<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 13:21 V4-4
DD-2
V5-2
SAINT BELLS LØP
MAX 500 POENG - DATOLØP
Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 160.000 kr med høyest 500 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 1 Duo : Trippel : 1-4-3 Plass : 1-4-3

1 2019: -3 -2 -0 -0 -1 -84 000 2018: -15 -4 -2 -2 -4 -82 055
Gigolo N.L. (NL) 1609 1 Plass 242 111
6 år SVARTBRUN V v.Armbro Embellish* (CA) R. Kjær Århus 3 23/11 - 06 / 8 1800 16,1a 98
e. Keetje Tippel (NL) v. Hidden Kash (US) D. Kristiansen Århus 0 10/11 - 03 / 8 1800 17,4a 73
Team Gigolo J. Juel Jägersro 5 23/10 - 03 / 3 1640 14,3a 30
E. Høitomt Sigbjørn Kolnes (T) R. Kjær Skive 4 14/10 - 06 / 9 2060 15,0a 47
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek B. Jørgensen Billund 2 28/9 - 05 / 1 1600 13,1a 19
2 2019: -7 -0 -1 -0 -4 -19 000 2018: -20 -0 -0 -4 -9 -50 000
Chill Fighter 2 Plass 153 500
10 år BRUN V v.Giant Chill* (US) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 6 28/12 - 02 / 10 2100 16,8a 308
e. Felicia News v. Super News (US) J. Eilertsen Drammen Travbane 0 22/12 - 02 / 4 2100 20,1a 96
Pål Jensen /Nøtterøy H. Holm Drammen Travbane 4 13/12 - 04 / 6 2100 19,0a 250
H. Holm Pål Jensen H. Holm Bjerke Travbane 0 20/11 - 04 / 3 2100 16,5a 413
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl T. Pedersen Jarlsberg Travbane 3 02/11 - 07 / 3 2100 18,0a 201
3 2019: -5 -0 -0 -1 -2 -11 000 2018: -11 -1 -0 -0 -6 -32 796
Spirit Yankee* (S) 3 Plass 146 940
9 år BRUN V v.Finish* (FI) J. Hansen Bjerke Travbane 0 24/1 - 03 / 2 2100 18,0a 303
e. Great Yankee (S) v. Smokin Yankee (US) V. Orstad Bjerke Travbane 0 21/11 - 04 / 7 2100 17,0a 638
Sverige K. Malmin Bjerke Travbane 5 02/10 - 01 / 6 2100 18,0a 50
K. Malmin Trond Anderssen (T) K. Malmin Bjerke Travbane 1 25/9 - 01 / 7 1609 15,0a 37
Mørkblå med gul reklame/bånd K. Malmin Bjerke Travbane 6 19/9 - 02 / 4 2100 16,1a 554
4 2019: -7 -0 -1 -0 -2 -13 500 2018: -23 -0 -5 -2 -9 -74 644
Tedo O.K. (IT) 4 Plass 170 829
7 år BRUN V v.Self Possessed* (US) O. Sagholen Momarken Travbane 0 08/1 - 06 / 5 2140 17,9a 46
e. Matilda Grif (IT) v. Varenne* (IT) O. Sagholen Jarlsberg Travbane 2 28/12 - 06 / 3 2100 17,1ag 66
Stall Capella O. Sagholen Biri Travbane 2 21/12 - 05 / 6 1609 14,6a 358
O. Sagholen O. Sagholen Bjerke Travbane 0 21/11 - 04 / 10 2100 17,0a 913
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Bjerke Travbane 0 31/10 - 03 / 4 1609 15,1a 772
5 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -10 -2 -0 -1 -1 -39 000
Robben 5 Plass 130 500
9 år BRUN V v.Adams Hall* (US) T. Lindbak Biri Travbane 0 14/12 - 06 / 12 1609 16,8a 560
e. Sugar Elegance v. Sugarcane Hanover* (US) T. Lindbak Biri Travbane 1 30/11 - 03 / 1 1609 20,1a 122
Arne Lindbak-Trond Lindbak T. Lindbak Biri Travbane 0 18/5 - 06 / 1 2100 17,0a 1083
T. Lindbak T. Lindbak Bjerke Travbane 0 02/5 - 06 / 7 1609 16,1ag 670
