<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:15 V65-2
GRANES LØP.
SPORTRAPP / GRUNNLAG
Kaldblods 2100 m. Autostart.
For 3-15-årige 35.001 - 95.000 kr.
Premier: 16.000-8.000-5.000-4.000-3.000-(3.000) kr.
2. Løp
Blå Vinner : 3 Duo : Trippel : 3-6-5 Plass : 3-6-5

1 2019: -3 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -17 -1 -0 -1 -7 -59 999
Spang Prinsessa 2100 1 Plass 59 999
4 år MØRKBR HP v.Dotterud Teddy O. Mikkelborg Bjerke Travbane 0 30/12 - 01 / 9 2160 39,7 g 357
e. Marigull v. Lome Elden A. Frønes Bjerke Travbane 0 15/12 - 02 / 1 1640 32,6 g 494
Merete Viksås /Roa T. Solberg Drammen Travbane 8 26/11 - 01 / 2 2120 35,1 g 40
E. Høitomt Merete Viksås O. Østre Bjerke Travbane 4 22/11 - 03 / 5 2100 31,3a 431
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek O. Østre Biri Travbane 0 16/11 - 03 / 10 2120 34,3 g 205
2 2019: -4 -0 -0 -1 -1 -10 401 2018: -10 -1 -0 -3 -4 -37 000
Spang Remina 2 Plass 70 401
7 år MØRKBR HP v.Mørtvedt Jerkeld I. Mysen Momarken Travbane 0 08/1 - 05 / 10 2160 36,3 492
e. Tullmi v. Spang Best I. Mysen Momarken Travbane 3 11/12 - 07 / 1 2160 34,5 82
Iselin Mysen-Marinus A. Beck I. Mysen Biri Travbane 5 23/11 - 08 / 11 2140 34,1 208
I. Mysen I. Mysen Drammen Travbane 1 08/11 - 02 / 1 2100 33,6a 145
Svart, røde ermer&sidef,gule ruter,rek I. Mysen Momarken Travbane 3 08/5 - 08 / 9 2160 32,9 130
3 2019: -9 -2 -2 -0 -3 -57 500 2018: -18 -0 -1 -0 -9 -32 545
Maxey Melanin 3 Plass 102 045
5 år RØD H v.Stiv Kuling J. Hansen Bjerke Travbane 2 16/1 - 03 / 1 2140 31,9 102
e. Springtina v. Alm Rigel J. Hansen Jarlsberg Travbane 4 04/1 - 04 / 7 2120 33,9 40
Randi Merete Wahl /Hof J. Hansen Momarken Travbane - 27/12 - 04 / 5 2140 dg 241
J. Hansen Jan Morten Hansen (T) J. Hansen Klosterskogen Travbane 2 09/12 - 04 / 10 2100 33,7ag 107
Grønn,svart sk.stk,hvitt bånd&ermr,rek R. Hansen Klosterskogen Travbane 4 19/11 - 02 / 6 2100 33,8ag 53
4 2019: -2 -0 -1 -0 -0 -7 000 2018: -16 -1 -1 -1 -7 -57 000
Spang Lotta 4 Plass 64 000
4 år MØRKBR HP v.Lome Elden O. Østre Momarken Travbane 2 17/1 - 07 / 10 2160 32,8 g 159
e. Spang Frøya v. Spang Best V. Hop Bjerke Travbane 0 03/1 - 06 / 8 2100 33,1ag 116
Anders Nyborg /Stange V. Hop Biri Travbane 1 21/12 - 02 / 8 2100 33,1a 57
O. Østre Ole Tom Nyborg (B) V. Hop Biri Travbane 5 14/12 - 08 / 1 2100 34,6a 97
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame V. Hop Bjerke Travbane 7 05/12 - 01 / 9 2100 33,5ag 268
5 2019: -2 -0 -1 -1 -0 -17 000 2018: -7 -2 -1 -1 -3 -54 500
Nord Sjur 5 Plass 71 500
5 år SVART V v.Lome Elden J. Kvikstad Bjerke Travbane 2 09/1 - 03 / 8 2160 31,4 124
e. Nydelig v. Pål Even J. Kvikstad Bjerke Travbane 1 26/12 - 03 / 9 2160 34,5 203
Elin Hong /Tretten J. Kvikstad Drammen Travbane 5 04/12 - 04 / 1 2100 33,2a 157
