<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3
TIDSLØP
TIDSLØP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. for tid 1.35,0 og bedre, 40 m. for tid 1.33,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.32,0 og dårligere.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-14-12 Plass : 5-14-12

1 2019: -6 -0 -0 -0 -4 -9 000 2018: -1 -0 -1 -0 -0 -5 000
Høvding Viktor 2140 1 Plass 14 000
9 år BORKET H v.Slogum Bjørn C. Antonsen Momarken Travbane 5 22/1 - 03 / 2 2140 37,0 307
e. Lydi Vår v. Pål Even C. Antonsen Jarlsberg Travbane 6 04/1 - 07 / 3 2100 39,4 g 74
Terje Mellemsæther-Mette Kathrine Mellemsæther C. Antonsen Jarlsberg Travbane 2 28/12 - 08 / 12 2100 37,8 g 78
C. Antonsen Terje Mellemsæther O. Kjenner Momarken Travbane P 11/12 - 20 / 1 2140 37,8 P
Blå m/gul hestesko & tre ermringer O. Kjenner Momarken Travbane N 04/12 - 20 / 4 2160 43,7 rg N
2 2019: -5 -1 -1 -0 -2 -24 500 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -3 500
Frøken Helmine 2 Plass 28 000
4 år MØRKBR HP v.Norheim Faksen M. Gløersen Jarlsberg Travbane 4 18/1 - 07 / 3 2100 37,1 32
e. Bell Sona v. H.G. Balder M. Gløersen Jarlsberg Travbane - 23/12 - 08 / 2 2100 dg 112
Isabelle M. Gløersen /Nordre Frogn M. Gløersen Momarken Travbane 3 11/12 - 08 / 8 2140 35,2 47
M. Gløersen Isabelle M Gløersen M. Gløersen Momarken Travbane P 29/11 - 20 / 3 2160 36,9 P
Hvit,rød stolpe,grønt sidef.&u.erm,rek G. Gundersen Bjerke Travbane 13/9 - 21 / 3 1640 58,7 B
3 2019: -4 -0 -0 -0 -3 -8 000 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -6 500
Myhreng Trym 3 Plass 14 500
5 år HUSKBRUN V v.Bork Odin Å. Tengsareid Momarken Travbane 7 22/1 - 03 / 4 2140 37,1 g 68
e. Myhreng Stjerna v. Hvatt Djerven Å. Tengsareid Momarken Travbane 6 11/11 - 08 / 7 2140 37,1 89
Kjersti Skofsrud /Trøgstad K. Johansen Biri Travbane 4 30/9 - 07 / 9 2100 36,9 62
T. Skofsrud Å. Tengsareid Momarken Travbane 6 18/9 - 07 / 8 2140 36,6 g 76
rød m/grønn kule & ermer. røde ermring T. Skofsrud Biri Travbane 0 24/8 - 09 / 5 2100 38,6 g 108
4 2019: -5 -0 -0 -0 -5 -12 500 2018: -2 -0 -0 -0 -2 -4 000
Eld Best 4 Plass 16 500
8 år BRUN V v.Horgen Tore L. Trudvang Momarken Travbane 8 22/1 - 03 / 5 2140 37,2 g 569
e. April Spira v. Spang Best L. Trudvang Momarken Travbane 7 11/12 - 08 / 6 2140 37,9 g 50
Line Nygård-Håkon Vollebekk L. Trudvang Momarken Travbane 8 30/10 - 08 / 10 2140 38,6 g 110
A. Hagmann Line Nygård L. Trudvang Momarken Travbane P 18/9 - 20 / 6 2160 36,9 P
Grå m/blå sk.klaffer,belte&ermring,rek
5 2019: -2 -1 -0 -0 -1 -18 000 2018: -1 -1 -0 -0 -0 -10 000
Øygard Stjernen 5 Plass 28 000
6 år SVARTBRUN V v.Mørtvedt Jerkeld O. Østre Momarken Travbane 1 30/10 - 08 / 9 2140 36,3 g 31
e. Gjønni Perla v. Elding O. Østre Jarlsberg Travbane P 12/10 - 21 / 6 2120 35,3 P
