<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:40 V75-6
DD-1
KLAASTAD ULVS LØP
POENG SPESIAL
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 1.200.000 kr. Også for 3-15-årige høyest 2.000.000 kr med høyest 400 poeng.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-9-5 Plass : 2-9-5

1 2019: -10 -0 -0 -2 -5 -54 081 2018: -17 -1 -4 -2 -5 -163 573
Stumne Scott 2100 1 Plass 884 746
10 år MØRKBR V v.Tangen Scott K. Johansen Leangen Travbane 4 26/1 - 08 / 10 2160 26,6 101
e. Stumne Saga v. Spang Best Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 09 / 1 2100 27,8ag 106
Merete Viksås /Roa T. Solberg Bjerke Travbane 2 19/12 - 07 / 9 2100 26,9a 337
T. Solberg Merete Viksås T. Solberg Momarken Travbane 3 11/12 - 04 / 7 1640 24,9a 56
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek A. Valstad Biri Travbane 4 30/11 - 06 / 7 1640 29,0 67
2 2019: -5 -2 -1 -0 -1 -122 000 2018: -20 -8 -2 -2 -5 -421 838
Valle Mattis 2 Plass 1 069 338
9 år BRUN H v.Järvsöfaks (S) M. Gundersen Momarken Travbane - 27/12 - 09 / 9 1640 dg 72
e. Sunnmørsjenta v. Elding M. Gundersen Bjerke Travbane 0 19/12 - 07 / 7 2100 27,2a 26
Morten Lien /Begna M. Gundersen Biri Travbane 1 16/11 - 06 / 13 1620 22,7 29
G. Gundersen Heidi Moen (T) G. Gundersen Sørlandets Travpark 6 03/11 - 09 / 10 2160 26,2 62
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Gundersen Bjerke Travbane 1 24/10 - 02 / 7 2680 24,3 61
3 2019: -10 -0 -1 -0 -3 -31 474 2018: -27 -2 -3 -1 -10 -227 254
Arvesølv 3 Plass 951 171
7 år SVART HP v.Alm Viktor O. Østre Leangen Travbane - 26/1 - 08 / 9 2160 dg 210
e. Frøen Oda v. Moe Odin T. Solberg Bjerke Travbane 7 30/12 - 08 / 12 2160 26,8 706
Merete Viksås /Roa O. Østre Bjerke Travbane 5 15/12 - 08 / 13 2180 26,2 125
E. Høitomt Merete Viksås O. Østre Klosterskogen Travbane 0 01/12 - 05 / 15 2140 28,2 g 55
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Østre Bjerke Travbane 1 14/11 - 03 / 9 2180 24,5 106
4 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -38 500 2018: -7 -0 -1 -1 -1 -26 000
Alsaker Piril 4 Plass 1 837 122
12 år BRUN H v.Åkre Lurifax* (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 07/11 - 09 / 6 2160 dg 67
e. Thuli Pila v. Elding V. Hop Biri Travbane 0 29/6 - 06 / 12 1609 25,3a 112
Arthur Bø /Bø I Telemark A. Akselsen Momarken Travbane 0 12/6 - 06 / 11 2200 24,9 108
Å. Tengsareid Arthur Bø (T) V. Hop Bjerke Travbane 0 07/3 - 04 / 5 1609 25,0ag 55
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam E. Høitomt Biri Travbane 2 16/2 - 01 / 6 1609 23,8a 19
5 2019: -2 -0 -0 -1 -1 -14 000 2018: -21 -0 -6 -1 -8 -389 724
Lex Lodney 5 Plass 1 965 807
11 år SVART H v.Millex O. Østre Bjerke Travbane 5 09/1 - 01 / 7 2160 25,4 89
e. Stranda Torill v. Spikeld O. Østre Momarken Travbane 7 27/12 - 09 / 14 1660 24,4 g 729
Gjermund Gravdal-Einar Gravdal O. Østre Bjerke Travbane 0 19/12 - 07 / 5 2100 27,0a 67
O. Østre Gjermund Gravdal O. Østre Biri Travbane 0 13/10 - 04 / 8 2620 27,5 351
