<<< Forrige løp Neste løp >>>
Start ca kl. 19:43 V65-3
V5-1
LIVS LØP.
TIDSLØP
Kaldblods 2100 m. Tillegg 20 m. for tid 1.34,5 og bedre.
For 3-15-årige med rekord 1.33,0 og dårligere.
Premier: 12.000-6.000-4.000-3.000-2.000-2.000-2.000-2.000 (8 premier)
3. Løp
Røde Vinner : 6 Duo : Trippel : 6-12-9 Plass : 6-12-9

1 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -2 000 2018: -4 -0 -0 -0 -2 -4 000
S.K.'s Nordstjerne 2100 1 Plass 6 000
5 år MØRKBR HP v.Åsajerven T. Lindbak Momarken Travbane - 22/1 - 03 / 1 2140 dg 647
e. Demi v. Alm Silver T. Lindbak Biri Travbane 8 11/1 - 01 / 2 2100 38,4 129
Cathrin Sandsengen-Ronny Sandsengen T. Lindbak Biri Travbane 0 21/12 - 03 / 2 2100 38,2 g 788
T. Lindbak T. Lindbak Biri Travbane 6 14/12 - 03 / 2 2100 38,3 473
Blå m/m.blå, gull,hv.strip skråfe,ermr T. Lindbak Biri Travbane 6 30/11 - 08 / 2 2100 42,5 149
2 2019: -1 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -5 -0 -0 -0 -5 -11 000
Hovde Elden 2 Plass 14 000
7 år SVART H v.Hovdesvarten E. Høitomt Jarlsberg Travbane 4 04/1 - 07 / 9 2120 36,7 247
e. Alsaker Sissel v. Bokli Eld E. Høitomt Bjerke Travbane 8 30/12 - 02 / 4 2140 42,9 g 283
Torgeir Ruud-Knut Ola K. Ruud E. Høitomt Biri Travbane 5 14/12 - 03 / 3 2100 37,9 42
E. Høitomt Kjetil Helgestad (T) E. Høitomt Jarlsberg Travbane 5 25/11 - 08 / 8 2100 36,5 130
Hvit m/brunt sk.stykke & ermer, rek E. Høitomt Biri Travbane 5 09/11 - 01 / 3 2100 40,2 59
3 2019: -3 -0 -0 -0 -1 -3 000 2018: -3 -0 -1 -1 -1 -14 500
Bjørnemyr Prinsen 3 Plass 17 500
4 år RØD V v.Horgen Tore M. Pedersen Momarken Travbane 0 22/1 - 03 / 11 2160 41,2 g 92
e. Bjørnemyr Blesa v. Moe Odin M. Pedersen Bjerke Travbane 0 10/1 - 05 / 4 2100 39,3ag 68
Stall Beinskrokjen M. Pedersen Bjerke Travbane 4 30/12 - 02 / 9 2160 34,9 g 180
M. Pedersen M. Pedersen Biri Travbane 2 14/12 - 03 / 1 2100 37,3 127
Hvit/blå halv, hvite ermer, rekl. M. Pedersen Biri Travbane 3 09/11 - 09 / 6 2100 38,8 44
4 2019: -0 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -8 -0 -0 -0 -6 -15 000
Effy 4 Plass 20 000
6 år SVART HP v.Wik Stjernen G. Gundersen Biri Travbane 8 23/11 - 08 / 8 2120 37,3 541
e. Ellykke v. Bokli Balder E. Holm Biri Travbane 7 30/9 - 08 / 2 2100 37,5 g 376
Åge R. Haugen /Brumunddal G. Gundersen Biri Travbane 0 17/8 - 03 / 1 2100 36,0 232
G. Gundersen Åge R. Haugen M. Gundersen Biri Travbane 0 23/3 - 08 / 2 2100 39,6 391
Svart m/rød/hv.søm&rekl,rød G på ermer G. Austevoll Momarken Travbane 4 06/3 - 07 / 8 2140 35,9 183
5 2019: -9 -1 -2 -1 -3 -37 000 2018: -1 -0 -0 -0 -0 -0
Birk B.B. Remin 5 Plass 37 000