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr T. Lindbak Bjerke Travbane 0 21/3 - 04 / 8 1609 18,1a 276
6 2019: -5 -0 -1 -1 -3 -20 500 2018: -10 -0 -2 -4 -2 -84 000
El Rey 6 Plass 177 500
6 år BRUN V v.Quite Easy (US) H. Storås Bjerke Travbane 4 17/11 - 03 / 1 1609 15,1a 436
e. La Princeza v. Fast Photo* (US) H. Storås Bjerke Travbane 0 03/9 - 05 / 9 2100 15,8a 109
Mette Fløttum /Maura H. Storås Biri Travbane 2 17/8 - 08 / 4 2100 16,0a 102
H. Storås H. Storås Momarken Travbane 0 10/7 - 06 / 5 2140 16,4a 67
Lysblå m/sort og hvitt felt,hv ermring H. Storås Bjerke Travbane 3 06/6 - 02 / 2 1609 13,3a 65
7 2019: -8 -1 -0 -2 -2 -30 000 2018: -10 -1 -1 -1 -4 -42 000
Elvis Ruda (S) 7 Plass 183 854
7 år BRUN V v.Text Me* (CA) G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 04 / 2 2100 16,8a 106
e. Hertha Ruda (S) v. Foreign Office* (FR) K. Ødegaard Biri Travbane 0 11/1 - 07 / 9 2100 16,8a 225
Julie Dahl /Skiptvet R. Aarlie Bjerke Travbane 3 07/9 - 06 / 11 2100 16,3a 436
K. Ødegaard M. Berdalen Klosterskogen Travbane 0 16/8 - 05 / 1 2100 17,9a 253
blå m/rød bunn. L. Kolle Drammen Travbane 1 26/7 - 05 / 3 1700 15,2a 38
8 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -10 -1 -1 -1 -3 -35 000
Corsa d'Amour (DE) 8 Plass 149 827
7 år SVARTBRUN HP v.So Lovely Girl* (FR) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 6 05/1 - 02 / 10 1700 18,5a 337
e. Soraya November (DE) v. General November (DE) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 5 28/11 - 05 / 4 1609 14,6a 235
Tom Forkerud /Skotterud E. Høitomt Leangen Travbane 6 29/9 - 03 / 12 2140 17,7a 181
L. Kolle Tom Forkerud (T) E. Høitomt Drammen Travbane 0 16/8 - 04 / 8 1700 17,5a 148
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl Å. Tengsareid Drammen Travbane 3 26/7 - 05 / 2 1700 15,6a 87
9 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -19 -0 -3 -0 -7 -56 000
Golden's Pride 9 Plass 142 500
8 år MØRKBR V v.Golden Globe* (US) E. Skaug Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 04 / 11 2100 17,1a 2440
e. Withney Heikant (DE) v. Chips And Fish* (US) L. Kolle Bjerke Travbane 5 10/1 - 04 / 8 1609 15,3a 164
Jan Gulbrandsen /Drammen E. Skaug Jarlsberg Travbane 5 28/12 - 06 / 10 2100 17,4a 510
E. Skaug Jan Gulbrandsen E. Skaug Drammen Travbane 0 13/12 - 04 / 8 2100 19,5ag 717
gul m/hvitt belte/ermr. sv/gule stripe E. Skaug Drammen Travbane 0 18/10 - 04 / 10 1700 16,8a 620
10 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -2 -1 -1 -5 -46 105
Always the Best* (DK) 10 Plass 133 798
7 år BRUN HP v.Steinlager (S) K. Lindberg Eskilstuna 0 21/10 - 03 / 13 2160 17,1 298
e. Kukkuboogaloo* (DK) v. Smok'n Lantern* (US) K. Lindberg Åmål 3 14/10 - 06 / 8 2080 15,5a 453
Sverige C. Tilp Bjerke Travbane 0 25/9 - 01 / 5 1609 15,9a 45
C. Tilp C. Tilp Årjäng - 15/9 - 03 / 1 2140 dg ag 94
Gull m/hvite sidefelt og erm.sølv sele C. Tilp Örebro 0 06/9 - 07 / 2 2140 17,4 87