<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:20 V75-5
FLATVARS LØP

Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige høyest 185.000 kr.
Premier: 24.000-12.000-8.000-5.000-3.500-(3.000) kr.
5. Løp
Hvite Vinner : 4 Duo : Trippel : 4-7-10 Plass : 4-7-10

1 2019: -10 -0 -0 -2 -1 -14 500 2018: -18 -3 -2 -3 -5 -99 031
Øygard Pål 2100 1 Plass 155 243
5 år SVART V v.Tekno Odin C. Antonsen Bjerke Travbane 4 10/1 - 06 / 5 2100 29,1a 239
e. Påls Tina v. Elding C. Antonsen Momarken Travbane 3 08/1 - 03 / 6 2180 31,9 74
Stall Pål Sine Hener C. Antonsen Bjerke Travbane 0 02/1 - 05 / 11 2100 30,8a 460
C. Antonsen Karoline Lund Solberg (T) C. Antonsen Bjerke Travbane - 06/12 - 05 / 4 1609 dg a 242
Blå m/gul hestesko & tre ermringer A. Robertsen Bjerke Travbane 6 07/11 - 04 / 10 2100 31,3a 136
2 2019: -6 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -21 -0 -1 -1 -8 -39 491
Perfekt 2 Plass 167 375
9 år BRUN V v.Tangen Scott O. Kjenner Bjerke Travbane 0 02/1 - 05 / 7 2100 36,7a 887
e. Gylden Gulla v. Vinningblesen O. Kjenner Bjerke Travbane 6 12/12 - 06 / 3 1609 28,1a 526
Carina Simonsen-Ronny Simonsen O. Kjenner Bjerke Travbane 5 28/11 - 07 / 8 2100 29,9a 768
O. Kjenner Carina Simonsen O. Kjenner Momarken Travbane 6 30/10 - 02 / 11 1640 31,4ag 946
Svart m/hvitt kilef skstk&stj,or V,rek O. Kjenner Bjerke Travbane 2 23/10 - 04 / 7 2100 30,3a 165
3 2019: -8 -0 -1 -0 -3 -31 500 2018: -17 -1 -0 -1 -10 -53 000
Jerkeld Frøya 3 Plass 153 500
11 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld V. Hop Jarlsberg Travbane 4 18/1 - 06 / 9 1609 27,5a 63
e. Jærvsø Frøya v. Järvsöfaks (S) V. Hop Klosterskogen Travbane 2 05/1 - 07 / 7 2100 31,6a 184
Maria Andreassen /Stavern V. Hop Jarlsberg Travbane 1 20/12 - 01 / 6 2100 32,5a 114
V. Hop Maria Andreassen K. Malmin Jarlsberg Travbane - 15/11 - 05 / 5 1609 dg a 287
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Jarlsberg Travbane 0 02/11 - 05 / 8 1609 28,5a 643
4 2019: -3 -1 -1 -0 -0 -39 000 2018: -9 -4 -1 -3 -1 -100 148
Hadland Uri 4 Plass 207 148
8 år MØRKBR HP v.Horgen Tore C. Kjenner Bjerke Travbane 5 14/11 - 06 / 9 2160 29,5 28
e. Horgen Hanna v. Lykke Gutten C. Kjenner Momarken Travbane 1 30/10 - 02 / 4 1640 29,5a 31
Eva Holmsen-Hans Tøger Holmsen C. Kjenner Bjerke Travbane 3 03/10 - 05 / 9 1609 27,9a 51
C. Kjenner Eva Holmsen C. Kjenner Bjerke Travbane 3 07/9 - 01 / 4 2100 26,9a 133
Rød m/svart skstk,hvite mansjetter,rek C. Kjenner Klosterskogen Travbane 2 22/8 - 06 / 8 2100 31,3a 44
5 2019: -6 -0 -0 -0 -2 -7 000 2018: -21 -2 -0 -1 -9 -80 000
Magnums Mocca 5 Plass 181 500
9 år MØRKBR HP v.Krageboen M. Øyo Bjerke Travbane 5 12/12 - 06 / 5 1609 28,1a 283
e. Trø Vesla v. Spikeld M. Øyo Bjerke Travbane - 05/12 - 04 / 3 2100 dg a 398
Inge Brusletto /Geilo G. Austevoll Bjerke Travbane 0 14/11 - 06 / 8 2160 30,1 408
D. Dalen Inge Brusletto O. Østre Biri Travbane 0 28/10 - 04 / 9 2100 31,5ag 147
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek M. Øyo Biri Travbane 4 19/10 - 02 / 7 1609 28,3a 582
6 2019: -6 -2 -1 -0 -1 -44 000 2018: -13 -1 -1 -3 -3 -83 000
Lykkje Kjetil 6 Plass 127 000
4 år SVART H v.Åsajerven K. Djøseland Forus Travbane 1 21/1 - 02 / 5 2040 29,2a 29
e. Lykkje Kristin v. Moe Odin K. Djøseland Forus Travbane 1 06/1 - 07 / 2 2040 29,0a 232
Sven Vikeså /Vikeså P. Buer Forus Travbane 5 25/12 - 04 / 9 2080 33,7 g 96
