<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-2


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for hvert vunnet 7.001 kr.
For alle 3-15-årige.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
2. Løp
Blå Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-8-4 Plass : 7-8-4

1 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -7 000 2018: -1 -0 -0 -0 -1 -2 500
Alve Prinsen 2100 1 Plass 9 500
9 år GUL BORKET V v.Feseth Lynet J. Undem Jarlsberg Travbane 3 04/1 - 07 / 1 2100 36,9 174
e. Rato Dunna v. Atom Vinter J. Undem Jarlsberg Travbane 4 28/12 - 08 / 6 2100 nc 74
Janna C. Halvorsen /Skien J. Undem Jarlsberg Travbane P 25/11 - 21 / 2 2120 38,8 P
J. Undem Janna Chatrine Halvorsen R. Tvedt Bergen Travpark 28/8 - 22 / 1 1600 59,8 g B
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek R. Tvedt Bergen Travpark 19/8 - 22 / 3 2120 56,0 B
2 2019: -5 -0 -1 -0 -2 -11 000 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000
Gjærla Stjerna 2 Plass 15 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven G. Flåten Jarlsberg Travbane 5 18/1 - 07 / 8 2100 37,2 477
e. Lille Gjærla v. Prins Juventus G. Flåten Jarlsberg Travbane - 28/12 - 08 / 3 2100 dg 193
Vebjørn Anholt-Rita Dahl Anholt G. Flåten Jarlsberg Travbane - 25/11 - 08 / 10 2100 dg 136
G. Flåten Vebjørn Anholt G. Flåten Klosterskogen Travbane 5 25/10 - 07 / 8 2100 38,0 g 127
Rød m/blått sk.stk/seler, reklame G. Flåten Jarlsberg Travbane 7 12/10 - 07 / 7 2100 38,9ag 82
3 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -7 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Sagli Almar 3 Plass 7 500
4 år SVART V v.Voje Faks G. Austevoll Klosterskogen Travbane 3 28/1 - 08 / 4 2100 38,0 g 102
e. Tysvær Mai v. Alm Viktor G. Austevoll Jarlsberg Travbane 7 18/1 - 07 / 6 2100 37,9 g 96
Runar Hagen-Petter Hagen G. Austevoll Jarlsberg Travbane P 04/1 - 20 / 2 2100 40,5 P
G. Austevoll Svein Saga K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 22/6 - 21 / 1 1700 00,3 B
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 15/6 - 20 / 1 1700 57,7 B
4 2019: -3 -1 -0 -1 -0 -17 000 2018: -2 -0 -0 -0 -1 -2 000
Mikkel Hest 4 Plass 19 000
4 år MØRKBR V v.Voje Faks V. Hop Klosterskogen Travbane 5 16/8 - 08 / 9 2100 40,0 g 69
e. Miamin v. Tangen Scott A. Andersen Jarlsberg Travbane - 05/7 - 08 / 4 2100 dg 1185
Anniken Mastereid /Skien A. Andersen Klosterskogen Travbane P 07/6 - 20 / 6 2120 40,3 P
T. Solberg Anniken Mastereid A. Andersen Klosterskogen Travbane - 19/4 - 20 / 2 2100 dg r N
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek V. Hop Klosterskogen Travbane 24/9 - 21 / 7 1720 52,7 g B
5 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 000 2018: -7 -0 -0 -0 -3 -7 000
Milliemill 5 Plass 12 000
5 år MØRKBR HP v.Moe Svarten J. Undem Jarlsberg Travbane - 07/12 - 03 / 6 2100 dg 409
e. Spik Tassa v. Spikeld J. Undem Drammen Travbane 0 26/11 - 09 / 1 2100 39,9 g 233
Øystein Simonsen /Skien J. Undem Klosterskogen Travbane - 19/11 - 07 / 3 2100 dg 281
D. Dalen Øystein Simonsen J. Undem Klosterskogen Travbane 7 01/11 - 03 / 10 2120 36,0 g 534
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek J. Undem Jarlsberg Travbane 4 12/10 - 07 / 4 2100 35,2ag 101
6 2019: -6 -1 -1 -1 -3 -31 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Birk Faks 6 Plass 31 000
4 år SVART H v.Åsajerven V. Hop Klosterskogen Travbane 5 28/1 - 08 / 1 2100 38,1 75
e. Birk Vilja v. Moe Odin V. Hop Jarlsberg Travbane P 28/12 - 20 / 4 2100 40,5 P
Arthur Bø /Bø I Telemark T. Tvedt Klosterskogen Travbane 12/10 - 21 / 1 1700 54,8 B
V. Hop Arthur Bø (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 10/8 - 21 / 3 1700 54,2 g B
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 30/7 - 21 / 5 1720 52,7 B
