<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-2


Varmblods 2140 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 40.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-1-7 Plass : 3-1-7

1 2019: -7 -2 -4 -0 -0 -57 000 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -7 432
Kinky Boots 2140 1 Plass 64 432
4 år BRUN HP v.Ken Warkentin (US) L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 28/1 - 02 / 1 2100 19,0a 22
e. Zoya's Dream v. Silver Pine* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 16/1 - 08 / 2 2140 19,1 89
Per Gøsta Jacobsen-Tove Jacobsen Å. Tengsareid Momarken Travbane - 04/12 - 08 / 1 2140 dg 37
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) K. Mønster Jarlsberg Travbane 7 05/7 - 04 / 11 2100 18,3a 1374
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam K. Mønster Billund 0 21/6 - 05 / 11 1900 19,3ag 273
2 2019: -3 -2 -0 -0 -1 -29 000 2018: -2 -2 -0 -0 -0 -24 000
Thai Paradise 2 Plass 53 000
4 år BRUN H v.Maharajah* (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane 1 17/1 - 07 / 7 2100 18,9a 12
e. Thai Mahal v. Andover Hall* (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane 1 28/12 - 07 / 6 2100 21,6 13
Steinar Larsen /Sande I Vestfold L. Kolle Drammen Travbane 1 26/11 - 08 / 7 2100 19,6a 14
L. Kolle Jan Kristian Waaler (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane P 02/11 - 20 / 3 2100 21,2 P
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
3 2019: -5 -2 -0 -1 -1 -42 500 2018: -4 -1 -1 -1 -1 -27 500
Al Gothi De Chene 3 Plass 70 000
5 år BRUN V v.Jetstile O. Kjenner Bjerke Travbane 2 06/12 - 02 / 7 2100 17,2a 79
e. Susie Vic v. Rockaroundtheclock* (US) O. Kjenner Bjerke Travbane 3 22/11 - 02 / 9 2100 18,0a 49
Camilla Ek /Saltnes O. Kjenner Jarlsberg Travbane 1 02/11 - 02 / 7 2100 18,0a 98
O. Kjenner Camilla Ek O. Kjenner Momarken Travbane 4 09/10 - 08 / 8 2140 18,3a 143
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Momarken Travbane P 02/10 - 20 / 2 2140 20,9 P
4 2019: -3 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -6 -0 -0 -0 -4 -30 797
Cabriolet* (S) 4 Plass 38 797
4 år FUKS HP v.Super Photo Kosmos* (US) M. Hultman Eskilstuna 0 17/12 - 10 / 7 1640 17,3 143
e. Cirkusprinsessan (S) v. Speedy Tomali (US) M. Hultman Årjäng 5 07/10 - 02 / 7 2140 18,1 97
Sverige M. Hultman Åmål 4 28/9 - 08 / 7 2080 17,9 193
M. Hultman M. Hultman Årjäng 8 22/6 - 07 / 7 2140 19,3a 176
tredelt hvit/blå/grå M. Hultman Årjäng 7 20/5 - 04 / 2 2140 18,4 443
5 2019: -2 -0 -0 -0 -2 -8 500 2018: -8 -1 -1 -0 -4 -35 000
To Be A Star 5 Plass 43 500
4 år BRUN V v.Juliano Star* (FR) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 5 16/1 - 02 / 4 2100 17,7a 145
e. Sheistheonly One v. Donerail* (US) P. Midtfjeld Bjerke Travbane 1 26/12 - 08 / 1 2100 18,4a 125
Tove Berger /Mysen P. Midtfjeld Momarken Travbane 4 29/11 - 03 / 9 2140 18,5a 133