Sandra Victoria Lathinen /Sarpsborg E. Høitomt Klosterskogen Travbane 26/11 - 20 / 7 1720 br N
O. Østre Sandra Victoria Lahtinen V. Hop Klosterskogen Travbane 15/9 - 24 / 7 1720 br N
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame
6 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nito 6 Plass 0
5 år RØD V v.Moe Odin Å. Tengsareid Momarken Travbane P 22/1 - 20 / 2 2140 41,6 g P
e. Friskina v. Rigel Jo L. Hauge Bergen Travpark 15/11 - 24 / 3 1620 48,9 B
Henning Kongsbak-Vegard Wiig Skotta L. Hauge Bergen Travpark - 30/6 - 24 / 1 1600 dpp g N
Å. Tengsareid Trond Skofsrud (T)
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam
7 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -3 -0 -2 -0 -0 -12 000
Komnes Borka 2160 1 Plass 15 000
4 år BRUN HP v.Bork Odin S. Fossen Biri Travbane 0 14/12 - 03 / 6 2120 br g 29
e. Komnes Bella v. Spikeld S. Fossen Biri Travbane 2 30/11 - 08 / 4 2100 41,1 g 30
Stig Ingar Fossen /Aurskog S. Fossen Momarken Travbane 2 11/11 - 08 / 2 2140 34,8 546
S. Fossen S. Fossen Momarken Travbane P 06/3 - 20 / 3 2160 42,6 g P
blå m/rødt kryss og ermer S. Fossen Bjerke Travbane 19/7 - 20 / 6 1660 49,8 B
8 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -6 -0 -1 -2 -2 -20 000
Sisseline 2 Plass 23 000
5 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Mjølnerød Bjerke Travbane 0 23/1 - 08 / 4 2140 34,3 254
e. Modena v. Moe Odin J. Mjølnerød Bjerke Travbane 7 10/1 - 05 / 10 2100 33,7a 310
Petter Landsrød /Kjøpmannskjær J. Mjølnerød Bjerke Travbane - 30/12 - 02 / 6 2160 dg 130
C. Kjenner Jan Roar Mjølnerød (T) C. Kjenner Jarlsberg Travbane 3 23/12 - 08 / 9 2120 35,1 63
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek O. Kjenner Drammen Travbane 3 26/11 - 09 / 5 2100 35,3 76
9 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -2 -1 -0 -0 -49 366
Farmens Løvgull 3 Plass 49 366
8 år SVART HP v.Særpefanten E. Høitomt Bjerke Travbane 0 09/1 - 04 / 4 2140 38,6 rg 79
e. Rilum Kvikka v. Høiby Kongen P. Mahony Romme - 07/12 - 02 / 9 1640 dg 59
Lise S. Johansen-Klokkerud /Aremark E. Høitomt Bjerke Travbane 1 27/11 - 02 / 6 2100 34,3a 29
O. Mikkelborg Tom Forkerud (T) P. Mahony Rättvik 1 16/10 - 07 / 10 2160 33,9 27
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl U. Eriksson Romme 2 22/9 - 01 / 3 1640 33,8 73
10 2019: -3 -0 -0 -1 -2 -10 500 2018: -6 -3 -0 -1 -2 -61 972
Finii 4 Plass 72 472
4 år BRUN HP v.Hellin Faxen G. Austevoll Biri Travbane 3 25/1 - 03 / 9 2120 33,8 60
e. Fiona v. Pajaprins G. Austevoll Momarken Travbane 4 08/1 - 05 / 4 2140 36,4 g 25
Maria Jarl Johansen /Berg I Østfold G. Austevoll Momarken Travbane 1 04/12 - 04 / 2 2140 34,5 122
G. Austevoll Linn-Anett Johansen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 01/11 - 03 / 7 2120 34,8 28
