<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 15:22 V5-4
V75-2
A-K MASKINER LØPET.
HOPPECUPEN
Kaldblods 2040 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 175.001 kr., 40 m. ved 325.001 kr., 60 m. ved 525.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 750.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 6. august 2018.
Premier: 50.000-25.000-15.000-10.000-6.000-(4.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-13-3 Plass : 10-13-3

1 2019: -6 -0 -0 -0 -0 -1 000 2018: -13 -1 -3 -1 -2 -54 000
Lustra Oda 2040 1 Plass 142 000
6 år BRUN HP v.Åsajerven M. Sælen Forus Travbane 0 29/1 - 04 / 4 2060 37,7 g 323
e. Lustra Molly v. Frigg Mollyn L. Hauge Bergen Travpark - 24/1 - 05 / 3 2100 dg 494
Aina Bø /Klepp Stasjon P. Buer Forus Travbane 0 06/1 - 07 / 10 2040 br ag 120
P. Buer Odd Dvergsdal (T) L. Hauge Bergen Travpark 0 22/11 - 02 / 10 2140 31,2 g 229
svart m/røde stj. på blått sk.stk + re B. Steine Bergen Travpark 2 15/11 - 08 / 4 2100 32,1a 22
2 2019: -8 -1 -2 -1 -0 -50 000 2018: -16 -1 -2 -5 -4 -72 500
Kleppe Elfina 2 Plass 177 500
5 år RØD HP v.Tekno Odin Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 27/1 - 05 / 9 2140 32,2ag 33
e. Kleppe Dolly v. Sjefen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 05/1 - 05 / 2 2100 31,1 357
Oddbjørn Rege /Bryne S. Wassberg Bergen Travpark 3 13/12 - 05 / 8 2140 32,9 14
Å. Tengsareid Kenneth Handeland (T) S. Wassberg Bergen Travpark - 04/10 - 03 / 1 2600 dg 28
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 22/9 - 03 / 6 1609 27,8a 101
3 2019: -7 -1 -2 -2 -1 -91 000 2018: -17 -2 -4 -2 -2 -128 000
Eikjærva 3 Plass 236 000
5 år MØRKBR HP v.Tekno Odin E. Høitomt Klosterskogen Travbane 2 05/1 - 05 / 3 2100 30,8 134
e. Valle Jærva v. Järvsöfaks (S) E. Høitomt Drammen Travbane 3 22/12 - 03 / 4 2100 31,9 110
Alf Torfinn Skeie-Jonny Kongevold E. Høitomt Sørlandets Travpark 3 02/12 - 06 / 10 2140 31,9a 22
E. Høitomt Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Bjerke Travbane 2 14/11 - 06 / 1 2140 30,0 27
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Sørlandets Travpark 2 21/10 - 06 / 2 2160 28,8 104
4 2019: -5 -0 -1 -0 -2 -13 000 2018: -24 -2 -3 -4 -8 -106 500
Alm Tekla 4 Plass 163 500
6 år BRUN HP v.Tekno Odin A. Erga Forus Travbane 2 06/1 - 07 / 7 2040 29,1a 113
e. Alm Tindra v. Auvin (S) P. Erga Forus Travbane 0 18/12 - 10 / 9 2040 33,3ag 89
Annette Erga /Orre P. Erga Forus Travbane 3 08/12 - 07 / 13 2060 30,8 756
T. Erga S. Wassberg Forus Travbane 6 20/11 - 08 / 2 2040 32,1a 56
Blå m/hvite stjerner/sk.stk&seler,rekl P. Erga Forus Travbane 6 13/11 - 03 / 8 2610 32,8 136
5 2019: -9 -0 -0 -3 -3 -45 000 2018: -17 -0 -2 -5 -7 -70 500
Njølstad Jela 2060 1 Plass 233 500