7 2019: -6 -4 -0 -0 -2 -55 032 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Rive Rakett 2120 1 Plass 55 032
5 år BRUN V v.Spikeld O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 1 28/1 - 08 / 6 2100 37,1 g 15
e. Førlands Trolla v. Järvsöfaks (S) O. Mikkelborg Bjerke Travbane P 16/1 - 20 / 4 2160 36,5 P
Karina Beate Andersen O. Mikkelborg Bjerke Travbane N 02/1 - 20 / 3 2160 37,4 r N
O. Mikkelborg
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl
8 2019: -4 -0 -2 -1 -0 -18 000 2018: -2 -0 -1 -0 -1 -8 000
Skeie Ida 2 Plass 26 000
4 år MØRKBR HP v.Bork Odin L. Kolle Jarlsberg Travbane 5 23/12 - 08 / 3 2100 36,9 31
e. Gam Garbo v. Elding L. Kolle Jarlsberg Travbane 2 25/11 - 08 / 11 2100 35,0 r 36
Jan Th. Holthe /Langangen L. Kolle Jarlsberg Travbane P 02/11 - 20 / 7 2120 38,0 g P
L. Kolle Jan Th. Holthe
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl
9 2019: -5 -0 -1 -1 -3 -17 000 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -11 000
Direktør Ribe 3 Plass 28 000
4 år SVART H v.Norheim Svenn A. Berås Sørlandets Travpark 0 16/12 - 03 / 5 2160 35,0 685
e. Kleppe Bausa v. Alm Viktor A. Berås Klosterskogen Travbane 3 08/11 - 07 / 4 2100 36,5 150
Øyvind Ribe /Nedenes A. Berås Sørlandets Travpark P 21/10 - 20 / 4 2160 40,0 P
A. Berås Øyvind Ribe A. Berås Sørlandets Travpark 13/8 - 24 / 4 1640 56,5 g B
Sølv m/blå sidefelt+ermer,rød søm+rekl A. Berås Sørlandets Travpark 06/8 - 22 / 4 1660 57,3 g B
10 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -7 000 2018: -4 -0 -0 -0 -4 -10 500
Alm Tekna 4 Plass 17 500
5 år SVART HP v.Tekno Odin E. Høitomt Jarlsberg Travbane 7 23/12 - 08 / 4 2100 39,4 g 97
e. Alm Tindra v. Auvin (S) K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 4 19/11 - 07 / 4 2100 36,8 g 190
Stall Ener K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 5 01/11 - 03 / 2 2100 36,4 411
E. Høitomt Jan Endre Andersen K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 4 25/10 - 07 / 2 2100 37,0 237
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane P 14/10 - 20 / 3 2120 39,2 P
11 2019: -6 -2 -1 -1 -1 -40 500 2018: -6 -0 -0 -0 -6 -14 500
Omer Stjerna 2140 1 Plass 55 000
5 år BRUN HP v.Keik Jo E. Knutsen Momarken Travbane 3 22/1 - 03 / 15 2160 35,6 254
e. Omer Ann (S) v. Jærvsøfuxen* (S) E. Knutsen Drammen Travbane 4 26/11 - 09 / 6 2100 35,4 105
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes E. Knutsen Biri Travbane 6 16/9 - 08 / 6 2100 36,7 g 197
E. Knutsen Helge Grimnes E. Knutsen Kala Landbane 5 12/8 - 04 / 11 1920 33,7 512
Rød m/svart reklame E. Knutsen Klosterskogen Travbane 7 26/7 - 08 / 5 2100 36,4 g 363
12 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -0 -1 -7 -19 000
Fjeldalma 2 Plass 19 000
7 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy I. Herbjørnrød Jarlsberg Travbane 0 01/2 - 03 / 7 2120 34,6 rg 371
e. Aldina v. Alm Svarten B. Larsen Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 08 / 2 2100 34,5ag 692
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord K. Johansen Momarken Travbane 6 15/5 - 08 / 5 2160 35,0 g 218
I. Herbjørnrød Bjørn Kåre Herbjørnrød B. Larsen Jarlsberg Travbane 5 04/5 - 03 / 11 2100 34,8a 836
grønn m/hvit "h" B. Larsen Jarlsberg Travbane 5 22/4 - 04 / 7 2100 34,1a 366
13 2019: -7 -0 -0 -1 -3 -14 500 2018: -10 -0 -0 -1 -5 -14 500
Hof Lodin 3 Plass 29 000
7 år RØD H v.Moe Odin E. Gravdal Klosterskogen Travbane 8 19/11 - 07 / 7 2120 37,0 203
e. Hof Lill v. Hof Lundin E. Gravdal Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 02 / 14 2120 35,5 983
Eivind Gravdal /Hof E. Gravdal Kala Landbane 0 12/8 - 01 / 4 1900 br g 498
E. Gravdal E. Gravdal Klosterskogen Travbane 4 26/7 - 08 / 9 2120 33,7 407
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Momarken Travbane 5 17/7 - 03 / 1 2140 34,6 340