<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:40 V5-3
GISLES LØP.
DATOLØP
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 205.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-2-5 Plass : 3-2

1 2019: -7 -0 -2 -1 -4 -38 000 2018: -14 -2 -6 -1 -2 -90 500
Bleke Gnisten 2100 1 Plass 192 622
6 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) L. Kolle Bjerke Travbane 4 30/1 - 05 / 12 2100 29,4a 443
e. Neastjerna v. Spang Best L. Kolle Bjerke Travbane 3 10/1 - 06 / 2 2100 29,0a 51
Stall Blekegnisten L. Kolle Bjerke Travbane 0 31/12 - 01 / 8 1609 30,7ag 93
L. Kolle Geir Kihle (T) L. Kolle Drammen Travbane 4 22/12 - 07 / 3 2100 31,7a 38
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Bjerke Travbane 2 06/12 - 05 / 11 1609 29,5a 40
2 2019: -10 -2 -2 -3 -2 -77 500 2018: -9 -4 -1 -0 -3 -97 170
M.H. Herkules 2 Plass 225 936
6 år LYSBRUN V v.Briskeby Philip O. Sagholen Bjerke Travbane 5 30/1 - 05 / 9 2100 29,5a 36
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon O. Sagholen Bjerke Travbane 2 10/1 - 06 / 4 2100 28,9a 16
Tom Ingebretsen /Mysen O. Sagholen Bjerke Travbane 6 06/6 - 06 / 8 2100 29,2a 36
O. Sagholen O. Sagholen Biri Travbane 1 18/5 - 01 / 11 2100 27,8a 24
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Åmål 1 11/5 - 02 / 13 2120 28,4 33
3 2019: -3 -3 -0 -0 -0 -68 000 2018: -17 -5 -3 -2 -2 -139 486
Rappnor 3 Plass 249 698
6 år SVARTBRUN H v.Nordli Svarten O. Østre Momarken Travbane 1 17/1 - 05 / 6 2160 28,2 43
e. Tuvrappa v. Elding O. Østre Drammen Travbane 1 13/12 - 01 / 3 1700 28,0a 22
Lene Søyseth /Surnadal O. Østre Klosterskogen Travbane - 08/11 - 05 / 6 2120 dg 18
O. Østre O. Østre Bergen Travpark 0 27/10 - 08 / 6 2120 29,5 51
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Bjerke Travbane 2 15/10 - 01 / 9 2100 26,9a 148
4 2019: -7 -2 -0 -0 -4 -72 781 2018: -14 -0 -2 -4 -6 -71 073
Adelinn 4 Plass 256 632
6 år BRUN HP v.Voje Faks G. Austevoll Bjerke Travbane 4 30/1 - 03 / 7 1609 28,5a 102
e. Skøilinn v. Skøiar L. Trudvang Momarken Travbane 4 22/1 - 02 / 10 2140 30,6a 274
Leif Erik Kleivbakk /Bodø L. Trudvang Bjerke Travbane 6 16/1 - 05 / 10 2100 29,1a 253
J. Eilertsen Tim Fiskerud L. Trudvang Bjerke Travbane 3 30/12 - 04 / 4 2100 29,2a 491
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek L. Trudvang Bjerke Travbane 0 19/12 - 09 / 4 1609 28,9a 384
5 2019: -5 -0 -0 -3 -0 -22 000 2018: -15 -2 -3 -2 -5 -126 486
Haugestad Arne 5 Plass 218 600
5 år BRUN V v.Spikeld D. Dalen Bjerke Travbane 0 23/1 - 06 / 7 2160 br g 110
e. Knatten's Ronja v. Alm Svarten D. Dalen Bjerke Travbane 3 16/1 - 05 / 6 2100 28,5a 62
Kristine Narvestad /Hemnes L. Trudvang Bjerke Travbane 2 31/12 - 01 / 12 1609 29,3a 70
D. Dalen Kristine Narvestad D. Dalen Drammen Travbane 1 22/12 - 07 / 11 2100 31,4a 166
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Bjerke Travbane 1 06/12 - 05 / 10 1609 29,4a 177
6 2019: -7 -0 -1 -0 -3 -25 500 2018: -13 -0 -0 -1 -5 -20 500
Solhøy Gunn 6 Plass 207 000
8 år MØRKBR HP v.Lome Elden E. Gravdal Bjerke Travbane 2 30/1 - 03 / 5 1609 27,9a 837
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel E. Gravdal Bjerke Travbane 0 19/1 - 04 / 12 2100 30,0a 589
Stall Frønes E. Gravdal Jarlsberg Travbane 4 12/1 - 02 / 4 2100 29,3a 107
E. Gravdal Ulv Sverre Nilsen E. Gravdal Momarken Travbane 0 04/12 - 06 / 2 1640 29,8a 152
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Drammen Travbane 7 26/11 - 06 / 6 1700 29,0a 257