<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 12:40 V4-2
APPALACHIAN
MAX 500 POENG - DATOLØP
Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 135.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-7-9 Plass : 1-7-9

1 2019: -12 -4 -2 -1 -3 -102 000 2018: -19 -0 -3 -1 -10 -63 500
Jolanta 1609 1 Plass 209 500
5 år BRUN HP v.Judge Joe* (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 24/1 - 06 / 3 1609 16,7a 35
e. La Dolce Vita (S) v. Jag De Bellouet* (FR) K. Malmin Jarlsberg Travbane 4 18/1 - 04 / 4 2100 16,7a 180
Asgeir Rambjør /Slattum M. Høitomt Bjerke Travbane 6 09/1 - 02 / 11 2100 16,0a 437
D. Dalen Asgeir Rambjør D. Dalen Bjerke Travbane 5 02/1 - 04 / 3 2100 17,0a 107
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 23/12 - 04 / 8 1609 15,4a 432
2 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -1 -1 -0 -5 -36 500
Broadway (S) 2 Plass 89 065
6 år RØD V v.Broad Bahn* (US) J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 0 28/1 - 05 / 8 2100 19,9a 614
e. Elaiza Crown (S) v. Super Arnie* (US) J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 10/1 - 01 / 8 2100 16,7a 158
Josefine Eilertsen-Jørn Eilertsen L. Kolle Bjerke Travbane 5 06/11 - 03 / 4 1609 16,7a 182
J. Eilertsen J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 6 01/11 - 01 / 6 2100 20,0a 164
Svart m/grå sidefelt,turkis ermr.rekl. J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 09/10 - 04 / 6 2100 18,1a 291
3 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -9 000 2018: -8 -0 -1 -0 -1 -10 000
Espagna Frejo (NL) 3 Plass 113 612
8 år BRUN HP v.Gloss Yatzee (S) O. Østre Bjerke Travbane 5 24/1 - 06 / 1 1609 16,6a 480
e. Labyrinth (NL) v. Volo Prise (NL) H. Eggen Bjerke Travbane 0 03/1 - 01 / 4 2100 18,5a 741
Gudmundur A. Arnason /Grinder H. Holm Jarlsberg Travbane 0 10/9 - 02 / 2 2100 17,6a 509
K. Johansen Gudmundur A. Arnason O. Østre Klosterskogen Travbane 0 14/6 - 01 / 8 2100 18,2a 249
Svart m/hvite sk.klaffer, grå søm S. Løvvold Jarlsberg Travbane 0 22/4 - 01 / 9 1609 15,2a 949
4 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -0 -0 -2 -6 -22 553
Scot Ganymede* (S) 4 Plass 122 714
7 år BRUN V v.Ganymede (FR) M. Hultman Årjäng 8 15/9 - 08 / 11 2140 17,0a 116
e. Touch Of Scotch* (US) v. Andover Hall* (US) M. Hultman Bjerke Travbane 0 23/8 - 02 / 2 2100 16,5a 388
Sverige M. Hultman Örebro 7 16/8 - 07 / 7 2100 16,9a 803
M. Hultman U. Eriksson Romme 6 05/8 - 03 / 6 1640 14,1a 928
tredelt hvit/blå/grå M. Hultman Göteborg 0 29/7 - 01 / 6 2140 21,3 g 163
5 2019: -7 -0 -1 -0 -4 -19 000 2018: -20 -0 -0 -4 -9 -50 000
Chill Fighter 5 Plass 153 500
10 år BRUN V v.Giant Chill* (US) H. Holm Bjerke Travbane 0 31/1 - 04 / 2 1609 16,5a 324
e. Felicia News v. Super News (US) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 6 28/12 - 02 / 10 2100 16,8a 308
Pål Jensen /Nøtterøy J. Eilertsen Drammen Travbane 0 22/12 - 02 / 4 2100 20,1a 96
H. Holm Pål Jensen H. Holm Drammen Travbane 4 13/12 - 04 / 6 2100 19,0a 250