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Färjestad 1 15/10 - 01 / 3 2140 34,1 50
11 2019: -8 -0 -1 -1 -5 -27 000 2018: -7 -0 -1 -1 -2 -16 000
Party Løve 5 Plass 45 500
5 år HUSKBRUN H v.Skibber L. Kolle Bjerke Travbane 4 23/1 - 08 / 8 2140 34,1 529
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel L. Kolle Momarken Travbane 8 08/1 - 05 / 2 2140 37,1 900
Stall Best Og Tørst & Kim A. Kråkemo L. Kolle Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 03 / 6 2120 br 90
A. Akselsen Frode Akselsen L. Kolle Momarken Travbane - 08/5 - 08 / 6 2140 dg 76
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv L. Kolle Momarken Travbane 3 17/4 - 07 / 3 2140 35,8a 204
12 2019: -4 -2 -1 -1 -0 -66 904 2018: -2 -1 -0 -0 -1 -32 419
Lygna Gutten 2180 1 Plass 99 323
5 år SVART V v.Åsajerven K. Ødegaard Färjestad 1 21/1 - 03 / 1 2140 32,8 40
e. Lygna Larsi v. Elding K. Ødegaard Färjestad 1 05/11 - 08 / 1 2140 33,9 64
Knut Arne Ødegaard /Skiptvet K. Ødegaard Årjäng 5 16/9 - 04 / 2 2140 38,1 13
K. Ødegaard K. Ødegaard Jarlsberg Travbane P 27/8 - 21 / 2 2120 34,4 P
blå m/rød bunn.
13 2019: -4 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -17 -1 -0 -0 -9 -36 736
Lea R.B.* (S) 2 Plass 57 915
6 år SVARTBRUN HP v.Voje Faks U. Axelson Momarken Travbane 8 22/1 - 08 / 6 2160 34,9 389
e. Lobelia R.B.* (S) v. Lome Elden U. Axelson Momarken Travbane 0 08/1 - 05 / 8 2160 36,2 322
Sverige U. Axelson Bjerke Travbane 0 30/12 - 01 / 8 2160 36,1 634
U. Axelson Therese Andersson U. Axelson Momarken Travbane 5 11/12 - 07 / 5 2160 34,7 48
grønn med hvitt sk.stk og seler,ermbin U. Axelson Momarken Travbane 6 04/12 - 04 / 6 2160 35,1 382
14 2019: -7 -3 -3 -1 -0 -73 845 2018: -6 -1 -2 -0 -2 -39 139
Stjerne Tore 3 Plass 112 984
4 år SVART KH v.Åsajerven J. Mjølnerød Färjestad 2 21/1 - 03 / 2 2160 32,3 g 17
e. Spikny v. Spikeld J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 17/1 - 07 / 3 2160 32,4 58
Stall Hiv o'' Hoi J. Mjølnerød Momarken Travbane 2 08/1 - 05 / 7 2160 35,3 69
J. Mjølnerød C. Kjenner Färjestad 7 10/12 - 02 / 5 2160 35,2 g 104
burgunder m/gul hestesko & to ermringe J. Mjølnerød Momarken Travbane 5 04/12 - 04 / 7 2160 35,0 g 43
15 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -4 -0 -1 -2 -0 -30 946
Nordby Flamme 4 Plass 33 946
5 år BRUN HP v.Åsajerven E. Høitomt Momarken Travbane 5 17/1 - 07 / 6 2160 34,3 g 148
e. Trons Embla v. Lome Elden L. Kolle Bjerke Travbane 0 09/1 - 03 / 7 2140 33,3 g 166
Geir Arne Kristofferstuen /Eidsberg U. Ohlsson Gävle 2 13/11 - 06 / 8 2160 34,4 24
L. Kolle Karoline Lund Solberg (T) L. Kolle Färjestad 3 05/11 - 08 / 13 2160 33,8 43
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl O. Østre Biri Travbane - 28/10 - 02 / 1 2100 dg 56