Neste løp >>>
Start ca kl. 12:20 V4-1
JUEL MCELWYNS LØP
MAX 600 POENG - DATOLØP
Varmblods 1609 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 60.000 kr med høyest 600 poeng.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-(3.000) kr.
1. Løp
Gule Vinner : 5 Duo : Trippel : 5-9-1 Plass : 5-9-1

1 2019: -6 -0 -1 -3 -1 -37 000 2018: -10 -0 -3 -2 -4 -46 000
Gladys E.P. 1609 1 Plass 83 000
6 år BRUN HP v.Donato Hanover* (US) R. Aarlie Momarken Travbane 4 22/1 - 04 / 5 2140 17,9a 263
e. Streetsmart* (US) v. Muscles Yankee* (US) R. Aarlie Biri Travbane 3 11/1 - 03 / 3 2100 18,1a 18
Stall Living My Dream R. Aarlie Bjerke Travbane 2 31/12 - 02 / 1 2100 18,6a 102
R. Aarlie R. Aarlie Bjerke Travbane 5 06/12 - 01 / 8 1609 16,6a 22
Svart/gull todelt, gull mansj, rek R. Aarlie Jarlsberg Travbane 3 25/11 - 07 / 7 2100 17,3a 38
2 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -6 999 2018: -11 -1 -0 -2 -3 -45 300
Miss Point* 2 Plass 58 174
4 år BRUN HP v.Standpoint* (US) D. Dalen Momarken Travbane 0 22/1 - 04 / 10 2140 18,4a 293
e. Andrea Swiss (S) v. Super Arnie* (US) D. Dalen Momarken Travbane 4 08/1 - 02 / 4 1640 18,5a 91
Sverige G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 28/12 - 05 / 5 2100 18,9a 210
D. Dalen Daniel Schøn (A) D. Dalen Bjerke Travbane 1 06/12 - 01 / 1 1609 16,2a 336
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek R. Arnerløf Årjäng 0 07/8 - 02 / 8 1640 20,5 g 656
3 2019: -5 -1 -1 -0 -2 -27 500 2018: -9 -1 -1 -0 -2 -26 474
Merkulov (S) 3 Plass 71 166
5 år BRUN H v.Pine Chip* (US) G. Antonsen Momarken Travbane 6 17/1 - 02 / 8 2140 20,5ag 129
e. Silky Sock (S) v. Firm Tribute* (US) G. Antonsen Biri Travbane 5 09/11 - 05 / 6 1609 16,9a 80
Mette Lise Vollebek-Tor Aandstad G. Antonsen Jarlsberg Travbane 2 02/11 - 01 / 1 2100 17,3a 70
G. Antonsen G. Antonsen Bjerke Travbane 0 17/10 - 10 / 5 2100 19,4a 24
hvit m/rødt sk.stk/mansj., reklame G. Antonsen Bjerke Travbane - 12/9 - 02 / 12 2100 dg a 33
4 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 500 2018: -9 -0 -0 -0 -6 -20 000
Ideal Yankee 4 Plass 51 500
5 år BRUN V v.Thai Tanic P. Midtfjeld Bjerke Travbane 0 19/1 - 02 / 7 2100 18,4a 109
e. Western Girl v. Potato Chip (US) H. Storås Bjerke Travbane 4 03/1 - 02 / 9 1609 15,6a 866
Hans Kristian Mjønerud /Sørum H. Storås Bjerke Travbane 6 19/12 - 06 / 6 2100 19,3a 944
P. Midtfjeld Hans Wilhelm Storås (T) H. Storås Momarken Travbane 0 23/9 - 02 / 10 2140 18,7a 413
Hvit,rødt sk.stk,blå erm/rød mansj,rek H. Storås Bjerke Travbane 5 18/9 - 02 / 5 2100 18,2a 225
5 2019: -8 -2 -1 -2 -3 -89 206 2018: -7 -1 -1 -1 -2 -43 000
Siberian Justice 5 Plass 132 206
4 år BRUN V v.Classic Photo (US) E. Høitomt Bjerke Travbane 1 10/1 - 01 / 1 2100 15,8a 48
e. Justeen Hall (US) v. Victory Dream* (US) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 6 04/1 - 02 / 7 2100 18,2a 93
Marius Høitomt-Rita Blomquist M. Høitomt Sørlandets Travpark 5 16/12 - 02 / 10 2140 18,4ag 64
