<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 20:05 V65-4
V5-1
HOPPELØP
HOPPELØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. ved vunnet 47.001 kr., 40 m. ved 78.001 kr.
For 3-15-årige hopper høyest 130.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
4. Løp
Mørke grønne Vinner : 10 Duo : Trippel : 10-5-6 Plass : 10-5-6

1 2019: -7 -0 -0 -0 -5 -16 000 2018: -9 -1 -2 -1 -3 -38 000
Madde 2100 1 Plass 54 000
4 år SVART HP v.Moe Svarten L. Kolle Sørlandets Travpark 5 13/1 - 07 / 5 2180 35,5 116
e. Spik Tassa v. Spikeld T. Solberg Bjerke Travbane 3 30/12 - 02 / 7 2160 34,9 45
Øystein Simonsen /Skien T. Solberg Jarlsberg Travbane 1 23/12 - 08 / 10 2120 34,5 82
T. Solberg Øystein Simonsen T. Solberg Jarlsberg Travbane - 07/12 - 03 / 11 2120 dg 178
Rød m rød/gull/hvit V, gull sidef, rek T. Solberg Drammen Travbane 5 26/11 - 09 / 9 2120 34,8 64
2 2019: -8 -0 -0 -0 -2 -6 500 2018: -14 -0 -1 -0 -7 -29 000
Gylden Bris 2 Plass 47 000
7 år SVART HP v.Stiv Kuling K. Malmin Bjerke Travbane 0 19/1 - 01 / 2 2140 34,1 g 549
e. Gylden Vår v. Bork Rigel V. Hop Jarlsberg Travbane - 04/1 - 04 / 9 2120 dg 269
Magnus Billing-Per Holger B. Jensen V. Hop Momarken Travbane 5 27/12 - 01 / 7 2160 35,0 g 142
E. Gravdal Magnus Billing K. Malmin Biri Travbane 5 21/12 - 02 / 5 2100 33,5a 204
Hvit/grønn todelt, gr.ermer,rekl K. Malmin Drammen Travbane 8 04/12 - 04 / 12 2100 34,2a 481
3 2019: -8 -0 -0 -1 -4 -17 000 2018: -15 -0 -0 -2 -5 -26 000
Kleppan Tina 2120 1 Plass 71 000
8 år BRUN HP v.Særpefanten O. Østre Jarlsberg Travbane 3 18/1 - 01 / 2 2100 30,9a 138
e. Kleppan Turi v. Braute G. Gundersen Bjerke Travbane 0 09/1 - 04 / 11 2160 32,6 g 917
Toril Haraldsen /Sandefjord V. Hop Drammen Travbane 6 13/12 - 03 / 1 2100 34,3a 192
V. Hop Toril Haraldsen A. Frønes Jarlsberg Travbane 0 25/11 - 03 / 7 2120 35,2 g 631
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Frønes Klosterskogen Travbane - 14/10 - 04 / 2 1700 dg a 323
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -16 -0 -1 -0 -3 -16 000
Solhaugblesa 2 Plass 49 000
6 år BRUN HP v.Mørtvedt Jerkeld H. Holm Jarlsberg Travbane - 07/12 - 04 / 4 2100 dg 182
e. Lovisa v. Järvsöfaks (S) H. Holm Jarlsberg Travbane 0 15/11 - 03 / 5 2100 35,2ag 318
Tom Arve Knutsen-Ine Elisabeth Dahl E. Høitomt Drammen Travbane - 27/9 - 02 / 3 2100 dg a 162
J. Undem Ine Elisabeth Dahl (T) E. Høitomt Klosterskogen Travbane 5 13/9 - 06 / 11 2100 32,1a 184
Sv., blå sk.stk stolpe, sølv seler,rek E. Høitomt Klosterskogen Travbane 4 01/9 - 02 / 6 2140 33,5 g 99
5 2019: -12 -1 -2 -1 -6 -56 000 2018: -16 -0 -0 -6 -6 -44 000
Bare Christina 3 Plass 110 500
5 år BRUN HP v.Alsaker Piril Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 16/1 - 03 / 6 2140 32,3 61
e. Kos Rappa v. Kos Knekten Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 2 04/1 - 08 / 5 2100 32,4a 65
Arthur Bø /Bø I Telemark Å. Tengsareid Jarlsberg Travbane 5 28/12 - 04 / 3 1609 30,4a 265
