<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V65-3


Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 14.001 kr., 40 m. ved 24.001 kr.
For 3-15-årige høyest 39.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-(2.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-1-4 Plass : 6-1-4

1 2019: -10 -0 -3 -2 -4 -42 000 2018: -2 -0 -0 -1 -0 -3 500
Maris Rappfot 2100 1 Plass 45 500
5 år SVART V v.Moe Svarten J. Bjerring Jarlsberg Travbane 2 18/1 - 07 / 9 2100 36,8 g 142
e. Vinnie Månni v. Slottelid Knekten J. Bjerring Jarlsberg Travbane 3 28/12 - 08 / 2 2100 38,0 39
Stall Rappfot J. Bjerring Biri Travbane 0 30/9 - 07 / 11 2100 38,3 g 95
J. Bjerring J. Bjerring Biri Travbane P 08/6 - 20 / 8 2120 37,3 P
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Drammen Travbane 14/11 - 21 / 4 2120 57,3 g B
2 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -8 500
Kolnes Linda 2 Plass 12 500
6 år SVART HP v.Bork Odin K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 8 04/1 - 07 / 8 2120 40,0 g 144
e. Vosseflya v. Kos Knekten K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 6 23/12 - 08 / 6 2100 37,0 g 255
Arne Chr. Rødby /Sylling K. Bjørnerød Jarlsberg Travbane 0 02/9 - 02 / 11 2120 42,5 g 310
K. Bjørnerød Arne Chr. Rødby K. Bjørnerød Klosterskogen Travbane - 22/8 - 03 / 5 2100 dg 445
Rød m/blå seler, hvit ermstr/søm K. Bjørnerød Kala Landbane 4 12/8 - 04 / 14 1920 33,1 273
3 2019: -3 -1 -0 -1 -0 -13 500 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Høiby Edel 3 Plass 13 500
6 år SVART HP v.Briskeby Philip E. Høitomt Jarlsberg Travbane 1 18/1 - 07 / 7 2100 36,8 30
e. Høiby Hege v. Høiby Kongen E. Høitomt Biri Travbane 3 11/1 - 01 / 6 2100 36,9 g 20
Tore Lereng /Gjøvik E. Holm Biri Travbane P 08/6 - 20 / 6 2120 37,5 P
E. Høitomt Tore Lereng P. Roland Biri Travbane - 09/3 - 20 / 2 2120 dgpp r N
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek
4 2019: -5 -0 -1 -2 -2 -23 500 2018: -5 -0 -0 -0 -4 -17 000
Ramstad Kristian 2120 1 Plass 40 500
4 år BRUN H v.Norheim Faksen A. Akselsen Bjerke Travbane 5 23/1 - 08 / 5 2140 34,1 185
e. Lia Topsa v. Braute G. Gundersen Bjerke Travbane 5 02/1 - 03 / 2 2140 35,0 139
Stall Bare Bulder A. Akselsen Jarlsberg Travbane 5 07/12 - 03 / 8 2120 35,1 g 125
A. Akselsen Andreas Opheim (T) M. Gundersen Biri Travbane 8 30/11 - 08 / 10 2120 41,9 g 49
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv M. Gundersen Biri Travbane 7 16/11 - 03 / 1 2100 34,2 118
5 2019: -6 -0 -2 -1 -1 -19 000 2018: -8 -0 -0 -1 -3 -10 000
Flassi Prinsen 2 Plass 29 500
8 år RØD V v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Bjerke Travbane 3 23/1 - 08 / 1 2140 33,8 47
e. Heddals Jenta v. Polar Troll V. Hop Jarlsberg Travbane 2 04/1 - 07 / 7 2120 34,9 242
Rune Solberg /Holmestrand R. Solberg Momarken Travbane 0 11/11 - 08 / 10 2160 37,1 g 387
V. Hop Rune Solberg (A) R. Solberg Momarken Travbane - 04/11 - 07 / 5 2160 dg 114
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Klosterskogen Travbane 0 01/11 - 03 / 5 2120 36,5 222
6 2019: -7 -4 -1 -0 -0 -102 000 2018: -6 -1 -0 -1 -3 -24 000
Alfa Betty 3 Plass 126 000
4 år RØD HP v.Dotterud Teddy Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 10/1 - 05 / 9 2100 dv ag 105