4 år LYSBRUN V v.Spikeld Å. Tengsareid Biri Travbane 1 11/1 - 01 / 1 2100 36,0 63
e. Lome Lisa v. Spang Best D. Dalen Biri Travbane 0 27/7 - 01 / 5 2100 39,6 197
Torstein Skjaker /Jaren D. Dalen Bjerke Travbane P 25/6 - 20 / 7 2160 41,8 P
O. Østre Ivar Andresen (B) E. Høitomt Biri Travbane 25/8 - 22 / 6 2100 56,7 B
blå m/mblå sidefelt/ermring reklame Å. Tengsareid Biri Travbane 11/8 - 23 / 1 2100 50,6 g B
6 2019: -5 -2 -1 -0 -0 -33 000 2018: -2 -0 -0 -0 -0 -0
Dæmro Bob 6 Plass 41 000
5 år MØRKBR V v.Åsajerven G. Austevoll Bjerke Travbane - 15/8 - 09 / 1 2140 dg 99
e. Hellin Faxa v. Bokli Eld A. Stensen Bjerke Travbane - 01/8 - 09 / 6 2140 dg 292
Kristin Randgaard-Klaus Skogen A. Stensen Biri Travbane P 22/7 - 20 / 3 2120 35,8 g P
V. Hop Kristin Randgaard A. Stensen Biri Travbane 2 02/6 - 08 / 3 2100 34,9 60
hvit m/blått sk.stk,ermer&belte + rekl A. Stensen Biri Travbane - 07/5 - 07 / 6 2100 dg 114
7 2019: -4 -0 -0 -0 -2 -5 474 2018: -6 -2 -0 -2 -2 -38 000
Granli Scott 7 Plass 43 474
5 år BORKET V v.Tangen Scott K. Brenden Bjerke Travbane 0 16/1 - 03 / 2 2140 35,2 84
e. Krylling Sylfiden v. Lome Elden K. Brenden Bjerke Travbane 3 26/12 - 03 / 6 2160 34,7 g 94
Finn Gjems /Granli K. Brenden Biri Travbane 1 14/12 - 03 / 7 2120 35,2 58
K. Brenden Finn Gjems K. Brenden Biri Travbane 3 23/11 - 08 / 2 2100 35,5 206
Gul m/ svart skråbånd, svarte hestesko K. Brenden Biri Travbane 1 09/11 - 09 / 4 2100 37,0 92
8 2019: -1 -0 -0 -0 -0 -0 2018: -5 -0 -0 -1 -3 -10 000
Kims Stjerna 2120 1 Plass 15 500
7 år MØRKBR HP v.Tin Tveiten K. Mathisen Biri Travbane 3 17/8 - 03 / 6 2100 34,0 705
e. June v. Pajaprins K. Mathisen Momarken Travbane 6 17/4 - 07 / 6 2140 38,0a 512
Arne M. Øyen /Østre Gausdal A. Stensen Biri Travbane 8 09/3 - 08 / 4 2100 37,0 484
K. Mathisen Arne M. Øyen O. Mikkelborg Biri Travbane 0 23/2 - 08 / 7 2100 37,6 396
Svart m/hvite stolper, grå ermr, rek K. Mathisen Biri Travbane 8 12/1 - 03 / 6 2100 37,8 660
9 2019: -3 -0 -0 -1 -2 -10 500 2018: -6 -3 -0 -1 -2 -61 972
Finii 2 Plass 72 472
4 år BRUN HP v.Hellin Faxen G. Austevoll Momarken Travbane 4 08/1 - 05 / 4 2140 36,4 g 25
e. Fiona v. Pajaprins G. Austevoll Momarken Travbane 1 04/12 - 04 / 2 2140 34,5 122
Maria Jarl Johansen /Berg I Østfold G. Austevoll Klosterskogen Travbane 1 01/11 - 03 / 7 2120 34,8 28
G. Austevoll Linn-Anett Johansen G. Austevoll Färjestad 1 15/10 - 01 / 3 2140 34,1 50
Hvit, svart & rødt sk.stk & mansj.Rekl G. Austevoll Jarlsberg Travbane 4 28/9 - 04 / 6 2100 34,3 101
10 2019: -4 -2 -1 -0 -1 -38 000 2018: -8 -0 -1 -2 -2 -29 500
