<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:02 V4-3
DD-1
V5-1
BOLEROS LØP.
MAX 500 POENG - DATOLØP
Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 135.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 9 Duo : Trippel : 9-1-10 Plass : 9-1-10

1 2019: -5 -0 -1 -0 -2 -15 945 2018: -10 -1 -1 -0 -3 -23 619
Wanna be a Star* (S) 1609 1 Plass 124 306
9 år FUKS HP v.Juliano Star* (FR) G. Austevoll Bjerke Travbane 4 24/1 - 01 / 1 1609 15,5a 85
e. Wanna Be Nice (S) v. Væsterbo Gracias* (S) T. Horpestad Färjestad 6 20/12 - 08 / 9 2140 17,4a 423
Sverige G. Austevoll Bjerke Travbane 0 28/11 - 05 / 7 1609 15,2a 288
G. Austevoll Per-Åke Holm G. Austevoll Biri Travbane 0 16/11 - 05 / 3 1609 15,3a 151
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl T. Horpestad Färjestad 6 05/11 - 06 / 7 1640 14,4ag 389
2 2019: -6 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -3 -1 -0 -1 -0 -18 000
Millrookie 2 Plass 111 000
7 år MØRKBR V v.Quaker Jet* (FR) V. Hop Bjerke Travbane 0 31/1 - 02 / 3 1609 20,1a 119
e. Redhot Volo v. Pine Chip* (US) O. Østre Bjerke Travbane - 19/1 - 09 / 3 2600 dg a 240
Ida Brekke /Voss G. Austevoll Momarken Travbane 0 20/10 - 09 / 7 2140 16,4a 435
V. Hop Jan-Arne Raab (T) V. Hop Bjerke Travbane 3 18/9 - 01 / 6 1609 15,6a 385
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Drammen Travbane 1 16/8 - 01 / 8 1700 18,4a 187
3 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Miss Mirchi 3 Plass 104 000
6 år BRUN HP v.Raja Mirchi* (S) K. Malmin Bjerke Travbane 0 23/1 - 03 / 8 2100 18,2a 309
e. Angelica Goal v. Armbro Goal* (US) K. Malmin Bjerke Travbane 0 09/1 - 02 / 8 2100 16,4a 862
Erik Korsvolla /Gran K. Kvasnes Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 04 / 11 1609 16,9a 419
K. Malmin Jim Roger Olsen D. Dalen Bjerke Travbane P 12/12 - 20 / 2 2140 18,2 P
Mørkblå med gul reklame/bånd H. Holm Bjerke Travbane 5 10/7 - 05 / 3 2100 16,1a 156
4 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -5 000 2018: -19 -1 -0 -1 -9 -48 000
Born Dreamer 4 Plass 113 000
6 år BRUN HP v.Dream Vacation* (US) T. Solberg Bjerke Travbane 0 31/1 - 02 / 6 1609 17,6a 41
e. Born In Time v. Insert Gede* (FR) T. Solberg Jarlsberg Travbane 5 12/1 - 04 / 4 2100 16,3a 626
Berit Elisabeth Braa /Sandefjord T. Solberg Jarlsberg Travbane 0 04/1 - 05 / 6 1609 17,6a 227
T. Solberg Berit Elisabeth Braa T. Solberg Bjerke Travbane 5 30/12 - 03 / 1 2100 18,1a 492
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek Å. Tengsareid Biri Travbane 3 30/11 - 03 / 2 1609 20,4a 50
5 2019: -6 -2 -0 -0 -1 -35 000 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Respect (S) 5 Plass 142 399
7 år BRUN V v.Revenue* (S) L. Kolle Klosterskogen Travbane - 28/1 - 05 / 3 2100 dg a 354
e. Go For Diamonds* (S) v. Elvis de Rossignol* (FR) L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 20/12 - 04 / 4 2100 19,4ag 421
Jan Fredrik Laursen-Jan Olaf Laursen V. Hop Klosterskogen Travbane P 19/11 - 20 / 2 2100 21,5 P
