<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1
CORNELLS LØP.

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 390.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-5-1 Plass : 4-5-1

1 2019: -8 -4 -0 -2 -0 -130 000 2018: -17 -3 -3 -3 -5 -135 233
Valle Storm 1609 1 Plass 482 733
6 år SVART H v.Tekno Odin E. Høitomt Momarken Travbane 1 22/1 - 05 / 2 1640 26,5 20
e. Sunnmørsjenta v. Elding E. Høitomt Biri Travbane 1 11/1 - 06 / 6 1609 25,4a 32
Stall 4 rette E. Høitomt Bjerke Travbane 0 31/12 - 05 / 12 1609 28,8a 73
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Biri Travbane 4 21/12 - 04 / 8 2100 26,5a 76
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 3 01/12 - 09 / 2 2100 28,8a 75
2 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -20 -1 -2 -3 -6 -71 500
Mintor 2 Plass 336 879
8 år BRUN V v.Alm Viktor A. Valstad Bjerke Travbane 4 23/1 - 02 / 4 2160 29,2 288
e. Minella v. Minpil D. Dalen Bjerke Travbane 5 31/12 - 05 / 4 1609 28,4a 274
Terje Visnes /Siggerud D. Dalen Momarken Travbane 3 11/12 - 03 / 2 2160 29,3 141
D. Dalen Terje Visnes I. Lamvik Momarken Travbane 0 04/11 - 03 / 7 1660 29,2 326
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 0 31/10 - 08 / 7 2100 27,7a 217
3 2019: -8 -0 -0 -0 -1 -3 790 2018: -29 -3 -3 -2 -8 -132 107
Spang Express 3 Plass 310 713
8 år MØRKBR V v.Lome Elden O. Sagholen Bjerke Travbane 0 23/1 - 04 / 5 2100 28,4a 388
e. Alm Elaisa v. Frigg Mollyn G. Flåten Drammen Travbane 0 22/12 - 09 / 10 2100 30,1a 246
Gunnar Kværne /Sem L. Trudvang Bjerke Travbane - 12/12 - 04 / 2 2160 dg 231
G. Flåten Gunnar Kværne L. Trudvang Jarlsberg Travbane 4 07/12 - 07 / 4 2120 29,4 49
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame S. Løvvold Bjerke Travbane 2 21/11 - 03 / 11 2180 28,4 229
4 2019: -9 -5 -0 -1 -1 -102 000 2018: -31 -8 -3 -2 -10 -271 972
Troll Ronja 4 Plass 464 472
7 år BRUN HP v.Järvsöfaks (S) O. Østre Momarken Travbane 3 22/1 - 05 / 1 1640 26,9 80
e. Trollemma v. Ilmin G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 05/1 - 05 / 14 2140 29,6 105
Trond Solskau /Rolvsøy O. Østre Bjerke Travbane 6 30/12 - 08 / 3 2120 28,3 190
O. Østre Trond Solskau D. Dalen Bjerke Travbane 0 15/12 - 08 / 11 2160 27,9 47
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Färjestad 1 26/11 - 06 / 4 2160 27,7 13
5 2019: -7 -1 -1 -1 -2 -49 474 2018: -8 -1 -1 -2 -2 -63 000
Kuven Storm 5 Plass 367 474
6 år SVARTBRUN H v.Bork Odin G. Gundersen Bjerke Travbane 0 31/12 - 05 / 7 1609 30,4a 76
e. Kuven Texa v. Saje (S) M. Gundersen Bjerke Travbane 0 15/12 - 06 / 9 2100 27,9a 90
Stall Texa M. Gundersen Klosterskogen Travbane 5 01/12 - 09 / 1 2100 29,1a 30
Å. Tengsareid Heidi Moen (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 1 14/11 - 07 / 1 2100 26,1a 33
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam M. Gundersen Bjerke Travbane 3 31/10 - 08 / 6 2100 27,2a 80
6 2019: -9 -0 -0 -0 -6 -27 474 2018: -22 -1 -4 -4 -7 -111 991
Ingerø Mari 6 Plass 402 849
9 år M.BORKET HP v.Bork Odin M. Gundersen Biri Travbane 5 30/11 - 01 / 5 1609 34,0a 74
e. Mørtvedt Mari v. Elding M. Gundersen Bjerke Travbane 1 27/11 - 03 / 1 2100 28,5a 48
Frank Andre Skubberud /Ørje M. Gundersen Momarken Travbane 0 11/11 - 06 / 4 2140 30,0a 358
P. Midtfjeld Frank A. Skubberud O. Østre Bjerke Travbane 0 08/9 - 11 / 1 2100 26,8ag 771
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 19/8 - 01 / 3 2160 26,8 311
7 2019: -5 -0 -1 -1 -2 -24 500 2018: -16 -3 -1 -0 -4 -80 385
Finnskog Lux 7 Plass 326 339
10 år HUSKBRUN V v.Lome Elden L. Pedersen Bjerke Travbane 3 23/1 - 02 / 2 2160 29,0 67
e. Silje Spretta v. Pajaprins H. Kulblik Biri Travbane 4 11/1 - 06 / 1 1609 26,3a 46
Stall Kulblik H. Kulblik Bjerke Travbane 2 31/12 - 05 / 3 1609 28,0a 92
H. Kulblik H. Kulblik Romme 0 14/12 - 06 / 9 1640 26,0a 112
hvit m/svarte sk.klaffer,ermring&mansj L. Pedersen Biri Travbane 5 30/11 - 06 / 2 1600 33,0 g 56
8 2019: -5 -0 -0 -2 -0 -10 000 2018: -14 -0 -1 -0 -2 -15 000
Mira 8 Plass 312 926
9 år BRUN HP v.Skibber E. Rennesvik Momarken Travbane 0 22/1 - 05 / 4 1640 29,6 g 628
e. Eira v. Hof Lundin A. Valstad Bjerke Travbane 0 14/11 - 07 / 3 2100 28,4a 809
Jane Kathrin Johansen-Bjørnar Helle H. Bye Momarken Travbane 5 04/11 - 03 / 4 1660 28,1 341
E. Rennesvik Jane Kathrin Johansen (A) J. Johansen Biri Travbane 0 28/10 - 06 / 5 1609 26,7a 349
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek J. Johansen Biri Travbane 0 05/10 - 05 / 11 1609 26,5a 2633
9 2019: -6 -0 -0 -0 -3 -14 500 2018: -19 -0 -1 -0 -6 -31 000
Kjappe Tinna 9 Plass 377 500
10 år SVART HP v.Engli Svarten H. Holm Bjerke Travbane 0 16/1 - 07 / 10 2100 26,2a 835
e. Kjappe Troja v. Sjefen H. Holm Biri Travbane 5 11/1 - 06 / 8 1609 26,6ag 253
Kjetil Guriby Huuse-Heidi Grønvold H. Holm Klosterskogen Travbane 5 05/1 - 05 / 13 2140 29,7 459
H. Holm Kjetil Guriby Huuse L. Kolle Bjerke Travbane 4 26/12 - 06 / 6 2100 28,5a 886
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 5 27/11 - 03 / 5 2100 31,0ag 72