E. Høitomt Marius Høitomt (T) M. Høitomt Jarlsberg Travbane 8 25/11 - 06 / 1 2100 16,6ag 359
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 0 06/11 - 01 / 5 2100 br ag 84
6 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -4 -0 -0 -0 -1 -2 751
Babe (DK) 6 Plass 50 642
6 år BRUN HP v.Legendary Lover K.* (US) E. Skaug Momarken Travbane 0 22/1 - 04 / 7 2140 19,5a 1015
e. Levi's Lady* (US) v. Angus Hall* (US) L. Kolle Jarlsberg Travbane 0 14/9 - 02 / 3 1609 17,1a 418
Erik Skaug /Åmot P. Nilsen Arvika 5 19/7 - 08 / 10 2100 17,6a 104
E. Skaug Å. Tengsareid Biri Travbane 0 13/7 - 02 / 10 2100 18,4a 1115
gul m/hvitt belte/ermr. sv/gule stripe E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 07/7 - 01 / 6 2100 16,8a 546
7 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -8 000 2018: -18 -0 -1 -4 -7 -43 872
Golden Gait* (S) 7 Plass 64 665
5 år LYSBRUN V v.Improve Ås* (S) T. Jansson Solvalla 0 05/12 - 05 / 7 2140 br g 289
e. Super Gait (S) v. Super Photo Kosmos* (US) S. Erlandsson Gävle 5 20/11 - 05 / 5 1660 15,3 192
Sverige S. Erlandsson Romme 3 26/10 - 10 / 2 2140 18,2 33
G. Austevoll Lars-Gunnar Gustafsson S. Erlandsson Hagmyren 3 18/10 - 07 / 8 2160 16,7 375
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl S. Erlandsson Bollnäs 5 06/10 - 02 / 6 2160 18,0 365
8 2019: -14 -0 -1 -5 -4 -48 500 2018: -12 -0 -0 -2 -4 -19 000
Credit Rolls 8 Plass 86 000
6 år BRUN V v.Cromwell (US) A. Wright Bjerke Travbane 4 24/1 - 07 / 1 2100 17,6a 340
e. Foxy Rolls v. Love You* (FR) D. Dalen Momarken Travbane 3 17/1 - 02 / 4 2140 19,4a 563
Charlotte Wenstrøm-Asbjørn Wright A. Wright Bjerke Travbane 0 31/12 - 02 / 11 2100 20,4a 175
A. Wright A. Wright Drammen Travbane 7 13/12 - 02 / 2 1700 18,0a 770
hvit m/grønt /& røde bånd. grønn ermst A. Wright Klosterskogen Travbane 3 09/12 - 01 / 5 2100 19,3a 652
9 2019: -6 -1 -2 -1 -0 -33 000 2018: -14 -0 -0 -1 -8 -24 000
Stay Dench 9 Plass 84 000
5 år BRUN V v.Ken Warkentin (US) Å. Tengsareid Momarken Travbane 2 08/1 - 02 / 1 1640 17,6a 36
e. Pejla Håleryd (S) v. Donerail* (US) Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 28/12 - 05 / 12 2100 18,4a 743
Stall Stay Dench T. Håvardstun Bergen Travpark 5 03/11 - 05 / 6 2120 20,6 333
Å. Tengsareid Jens Kristian Brenne (T) R. Halvorsen Bergen Travpark 0 27/10 - 03 / 2 2100 18,9 1180
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam R. Halvorsen Bergen Travpark 0 13/9 - 02 / 1 2100 20,2a 288
10 2019: -9 -0 -0 -3 -3 -28 500 2018: -3 -0 -1 -0 -1 -10 000
The Best Knight 10 Plass 78 500
6 år BRUN H v.Strong Knight D. Dalen Bjerke Travbane 3 10/1 - 01 / 9 2100 16,5a 421
e. Fran Alexandra v. Valley Sentry* (US) H. Holm Bjerke Travbane 5 19/12 - 06 / 3 2100 18,3a 325
Gabrielle Brandt Sundstøl /Rakkestad H. Holm Bjerke Travbane 0 27/11 - 01 / 6 2100 18,0ag 82
H. Holm Silje Sundstøl H. Holm Jarlsberg Travbane 2 15/11 - 02 / 4 2100 17,2a 55
Hvit m/blått sidefelt,mansj,belte.Rekl P. Midtfjeld Bjerke Travbane P 05/9 - 22 / 5 2140 20,2 g P