<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:40 V75-3
FOSEN TROLLS LØP

Kaldblods 1609 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 245.000 kr.
Premier: 30.000-15.000-9.000-6.000-5.000-(4.000) kr.
3. Løp
Røde Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-5-10 Plass : 3-5-10

1 2019: -9 -5 -1 -1 -1 -154 428 2018: -12 -1 -4 -1 -2 -106 736
Osen Expressa 1609 1 Plass 289 164
6 år SVART HP v.Mørtvedt Jerkeld J. Mjølnerød Momarken Travbane 1 22/1 - 02 / 9 2140 29,8a 20
e. Venn Vara v. Bork Rigel J. Mjølnerød Bjerke Travbane 1 10/1 - 06 / 7 2100 28,8a 39
Rune Jensen-Ludvig Jensen M. Jakobsson Färjestad 1 07/1 - 10 / 2 2140 32,1 16
J. Mjølnerød J. Mjølnerød Biri Travbane 0 13/10 - 06 / 3 2100 31,7 g 84
burgunder m/gul hestesko & to ermringe O. Kjenner Färjestad 6 22/9 - 02 / 1 2140 30,0 g 148
2 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -12 -2 -1 -1 -4 -58 000
Mollyn 2 Plass 196 500
7 år BRUN H v.Kasper Mollyn J. Eilertsen Bjerke Travbane 0 26/12 - 01 / 1 2140 35,1 108
e. Viktoria Mollyn v. Spikeld J. Eilertsen Bjerke Travbane 3 13/11 - 03 / 1 1609 28,8a 55
Lars O. Romtveit /Skoppum J. Eilertsen Bjerke Travbane 5 20/8 - 03 / 6 2100 28,7a 130
J. Eilertsen Lars O. Romtveit (T) J. Eilertsen Jarlsberg Travbane 4 05/8 - 03 / 9 2120 28,7 67
Svart m/grå sidefelt,turkis ermr.rekl. J. Eilertsen Klosterskogen Travbane 1 26/7 - 07 / 5 2100 29,1 55
3 2019: -8 -2 -0 -1 -3 -61 000 2018: -0 -0 -0 -0 -0 -0
Nattens Fyrste 3 Plass 273 574
8 år SVART V v.Engli Svarten D. Dalen Momarken Travbane 5 17/1 - 05 / 1 2140 32,2 g 158
e. Troll Rappa v. Åsrapp A. Stensen Bjerke Travbane 0 09/1 - 06 / 11 2100 28,7a 593
Lene Moen /Skreia A. Stensen Bjerke Travbane P 02/1 - 20 / 2 2160 33,0 g P
D. Dalen Lene Moen E. Høitomt Drammen Travbane 5 14/9 - 04 / 4 1700 28,9a 23
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek K. Mathisen Momarken Travbane 0 05/9 - 06 / 10 1640 br a 397
4 2019: -2 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -7 -0 -0 -1 -3 -17 000
Brenne Major 4 Plass 245 000
7 år SVART H v.Järvsöfaks (S) E. Høitomt Bjerke Travbane 0 24/10 - 06 / 6 1609 28,8a 86
e. Brenne Stjerna v. Braute E. Høitomt Biri Travbane 5 24/8 - 02 / 2 1609 27,3a 54
Stall Major Party E. Høitomt Bjerke Travbane 4 09/8 - 04 / 5 1609 26,2a 19
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) J. Rasmussen Drammen Travbane 3 02/8 - 03 / 4 1700 26,0a 131
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Jarlsberg Travbane 0 18/6 - 01 / 11 1609 26,5a 240
5 2019: -7 -0 -1 -0 -3 -25 500 2018: -13 -0 -0 -1 -5 -20 500
Solhøy Gunn 5 Plass 207 000
8 år MØRKBR HP v.Lome Elden E. Gravdal Bjerke Travbane 0 19/1 - 04 / 12 2100 30,0a 589
e. Bollerød Svarta v. Bork Rigel E. Gravdal Jarlsberg Travbane 4 12/1 - 02 / 4 2100 29,3a 107
Stall Frønes E. Gravdal Momarken Travbane 0 04/12 - 06 / 2 1640 29,8a 152
E. Gravdal Ulv Sverre Nilsen E. Gravdal Drammen Travbane 7 26/11 - 06 / 6 1700 29,0a 257
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl E. Gravdal Klosterskogen Travbane 3 19/11 - 04 / 12 1700 28,6a 569
6 2019: -11 -0 -0 -0 -5 -19 000 2018: -15 -0 -3 -1 -7 -59 725
Wik Faksen 6 Plass 123 395
