<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
EVA GILLES LØP.
HOPPELØP
Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige hopper høyest 115.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-4-3 Plass : 1-4-3

1 2019: -8 -1 -1 -1 -2 -48 000 2018: -19 -3 -0 -0 -7 -61 000
Tangen Marte 1609 1 Plass 144 000
5 år SVART HP v.Bork Odin B. Steinseth Bjerke Travbane 0 23/1 - 06 / 6 2140 30,9 g 139
e. Tangen Jenny v. Bokli Balder B. Steinseth Bjerke Travbane 2 16/1 - 04 / 5 2100 29,6ag 216
Stall Ida Christine B. Steinseth Jarlsberg Travbane 4 04/1 - 08 / 10 2100 32,5a 96
B. Steinseth Per Gunnar Roos B. Steinseth Biri Travbane 6 30/11 - 05 / 2 2100 37,9ag 151
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Bjerke Travbane 6 21/11 - 05 / 5 2140 32,1 g 384
2 2019: -10 -0 -0 -1 -6 -32 000 2018: -17 -0 -1 -1 -5 -28 991
Vesle Moi 2 Plass 128 024
7 år BRUN HP v.Frisli To Jo O. Østre Jarlsberg Travbane 4 01/2 - 04 / 8 2120 30,2 192
e. Vesle Gull v. Moe Odin O. Østre Klosterskogen Travbane 5 17/1 - 05 / 12 2120 32,8 g 154
Stall We-Tan O. Østre Jarlsberg Travbane 4 12/1 - 03 / 2 2100 30,5 535
O. Østre Marita H Tangen-Svindland (T) O. Østre Jarlsberg Travbane 5 04/1 - 08 / 6 2100 32,5a 102
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Mikkelborg Drammen Travbane 0 22/12 - 07 / 5 2100 32,6a 897
3 2019: -11 -0 -2 -2 -2 -33 000 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -15 000
Ejo Tina 3 Plass 113 767
7 år BRUN HP v.Tin Tveiten O. Mikkelborg Biri Travbane 6 25/1 - 02 / 7 2100 32,4a 167
e. Røsterosa v. Røste Bo* (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 19/1 - 01 / 1 2140 31,1 350
Marita Høyesveen /Ringebu Å. Tengsareid Biri Travbane 0 11/1 - 02 / 6 2100 34,5ag 348
D. Dalen Marita Høyesveen D. Dalen Biri Travbane 0 21/12 - 01 / 9 2120 35,6 g 303
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Mikkelborg Biri Travbane 0 14/12 - 01 / 8 1609 32,1ag 167
4 2019: -8 -1 -2 -0 -3 -41 000 2018: -16 -0 -2 -1 -6 -46 500
Modijerva 4 Plass 139 000
6 år LYSBRUN HP v.Åsajerven G. Stenberg Bjerke Travbane 0 31/12 - 03 / 12 2100 33,9ag 765
e. Modina Elken v. Moe Odin G. Stenberg Bjerke Travbane 2 12/12 - 05 / 1 2100 29,7a 392
Harald Nordhagen /Kapp G. Stenberg Bjerke Travbane 0 14/11 - 06 / 3 2140 31,2 1317
G. Stenberg Harald Nordhagen G. Stenberg Bjerke Travbane - 25/9 - 04 / 6 1609 dg a 791
Svart m/blå ermstr/mansj/sidef, rek G. Stenberg Momarken Travbane 4 18/9 - 01 / 3 2140 30,8a 206
5 2019: -7 -0 -1 -0 -2 -13 500 2018: -15 -1 -1 -3 -4 -47 000
Lolly Løva 5 Plass 109 583
10 år MØRKBR HP v.Lome Elden K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 31/1 - 05 / 6 2100 39,2a 264
e. Julie Løva v. Nordli Svarten K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 24/1 - 02 / 6 1609 29,3a 234
Stall Thosigi Jr. K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 2 23/12 - 03 / 9 1609 30,7a 431
K. Bjørnerød Sidsel Kjeve K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 4 09/12 - 02 / 4 1700 32,8a 201
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Drammen Travbane 0 26/11 - 05 / 3 1700 32,4a 140
6 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -15 000 2018: -13 -0 -3 -3 -4 -42 500
Alm Kine 6 Plass 68 700