P. Midtfjeld Tove Berger G. Austevoll Momarken Travbane - 11/11 - 07 / 6 2140 dg a 21
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 04/11 - 08 / 6 2160 19,4 19
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -1 -2 -10 000
Divine The Best* (FR) 6 Plass 36 609
6 år BRUN HP v.Un Amour d'Haufor (FR) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 22/11 - 01 / 3 2100 18,3ar 381
e. Luna The Best (FR) v. Classic Rodney (FR) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 02 / 10 2100 19,3a 84
Tom Forkerud-Terje Stålesen Å. Tengsareid Drammen Travbane 7 06/9 - 04 / 6 2100 18,8ar 161
O. Mikkelborg Tom Forkerud (T) Å. Tengsareid Biri Travbane - 31/8 - 08 / 10 2100 dg a 142
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 20/8 - 02 / 1 2100 21,0a 69
7 2019: -6 -1 -0 -1 -3 -28 000 2018: -7 -0 -1 -0 -3 -12 000
Sajama (S) 7 Plass 59 000
8 år MØRKBR HP v.Chocolatier* (US) P. Buer Bergen Travpark 2 27/9 - 07 / 7 2100 nc a 28
e. Noisy Nellie (US) v. Muscles Yankee* (US) P. Buer Bergen Travpark 6 30/8 - 02 / 6 2100 18,7 212
Stall Jagsow P. Buer Bergen Travpark 5 02/8 - 08 / 4 2120 19,9 183
S. Weberg P. Buer Bergen Travpark 0 05/7 - 07 / 4 2100 20,8ag 220
Mørkegrønn m/lilla og hvite ermstr,rek M. Søderstrøm Bergen Travpark 0 03/5 - 08 / 9 2120 19,9 585
8 2019: -7 -0 -2 -2 -1 -47 348 2018: -13 -0 -2 -0 -2 -19 236
Karen Victory* (S) 8 Plass 66 584
5 år BRUN HP v.Crown Kemp (S) K. Widell Färjestad 2 30/1 - 02 / 2 2140 19,4 226
e. Ticket to Victory (S) v. Mystique Lobell (US) M. Andersson Färjestad 3 14/1 - 05 / 2 2140 19,8 323
Sverige E. Bergløf Bjerke Travbane 0 03/1 - 05 / 9 2100 18,6a 280
O. Østre Kjell Magnusson A. Andersson Axevalla 0 13/11 - 01 / 2 2140 23,3a 691
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame A. Andersson Åmål 0 12/8 - 06 / 2 2480 br a 176
9 2019: -3 -0 -0 -0 -3 -9 000 2018: -15 -0 -0 -1 -4 -17 324
Fighter Resa Knight 9 Plass 38 812
5 år BRUN H v.More Chips (US) K. Johansen Momarken Travbane 7 05/2 - 02 / 3 2140 21,6a 279
e. Fran Alexandra v. Valley Sentry* (US) L. Antonsen Momarken Travbane 0 29/11 - 03 / 7 2140 20,7a 268
Lars Martin Antonsen /Skiptvet O. Kjenner Momarken Travbane 4 11/11 - 07 / 11 2140 19,8a 324
K. Johansen Lars Martin Antonsen (A) L. Antonsen Momarken Travbane 0 04/11 - 02 / 1 2140 19,9a 492
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm L. Antonsen Åmål 4 14/10 - 03 / 3 2480 18,4a 1245
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000
Juliana Merr Cedes 10 Plass 26 966
9 år BRUN HP v.Juliano Star* (FR) B. Humborstad Kongsvinger Travbane 0 04/7 - 09 / 3 1600 20,9ag 243
e. Nikita News v. Super News (US) B. Humborstad Bjerke Travbane 0 14/5 - 02 / 5 2100 17,1a 443
Katarina Bergheim /Granli B. Humborstad Magnor Travbane 4 01/5 - 02 / 5 2020 22,3 g 78
B. Humborstad Katarina Bergheim M. Gundersen Bjerke Travbane P 29/11 - 22 / 2 2140 22,5 g P
svart m/gult belte & ermring. J. Nordby Årjäng 0 18/9 - 09 / 2 2140 17,9a 853