<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP - MAX 1000 POENG
DELINGSLØP SPESIAL - DATOLØP - MAX 1000 POENG
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 50.001 kr., 40 m. ved 90.001 kr.
For 3-15-årige 15.000 - 140.000 kr med høyest 1000 poeng.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-4-2 Plass : 8-4-2

1 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -0 -0 -0 -9 -30 044
Tors Spik* (S) 2140 1 Plass 30 044
4 år BRUN V v.Spikeld G. Gundersen Bjerke Travbane 0 26/12 - 03 / 12 2160 41,8 g 347
e. Valle Lisa v. Braute G. Gundersen Bjerke Travbane 4 05/12 - 01 / 5 2100 33,3a 373
Sverige T. Solberg Bjerke Travbane 5 21/11 - 01 / 12 2160 33,4 417
G. Gundersen Thor O. Mikalsen E. Høitomt Bjerke Travbane 6 13/11 - 02 / 7 2100 34,0ag 130
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer M. Andersson Färjestad 6 05/11 - 08 / 10 2160 35,2 g 239
2 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -15 500 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Alonso Borka 2 Plass 63 554
5 år BORKET HP v.Bork Odin O. Sagholen Bjerke Travbane 4 06/2 - 03 / 5 2160 33,0 149
e. Ekeli Jenta v. Lome Elden O. Sagholen Momarken Travbane P 17/1 - 20 / 1 2140 34,9 P
Karl Wiggo Vangen /Andenes C. Antonsen Momarken Travbane 0 12/7 - 02 / 5 2140 br ag 43
O. Sagholen C. Antonsen Momarken Travbane 0 14/10 - 07 / 7 2140 30,7a 748
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl C. Antonsen Momarken Travbane 5 01/10 - 08 / 2 2140 32,7a 214
3 2019: -7 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -6 -1 -1 -0 -1 -23 000
Kolnes Anka 3 Plass 51 000
8 år SVART HP v.Alm Viktor K. Ødegaard Momarken Travbane 6 05/2 - 05 / 1 2140 33,7 69
e. Engjenta v. Alm Hellin A. Akselsen Sørlandets Travpark 0 11/7 - 01 / 2 2140 br g 186
Remi Aasum /Oslo L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 03 / 8 2100 br a 145
K. Ødegaard Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 7 07/6 - 04 / 12 2100 32,5a 68
blå m/rød bunn. L. Kolle Sørlandets Travpark 0 24/3 - 01 / 5 2160 br 88
4 2019: -11 -0 -1 -0 -5 -24 500 2018: -19 -0 -1 -4 -7 -57 674
Skrei Stjerna 2160 1 Plass 99 016
8 år BRUN HP v.Lome Elden L. Østre Momarken Travbane 6 05/2 - 08 / 1 2140 33,0 501
e. Frigg Rappa v. Friggbest L. Østre Biri Travbane 0 25/1 - 02 / 10 2100 33,3ag 719
Øystein Østre /Askim L. Østre Momarken Travbane 4 17/1 - 06 / 2 2140 33,3a 220
L. Østre Øystein Østre L. Østre Momarken Travbane 4 08/1 - 03 / 2 2160 32,9 557
Svart m/gul stolpe, reklame O. Østre Momarken Travbane 0 27/12 - 01 / 8 2180 34,3 g 59
5 2019: -8 -1 -2 -0 -4 -72 000 2018: -12 -3 -3 -0 -2 -68 600
Jetalatotning 2 Plass 140 600
5 år BRUN V v.Voje Spik C. Antonsen Momarken Travbane 7 05/2 - 05 / 6 2160 33,2 g 38
e. Haugdokka v. Mentor Mollyn K. Mathisen Romme 0 30/11 - 10 / 2 2140 brg a 33
Marielle Rakstad-Christopher Rakstad C. Antonsen Biri Travbane 1 23/11 - 07 / 6 2100 32,6a 53