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame G. Austevoll Bjerke Travbane 6 26/9 - 08 / 12 2160 24,4 184
6 2019: -5 -0 -1 -0 -2 -19 500 2018: -14 -0 -0 -2 -4 -41 500
Kolnes Kjell 6 Plass 1 061 236
8 år SVART H v.Bork Odin L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 05/1 - 09 / 9 2100 27,2a 850
e. Perle Tine v. Lome Elden L. Kolle Momarken Travbane 0 27/12 - 09 / 3 1640 26,2 612
Tor Birger Krageboen /Tveit E. Høitomt Sørlandets Travpark 5 02/12 - 07 / 6 2160 26,2 111
L. Kolle Jenny Thygesen (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 25/11 - 04 / 9 1609 23,5a 221
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl P. Buer Forus Travbane 0 13/11 - 09 / 4 1600 32,8 g 459
7 2019: -11 -1 -1 -0 -7 -128 633 2018: -19 -0 -1 -2 -9 -95 130
Tante Ragnhild 7 Plass 1 418 276
8 år SVART HP v.Bork Odin O. Mikkelborg Momarken Travbane - 08/1 - 01 / 8 2200 dg 67
e. Hongslostjerna v. Rigel Jo O. Mikkelborg Klosterskogen Travbane 6 05/1 - 09 / 11 2100 27,4a 432
Morten Langli /Oslo M. Gundersen Bjerke Travbane 5 28/11 - 01 / 2 2140 26,0 209
K. Kvasnes Olav Mikkelborg (T) O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 14/11 - 03 / 11 2180 25,8 63
Rød m/svart skulderstk & ermer, rek V. Hop Sørlandets Travpark 0 03/11 - 09 / 2 2140 27,1 g 106
8 2019: -7 -0 -1 -2 -1 -28 000 2018: -23 -2 -3 -4 -5 -156 000
Ask Eld 8 Plass 935 500
9 år MØRKBR V v.Lome Elden V. Hop Klosterskogen Travbane 3 17/1 - 01 / 7 2160 27,3 67
e. Omerfaxa v. Järvsöfaks (S) V. Hop Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 09 / 2 2100 br ag 80
Einar Askvik /Grimstad Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 4 16/12 - 05 / 11 2180 26,5 37
V. Hop Lars M. Søvik (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 3 18/11 - 03 / 8 2180 24,8 51
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 3 07/11 - 09 / 5 2160 25,4 33
9 2019: -8 -0 -2 -2 -0 -60 000 2018: -22 -4 -5 -3 -6 -496 000
Troll Solen 9 Plass 1 144 200
6 år MØRKBR H v.Voje Faks F. Hamre Bjerke Travbane 3 19/1 - 06 / 7 2680 27,1 42
e. Troll Spika v. Spikeld M. Gundersen Bjerke Travbane 2 09/1 - 01 / 4 2140 25,9 36
Eirik Djuve /Sola M. Gundersen Forus Travbane 0 08/12 - 03 / 10 2060 24,9 174
M. Gundersen Frode Hamre (T) F. Hamre Sørlandets Travpark 2 18/11 - 03 / 10 2200 23,9 43
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame M. Gundersen Sørlandets Travpark 4 03/11 - 09 / 3 2160 25,9 76
10 2019: -8 -0 -0 -1 -3 -17 500 2018: -20 -0 -2 -0 -5 -43 491
Tojo Prinsen 10 Plass 910 702
10 år MØRKBR H v.Eldfaksen* (S) C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 4 17/1 - 01 / 5 2140 28,2 351
e. Kvikk Mona v. Arnaprinsen R. Haghighat Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 07 / 4 2120 30,7 279
Oddvar Dahlen /Nøtterøy A. Rasmussen Biri Travbane 0 30/11 - 06 / 6 1640 32,8 298
C. Engebråthen G. Austevoll Biri Travbane 0 16/11 - 06 / 9 1620 25,0 744
Grå m/grønne sidefelt + ermer, rekl. C. Engebråthen Klosterskogen Travbane 0 01/10 - 03 / 10 1700 27,6a 467