<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:45 V65-6
DD-2
V5-3


Varmblods 1700 m. Autostart.
For 3-12-årige høyest 245.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
6. Løp
Svarte Vinner : 2/8 Duo : Trippel : 2-8-11/8-2-11 Plass : 2-8-11

1 2019: -6 -1 -2 -0 -2 -79 000 2018: -8 -0 -0 -1 -2 -21 000
Gaia B.R. 1700 1 Plass 280 000
5 år MØRKBR HP v.Muscles Yankee* (US) D. Dalen Klosterskogen Travbane 2 17/1 - 06 / 8 2100 17,2a 148
e. Neshe (US) v. Malabar Man* (US) D. Dalen Jarlsberg Travbane - 04/1 - 01 / 5 1609 dg a 69
Tor Olaf Halle /Larvik D. Dalen Jarlsberg Travbane 0 23/12 - 05 / 7 2100 16,8a 302
D. Dalen Tor Olaf Halle (T) F. Hamre Bjerke Travbane - 29/8 - 03 / 7 2100 dg a 86
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek E. Høitomt Drammen Travbane 5 11/8 - 08 / 10 1700 15,0a 260
2 2019: -8 -4 -1 -0 -1 -106 000 2018: -16 -0 -1 -4 -5 -44 500
Baronesse Hooves 2 Plass 314 000
8 år BRUN HP v.Thai Tanic R. Aarlie Bjerke Travbane 1 10/1 - 02 / 4 2100 15,3a 417
e. Gold'n Diamonds v. Biesolo* (FR) R. Aarlie Bjerke Travbane 0 03/1 - 04 / 5 2100 17,3a 185
Inge Håland /Bryne R. Aarlie Drammen Travbane 4 13/12 - 05 / 3 2100 17,3a 216
R. Aarlie R. Aarlie Drammen Travbane 4 04/12 - 05 / 2 2100 19,1a 85
Svart/gull todelt, gull mansj, rek J. Bjaanes Forus Travbane 0 23/10 - 04 / 11 2040 18,6a 107
3 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -6 -1 -1 -1 -1 -31 500
Ambitious Voyager 3 Plass 198 166
7 år BRUN V v.Pine Chip* (US) H. Tvedt Momarken Travbane 3 30/10 - 06 / 3 1640 16,8a 47
e. Ernis Flo (DE) v. Keystone Voyager (US) H. Tvedt Bjerke Travbane 2 23/10 - 05 / 6 2100 15,2a 47
Stall Twits H. Tvedt Bjerke Travbane 5 03/9 - 05 / 5 2100 15,0a 17
H. Tvedt H. Tvedt Bjerke Travbane 0 23/8 - 06 / 1 1609 14,3a 56
Rød m/svarte erm, hvit ermr,sjakkr,rek H. Tvedt Bjerke Travbane 1 13/8 - 01 / 6 1609 13,9a 33
4 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -1 -0 -1 -3 -33 063
Mixed Zone 4 Plass 167 563
6 år BRUN V v.Thai Tanic V. Hop Klosterskogen Travbane 6 09/12 - 05 / 9 2120 18,6 127
e. Bullyoung v. Buckaroo K. (US) K. Dalsbotten Sørlandets Travpark 0 18/11 - 06 / 4 2140 18,7a 329
Pål Jensen /Nøtterøy K. Dalsbotten Åmål 6 01/5 - 03 / 1 2080 16,8a 157
K. Dalsbotten O. Østre Klosterskogen Travbane 4 08/3 - 06 / 5 1700 16,6a 63
Mørkblå,hvit kile&mansj,lysbl.kant,rek O. Østre Bjerke Travbane 3 28/2 - 07 / 1 1609 14,6a 86
5 2019: -9 -0 -0 -0 -4 -13 500 2018: -23 -1 -1 -1 -6 -46 500
Legacy 5 Plass 183 000
9 år BRUN V v.Millmaker A. Sletsjø Klosterskogen Travbane 0 17/1 - 06 / 5 2100 18,2a 371
e. Nobela's Girl v. Astro Hill (US) D. Dalen Bjerke Travbane 0 09/1 - 05 / 12 1609 14,8a 570
Linda-Kristin Wallumrød /Andebu D. Dalen Bjerke Travbane 4 03/1 - 01 / 9 2100 17,8a 213
A. Akselsen Linda-Kristin Wallumrød O. Østre Jarlsberg Travbane 0 28/12 - 06 / 7 2100 18,7ag 254
Blå m/hvitt sk.felt,mansj,ermr,rek/hv O. Østre Bjerke Travbane 4 06/12 - 04 / 3 1609 15,3a 176
6 2019: -8 -3 -0 -1 -1 -55 500 2018: -15 -3 -3 -0 -5 -111 000
Lady Lara 6 Plass 255 500
5 år BRUN HP v.Viking Frecel V. Hop Bjerke Travbane 0 16/1 - 01 / 6 1609 15,5a 88
e. Lovely Lady v. Hr. Siem (DK) V. Hop Jarlsberg Travbane 1 12/1 - 01 / 4 2100 15,8a 33
Janne Rahd /Sandefjord L. Kolle Bjerke Travbane 1 03/1 - 04 / 2 2100 16,0a 21
V. Hop Lars M. Søvik (T) Å. Tengsareid Sørlandets Travpark 2 16/12 - 01 / 6 2140 15,6a 115
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl V. Hop Bjerke Travbane 2 06/12 - 03 / 2 1609 15,2a 28