J. Kvikstad Elin Hong J. Kvikstad Biri Travbane 4 23/11 - 08 / 13 2140 34,0 46
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler J. Kvikstad Bjerke Travbane 3 05/9 - 01 / 6 2160 32,8 63
6 2019: -7 -1 -1 -0 -3 -35 000 2018: -18 -2 -1 -2 -9 -64 000
Tøffe Tora 6 Plass 99 000
7 år MØRKBR HP v.Krageboen Ø. Ruttenborg Biri Travbane 4 11/1 - 08 / 4 2120 32,4 94
e. Bjønnum Svarta v. Pajaprins H. Holm Drammen Travbane 0 13/12 - 03 / 7 2100 35,1ag 104
Monica Granum /Tretten E. Høitomt Bjerke Travbane 0 05/12 - 05 / 3 2140 32,2 113
Ø. Ruttenborg Monica Granum E. Høitomt Biri Travbane 2 23/11 - 07 / 3 2100 nc ag 36
rød m/hvitt sk.stk./mansj., reklame G. Austevoll Biri Travbane 5 09/11 - 08 / 6 2120 33,2 g 33
7 2019: -11 -0 -2 -2 -2 -33 000 2018: -9 -0 -0 -0 -4 -15 000
Ejo Tina 7 Plass 113 767
7 år BRUN HP v.Tin Tveiten Å. Tengsareid Bjerke Travbane 4 19/1 - 01 / 1 2140 31,1 350
e. Røsterosa v. Røste Bo* (S) Å. Tengsareid Biri Travbane 0 11/1 - 02 / 6 2100 34,5ag 348
Marita Høyesveen /Ringebu D. Dalen Biri Travbane 0 21/12 - 01 / 9 2120 35,6 g 303
O. Mikkelborg Marita Høyesveen O. Mikkelborg Biri Travbane 0 14/12 - 01 / 8 1609 32,1ag 167
Mørkblå m/oransje skulderstykke, rekl H. Holm Bjerke Travbane - 27/6 - 01 / 2 1640 dg 245
8 2019: -8 -2 -1 -0 -2 -98 000 2018: -24 -1 -2 -1 -8 -76 491
Perle Vilja 8 Plass 187 491
5 år SVART HP v.Moe Svarten G. Austevoll Bjerke Travbane - 12/12 - 05 / 7 2100 dg a 106
e. Perle Maria v. Spikeld J. Bjerring Biri Travbane 0 30/11 - 05 / 6 2100 39,1ag 54
Erling Bottolfs-Johnny Ekra J. Bjerring Bjerke Travbane - 21/11 - 05 / 11 2140 dg 184
J. Bjerring G. Austevoll Drammen Travbane 3 08/11 - 01 / 6 2100 31,2ag 46
Hvit m/lyseblått skulderstykke, rek J. Bjerring Drammen Travbane - 22/10 - 01 / 7 2160 dg 43
9 2019: -9 -1 -1 -1 -4 -56 714 2018: -12 -0 -1 -2 -5 -36 210
Thess Prinsessa 9 Plass 133 701
6 år SVART HP v.Gonagas H. Ydersbond Bjerke Travbane 0 09/1 - 04 / 10 2160 35,1 771
e. Dronninga v. Spang Best H. Ydersbond Momarken Travbane 0 04/12 - 04 / 9 2180 36,1 g 420
Stall Trekløveret H. Ydersbond Örebro 4 17/11 - 01 / 5 2160 31,8 234
D. Dalen Haakon A. Ydersbond (A) H. Ydersbond Klosterskogen Travbane 7 14/10 - 04 / 7 1700 31,8a 237
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek H. Ydersbond Momarken Travbane 0 23/9 - 08 / 7 2180 34,7 g 227
10 2019: -11 -0 -1 -0 -5 -24 500 2018: -19 -0 -1 -4 -7 -57 674
Skrei Stjerna 10 Plass 99 016
8 år BRUN HP v.Lome Elden L. Østre Momarken Travbane 4 17/1 - 06 / 2 2140 33,3a 220
e. Frigg Rappa v. Friggbest L. Østre Momarken Travbane 4 08/1 - 03 / 2 2160 32,9 557
Øystein Østre /Askim O. Østre Momarken Travbane 0 27/12 - 01 / 8 2180 34,3 g 59
L. Østre Øystein Østre O. Østre Färjestad 0 26/11 - 11 / 5 2140 33,0 g 154
Svart m/gul stolpe, reklame G. Austevoll Momarken Travbane 5 11/11 - 02 / 8 1660 32,2 122