<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 14:00 V5-4
FLAVINOS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige 5.000 - 30.000 kr.
Premier: 14.000-7.000-5.000-3.500-3.000-3.000-3.000-3.000 (8 premier)
6. Løp
Svarte Vinner : 11 Duo : Trippel : 11-5-6 Plass : 11-5-6

1 2019: -8 -0 -2 -0 -2 -21 500 2018: -14 -0 -0 -0 -6 -17 412
Grans Evita 2100 1 Plass 40 912
7 år SVART HP v.Troll Kos B. Steinseth Bjerke Travbane 4 02/1 - 03 / 5 2140 34,2 305
e. Gransdamo v. Golan B. Steinseth Bjerke Travbane 7 30/12 - 02 / 5 2160 36,2 g 458
Elise Engelstad /Løten Ø. Ruttenborg Biri Travbane - 14/12 - 03 / 8 2120 dg 127
O. Østre Bjørn Steinseth (T) B. Steinseth Biri Travbane 0 30/11 - 08 / 9 2120 42,5 g 125
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame B. Steinseth Romme 5 26/10 - 02 / 8 1660 32,3 251
2 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -13 -0 -1 -0 -8 -24 000
Hauan Blesa 2 Plass 32 000
5 år SVART HP v.Tekno Odin E. Høitomt Sørlandets Travpark 7 27/1 - 03 / 1 2140 35,6 rg 210
e. Findal Hera v. Moe Odin F. Ringheim Bergen Travpark 0 13/12 - 04 / 12 2140 br g 519
Stine Hansen Juklerød /Stabbestad F. Ringheim Bergen Travpark 5 22/11 - 03 / 12 2140 35,9 2174
V. Hop Stine Hansen Juklerød (A) P. Buer Bergen Travpark 0 27/9 - 03 / 12 2140 36,7 497
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl F. Ringheim Bergen Travpark - 02/8 - 01 / 10 2140 dg 766
3 2019: -6 -1 -1 -1 -2 -33 000 2018: -10 -0 -0 -1 -5 -29 000
Odins Zamurai 3 Plass 62 000
4 år MØRKBR V v.Slåttodin G. Austevoll Jarlsberg Travbane - 04/1 - 04 / 5 2100 dg 64
e. Gomnes Faksa v. Trø Faks Å. Tengsareid Momarken Travbane 0 27/12 - 04 / 6 2140 br g 370
Tanja Johansen /Åsgårdstrand G. Austevoll Bjerke Travbane 3 05/12 - 01 / 1 2100 33,1ag 571
G. Austevoll Tanja Johansen (P) V. Hop Momarken Travbane - 19/6 - 07 / 8 2160 dg 129
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Bjerke Travbane 0 30/5 - 09 / 13 2180 38,2 g 1435
4 2019: -12 -1 -0 -0 -6 -23 995 2018: -10 -0 -0 -1 -3 -10 491
Briskeby Stjernen 4 Plass 37 986
5 år BRUN V v.Moe Odin O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 23/1 - 08 / 6 2140 34,5 97
e. Briskebyrappa v. Rappfot O. Mikkelborg Momarken Travbane - 17/1 - 07 / 1 2140 dg 203
Børre Knutsen /Bodø O. Mikkelborg Bjerke Travbane 4 10/1 - 05 / 8 2100 33,2a 304
T. Solberg Merete Viksås O. Østre Bjerke Travbane 6 02/1 - 03 / 4 2140 35,2 g 104
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek O. Østre Bjerke Travbane - 30/12 - 02 / 10 2160 dg 231
5 2019: -6 -0 -1 -1 -3 -20 000 2018: -8 -0 -0 -2 -5 -18 500
Grimsodine 5 Plass 38 500
6 år SVART HP v.Wik Stjernen E. Knutsen Klosterskogen Travbane 6 17/1 - 03 / 8 2100 35,6 g 858
e. Bestlijenta v. Spang Best E. Knutsen Jarlsberg Travbane 4 07/12 - 03 / 10 2120 35,0 346
Helge Grimnes-Ingebjørg Grimnes E. Knutsen Klosterskogen Travbane 3 19/11 - 07 / 10 2120 35,2 203
E. Knutsen Helge Grimnes J. Hansen Jarlsberg Travbane 6 26/10 - 04 / 2 2100 36,5 399
Rød m/svart reklame E. Knutsen Jarlsberg Travbane 6 02/9 - 02 / 12 2120 33,8 644
6 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -12 000 2018: -6 -0 -1 -2 -3 -20 000
Troll 6 Plass 32 000
5 år BRUN V v.Alm Viktor O. Sagholen Bjerke Travbane 2 10/1 - 05 / 12 2100 31,6a 35
e. Haugertilla v. Kos Knekten O. Sagholen Biri Travbane 3 21/12 - 03 / 4 2100 32,8 184
Helge Lindstad-Milda Lindstad O. Sagholen Jarlsberg Travbane 2 07/12 - 03 / 1 2100 35,3 274
O. Sagholen Helge Lindstad O. Mikkelborg Momarken Travbane 5 11/11 - 08 / 13 2160 35,7 g 270
