<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 16:28 V75-5
V4-2
MJØS ELEKTROS LØP - DISTANSEFORDEL HOPPER
DISTANSEFORDEL HOPPER
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m for hingster og vallaker.
For 3-15-årige hopper høyest 175.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 30. juli 2018. Også for 3-15-årige hingster og vallaker høyest 225.000 kr som har fullført minst 1 totalisatorløp f.o.m. 30. juli 2018.
Premier: 40.000-20.000-12.000-8.000-5.000-(4.000) kr.
7. Løp
Beige Vinner : 7 Duo : Trippel : 7-12-3 Plass : 7-12-3

1 2019: -11 -0 -2 -2 -6 -49 500 2018: -11 -1 -1 -1 -2 -47 696
Ulvendina 2100 1 Plass 161 756
6 år BRUN HP v.Lome Elden B. Steinseth Bjerke Travbane 2 24/1 - 02 / 7 1609 27,8a 172
e. Ulvendokka v. Skøiar B. Steinseth Biri Travbane 4 11/1 - 02 / 9 2100 30,5a 510
Thorstein Roen /Grindvoll T. Bronken Bjerke Travbane 4 02/1 - 02 / 9 2100 31,0a 259
B. Steinseth B. Steinseth Biri Travbane - 21/12 - 01 / 3 2100 dg 386
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj R. Sveen Bjerke Travbane 0 07/11 - 04 / 2 2100 32,4a 84
2 2019: -8 -0 -3 -2 -1 -59 000 2018: -21 -3 -1 -8 -5 -106 806
Lille Vilma 2 Plass 194 806
7 år MØRKBR HP v.Åsajerven F. Westberg Leangen Travbane 2 26/1 - 05 / 1 2140 29,6 138
e. Vinraua v. Alm Svarten F. Westberg Leangen Travbane 3 14/1 - 06 / 6 2180 30,3 89
Wenche Hovde Westberg-John Mogstad F. Westberg Leangen Travbane 2 07/1 - 03 / 1 2140 31,1a 40
F. Westberg F. Westberg Leangen Travbane 3 27/12 - 04 / 10 1640 32,7a 305
svart m/blått sk.stk og ermringer+rekl G. Mogset Leangen Travbane 1 10/12 - 03 / 2 2140 31,5ag 63
3 2019: -10 -0 -3 -2 -4 -81 500 2018: -21 -4 -2 -2 -5 -112 000
Bork Oda 3 Plass 193 500
6 år BRUNBORKET HP v.Bork Odin D. Dalen Bjerke Travbane 5 16/1 - 04 / 2 2100 29,9a 47
e. Pålsflya v. Pål Even A. Valstad Bjerke Travbane 2 02/1 - 02 / 2 2100 30,7a 31
Mona Syvertsen /Brandbu A. Valstad Bjerke Travbane 5 31/12 - 03 / 8 2100 32,8a 171
A. Hagmann Mona Syvertsen A. Valstad Bjerke Travbane 5 12/12 - 05 / 6 2100 29,9a 67
Blå m/grå sidef & erm, blå ermstr, rek A. Valstad Bjerke Travbane 2 05/12 - 05 / 14 2160 30,8 151
4 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -8 000 2018: -22 -3 -3 -6 -6 -129 859
Åsaoline 4 Plass 163 794
6 år SVART HP v.Moe Odin H. Storås Bjerke Travbane 0 23/1 - 06 / 12 2160 29,9 267
e. Åsajenta v. Järvsöfaks (S) H. Storås Bjerke Travbane 4 16/1 - 05 / 1 2100 28,9a 125
Turid Helgemo /Disenå H. Storås Momarken Travbane 5 08/1 - 04 / 2 2140 33,0 85
H. Storås H. Storås Drammen Travbane 6 22/12 - 07 / 12 2100 32,0a 135
Lysblå m/sort og hvitt felt,hv ermring H. Storås Bjerke Travbane 1 05/12 - 05 / 8 2160 30,8 109
5 2019: -10 -1 -1 -0 -7 -47 500 2018: -11 -0 -2 -0 -4 -33 000
Stjerne Åsa 5 Plass 176 000
7 år SVART HP v.Åsajerven R. Sveen Momarken Travbane 8 22/1 - 02 / 2 2140 31,5a 906
e. Stjernejanna v. Elding R. Sveen Momarken Travbane 7 08/1 - 03 / 10 2180 33,2 207
Ragnhild Sveen /Raufoss A. Sveen Bjerke Travbane - 08/8 - 05 / 9 2100 dg a 629
R. Sveen R. Sveen Biri Travbane 0 27/7 - 10 / 3 2100 31,3 g 323
brun m/røde seler R. Sveen Biri Travbane 4 15/7 - 04 / 7 2140 31,4 93
6 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -54 500 2018: -7 -2 -0 -2 -0 -61 000
Kolnes Brit 6 Plass 165 500
10 år SVART HP v.Alm Viktor A. Solhus Leangen Travbane - 26/1 - 03 / 3 2140 dg 105
e. Kolnes Lill v. Spikeld A. Solhus Leangen Travbane 2 14/1 - 06 / 5 2180 30,2 52
Johan Roger Fenstad-Heidi Struck E. Høitomt Biri Travbane 0 11/1 - 02 / 3 2100 43,0ag 32
Ø. Ruttenborg Johan Roger Fenstad (A) E. Høitomt Drammen Travbane 1 22/12 - 04 / 1 2100 32,2a 25
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame A. Solhus Leangen Travbane 1 12/11 - 02 / 4 1640 27,0a 51
7 2019: -11 -1 -0 -2 -4 -74 000 2018: -25 -1 -3 -3 -5 -83 000
Mila 7 Plass 202 500
