<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:30 V5-2
RINGSAKER OG OMEGN TRAVLAGS LØP

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 75.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 8 Duo : Trippel : 8-6-5 Plass : 8-6-5

1 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -5 -0 -0 -0 -3 -10 500
Wilkas 1609 1 Plass 66 200
10 år MØRKBR V v.Millex A. Wright Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 01 / 7 2100 33,7a 384
e. Stjerne Tia v. Elding A. Wright Bjerke Travbane 4 03/1 - 06 / 5 2100 32,9a 440
Aasmund Ørbeck-Nilssen-Aleksandra Ørbeck-Nilssen A. Wright Jarlsberg Travbane 4 28/12 - 04 / 9 1609 30,4a 609
A. Wright A. Wright Drammen Travbane 4 13/12 - 03 / 4 2100 34,0a 381
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst A. Wright Momarken Travbane 0 04/11 - 01 / 6 2140 br a 273
2 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -7 -0 -1 -0 -4 -18 000
Stensvik Teddy'n 2 Plass 51 000
5 år BRUNSVART H v.Dotterud Teddy A. Stensen Leangen Travbane 4 26/1 - 01 / 6 2180 34,3 g 110
e. Stensvik Oda v. Moe Odin A. Stensen Biri Travbane 2 16/11 - 08 / 7 2120 34,4 68
Gaute Inge Helseth /Averøy A. Stensen Leangen Travbane 7 20/10 - 04 / 8 2160 33,7 136
O. Østre Gaute Inge Helseth (A) A. Stensen Leangen Travbane 0 17/9 - 06 / 6 2160 32,1 g 198
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame A. Stensen Leangen Travbane 5 03/9 - 01 / 9 2160 32,3 63
3 2019: -12 -0 -0 -1 -6 -24 000 2018: -4 -0 -0 -0 -3 -9 500
Elises Håp 3 Plass 64 000
9 år BRUN HP v.Røste Bo* (S) D. Johnsrud Bjerke Travbane 4 24/1 - 05 / 5 2100 31,7a 308
e. Gomnes Håp v. Elding D. Johnsrud Biri Travbane 0 11/1 - 08 / 1 2100 33,6 274
Siw-Anita Bølviken-Dag Petter Johnsrud D. Johnsrud Bjerke Travbane 6 30/12 - 01 / 6 2140 34,1 323
D. Johnsrud D. Johnsrud Biri Travbane 4 21/12 - 02 / 7 2100 33,5a 102
Grønn m/oransje stolpe & belte D. Johnsrud Bjerke Travbane 5 27/11 - 02 / 2 2100 34,6a 415
4 2019: -9 -2 -1 -1 -2 -46 500 2018: -8 -0 -0 -0 -2 -5 491
Lygna Spretten 4 Plass 85 021
5 år SVART V v.Åsajerven Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 22/1 - 08 / 2 2140 32,8 60
e. Lygna Camp v. Elding Å. Tengsareid Biri Travbane 3 11/1 - 08 / 3 2100 33,2 97
Anne-Lene W. Johansen-Egil Johansen Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 0 04/1 - 04 / 10 2120 34,0 175
Å. Tengsareid Anne-Lene W. Johansen Å. Tengsareid Biri Travbane 5 21/12 - 03 / 9 2120 32,6 591
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Biri Travbane 0 14/12 - 08 / 5 2100 35,4a 186
5 2019: -5 -0 -1 -1 -1 -14 000 2018: -13 -2 -2 -0 -3 -47 000
Helmen Terna 5 Plass 61 000
6 år SVART HP v.Alm Viktor A. Stensen Bjerke Travbane 0 30/12 - 01 / 4 2140 34,1 30
e. Eldama v. Elding A. Stensen Biri Travbane 2 21/12 - 02 / 3 2100 33,2a 24
Paul Helmen-Pål Jacob Helmen A. Stensen Bjerke Travbane 2 12/12 - 01 / 3 2100 32,6a 36
A. Stensen Paul Helmen A. Stensen Bjerke Travbane 8 13/11 - 02 / 4 2100 35,5ag 86
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam A. Stensen Biri Travbane 6 19/10 - 04 / 9 2120 33,8 102
6 2019: -8 -0 -2 -0 -2 -22 000 2018: -14 -1 -2 -2 -5 -42 965
Frøyspik J.R. 6 Plass 67 965