Bragevinn 3 Plass 67 500
4 år BRUN H v.Moe Odin B. Steinseth Biri Travbane 0 21/12 - 03 / 13 2120 br g 129
e. Langaard Tiril v. Braute B. Steinseth Bjerke Travbane 6 05/12 - 01 / 4 2100 33,5a 92
Brynjulf Bjørge /Reinsvoll B. Steinseth Biri Travbane 6 16/11 - 03 / 13 2120 33,3 872
B. Steinseth Brynjulf Bjørge B. Steinseth Bjerke Travbane 3 24/10 - 09 / 10 2160 33,3 212
Brun m/rek på oransj.felt&or. mansj B. Steinseth Biri Travbane 0 13/10 - 01 / 5 2100 br a 335
11 2019: -5 -0 -0 -1 -1 -8 500 2018: -5 -1 -2 -0 -1 -31 000
Vesle Orla 4 Plass 39 500
5 år SVARTBRUN HP v.Dotterud Teddy Å. Tengsareid Bjerke Travbane - 09/1 - 03 / 6 2140 dg 54
e. Vesle Helda v. Järvsöfaks (S) Å. Tengsareid Bjerke Travbane 2 31/10 - 01 / 3 2140 33,3 52
Stall Lucky Man T. Mjøen Leangen Travbane - 03/9 - 01 / 1 2140 dg 31
M. Gundersen Tormod Rundhaugen (B) T. Mjøen Orkdal Tråvpark 2 11/8 - 09 / 4 2120 34,4 53
Mørkblå m/hvit og rød søm + reklame T. Mjøen Leangen Travbane 4 06/8 - 02 / 1 2140 34,3 g 22
12 2019: -3 -0 -1 -1 -1 -13 000 2018: -8 -1 -0 -1 -5 -26 500
Borka Støvern 5 Plass 39 500
7 år BORKET V v.Norheim Faksen D. Dalen Momarken Travbane 3 08/1 - 05 / 11 2160 35,4 372
e. Tang Borka v. Bork Rigel D. Dalen Drammen Travbane 6 04/12 - 04 / 9 2100 33,7ag 595
Bjarne Snersrud-Siv Homstvedt D. Dalen Drammen Travbane 1 26/11 - 09 / 2 2100 35,1 71
D. Dalen Bjarne Snersrud D. Dalen Klosterskogen Travbane 7 19/11 - 07 / 8 2120 36,7 g 44
Svart m/rødt skråb, mansj.&ermstr. Rek F. Hansen Jarlsberg Travbane 8 02/9 - 02 / 10 2120 34,5 g 562
13 2019: -5 -0 -0 -0 -3 -7 000 2018: -3 -0 -1 -0 -2 -11 500
Talomen Ø.K. 6 Plass 18 500
7 år MØRKBR V v.Lome Elden J. Kvikstad Bjerke Travbane 5 30/12 - 02 / 3 2140 35,9 86
e. Taletta v. Rigel Jo J. Kvikstad Biri Travbane 5 29/6 - 08 / 12 2100 34,2 153
Elin Hong /Tretten J. Kvikstad Jarlsberg Travbane 2 01/6 - 08 / 7 2100 34,1 34
J. Kvikstad Elin Hong J. Kvikstad Biri Travbane P 23/7 - 20 / 6 2120 36,7 P
hvit m/gule ruter på gr.skstk,gr.seler E. Høitomt Klosterskogen Travbane 24/11 - 21 / 3 1720 55,9 B
14 2019: -9 -0 -0 -1 -8 -29 343 2018: -6 -0 -0 -0 -1 -4 000
Rapp Rauen 7 Plass 57 343
5 år RØD V v.Wik Stjernen A. Stensen Bjerke Travbane 0 06/6 - 09 / 11 2160 36,0 g 362
e. Vår Frøya v. Moe Odin A. Stensen Biri Travbane 0 25/5 - 08 / 3 2100 33,6 617
Sigrun Engevold-Kari Røise K. Malmin Biri Travbane 0 23/3 - 08 / 12 2120 47,9 g 802
A. Stensen Ola Engevold (B) A. Stensen Biri Travbane - 03/2 - 01 / 9 2120 dg 147
hvit m/rødt belte & svart søm + reklam K. Malmin Biri Travbane 0 26/1 - 08 / 2 2100 34,5 g 343