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Klosterskogen Travbane 6 01/11 - 03 / 8 2120 36,0 164
7 2019: -9 -0 -0 -1 -8 -29 343 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -4 000
Rapp Rauen 7 Plass 57 343
5 år RØD V v.Wik Stjernen A. Stensen Biri Travbane 8 25/1 - 03 / 14 2120 36,9 654
e. Vår Frøya v. Moe Odin A. Stensen Bjerke Travbane 0 06/6 - 09 / 11 2160 36,0 g 362
Sigrun Engevold-Kari Røise A. Stensen Biri Travbane 0 25/5 - 08 / 3 2100 33,6 617
M. Gundersen Ola Engevold (B) K. Malmin Biri Travbane 0 23/3 - 08 / 12 2120 47,9 g 802
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame A. Stensen Biri Travbane - 03/2 - 01 / 9 2120 dg 147
8 2019: -6 -0 -0 -1 -4 -17 500 2018: -4 -1 -1 -0 -2 -20 000
Frisli Paja 8 Plass 37 500
6 år BRUN HP v.Horgen Tore A. Stensen Bjerke Travbane 3 10/1 - 05 / 2 2100 32,5a 230
e. Veslepaja v. Perle Troll G. Flåten Momarken Travbane 6 09/10 - 09 / 9 2180 38,9 g 48
Tor Opheim-Anita Opheim G. Flåten Bjerke Travbane 7 02/10 - 02 / 2 2100 37,0a 47
Å. Tengsareid Tor Opheim (B) G. Flåten Momarken Travbane 1 18/9 - 07 / 1 2140 34,7 22
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam G. Flåten Klosterskogen Travbane 2 13/9 - 07 / 6 2100 35,2 g 23
9 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -21 000 2018: -6 -0 -0 -1 -3 -14 000
Brutal 9 Plass 35 000
7 år SVART V v.Lome Elden H. Brendengen Bjerke Travbane 3 12/12 - 01 / 4 2100 33,6a 199
e. Bø Rene v. Alm Hellin H. Brendengen Bjerke Travbane 4 13/11 - 02 / 6 2100 33,7a 750
Hanne Brendengen /Lena H. Brendengen Jarlsberg Travbane 0 28/9 - 04 / 2 2100 39,3 g 177
H. Brendengen Jo Svenstad (T) H. Brendengen Biri Travbane 4 16/9 - 08 / 11 2100 36,7 459
Svart m/oransje stjerner, belte&mansj H. Brendengen Biri Travbane 5 24/8 - 09 / 10 2100 38,0 g 662
10 2019: -6 -0 -0 -0 -4 -11 000 2018: -5 -0 -0 -2 -2 -14 000
Amazona 10 Plass 36 000
8 år SVART HP v.Nordli Svarten Ø. Ruttenborg Bjerke Travbane 0 02/1 - 03 / 10 2160 36,8 1053
e. Dolly Vilja v. Elding B. Steinseth Bjerke Travbane 0 31/10 - 01 / 1 2140 35,0 g 407
Håkon Marius Kvæken-Per Kolbjørn Kjæstad B. Steinseth Biri Travbane 3 28/10 - 02 / 11 2120 34,0 533
B. Steinseth E. Høitomt Biri Travbane 7 19/10 - 04 / 3 2100 34,8 454
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 14/10 - 08 / 2 2100 34,8 60
11 2019: -4 -2 -1 -0 -1 -38 000 2018: -8 -0 -1 -2 -2 -29 500
Bragevinn 11 Plass 67 500
4 år BRUN H v.Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 4 25/1 - 03 / 10 2120 34,6 g 214
e. Langaard Tiril v. Braute B. Steinseth Biri Travbane 0 21/12 - 03 / 13 2120 br g 129
Brynjulf Bjørge /Reinsvoll B. Steinseth Bjerke Travbane 6 05/12 - 01 / 4 2100 33,5a 92
D. Dalen Brynjulf Bjørge B. Steinseth Biri Travbane 6 16/11 - 03 / 13 2120 33,3 872
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek B. Steinseth Bjerke Travbane 3 24/10 - 09 / 10 2160 33,3 212
12 2019: -6 -1 -0 -0 -3 -20 000 2018: -9 -0 -0 -1 -5 -27 833
Lille Frøken Braaum 12 Plass 47 833
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden R. Aarlie Klosterskogen Travbane 5 17/1 - 03 / 4 2100 34,7 g 386
e. Tekno Leika v. Moe Odin E. Høitomt Drammen Travbane 0 22/12 - 01 / 2 2100 34,9 73
Åge Karlsen /Brandbu E. Høitomt Bjerke Travbane 4 12/12 - 01 / 5 2100 33,7a 97
E. Høitomt Renate Aarlie (T) R. Aarlie Biri Travbane 0 16/11 - 03 / 14 2120 34,2 983
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek R. Aarlie Bjerke Travbane 7 07/11 - 03 / 4 2140 33,7 916