<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:43 V65-3
V5-1


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 33.001 kr.
For 3-15-årige høyest 56.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-10-11 Plass : 7-10-11

1 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -1 -1 -1 -2 -32 491
Bokli Odin 2100 1 Plass 32 491
4 år BRUN V v.Odins Eld V. Hop Klosterskogen Travbane - 09/12 - 04 / 9 2100 dg a 280
e. Bokli Rikka v. Elding V. Hop Drammen Travbane - 04/12 - 04 / 4 2100 dg a 138
Arthur Bø /Bø I Telemark V. Hop Drammen Travbane 8 26/11 - 09 / 10 2140 35,7 g 79
V. Hop Arthur Bø (T) V. Hop Drammen Travbane 5 08/11 - 02 / 9 2100 34,4ag 23
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 2 22/10 - 09 / 7 2140 33,5 82
2 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -3 -0 -0 -1 -2 -24 000
Ruskeli Vinni 2 Plass 30 000
4 år BRUN HP v.Lome Elden V. Hop Klosterskogen Travbane 4 17/1 - 03 / 6 2100 34,1 112
e. Ruskeli Dokka v. Lapp Nils (S) V. Hop Bergen Travpark 8 12/7 - 03 / 10 2120 36,8 g 76
Erland Andersen /Skien V. Hop Bjerke Travbane 3 30/5 - 09 / 4 2140 33,8 112
Å. Tengsareid Kjell Vidar Braaten (T) V. Hop Bjerke Travbane 4 09/5 - 09 / 5 2140 34,8 220
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam V. Hop Jarlsberg Travbane P 22/4 - 20 / 6 2120 36,5 P
3 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -12 000 2018: -6 -0 -1 -2 -3 -20 000
Troll 3 Plass 32 000
5 år BRUN V v.Alm Viktor O. Sagholen Bjerke Travbane 3 31/1 - 06 / 6 2100 32,7ag 14
e. Haugertilla v. Kos Knekten O. Sagholen Bjerke Travbane 2 10/1 - 05 / 12 2100 31,6a 35
Helge Lindstad-Milda Lindstad O. Sagholen Biri Travbane 3 21/12 - 03 / 4 2100 32,8 184
O. Sagholen Helge Lindstad O. Sagholen Jarlsberg Travbane 2 07/12 - 03 / 1 2100 35,3 274
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Mikkelborg Momarken Travbane 5 11/11 - 08 / 13 2160 35,7 g 270
4 2019: -6 -1 -0 -0 -3 -20 000 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -27 833
Lille Frøken Braaum 4 Plass 47 833
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden E. Høitomt Bjerke Travbane 7 31/1 - 06 / 12 2100 33,9a 272
e. Tekno Leika v. Moe Odin R. Aarlie Klosterskogen Travbane 5 17/1 - 03 / 4 2100 34,7 g 386
Åge Karlsen /Brandbu E. Høitomt Drammen Travbane 0 22/12 - 01 / 2 2100 34,9 73
R. Aarlie E. Høitomt Bjerke Travbane 4 12/12 - 01 / 5 2100 33,7a 97
Svart/gull todelt, gull mansj, rek R. Aarlie Biri Travbane 0 16/11 - 03 / 14 2120 34,2 983
5 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -5 -0 -0 -1 -2 -10 000
Holen Mai 5 Plass 28 500
7 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy D. Dalen Bjerke Travbane 0 23/1 - 08 / 9 2160 33,5 301
e. Hongslo Jossa v. Rigel Jo C. Hande Jarlsberg Travbane 6 04/1 - 04 / 4 2100 34,9 465
Christina A. Hande-Emilie B. Hande C. Hande Momarken Travbane 3 27/12 - 01 / 3 2140 34,8 134
D. Dalen Renate Aarlie (T) O. Østre Bjerke Travbane 0 12/12 - 01 / 6 2100 34,7ag 207
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek O. Østre Momarken Travbane 0 04/12 - 04 / 4 2140 36,4 336
6 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -21 500 2018: -7 -0 -2 -0 -5 -49 000
Lykkje Idunn 2120 1 Plass 70 500
4 år SVART HP v.Norheim Svenn L. Kolle Klosterskogen Travbane 2 17/1 - 03 / 2 2100 33,5 28
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 04/1 - 04 / 8 2120 34,0 g 41
Stall En God Tone L. Kolle Sørlandets Travpark 2 16/12 - 03 / 10 2160 33,1 189
L. Kolle Jan Morten Hansen (T) L. Kolle Bjerke Travbane 5 05/12 - 01 / 11 2100 33,3a 296
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Drammen Travbane 4 26/11 - 01 / 3 2120 34,6 163
7 2019: -4 -1 -0 -0 -1 -17 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Mo Fakso 2 Plass 69 000
8 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 24/1 - 05 / 7 2100 31,9a 55
e. Frøken Sindy v. Elding E. Høitomt Biri Travbane 5 11/1 - 08 / 6 2120 32,4 204
Tore Mo /Norheimsund J. Rasmussen Biri Travbane P 19/10 - 20 / 2 2120 38,9 P
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) F. Ringheim Bergen Travpark 0 31/8 - 08 / 4 2100 36,3 g 509
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek F. Ringheim Bergen Travpark 6 03/8 - 04 / 13 2140 33,5 621
8 2019: -5 -1 -1 -0 -2 -29 000 2018: -10 -1 -1 -1 -6 -38 000
