<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:00 V65-3
V5-1
EGIL SKEIVOLLS LØP.
SKJØNNSMESSIG HANDICAP
Kaldblods 2140 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 30.001 kr. 20 m. ved mer enn 650 poeng.
For 3-15-årige 0 - 60.000 kr.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 2 Duo : Trippel : 2-7-6 Plass : 2-7-6

1 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -13 -0 -1 -0 -8 -24 000
Hauan Blesa 2140 1 Plass 32 000
5 år SVART HP v.Tekno Odin F. Ringheim Bergen Travpark 0 13/12 - 04 / 12 2140 br g 519
e. Findal Hera v. Moe Odin F. Ringheim Bergen Travpark 5 22/11 - 03 / 12 2140 35,9 2174
Stine Hansen Juklerød /Stabbestad P. Buer Bergen Travpark 0 27/9 - 03 / 12 2140 36,7 497
E. Høitomt Stine Hansen Juklerød (A) F. Ringheim Bergen Travpark - 02/8 - 01 / 10 2140 dg 766
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek F. Ringheim Bergen Travpark 6 19/7 - 07 / 8 2140 35,3 117
2 2019: -5 -2 -1 -1 -1 -45 000 2018: -6 -1 -1 -0 -2 -25 000
Glans Tider 2 Plass 70 000
5 år BRUN H v.Mørtvedt Jerkeld L. Kolle Drammen Travbane 0 21/6 - 02 / 4 2100 36,5ag 68
e. Gyldne Tider v. Elding L. Kolle Bjerke Travbane 4 25/4 - 10 / 3 2140 33,5 g 66
Birger Krusche Pedersen /Kristiansand S L. Kolle Klosterskogen Travbane - 09/4 - 03 / 1 2100 dg 19
L. Kolle Jenny Thygesen (T) L. Kolle Jarlsberg Travbane 7 25/3 - 08 / 8 2120 36,0 g 15
Hvit/blå,rødt sk.felt/beige ermf,rekl L. Kolle Sørlandets Travpark 2 11/3 - 07 / 1 2140 35,6 15
3 2019: -6 -0 -3 -0 -3 -26 000 2018: -6 -0 -1 -0 -3 -13 000
Løvefaks 3 Plass 39 000
7 år SVART V v.Norheim Faksen Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 6 19/11 - 07 / 12 2120 36,7 g 35
e. Løve Jerka v. Auvin (S) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 2 01/11 - 03 / 14 2120 34,9 128
Helene G. Forberg-Greger Forberg H. Forberg Sørlandets Travpark 4 22/9 - 08 / 1 2140 35,9 g 279
Å. Tengsareid Tommy Alexander Dreier H. Forberg Klosterskogen Travbane 5 13/9 - 07 / 2 2100 36,3 g 51
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam D. Dalen Sørlandets Travpark - 25/8 - 08 / 4 2140 dg 133
4 2019: -7 -0 -0 -1 -4 -15 000 2018: -13 -0 -0 -3 -3 -22 000
Eiklands Faks 2160 1 Plass 55 000
6 år BRUN V v.Voje Faks J. Undem Jarlsberg Travbane P 18/1 - 20 / 8 2120 33,7 P
e. Nebbenes Mari v. Mentor Mollyn J. Undem Sørlandets Travpark - 13/1 - 07 / 4 2180 dg 150
Ingar Reinskås-Reidun Østenå J. Undem Drammen Travbane - 18/10 - 02 / 5 2100 dg a 43
J. Undem J. Undem Klosterskogen Travbane - 01/10 - 02 / 4 2100 dg a 793
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek L. Kolle Drammen Travbane 0 06/9 - 03 / 8 2100 32,7a 52
5 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -13 -0 -0 -1 -7 -26 000
Jenny Lill 2 Plass 50 000