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 0 20/11 - 04 / 3 2100 16,5a 413
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -1 -3 -1 -3 -53 000
Let's Talk 6 Plass 132 000
6 år BRUN V v.Zola Boko* (S) M. Høitomt Jarlsberg Travbane - 28/12 - 06 / 9 2100 dg a 110
e. Sugar Frances v. Sugarcane Hanover* (US) H. Horpestad Bjerke Travbane 7 19/12 - 05 / 4 2100 18,2ag 227
Jørgen Storm-Paulsen-Ivar Storm-Paulsen E. Høitomt Biri Travbane 0 16/11 - 05 / 7 1609 17,3a 300
E. Høitomt Marius Høitomt (T) E. Høitomt Drammen Travbane 0 08/11 - 04 / 11 2100 br ag 98
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 0 14/6 - 01 / 7 2140 19,0a 16
7 2019: -3 -0 -1 -1 -0 -16 000 2018: -16 -3 -2 -3 -3 -108 498
Winning Mistress 7 Plass 124 498
5 år MØRKBR HP v.Orlando Vici (FR) L. Kolle Leangen Travbane - 26/1 - 04 / 6 2140 dg a 205
e. Way Va Bene v. Broadway Hall (US) L. Kolle Bjerke Travbane 3 09/1 - 02 / 10 2100 15,8a 1023
Tom Forkerud /Skotterud L. Kolle Klosterskogen Travbane 4 09/12 - 05 / 6 2100 19,0 42
L. Kolle Tom Forkerud (T) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 27/11 - 04 / 6 2100 16,8a 127
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl P. Mahony Färjestad 0 01/11 - 07 / 8 2140 br ag 394
8 2019: -3 -0 -0 -1 -2 -15 603 2018: -10 -0 -1 -3 -3 -39 648
Merles Rapida* (S) 8 Plass 99 293
6 år BRUN HP v.Infinitif* (IT) T. Horpestad Färjestad 5 21/1 - 06 / 8 2160 18,6 256
e. Merles Pearl* (CA) v. Shipps Speed (US) T. Horpestad Färjestad 3 07/1 - 06 / 3 2140 17,8 124
Sverige T. Horpestad Momarken Travbane 0 27/12 - 06 / 11 2140 16,8a 337
T. Horpestad T. Horpestad Färjestad 4 03/12 - 10 / 5 1640 17,4 39
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst T. Horpestad Bjerke Travbane 3 28/11 - 10 / 10 2100 17,0a 94
9 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -23 -0 -0 -0 -11 -35 000
Mookie May Kri 9 Plass 116 500
8 år BRUN V v.Marion Montana (US) K. Bjørnerød Bjerke Travbane 6 24/1 - 01 / 9 1609 15,9a 781
e. C.C. Girl v. Dell Ridge Image* (CA) K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 02 / 11 1700 18,9a 1370
Tonje Tømte Belseth /Fredrikstad J. Rasmussen Momarken Travbane 8 11/12 - 01 / 12 2140 17,9a 552
K. Bjørnerød K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 27/11 - 04 / 10 2100 16,9a 1244
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Bjerke Travbane 0 13/11 - 01 / 5 2100 18,7a 381
10 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -2 -0 -1 -1 -39 000
Robben 10 Plass 130 500
9 år BRUN V v.Adams Hall* (US) T. Lindbak Bjerke Travbane 0 31/1 - 04 / 5 1609 19,6ag 155
e. Sugar Elegance v. Sugarcane Hanover* (US) T. Lindbak Biri Travbane 0 14/12 - 06 / 12 1609 16,8a 560
Arne Lindbak-Trond Lindbak T. Lindbak Biri Travbane 1 30/11 - 03 / 1 1609 20,1a 122
T. Lindbak T. Lindbak Biri Travbane 0 18/5 - 06 / 1 2100 17,0a 1083
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr T. Lindbak Bjerke Travbane 0 02/5 - 06 / 7 1609 16,1ag 670