8 år SVART V v.Spikeld F. Westberg Leangen Travbane 5 26/1 - 01 / 9 2180 35,2 g 38
e. Høiby Frøya v. Listjærn (S) F. Westberg Leangen Travbane 2 14/1 - 10 / 7 2160 34,6 g 14
Stall Seven Opp F. Westberg Orkdal Tråvpark 2 28/10 - 01 / 3 1740 32,0 PK
F. Westberg F. Westberg Leangen Travbane - 25/10 - 04 / 2 2140 dg 55
svart m/blått sk.stk og ermringer+rekl F. Westberg Leangen Travbane 3 08/10 - 10 / 3 1660 31,0 g 45
7 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -13 -0 -0 -1 -3 -14 000
Hvalstad Loke 7 Plass 74 700
9 år SVART V v.Kasper Mollyn G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 18/1 - 01 / 9 2100 31,0a 89
e. Tårån v. Elding G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 28/12 - 04 / 6 1609 30,6a 188
Ole Martin Olsen-Erik Slaatta A. Akselsen Drammen Travbane - 13/12 - 03 / 6 2100 dg a 85
G. Austevoll Ole Martin Olsen G. Austevoll Forus Travbane 5 08/12 - 01 / 8 2080 31,8 275
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl H. Holm Bjerke Travbane 6 14/11 - 01 / 6 1640 31,3 236
8 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -17 000 2018: -7 -2 -1 -1 -3 -54 500
Nord Sjur 8 Plass 71 500
5 år SVART V v.Lome Elden J. Kvikstad Biri Travbane 3 25/1 - 02 / 5 2100 32,0a 24
e. Nydelig v. Pål Even J. Kvikstad Bjerke Travbane 2 09/1 - 03 / 8 2160 31,4 124
Elin Hong /Tretten J. Kvikstad Bjerke Travbane 1 26/12 - 03 / 9 2160 34,5 203
J. Kvikstad Elin Hong J. Kvikstad Drammen Travbane 5 04/12 - 04 / 1 2100 33,2a 157
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Biri Travbane 4 23/11 - 08 / 13 2140 34,0 46
9 2019: -7 -1 -0 -2 -4 -54 500 2018: -16 -0 -3 -3 -5 -47 000
Nubgards Stina 9 Plass 103 500
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy M. Øyo Drammen Travbane 0 22/12 - 01 / 5 2120 34,2 31
e. Stuve Stjerna v. Lome Elden D. Dalen Bjerke Travbane 6 05/12 - 05 / 4 2140 31,9 279
Inge Brusletto /Geilo D. Dalen Bjerke Travbane 3 22/11 - 03 / 6 2100 31,1a 468
D. Dalen Inge Brusletto D. Dalen Bjerke Travbane 0 14/11 - 01 / 11 1640 31,6 335
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek G. Austevoll Bjerke Travbane 5 31/10 - 09 / 8 1640 30,2 273
10 2019: -13 -1 -3 -2 -4 -72 817 2018: -4 -0 -2 -0 -0 -16 000
Sæther Lomen 10 Plass 88 817
4 år SVART H v.Lome Elden T. Solberg Leangen Travbane - 26/1 - 01 / 5 2180 dg 21
e. Hornnes Tiril v. Pålex K.* (S) G. Austevoll Momarken Travbane 0 17/1 - 07 / 4 2160 34,8 g 42
Arve G. Blihovde /Svingvoll A. Blihovde Leangen Travbane 1 07/1 - 08 / 3 2140 34,8a 31
A. Blihovde V. Hop Bjerke Travbane 2 02/1 - 03 / 3 2140 33,9 32
svart m/hvit hestesko/hestehode G. Austevoll Bjerke Travbane 2 30/12 - 02 / 2 2140 35,4 g 19
11 2019: -5 -0 -0 -1 -3 -15 000 2018: -13 -0 -3 -3 -4 -42 500
Alm Kine 11 Plass 68 700
8 år BRUN HP v.Lome Elden Å. Tengsareid Bjerke Travbane 3 24/1 - 05 / 4 2100 31,7a 57
e. Alm Travanne v. Lapp Nils (S) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 3 23/10 - 01 / 2 1609 29,1a 110
Magne Helgesen /Vikersund G. Gundersen Bjerke Travbane 6 17/10 - 01 / 9 2160 31,6 307
G. Gundersen Magne Helgesen G. Gundersen Bjerke Travbane 5 09/10 - 02 / 5 2100 32,3ag 129
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 13/9 - 06 / 8 2100 32,3a 124