C. Antonsen Ole L. Rakstad (A) C. Antonsen Bjerke Travbane 2 06/11 - 02 / 2 2100 30,8a 24
Blå m/gul hestesko & tre ermringer C. Antonsen Färjestad 4 27/10 - 10 / 6 2160 32,7 g 40
6 2019: -7 -1 -1 -0 -3 -35 000 2018: -18 -2 -1 -2 -9 -64 000
Tøffe Tora 3 Plass 99 000
7 år MØRKBR HP v.Krageboen Ø. Ruttenborg Biri Travbane 2 25/1 - 02 / 6 2100 31,9a 144
e. Bjønnum Svarta v. Pajaprins Ø. Ruttenborg Biri Travbane 4 11/1 - 08 / 4 2120 32,4 94
Monica Granum /Tretten H. Holm Drammen Travbane 0 13/12 - 03 / 7 2100 35,1ag 104
Ø. Ruttenborg Monica Granum E. Høitomt Bjerke Travbane 0 05/12 - 05 / 3 2140 32,2 113
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame E. Høitomt Biri Travbane 2 23/11 - 07 / 3 2100 nc ag 36
7 2019: -8 -0 -2 -4 -2 -40 000 2018: -15 -0 -2 -4 -5 -48 912
Bergers Granitt 4 Plass 88 912
6 år SVART V v.Wik Stjernen D. Dalen Momarken Travbane 3 05/2 - 05 / 12 2160 32,7 118
e. Ramstad Lotta v. Moe Odin D. Dalen Momarken Travbane 3 17/1 - 06 / 4 2140 33,2ag 92
May-Helen Nilsen /Klavestadhaugen D. Dalen Momarken Travbane 2 08/1 - 03 / 1 2140 33,6 92
D. Dalen May-Helen Nilsen D. Dalen Bjerke Travbane 4 26/12 - 03 / 11 2160 34,7 g 154
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Drammen Travbane 3 22/12 - 01 / 7 2120 33,9 58
8 2019: -7 -3 -3 -1 -0 -73 845 2018: -6 -1 -2 -0 -2 -39 139
Stjerne Tore 5 Plass 112 984
4 år SVART KH v.Åsajerven J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 05/2 - 03 / 14 2180 31,7 g 16
e. Spikny v. Spikeld J. Mjølnerød Färjestad 2 21/1 - 03 / 2 2160 32,3 g 17
Stall Hiv o'' Hoi J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 17/1 - 07 / 3 2160 32,4 58
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 08/1 - 05 / 7 2160 35,3 69
burgunder m/gul hestesko & to ermringe C. Kjenner Färjestad 7 10/12 - 02 / 5 2160 35,2 g 104
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -1 -0 -3 -17 491
Julie 2180 1 Plass 126 762
7 år SVART HP v.Åsajerven D. Dalen Biri Travbane 0 14/12 - 01 / 3 1609 31,6a 184
e. Dolly Vilja v. Elding H. Horpestad Jarlsberg Travbane 0 26/10 - 02 / 9 2100 30,9a 962
Åse Marielle Solum-Knut Inge Bjørnebøle T. Solberg Drammen Travbane 0 22/10 - 05 / 6 2100 34,5a 233
Å. Tengsareid Åse Marielle K. Solum E. Høitomt Biri Travbane 0 16/9 - 04 / 5 2140 32,2 284
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam H. Horpestad Drammen Travbane 0 06/9 - 05 / 2 2100 30,8a 311
10 2019: -9 -1 -2 -1 -1 -36 000 2018: -24 -0 -1 -1 -11 -48 500
Lørdagsgodt 2 Plass 136 000
8 år SVART V v.Mørtvedt Jerkeld F. Mjølnerød Biri Travbane 0 25/1 - 07 / 1 2100 35,3 g 55
e. Sjefå v. Sjefen F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 2 18/1 - 01 / 3 2100 30,6a 57
Frode Mjølnerød /Halden F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 3 04/1 - 08 / 2 2100 32,5a 101
F. Mjølnerød F. Mjølnerød Jarlsberg Travbane 4 20/12 - 01 / 1 2100 32,9a 125
svart m/gult & hvitt F. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 12/12 - 05 / 2 2100 30,0a 632