K. Djøseland S. Wassberg Forus Travbane 0 08/12 - 07 / 6 2040 33,2 g 237
Svart m/gullbånd,rød søm,rekl. P. Buer Forus Travbane 3 27/11 - 04 / 9 2080 32,9 123
7 2019: -6 -3 -1 -0 -2 -90 250 2018: -13 -3 -1 -1 -3 -75 850
Harald 7 Plass 248 100
6 år BRUN V v.Moe Odin O. Østre Jarlsberg Travbane 1 18/1 - 06 / 6 1609 25,9a 24
e. Haralds Linnea v. Lykkefot O. Østre Bjerke Travbane 1 31/12 - 01 / 7 1609 28,9a 35
Stall AnBeRa L. Kolle Klosterskogen Travbane 5 19/11 - 04 / 5 1700 28,9a 51
O. Østre Jenny Thygesen (T) L. Kolle Momarken Travbane 0 30/10 - 02 / 9 1640 31,6ag 32
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame L. Kolle Sørlandets Travpark 2 21/10 - 07 / 4 1609 26,0a 120
8 2019: -9 -1 -1 -1 -2 -50 000 2018: -18 -2 -0 -1 -4 -60 500
Kaptein 8 Plass 162 500
7 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) G. Austevoll Bjerke Travbane 2 23/1 - 06 / 3 2140 29,8 65
e. Viljefryd v. Dublan G. Austevoll Bjerke Travbane 1 16/1 - 04 / 4 2100 29,4ag 68
Gunhild C. Henriksen-Kjell Bråtho A. Akselsen Jarlsberg Travbane - 12/1 - 03 / 4 2120 dg 591
G. Austevoll Gunhild C. Henriksen G. Austevoll Jarlsberg Travbane 5 07/12 - 04 / 10 2120 31,1 g 136
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl K. Kvasnes Bjerke Travbane 0 21/11 - 03 / 4 2140 34,9 144
9 2019: -10 -2 -2 -3 -2 -77 500 2018: -9 -4 -1 -0 -3 -97 170
M.H. Herkules 9 Plass 225 936
6 år LYSBRUN V v.Briskeby Philip O. Sagholen Bjerke Travbane 2 10/1 - 06 / 4 2100 28,9a 16
e. Blomli Stjerna v. Ulsrud Egon O. Sagholen Bjerke Travbane 6 06/6 - 06 / 8 2100 29,2a 36
Tom Ingebretsen /Mysen O. Sagholen Biri Travbane 1 18/5 - 01 / 11 2100 27,8a 24
O. Sagholen O. Sagholen Åmål 1 11/5 - 02 / 13 2120 28,4 33
Hvit/blå skrådelt, sv. skråbånd, rekl O. Sagholen Momarken Travbane 5 08/5 - 06 / 10 2140 30,7ag 33
10 2019: -5 -0 -0 -2 -1 -25 000 2018: -16 -2 -3 -1 -2 -71 000
Odin Faks 10 Plass 153 500
9 år BRUN V v.Järvsöfaks (S) T. Fløysand Bjerke Travbane 3 19/1 - 04 / 4 2100 28,7a 65
e. Perla Mi v. Moe Odin T. Fløysand Drammen Travbane - 22/12 - 07 / 7 2100 dg a 27
Irene Gamre Johnsen /Hvittingfoss T. Fløysand Forus Travbane - 08/12 - 07 / 7 2060 dg 23
T. Fløysand Martine Wessel (T) T. Fløysand Biri Travbane 1 23/11 - 01 / 8 2100 28,4a 60
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek T. Fløysand Momarken Travbane 2 11/11 - 04 / 15 2160 30,5 61
11 2019: -11 -0 -0 -1 -6 -24 490 2018: -6 -0 -0 -0 -2 -5 456
Valborg 11 Plass 196 934
9 år BRUN HP v.Nordli Svarten L. Østre Momarken Travbane 5 22/1 - 02 / 6 2140 30,7a 608
e. Borgheim Gratie v. Alm Svarten O. Østre Momarken Travbane 7 08/1 - 04 / 3 2140 35,3 g 241
Øystein Østre /Askim L. Østre Bjerke Travbane - 02/7 - 04 / 3 1609 dg a 122
E. Høitomt Øystein Østre L. Østre Årjäng 4 06/5 - 07 / 6 2140 29,7 g 338
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Østre Momarken Travbane 0 29/3 - 04 / 7 1640 31,6ag 421
12 2019: -7 -0 -2 -1 -4 -38 000 2018: -14 -2 -6 -1 -2 -90 500
Bleke Gnisten 12 Plass 192 622
6 år MØRKBR V v.Järvsöviking* (S) L. Kolle Bjerke Travbane 3 10/1 - 06 / 2 2100 29,0a 51
e. Neastjerna v. Spang Best L. Kolle Bjerke Travbane 0 31/12 - 01 / 8 1609 30,7ag 93
Stall Blekegnisten L. Kolle Drammen Travbane 4 22/12 - 07 / 3 2100 31,7a 38
L. Kolle Geir Kihle (T) L. Kolle Bjerke Travbane 2 06/12 - 05 / 11 1609 29,5a 40
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl E. Høitomt Biri Travbane 2 16/11 - 01 / 9 2120 29,7 53