6 år BRUN HP v.Bork Odin A. Berås Jarlsberg Travbane 5 02/11 - 03 / 9 2100 33,8ag 567
e. Marina Lill v. Marine Svarten A. Berås Klosterskogen Travbane - 14/10 - 04 / 11 1700 dg a 1310
Dagfinn Svantesen /Fevik K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 4 13/9 - 06 / 7 2100 32,0a 653
M. Finsand Dagfinn Svantesen A. Berås Jarlsberg Travbane 0 03/8 - 04 / 12 2120 32,3 g 740
Svart m/grått sk.felt og belte.rekl. A. Berås Sørlandets Travpark 0 20/7 - 11 / 1 2140 32,0ag 878
6 2019: -8 -0 -0 -3 -4 -30 000 2018: -8 -2 -3 -0 -3 -55 500
Lille Odin 2180 1 Plass 85 500
9 år SVART V v.Moe Odin H. Tharaldsen Klosterskogen Travbane 0 05/1 - 07 / 1 2100 32,4a 81
e. Mentor Lill v. Mentor Mollyn H. Tharaldsen Drammen Travbane 4 22/12 - 04 / 8 2100 32,6a 269
Anja Synnøve Tharaldsen-Harry Tharaldsen H. Tharaldsen Klosterskogen Travbane 4 09/12 - 04 / 2 2100 34,0a 32
H. Tharaldsen H. Tharaldsen Klosterskogen Travbane 1 08/11 - 02 / 3 2100 30,3a 36
rød m/grønne ermer + reklame H. Tharaldsen Sørlandets Travpark 2 03/11 - 02 / 1 2140 31,6 64
7 2019: -3 -1 -1 -0 -1 -23 000 2018: -4 -3 -1 -0 -0 -42 000
Stjerne Kos 2 Plass 65 000
5 år MØRKBR V v.Troll Kos E. Høitomt Sørlandets Travpark 1 13/1 - 07 / 6 2180 32,7 22
e. Kroken Stjerna v. Moe Odin D. Dalen Bjerke Travbane 1 21/11 - 01 / 8 2160 31,6 50
Cay Normann Hovstad /Grendi D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 26/10 - 04 / 7 2100 34,0 13
D. Dalen Cay Normann Hovstad E. Høitomt Forus Travbane 2 04/9 - 01 / 6 2060 32,2 33
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek D. Dalen Jarlsberg Travbane 1 05/8 - 08 / 8 2100 34,8 g 24
8 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -8 000 2018: -7 -3 -1 -1 -1 -49 000
Vikingrappen 3 Plass 57 000
6 år SVARTBRUN V v.Järvsöviking* (S) Ø. Tjomsland Forus Travbane 2 21/1 - 04 / 13 2060 32,6 18
e. Nordlirappa v. Nordli Svarten Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 27/11 - 03 / 9 2080 31,7 r 13
Steinar Nordengen /Nordre Toten Ø. Tjomsland Forus Travbane 1 13/11 - 01 / 6 2040 31,4a 19
Ø. Tjomsland Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 3 03/11 - 02 / 4 2140 31,6 g 12
Gul m/sort sidefelt og belte.rekl. Ø. Tjomsland Sørlandets Travpark 1 21/10 - 08 / 6 2160 30,9 23
9 2019: -7 -1 -0 -1 -3 -29 500 2018: -6 -0 -1 -1 -3 -33 000
Åsa O.K. 4 Plass 62 500
4 år SVART HP v.Åsajerven H. Tvedt Jarlsberg Travbane 1 04/1 - 04 / 2 2100 34,2 44
e. Torpa Kry v. Moe Odin H. Tvedt Sørlandets Travpark 3 16/12 - 03 / 8 2160 33,1 177
Vidar Wilson-Mette Holm Wilson E. Høitomt Drammen Travbane 7 26/11 - 01 / 7 2120 35,0 g 58
H. Tvedt Vidar Wilson H. Tvedt Bjerke Travbane 4 07/11 - 03 / 5 2140 32,6 g 93
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Sørlandets Travpark 4 21/10 - 08 / 3 2140 33,2 g 96