Asplund Jenta 3 Plass 67 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven E. Høitomt Klosterskogen Travbane 1 17/1 - 03 / 7 2100 33,4 60
e. Frisli Modi v. Moe Odin E. Høitomt Momarken Travbane 5 08/1 - 05 / 14 2160 35,7 82
Geir Ole Olsen /Porsgrunn O. Østre Sørlandets Travpark 3 16/12 - 04 / 2 2140 32,9 182
A. Frønes Geir Ole Olsen O. Østre Klosterskogen Travbane 0 09/12 - 04 / 7 2100 35,7ag 210
Mørkblå m/burg. ermer, reklame E. Høitomt Drammen Travbane 2 26/11 - 09 / 8 2120 34,2 27
9 2019: -7 -0 -0 -1 -4 -15 000 2018: -13 -0 -0 -3 -3 -22 000
Eiklands Faks 4 Plass 55 000
6 år BRUN V v.Voje Faks J. Undem Sørlandets Travpark 6 27/1 - 03 / 4 2160 33,6 g 123
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn J. Undem Jarlsberg Travbane P 18/1 - 20 / 8 2120 33,7 P
Ingar Reinskås-Reidun Østenå J. Undem Sørlandets Travpark - 13/1 - 07 / 4 2180 dg 150
J. Undem J. Undem Drammen Travbane - 18/10 - 02 / 5 2100 dg a 43
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek J. Undem Klosterskogen Travbane - 01/10 - 02 / 4 2100 dg a 793
10 2019: -3 -0 -2 -0 -0 -19 000 2018: -10 -1 -1 -3 -2 -56 000
Eiken 5 Plass 75 000
4 år BRUN H v.Lome Elden A. Akselsen Bjerke Travbane - 15/12 - 02 / 3 1640 dg 222
e. Lille Kristine v. Moe Odin A. Akselsen Jarlsberg Travbane 3 07/12 - 04 / 5 2100 31,3 57
Vidar Kalnes /Horten A. Akselsen Bjerke Travbane 0 22/11 - 03 / 7 2100 34,2ar 54
T. Solberg Lars O. Romtveit (T) P. Midtfjeld Momarken Travbane 2 30/10 - 04 / 1 2140 33,9 42
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek A. Akselsen Jarlsberg Travbane 1 12/10 - 04 / 2 2100 31,2 29
11 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -14 -0 -2 -2 -4 -36 000
Sevrus 6 Plass 54 000
5 år SVART V v.Bork Odin C. Engebråthen Momarken Travbane 8 04/12 - 04 / 10 2180 34,4 g 1215
e. Våler Frøkna v. Sokna Troll C. Engebråthen Drammen Travbane 7 26/11 - 09 / 12 2160 33,6 302
Team Time C. Engebråthen Jarlsberg Travbane - 12/10 - 04 / 5 2120 dg g 358
C. Engebråthen C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 22/8 - 03 / 14 2140 33,4 1609
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. H. Tvedt Jarlsberg Travbane - 13/6 - 05 / 9 2120 dg 843
12 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -8 -0 -0 -2 -3 -17 000
Wik Stjerna 7 Plass 50 000
5 år SVART HP v.Norheim Svenn J. Hansen Sørlandets Travpark 0 25/8 - 05 / 1 2140 31,9 335
e. Marthe Røder v. Røder J. Hansen Jarlsberg Travbane 3 13/8 - 03 / 12 2100 31,1a 325
Børre Larsen-Hege Rollstad J. Hansen Klosterskogen Travbane 4 26/7 - 05 / 12 1700 30,6a 405
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Bjerke Travbane 5 20/6 - 09 / 4 2140 32,9 234
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek J. Hansen Sørlandets Travpark 3 03/6 - 02 / 3 2140 31,9 377
13 2019: -7 -1 -0 -2 -4 -54 500 2018: -16 -0 -3 -3 -5 -47 000
Nubgards Stina 8 Plass 103 500
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy M. Øyo Drammen Travbane 0 22/12 - 01 / 5 2120 34,2 31
e. Stuve Stjerna v. Lome Elden D. Dalen Bjerke Travbane 6 05/12 - 05 / 4 2140 31,9 279
Inge Brusletto /Geilo D. Dalen Bjerke Travbane 3 22/11 - 03 / 6 2100 31,1a 468
G. Austevoll Inge Brusletto D. Dalen Bjerke Travbane 0 14/11 - 01 / 11 1640 31,6 335
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 5 31/10 - 09 / 8 1640 30,2 273
14 2019: -7 -0 -0 -0 -4 -12 500 2018: -11 -1 -0 -0 -3 -25 000
Sands Terna 9 Plass 57 900
8 år BRUN HP v.Særpefanten M. Gundersen Bjerke Travbane 6 09/1 - 04 / 1 2140 33,4 307
e. Kleppan Sjura v. Braute O. Østre Drammen Travbane 1 22/12 - 01 / 4 2100 34,5 107
Toril Haraldsen /Sandefjord O. Østre Drammen Travbane 7 13/12 - 03 / 3 2100 34,9ag 388
O. Østre Toril Haraldsen M. Gundersen Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 03 / 4 2100 34,0 g 468
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame M. Gundersen Jarlsberg Travbane 8 26/10 - 04 / 11 2120 37,5 459
15 2019: -8 -0 -0 -2 -4 -22 000 2018: -17 -0 -1 -2 -10 -43 500
Santans 10 Plass 70 500
5 år MØRKBR V v.Joker Elden P. Sem Bjerke Travbane 5 24/1 - 05 / 1 2100 31,8a 396
e. Santi v. Moe Odin P. Sem Jarlsberg Travbane 5 04/1 - 04 / 6 2120 34,0 372
Trygve Bjørge-Grethe M. Bjørge P. Sem Drammen Travbane 5 22/12 - 01 / 9 2120 34,0 134
P. Sem Trygve Bjørge P. Sem Biri Travbane 0 14/12 - 08 / 6 2100 34,8a 214
rød.grønne seler/ruter på sk.stk + rek P. Sem Bjerke Travbane 2 27/11 - 02 / 8 2100 34,4a 252