Å. Tengsareid Arthur Bø (T) Å. Tengsareid Klosterskogen Travbane 3 09/12 - 04 / 4 2100 33,7a 177
rød m/blå krage,belte,ermfelt + reklam Å. Tengsareid Drammen Travbane 7 04/12 - 04 / 2 2100 33,8a 56
6 2019: -3 -0 -0 -1 -0 -5 000 2018: -20 -0 -0 -1 -9 -36 500
Kos Vinna 2140 1 Plass 123 000
9 år BRUN HP v.Vinning Kos J. Undem Jarlsberg Travbane 0 18/1 - 01 / 10 2100 31,0a 459
e. Rigel Edda v. Alm Rigel A. Akselsen Momarken Travbane 0 27/12 - 01 / 12 2200 36,4 rg 298
Odd Arne Aaland-Marthe Tennøy Lundanes J. Undem Klosterskogen Travbane 5 09/12 - 02 / 3 1700 32,8a 374
S. Jessen Odd Arne Aaland L. Pedersen Momarken Travbane - 02/10 - 08 / 1 2140 dg 216
Svart/gull/svart tredelt, gull arm,rek O. Østre Klosterskogen Travbane 0 24/9 - 03 / 1 2100 br ag 109
7 2019: -5 -0 -0 -0 -1 -8 000 2018: -12 -1 -2 -1 -1 -52 472
Rinde Rutha 2 Plass 118 472
7 år BRUN HP v.Dotterud Teddy G. Austevoll Klosterskogen Travbane 4 05/1 - 07 / 4 2100 31,7a 487
e. Rosa Mi v. H.G. Balder G. Austevoll Jarlsberg Travbane 0 20/12 - 01 / 9 2100 34,0a 98
Kari Kristensen /Sannidal G. Austevoll Drammen Travbane 0 26/11 - 06 / 9 1700 34,0ag 414
G. Austevoll Kari Kristensen G. Austevoll Klosterskogen Travbane 0 31/5 - 02 / 2 1700 31,4a 136
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Momarken Travbane 0 06/5 - 03 / 6 2140 br a 53
8 2019: -5 -0 -0 -0 -2 -6 000 2018: -21 -2 -4 -3 -5 -105 500
Horgen Gaupa 3 Plass 121 500
7 år SVART HP v.Järvsöfaks (S) J. Bjerring Bjerke Travbane - 16/1 - 04 / 7 2100 dg a 166
e. Horgen Lykke v. Moe Odin J. Bjerring Drammen Travbane 5 22/12 - 03 / 2 2100 32,0 237
Stall Fire Kompiser J. Bjerring Bjerke Travbane 7 05/12 - 05 / 7 2160 31,3 109
J. Bjerring J. Bjerring Bjerke Travbane - 14/11 - 06 / 4 2140 dg 201
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Bjerke Travbane - 24/10 - 04 / 4 2140 dg 83
9 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -19 -1 -3 -3 -5 -83 000
Kos Frigga 4 Plass 101 000
5 år BRUN HP v.Frigg Elden O. Østre Jarlsberg Travbane 3 28/12 - 04 / 7 1609 30,3ag 21
e. Kos Edda v. Kos Knekten O. Østre Drammen Travbane 2 22/12 - 04 / 5 2100 32,4ag 77
Odd Arne Aaland-Guro-Marie Aaland-Lundanes O. Østre Bjerke Travbane 5 15/12 - 02 / 6 1660 29,5 g 376
O. Østre Odd Arne Aaland O. Østre Jarlsberg Travbane 1 15/11 - 03 / 2 2100 29,5ag 238
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame A. Akselsen Bjerke Travbane 0 31/10 - 09 / 5 1640 32,7 rg 54
10 2019: -4 -1 -1 -2 -0 -52 000 2018: -9 -1 -2 -1 -5 -110 500
Glade Tider 5 Plass 162 500
4 år GRÅSVART HP v.Bork Odin E. Høitomt Bjerke Travbane 2 31/12 - 03 / 3 2100 32,6a 38
e. Gyldne Tider v. Elding E. Høitomt Momarken Travbane 4 20/10 - 04 / 1 2140 29,3a 64
Torfinn Rummelhof-Lise Hansen E. Høitomt Momarken Travbane 1 09/10 - 05 / 5 2140 29,2a 178
E. Høitomt Torfinn Rummelhof E. Høitomt Bjerke Travbane 11 09/9 - 02 / 6 2100 40,1ag 341
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Bjerke Travbane 3 28/8 - 01 / 6 2100 29,6a 188