2 -2 -2 -2 -192 000 2018: -10 -2 -0 -0 -4 -101 500
Trø Hera 3 Plass 798 777
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) S. Jessen Forus Travbane 2 09/2 - 04 / 13 2100 26,9 45
e. Trø Spika v. Spikeld S. Jessen Jarlsberg Travbane 3 12/1 - 06 / 6 2100 27,2 196
Stall Trø Hera S. Jessen Drammen Travbane 1 22/12 - 06 / 1 2520 28,3 460
S. Jessen Kristin Bjørbæk Jessen (T) S. Jessen Sørlandets Travpark 0 16/12 - 05 / 7 2160 27,8 260
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 09/12 - 07 / 2 2100 30,8a 104