5 år SVARTBRUN HP v.Norheim Svenn O. Gudmestad Forus Travbane 3 15/1 - 04 / 1 2550 30,5 62
e. Solberg Jela v. Mørtvedt Jerkeld T. Gudmestad Forus Travbane 4 06/1 - 02 / 4 2040 30,6 g 131
Tormod Gudmestad /Nærbø T. Gudmestad Forus Travbane 3 18/12 - 05 / 3 2040 28,0a 154
O. Gudmestad Tormod Gudmestad (A) T. Gudmestad Forus Travbane 0 06/11 - 05 / 1 2040 30,4 g 251
hvit m/grønt kryss. T. Gudmestad Forus Travbane 3 23/10 - 10 / 10 2080 30,7 g 451
6 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -41 000 2018: -18 -4 -2 -5 -4 -129 000
Møller Viktoria 2 Plass 256 000
7 år SVART HP v.Alm Viktor O. Gudmestad Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 05 / 9 2120 31,4 307
e. Linspika v. Spikeld G. Gudmestad Forus Travbane 3 25/12 - 02 / 1 2040 28,9 50
Stall Aase O. Gudmestad Forus Travbane 5 18/12 - 05 / 9 2040 29,2ag 105
G. Gudmestad G. Gudmestad Forus Travbane 0 16/10 - 06 / 11 2120 30,3 rg 43
Blå m/hvitt skulderstk & tre skrb.rekl G. Gudmestad Forus Travbane 0 15/9 - 05 / 3 2060 br rg 76
7 2019: -8 -0 -0 -0 -5 -16 000 2018: -18 -0 -2 -1 -9 -65 000
Frøya Lill 3 Plass 238 000
8 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) M. Mæland Forus Travbane - 29/1 - 04 / 13 2080 dg 152
e. Vår Frøya v. Moe Odin O. Mæland Forus Travbane 6 06/1 - 02 / 10 2060 30,0 596
Kjellaug Mæland-Oddvar Mæland O. Mæland Forus Travbane 4 18/12 - 05 / 10 2040 29,2a 379
O. Mæland O. Mæland Forus Travbane 0 06/11 - 05 / 7 2060 29,3 549
gul m/blått sk.stk/stolpe,ermstr, rekl O. Mæland Sørlandets Travpark 0 03/11 - 04 / 10 2180 28,3 630
8 2019: -14 -0 -1 -0 -2 -14 000 2018: -18 -0 -0 -0 -8 -28 000
Vertigo Lotta 2080 1 Plass 355 000
8 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld D. Dalen Forus Travbane 7 29/1 - 05 / 3 1600 25,9a 361
e. Rei Spika v. Spikeld D. Dalen Forus Travbane - 21/1 - 03 / 3 2040 dg 64
Håkon B. Steine /Norheimsund D. Dalen Forus Travbane 2 06/1 - 05 / 2 2040 27,3 310
D. Dalen Stian Svendsen (A) Ø. Austevoll Bergen Travpark 4 29/12 - 07 / 6 2140 28,4 120
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek R. Wiig Forus Travbane - 25/12 - 02 / 2 2060 dg 179
9 2019: -8 -0 -2 -0 -4 -34 000 2018: -17 -1 -1 -4 -5 -98 500
Prinsesse Sølv 2 Plass 428 000
8 år MØRKBR HP v.Åsajerven S. Wassberg Forus Travbane 4 15/1 - 04 / 7 2590 29,3 99
e. Marina Lill v. Marine Svarten O. Wassberg Bergen Travpark 3 29/12 - 07 / 7 2140 28,2 40
Tor Ivar Hagen /Vormedal S. Wassberg Bergen Travpark 3 20/12 - 08 / 2 2100 29,5 67
S. Wassberg Tor Ivar Hagen (T) S. Wassberg Bergen Travpark 3 13/12 - 06 / 4 2100 29,6a 55
Svart m/hvitt skl.stykke, rekl. V. Hop Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 01 / 4 2100 30,6a 192
10 2019: -5 -2 -1 -0 -2 -136 500 2018: -16 -3 -2 -1 -6 -179 000
Lykkje May 3 Plass 559 500