5 år SVART HP v.Moe Odin S. Fossen Momarken Travbane 7 22/1 - 02 / 3 2140 31,1a 220
e. Stjerne Lotta v. Järvsöfaks (S) S. Fossen Klosterskogen Travbane 3 05/1 - 07 / 11 2100 31,7a 162
Astrid Fossen-Ahne Fossen S. Fossen Drammen Travbane 0 22/12 - 07 / 8 2100 32,2a 345
H. Holm Stig Ingar Fossen (A) S. Fossen Biri Travbane 3 14/12 - 01 / 1 1609 30,9ag 103
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl S. Fossen Biri Travbane 1 30/11 - 05 / 3 2100 35,9a 54
8 2019: -5 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -16 -5 -4 -1 -2 -129 000
Mo Line 8 Plass 171 000
7 år SVART HP v.Alm Viktor T. Solberg Momarken Travbane 2 22/1 - 02 / 5 2140 30,0a 28
e. Schudona v. Spikeld T. Solberg Klosterskogen Travbane - 05/1 - 05 / 1 2100 dg 61
Team Trones G. Austevoll Biri Travbane 2 21/12 - 01 / 8 2120 30,4 88
T. Solberg Erik Killingmo (T) T. Solberg Bjerke Travbane 4 12/12 - 06 / 12 1609 28,1a 33
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek G. Austevoll Biri Travbane 1 16/11 - 01 / 2 2120 29,7 g 40
9 2019: -8 -3 -0 -1 -4 -89 000 2018: -2 -2 -0 -0 -0 -36 000
Lille Olga 9 Plass 212 000
5 år RØDSKIMMEL HP v.Moe Odin O. Østre Bjerke Travbane 3 19/1 - 01 / 10 2160 30,0 16
e. Perle Lill v. Järvsöfaks (S) O. Østre Biri Travbane 1 11/1 - 02 / 8 2100 29,7a 19
Arne Senstad-Marthe E. Ottersen O. Østre Bjerke Travbane 1 31/12 - 03 / 9 2100 32,1a 27
O. Østre Morten M. Ottersen (T) O. Østre Biri Travbane 1 21/12 - 01 / 5 2100 31,2 107
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame E. Høitomt Biri Travbane P 14/12 - 20 / 3 2120 34,7 P
10 2019: -10 -0 -1 -1 -4 -28 000 2018: -21 -1 -1 -0 -10 -62 500
Jo Blessen 2120 1 Plass 191 500
6 år BRUN H v.Storm Jo G. Gundersen Biri Travbane 2 25/1 - 07 / 5 2120 32,1 223
e. Lesja Svarta v. Elding G. Gundersen Bjerke Travbane - 16/1 - 05 / 5 2100 dg a 504
Kjell Øyhaugen /Østre Gausdal G. Gundersen Bjerke Travbane 6 02/1 - 05 / 9 2100 30,5a 1099
G. Gundersen Kjell Øyhaugen G. Gundersen Bjerke Travbane - 12/12 - 06 / 1 1609 dg a 260
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Biri Travbane 2 28/10 - 04 / 7 2100 30,5a 149
11 2019: -8 -1 -0 -0 -3 -22 000 2018: -16 -1 -0 -3 -5 -60 000
Tyri Troll 2 Plass 184 000
7 år LYSBRUN V v.H.G. Balder D. Dalen Biri Travbane 1 25/1 - 07 / 3 2120 32,1 103
e. Tyrivinna v. Braute D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 06 / 11 1609 27,8a 349
Gro Sølvi Sjåvoll /Risøyhamn V. Hop Bjerke Travbane 0 02/1 - 05 / 5 2100 30,7ag 374
D. Dalen Trond Søhoel Jensen (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 19/12 - 09 / 8 1609 34,1ag 259
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek V. Hop Bjerke Travbane - 12/12 - 06 / 9 1609 dg a 71
12 2019: -6 -1 -1 -1 -3 -70 000 2018: -19 -3 -4 -1 -7 -195 903
Ard 3 Plass 265 903
4 år SVART H v.Moe Odin E. Høitomt Momarken Travbane 1 27/12 - 04 / 12 2180 29,4 93
e. Arien v. Lome Elden T. Solberg Bjerke Travbane - 15/12 - 02 / 10 1660 dg 37
Team Alle Skal Få T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 07/12 - 04 / 6 2120 29,1 20
E. Høitomt Lars O. Romtveit (T) T. Solberg Klosterskogen Travbane 2 01/12 - 03 / 4 2120 30,3 208
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek T. Solberg Bjerke Travbane - 21/11 - 05 / 6 2140 dg 46
13 2019: -2 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -3 -2 -0 -4 -162 000
Il Sokken 4 Plass 224 000
8 år BRUN V v.Bork Odin M. Gundersen Bjerke Travbane - 19/1 - 04 / 7 2100 dg a 36
e. Salsnes Ilmi v. Ilmin M. Gundersen Bjerke Travbane 0 17/11 - 02 / 3 2100 30,8ag 80
Inger Hilde Johansen-Per Johansen M. Gundersen Bjerke Travbane 0 07/11 - 06 / 6 2100 34,4ag 33
M. Gundersen Per Johansen (T) M. Gundersen Bjerke Travbane 5 24/10 - 06 / 12 1609 26,0a 75
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Bjerke Travbane 1 10/10 - 02 / 6 2160 27,9 123