6 år BRUN V v.Voje Faks M. Gundersen Bjerke Travbane 0 23/1 - 06 / 5 2140 31,0 g 182
e. Marthe Røder v. Røder E. Høitomt Bjerke Travbane 0 16/1 - 04 / 12 2100 30,1a 282
Rune Wilberg-Trine Wilberg P. Kals Bjerke Travbane 5 02/1 - 02 / 1 2100 31,0a 49
M. Gundersen Rune Wilberg E. Høitomt Drammen Travbane 5 22/12 - 07 / 6 2100 31,9a 243
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame E. Høitomt Bjerke Travbane 2 21/11 - 05 / 3 2140 31,0 203
7 2019: -7 -2 -0 -0 -4 -72 781 2018: -14 -0 -2 -4 -6 -71 073
Adelinn 7 Plass 256 632
6 år BRUN HP v.Voje Faks L. Trudvang Momarken Travbane 4 22/1 - 02 / 10 2140 30,6a 274
e. Skøilinn v. Skøiar L. Trudvang Bjerke Travbane 6 16/1 - 05 / 10 2100 29,1a 253
Leif Erik Kleivbakk /Bodø L. Trudvang Bjerke Travbane 3 30/12 - 04 / 4 2100 29,2a 491
G. Austevoll Tim Fiskerud L. Trudvang Bjerke Travbane 0 19/12 - 09 / 4 1609 28,9a 384
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl L. Trudvang Bjerke Travbane 6 15/10 - 01 / 8 2100 30,0a 368
8 2019: -9 -2 -1 -1 -1 -47 000 2018: -21 -0 -1 -4 -8 -71 000
Kagge Luna 8 Plass 227 000
7 år BRUN HP v.H.G. Balder O. Østre Momarken Travbane 3 22/1 - 02 / 8 2140 30,2a 62
e. Høgda Vesla v. Elding O. Østre Klosterskogen Travbane 1 05/1 - 01 / 6 2100 30,1a 140
Bjørn Gustavsen-Hege Nyborg Gustavsen O. Østre Drammen Travbane 2 22/12 - 07 / 1 2100 31,5a 106
O. Østre Bjørn Gustavsen M. Gundersen Momarken Travbane 0 04/12 - 06 / 4 1640 29,5ag 72
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame T. Solberg Drammen Travbane 4 26/11 - 06 / 7 1700 28,5a 31
9 2019: -4 -0 -2 -0 -0 -23 000 2018: -11 -0 -5 -1 -2 -53 000
Valle Tina 9 Plass 233 832
8 år SVART HP v.Briskeby Philip B. Steinseth Jarlsberg Travbane 2 12/1 - 02 / 5 2100 29,0a 24
e. Høiby Eldy v. Høiby Kongen B. Steinseth Bjerke Travbane 2 30/12 - 04 / 5 2100 29,0a 183
Viggo Aleksandersen-Sølvi Steen B. Steinseth Drammen Travbane 0 22/12 - 03 / 10 2120 32,3 122
B. Steinseth B. Steinseth Momarken Travbane 2 04/12 - 06 / 1 1640 28,6a 35
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Drammen Travbane 2 26/11 - 06 / 3 1700 28,1a 180
10 2019: -6 -0 -0 -1 -3 -26 000 2018: -16 -0 -3 -4 -5 -66 500
Nito Faxa 10 Plass 201 000
7 år MØRKBR HP v.Järvsöfaks (S) V. Hop Bjerke Travbane 5 23/1 - 06 / 10 2160 29,6 584
e. Finmi v. Moe Odin H. Eggen Bjerke Travbane 0 16/1 - 05 / 7 2100 29,8a 531
Monica Aurbekkholen /Kirkenær D. Dalen Bjerke Travbane 4 02/1 - 05 / 1 2100 29,9a 231
V. Hop Monica Aurbekkholen D. Dalen Drammen Travbane 0 22/12 - 03 / 7 2120 31,3 394
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl D. Dalen Bjerke Travbane 5 05/12 - 04 / 9 2100 29,9a 203
11 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -4 000 2018: -4 -0 -1 -0 -0 -12 000
Sprov Hiljar 11 Plass 224 000
13 år SVART V v.Nordli Svarten G. Gundersen Bjerke Travbane 0 19/12 - 09 / 2 1609 28,9a 292
e. Hafell Kari v. Sokna Troll D. Dalen Bjerke Travbane 0 03/10 - 08 / 4 2100 28,6ag 203
Mathias Skrugstad-Liv Rindal E. Linn Bjerke Travbane 0 15/8 - 06 / 6 2100 28,6a 213
G. Gundersen Mathias Skrugstad E. Linn Leangen Travbane 2 14/7 - 04 / 9 2140 27,3a 601
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer D. Dalen Biri Travbane P 13/10 - 20 / 2 2120 37,6 P