8 år BRUN HP v.Lome Elden G. Gundersen Biri Travbane 4 02/2 - 02 / 11 1609 31,6a 100
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 24/1 - 05 / 4 2100 31,7a 57
Magne Helgesen /Vikersund O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 23/10 - 01 / 2 1609 29,1a 110
O. Mikkelborg Magne Helgesen G. Gundersen Bjerke Travbane 6 17/10 - 01 / 9 2160 31,6 307
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl G. Gundersen Bjerke Travbane 5 09/10 - 02 / 5 2100 32,3ag 129
7 2019: -12 -1 -2 -1 -6 -56 000 2018: -16 -0 -0 -6 -6 -44 000
Bare Christina 7 Plass 110 500
5 år BRUN HP v.Alsaker Piril Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 28/1 - 04 / 5 2120 33,9 g 53
e. Kos Rappa v. Kos Knekten Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 16/1 - 03 / 6 2140 32,3 61
Arthur Bø /Bø I Telemark Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 04/1 - 08 / 5 2100 32,4a 65
Å. Tengsareid Arthur Bø (T) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 28/12 - 04 / 3 1609 30,4a 265
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 09/12 - 04 / 4 2100 33,7a 177
8 2019: -4 -2 -0 -0 -0 -38 000 2018: -19 -1 -3 -0 -3 -45 500
Børke Balderina 8 Plass 108 500
9 år BRUN HP v.H.G. Balder E. Rennesvik Bjerke Travbane P 23/1 - 20 / 7 2160 29,0 P
e. Børke Ann v. Lapp Nils (S) A. Valstad Biri Travbane - 16/11 - 20 / 3 2100 dgpp N
Erlend Rennesvik /Slattum A. Valstad Momarken Travbane - 30/10 - 04 / 12 2160 dg 554
E. Rennesvik D. Dalen Biri Travbane - 05/10 - 08 / 8 2120 dg 45
Svart m/hvite stolper,oransje søm, rek D. Dalen Drammen Travbane - 27/9 - 02 / 6 2100 dg a 56
9 2019: -4 -1 -1 -0 -1 -36 000 2018: -9 -3 -3 -1 -2 -84 500
Lille Ild 9 Plass 148 500
10 år RØD HP v.Briskeby Philip V. Hop Biri Travbane 4 14/12 - 01 / 5 1609 31,0a 33
e. Werven Mari v. Perle Troll V. Hop Bjerke Travbane 5 03/10 - 05 / 5 1609 28,6a 70
Anne-Stine L. Werven /Brumunddal V. Hop Bjerke Travbane 2 25/9 - 04 / 3 1609 29,4a 48
V. Hop Claus Vegard Werven V. Hop Bjerke Travbane 1 03/9 - 03 / 2 2100 32,2a 19
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Biri Travbane 2 24/8 - 07 / 7 2100 31,4a 41
10 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -15 -0 -1 -1 -4 -27 000
H.M. Urd 10 Plass 85 200
9 år MØRKBR HP v.Norne D. Dalen Bjerke Travbane 0 09/1 - 04 / 9 2160 33,0 r 68
e. Overskeid Ili v. Ilmin D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 28/12 - 04 / 8 1609 31,2ag 49
Geir Nordbotten /Stokke G. Nordbotten Drammen Travbane 5 22/12 - 04 / 6 2100 32,7a 462
G. Nordbotten G. Nordbotten Sørlandets Travpark 5 16/12 - 04 / 6 2180 31,7 572
mørkegrønn m/blått sk.stk, hvit hest O. Østre Momarken Travbane - 04/12 - 02 / 2 2140 dg a 123
11 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -3 -1 -2 -35 500
Skjeggejomi 11 Plass 79 000
8 år BRUN HP v.Lome Elden A. Stensen Biri Travbane 0 23/11 - 01 / 7 2100 31,3a 472
e. Skjeggeblessa v. Braute A. Stensen Biri Travbane 0 30/9 - 03 / 7 2100 32,6a 394
Marianne Mølmen /Gjøvik O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 19/9 - 05 / 15 2160 30,7 302
A. Stensen Marianne Mølmen O. Mikkelborg Biri Travbane 4 27/7 - 03 / 4 2100 30,8a 232
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam O. Mikkelborg Biri Travbane 2 13/7 - 04 / 11 2120 30,8 117