L. Kolle Maria Andreassen D. Dalen Sørlandets Travpark 7 23/4 - 06 / 1 1609 16,3a 196
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 14/4 - 03 / 10 1700 17,4a 89
6 2019: -6 -0 -1 -0 -2 -12 500 2018: -18 -0 -3 -1 -4 -60 000
Angelina Hall 6 Plass 139 500
7 år BRUN HP v.Andover Hall* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 0 26/12 - 02 / 6 1609 16,7ag 775
e. Dean Pearl (S) v. Super Arnie* (US) Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 12/12 - 02 / 3 2100 dg a 461
Martin Sagholen /Mysen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 04 / 5 2500 18,0a 672
O. Sagholen O. Sagholen Biri Travbane - 16/11 - 05 / 8 1609 dg a 237
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl P. Midtfjeld Sørlandets Travpark 2 03/11 - 01 / 4 2140 16,8 54
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -474 2018: -16 -0 -1 -1 -6 -33 450
Suncane Harvester* (S) 7 Plass 121 474
10 år BRUN HP v.Gentle Star* M. Jakobsson Färjestad 0 14/1 - 02 / 9 2140 18,9a 918
e. Miss Cane (S) v. Sugarcane Hanover* (US) T. Horpestad Färjestad 0 26/11 - 10 / 9 1640 15,3a 310
Sverige K. Widell Färjestad 0 18/11 - 06 / 12 1640 15,1a 906
T. Horpestad Gin Svensson-Disanto K. Widell Färjestad 3 01/11 - 07 / 1 2140 16,2a 276
mørkblå m/lyseblått sk.stk.hvitt bryst O. Andersson Färjestad 5 06/8 - 04 / 11 1640 15,9 797
8 2019: -4 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -0 -1 -2 000
Beniwiwi 8 Plass 95 733
7 år BRUN HP v.Broadway Hall (US) F. Nivard Bjerke Travbane 9 27/6 - 05 / 11 2100 16,3a 383
e. Agria Racing (S) v. Lindy's Crown (US) A. Stensen Biri Travbane 0 15/6 - 04 / 4 1609 17,0a 421
Cecilie Steinstad /Vestre Gausdal Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 31/5 - 05 / 6 1640 16,4a 578
E. Høitomt Cecilie Steinstad M. Gundersen Bjerke Travbane 0 02/5 - 06 / 6 1609 16,1a 694
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek Å. Tengsareid Drammen Travbane 0 19/4 - 04 / 5 1700 16,4a 118
9 2019: -8 -2 -0 -1 -3 -51 500 2018: -13 -2 -2 -3 -3 -123 000
Rocky Rich 9 Plass 174 500
4 år BRUN V v.Rite On Line (US) F. Hamre Biri Travbane 1 02/2 - 01 / 9 2100 16,2a 58
e. Utah Rich (DE) v. Diamond Way (DE) F. Hamre Bjerke Travbane 5 23/1 - 05 / 12 2100 16,3a 42
Stall Rocky Rich A. Akselsen Jarlsberg Travbane 4 12/1 - 04 / 5 2100 16,1a 71
F. Hamre A. Akselsen Bjerke Travbane 0 30/12 - 07 / 6 2100 16,6a 83
Mørkblå/lysblå todelt, reklame A. Akselsen Bjerke Travbane 4 15/12 - 05 / 12 2100 15,8a 568
10 2019: -2 -0 -0 -2 -0 -11 000 2018: -6 -0 -0 -1 -4 -17 000
Maksi Royal 10 Plass 110 619
8 år BRUN V v.Credit Winner* (US) D. Dalen Biri Travbane 3 25/1 - 06 / 5 1609 16,3a 308
e. Maxi Karamell (S) v. Supergill* (US) J. Hansen Bjerke Travbane 10 19/12 - 05 / 1 2100 19,9a 66
Cathrine Stikbakke-Dag Stikbakke E. Høitomt Biri Travbane 4 09/11 - 07 / 9 2100 16,2a 70
D. Dalen Trond Lindbak (T) D. Dalen Biri Travbane 0 28/10 - 05 / 11 1609 17,0a 224
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Biri Travbane 3 23/3 - 03 / 4 1609 17,8a 29