5 år SVART HP v.Norheim Svenn K. Djøseland Klosterskogen Travbane 1 05/1 - 05 / 15 2140 29,0 30
e. Lykkje Kristin v. Moe Odin K. Djøseland Drammen Travbane 1 22/12 - 03 / 12 2140 29,1 50
May Helen Lea /Kleppe K. Djøseland Bjerke Travbane 0 15/12 - 08 / 7 2160 27,5 231
K. Djøseland M. Gundersen Klosterskogen Travbane 5 01/12 - 05 / 11 2120 28,2 148
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. K. Djøseland Forus Travbane 1 20/11 - 03 / 3 2060 26,7 42
11 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -4 500 2018: -24 -2 -3 -4 -10 -204 500
Kap Tilly 2100 1 Plass 589 500
10 år SVARTBRUN HP v.Spikeld G. Mikkelsen Forus Travbane 0 29/1 - 05 / 12 1600 26,9ag 157
e. Kap Nora v. Nordli Svarten G. Mikkelsen Forus Travbane 0 15/1 - 04 / 5 2590 30,3 g 51
Hilde Håland /Klepp Stasjon G. Mikkelsen Forus Travbane 4 06/1 - 05 / 12 2060 27,5 79
G. Mikkelsen Hilde Håland G. Mikkelsen Forus Travbane 1 25/12 - 02 / 4 2080 26,9 60
Svart m/blått sidefelt&ermr,hv.søm,rek G. Mikkelsen Bjerke Travbane 6 15/12 - 08 / 5 2160 27,1 100
12 2019: -10 -1 -0 -0 -4 -35 000 2018: -29 -1 -1 -3 -9 -81 000
Solberg Jela 2 Plass 619 500
10 år LYSBRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld T. Gudmestad Forus Travbane 6 21/1 - 03 / 11 2080 27,4 g 201
e. Solberg Ragni v. Braute T. Gudmestad Forus Travbane 1 15/1 - 04 / 4 2590 28,6 70
Tormod Gudmestad /Nærbø T. Gudmestad Forus Travbane 5 06/1 - 05 / 9 2060 27,8 g 889
T. Gudmestad T. Gudmestad Forus Travbane 0 18/12 - 02 / 8 2060 27,9 227
rød m/hvitt sk.stk., seler & ermstripe T. Gudmestad Forus Travbane 0 20/11 - 03 / 6 2080 26,3 355
13 2019: -8 -2 -2 -2 -2 -192 000 2018: -10 -2 -0 -0 -4 -101 500
Trø Hera 3 Plass 798 777
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) S. Jessen Jarlsberg Travbane 3 12/1 - 06 / 6 2100 27,2 196
e. Trø Spika v. Spikeld S. Jessen Drammen Travbane 1 22/12 - 06 / 1 2520 28,3 460
Stall Trø Hera S. Jessen Sørlandets Travpark 0 16/12 - 05 / 7 2160 27,8 260
S. Jessen Kristin Bjørbæk Jessen (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 09/12 - 07 / 2 2100 30,8a 104
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek S. Jessen Drammen Travbane 5 22/10 - 04 / 1 2100 27,8 84
14 2019: -7 -0 -0 -2 -3 -25 500 2018: -17 -2 -4 -3 -5 -196 000
Valle Tiril 4 Plass 606 000
8 år SVART HP v.Åsajerven J. Bjaanes Forus Travbane 4 29/1 - 05 / 11 1600 25,4a 423
e. Sunnmørsjenta v. Elding Ø. Hegdal Forus Travbane 2 25/12 - 02 / 5 2080 27,0 112
Jostein Osland /Sandnes J. Blekkan Bjerke Travbane 0 15/12 - 08 / 8 2160 27,2 161
J. Bjaanes Jostein Osland G. Mikkelsen Klosterskogen Travbane 4 01/12 - 01 / 12 2100 30,3ag 96
gul m/skrått svart sk.stk. & skråbånd. J. Bjaanes Forus Travbane 0 20/11 - 03 / 5 2080 br g 97