e. Skog Morte v. Sjefen Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 7 16/12 - 03 / 7 2160 34,0 g 153
Erik Solberg-Bengt Solberg Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 4 26/10 - 04 / 4 2100 36,3 g 80
Å. Tengsareid Erik Solberg Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 22/10 - 09 / 5 2120 34,4 g 44
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 1 12/10 - 07 / 3 2100 34,2a 43
7 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -9 -0 -0 -1 -7 -19 000
Fjeldalma 4 Plass 19 000
7 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy B. Larsen Klosterskogen Travbane 0 24/5 - 08 / 2 2100 34,5ag 692
e. Aldina v. Alm Svarten K. Johansen Momarken Travbane 6 15/5 - 08 / 5 2160 35,0 g 218
Bjørn Kåre Herbjørnrød /Sandefjord B. Larsen Jarlsberg Travbane 5 04/5 - 03 / 11 2100 34,8a 836
I. Herbjørnrød Bjørn Kåre Herbjørnrød B. Larsen Jarlsberg Travbane 5 22/4 - 04 / 7 2100 34,1a 366
grønn m/hvit "h" K. Johansen Jarlsberg Travbane 6 13/4 - 08 / 6 2120 35,0 174
8 2019: -3 -1 -1 -0 -0 -22 000 2018: -12 -0 -0 -1 -2 -8 500
Tillit 5 Plass 30 500
8 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld D. Dalen Momarken Travbane 2 22/1 - 03 / 10 2160 35,3 157
e. Tiril Tausa v. Tand Troll* (S) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 8 07/12 - 03 / 3 2100 37,1 g 102
Thea Marika Ditlefsen /Vikersund D. Dalen Jarlsberg Travbane 3 25/11 - 08 / 4 2100 35,5 g 50
M. Sørvik O. Kjenner Momarken Travbane 0 11/11 - 08 / 9 2140 39,0 g 486
Gull m/svart sidefelt&erm,gull man,rek D. Dalen Drammen Travbane 6 08/11 - 02 / 7 2100 34,5a 271
9 2019: -9 -0 -2 -2 -3 -38 000 2018: -3 -0 -2 -0 -1 -24 000
Stjernebjørn 2140 1 Plass 62 000
4 år BORKET V v.Slogum Bjørn J. Hansen Bjerke Travbane 5 09/1 - 03 / 1 2140 32,8 89
e. Eldina Elken v. Spikeld J. Hansen Bjerke Travbane 3 02/1 - 03 / 6 2160 33,2 78
Helene Johbraaten Hoverud /Åmot J. Hansen Klosterskogen Travbane 2 08/11 - 07 / 6 2120 33,9 42
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Klosterskogen Travbane 2 25/10 - 07 / 5 2100 35,1 110
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek V. Hop Jarlsberg Travbane 5 12/10 - 07 / 8 2100 36,4ag 66
10 2019: -3 -0 -1 -1 -1 -13 000 2018: -8 -1 -0 -1 -5 -26 500
Borka Støvern 2 Plass 39 500
7 år BORKET V v.Norheim Faksen D. Dalen Biri Travbane 2 25/1 - 03 / 12 2120 33,6 179
e. Tang Borka v. Bork Rigel D. Dalen Momarken Travbane 3 08/1 - 05 / 11 2160 35,4 372
Bjarne Snersrud-Siv Homstvedt D. Dalen Drammen Travbane 6 04/12 - 04 / 9 2100 33,7ag 595
D. Dalen Bjarne Snersrud D. Dalen Drammen Travbane 1 26/11 - 09 / 2 2100 35,1 71
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 19/11 - 07 / 8 2120 36,7 g 44
11 2019: -11 -2 -2 -0 -3 -55 000 2018: -3 -0 -1 -0 -1 -7 000
Kolbu Hjørdis 3 Plass 62 000
6 år SVART HP v.Lome Elden G. Gundersen Bjerke Travbane 1 23/1 - 08 / 7 2140 33,7 22
e. Mijomi v. Kjøstad Jo M. Gundersen Momarken Travbane 4 17/1 - 07 / 2 2140 33,9 79
Per Øyvind Einarsen-Yvonne Einarsen G. Gundersen Jarlsberg Travbane 1 04/1 - 07 / 2 2100 35,3 14
M. Gundersen Per Øyvind Einarsen M. Gundersen Biri Travbane 8 21/12 - 03 / 12 2120 33,0 g 376
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Momarken Travbane 2 11/12 - 08 / 4 2140 34,5 184