7 2019: -3 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -15 -0 -0 -1 -8 -29 715
Speedy Circle 7 Plass 195 715
8 år MØRKBR V v.Victory Abroad* (US) A. Akselsen Klosterskogen Travbane 5 17/1 - 06 / 3 2100 17,7a 395
e. Elegant Circle v. Malabar Circle Ås* (S) A. Valstad Bjerke Travbane 5 03/1 - 04 / 1 2100 17,1a 255
Asbjørn Wessel /Stokke A. Valstad Biri Travbane 0 21/12 - 05 / 11 1609 15,8a 111
T. Fløysand Martine Wessel (T) K. Ødegaard Bjerke Travbane 0 02/10 - 01 / 2 2100 18,2a 292
Svart m/hvitt bånd&ermr,gulskklaff,rek K. Ødegaard Klosterskogen Travbane 4 24/9 - 05 / 2 2100 17,6a 1609
8 2019: -6 -1 -2 -0 -1 -50 500 2018: -18 -0 -4 -3 -9 -99 000
Ubet 8 Plass 232 500
6 år LYSBRUN HP v.Revenue* (S) P. Kals Jarlsberg Travbane 2 12/1 - 07 / 5 2100 15,7a 468
e. Sugarina Land v. Sugarcane Volo P. Kals Klosterskogen Travbane 6 01/12 - 04 / 11 2500 17,9a 372
Team Undone P. Kals Bjerke Travbane 4 14/11 - 08 / 8 2100 15,8a 514
P. Kals Petter Hvistendahl H. Kolle Jarlsberg Travbane 2 02/11 - 04 / 9 2100 17,4a 41
Gull M/rødt sidefelt og ermer. P. Kals Klosterskogen Travbane 6 14/10 - 05 / 3 2100 16,2a 84
9 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -14 -1 -2 -0 -1 -32 500
Norwegian Pine 9 Plass 231 000
6 år MØRKBR V v.Revenue* (S) D. Dalen Drammen Travbane 0 04/12 - 05 / 5 2100 21,1ag 74
e. The Pine (US) v. Balanced Image (US) D. Dalen Drammen Travbane P 26/11 - 21 / 1 2100 20,0 P
Bjørn Nikkerud /Hokksund E. Høitomt Bjerke Travbane - 24/10 - 07 / 7 1609 dg a 188
E. Høitomt Bjørn Nikkerud E. Høitomt Drammen Travbane - 27/9 - 01 / 6 2100 dg a 26
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek D. Dalen Bjerke Travbane - 18/9 - 03 / 8 1609 dg a 136
10 2019: -3 -1 -0 -0 -2 -31 690 2018: -11 -1 -4 -1 -4 -171 553
Time for Money (S) 10 Plass 222 128
4 år BRUN H v.One Too Many* (S) O. Østre Färjestad 1 14/1 - 04 / 11 2140 15,9a 41
e. Quantum Teatime* (S) v. Rite On Line (US) O. Østre Bjerke Travbane 5 02/1 - 07 / 6 2100 15,9a 100
Stall Time For Money O. Østre Momarken Travbane 1 04/12 - 01 / 5 2640 19,3a 40
O. Østre Diana L. Olsson (B) O. Østre Färjestad 8 10/9 - 08 / 10 2160 19,7 64
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame O. Østre Leangen Travbane 3 26/8 - 02 / 2 1640 15,4a 17
11 2019: -7 -0 -0 -1 -3 -17 000 2018: -19 -2 -2 -3 -5 -104 500
Rock The Boat 11 Plass 232 500
7 år BRUN V v.Thai Tanic J. Undem Sørlandets Travpark 4 16/12 - 01 / 8 2140 16,4a 232
e. Sugar Frances v. Sugarcane Hanover* (US) J. Undem Sørlandets Travpark 1 02/12 - 03 / 3 1609 14,9a 224
Elsa Fiskum Bjørntvedt /Skien J. Undem Drammen Travbane 0 08/11 - 05 / 5 2100 18,0a 478
J. Undem Elsa Fiskum Bjørntvedt O. Østre Sørlandets Travpark 4 21/10 - 05 / 8 1609 15,9ar 413
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek G. Austevoll Drammen Travbane 2 04/10 - 02 / 7 2100 17,2a 63
12 2019: -4 -1 -0 -0 -2 -20 000 2018: -7 -0 -0 -3 -3 -31 500
Andre Rev' Point 12 Plass 240 500
9 år BRUN V v.Revenue* (S) K. Johansen Bjerke Travbane 7 18/6 - 04 / 9 2100 17,1a 37
e. Andrea Swiss (S) v. Super Arnie* (US) K. Johansen Bjerke Travbane 3 06/6 - 07 / 1 1609 13,3a 847
Susanne Høgstad /Notodden E. Rennesvik Jarlsberg Travbane 0 24/5 - 01 / 5 2100 15,7a 54
G. Austevoll Susanne Høgstad K. Johansen Bjerke Travbane 3 07/5 - 01 / 1 2100 15,0a 105
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl K. Dalsbotten Klosterskogen Travbane 5 30/3 - 05 / 3 2100 17,5a 316